ГОЛОВА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РДА МИРОСЛАВА СМІРНОВА ВІДЗВІТУВАЛА ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

2018-й для Києво-Святошинського району – це 36 навчальних закладів, обладнаних під потреби «Нової української школи», 26 капітально відремонтованих шкіл, 4 нових та 2 відремонтованих дитсадки, 2 нових амбулаторії, 5 модернізованих та переобладнаних медичних закладів, 15 амбулаторій та ФАПів з реконструйованими системами газопостачання, оновлена ДЮСШ «Максимум», 3 нових вуличних спорткомлекси для єдиноборств, 5 оновлених шкіл мистецтв та 15 осучаснених закладів культури, 8 одиниць комунальної техніки, 7 нових автомобілів для правоохоронців.

За темпами будівництва район перший у Київській області. Тому соціальна інфраструктура – питання №1.

Для Києво-Святошинського району, зважаючи на темпи росту населення та специфіку пристоличного регіону, розвиток соціальної інфраструктури є питанням номер один. У 2018 році ми зосередилися на зміцненні матеріально-технічної бази соціальних закладів, будівництві нових об’єктів та благоустрої населених пунктів району.

На сьогодні у районі будується 9 об’єктів соціальної інфраструктури. Переважно це заклади освіти, яких найбільше потребує район.

Зосередилися на модернізації медичних закладів, впровадженні сучасних методів лікування та підвищенні якості надання медичних послуг.

Культура – один із важливих елементів різностороннього розвитку. У 2018 році приділили увагу удосконаленню культурно-просвітницької роботи та підходів до мистецької освіти. Це і зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, і створення комфортних умов для культурного розвитку, і залучення найкращих фахівців для навчання дітей.

Всебічний розвиток неможливий без спорту. Розбудовується спортивна інфраструктура для популяризації  спорту серед жителів району незалежно від віку, статі та способу життя.

Безпека громадян та правопорядок – безумовний пріоритет. Завдяки постійній командній роботі з військовим комісаріатом, поліцією та підрозділом Державної служби з надзвичайних ситуацій ми говоримо про реальні зміни.

Найважливіше – військовослужбовці з району отримують усі передбачені законом пільги. Родини учасників АТО охоплені соціальним супроводом. Увага приділяється патріотичним заходам та організації навчань з тероборони.

Також ведеться співпраця з районним відділом поліції та підрозділом державної служби з надзвичайних ситуацій.


Безперечно, поштовхом для регіонального розвитку стали бюджетна та податкова реформи. Платники податків у районі бачать, на що йдуть їх кошти. Нові дитсадки, школи, модернізовані медзаклади, спортивні об’єкти, відновлені заклади культури, підвищення рівня безпеки населення.

Завдяки спільній роботі можна говорити про ефективну реалізацію ключових державних реформ, підвищення соціальних стандартів, розвиток інфраструктури та комплексне виховання молодого, свідомого, відповідального покоління.

МАТЕРІАЛИ ЗВІТУ

КАРТА-СХЕМА

РОЗВИТОК

Києво-Святошинського району Київської області у 2018 році

Карта