Положення про проведення Відкритого Кубку з боксу Києво-Святошинського району

Положення про проведення ХХІІІ відкритого Всеукраїнського турніру та навчально-тренувального збору з дзюдо серед юнаків 2004-2006, 2007- 2008 рр.н. на честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Регламент проведення відкритого чемпіонату Києво-Святошинського району з боксу серед юніорів та юнаків

Положення про проведення Києво-Святошинського районного чемпіонату з боротьби греко-римської серед молодших юніорів та юнаків


Розвиток фізичної культури та спорту в Києво-Святошинському районі

Значна увага у Києво-Святошинському районі приділяється розвитку фізичної культури та спорту. Діє районна Програма розвитку фізичної культури і спорту в Києво-Святошинському районі на 2008-2011 роки. В 2011 році прийнята Програма розвитку футболу в Києво-Святошинському районі у 2011 році, на реалізацію якої з районного бюджету виділені кошти в сумі 30 тисяч гривень. Внесені зміни в районну Програму розвитку фізичної культури і спорту в Києво-Святошинському районі на 2008-2011 роки, на реалізацію якої з районного бюджету виділено додатково кошти в сумі 70 тисяч гривень.

Для розвитку фізичної культури та спорту в районі створена наступна матеріально-спортивна база. Так, станом на 01.07.2011 року район налічує 2 стадіони (Петропавлівська Борщагівка, Новосілки), 2 плавальних басейни, 3 стрілецькі тири, 27 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 84 спортивних майданчиків та 6 майданчиків з тренажерним обладнанням, 34 спортивних зали, 17 футбольних полів, що дозволяє охопити заняттями з фізичної культури та спорту мешканців району всіх вікових та соціальних груп.

Зважаючи на те, що здоров’я людини формується з її народження, значна увага з розвитку фізичного виховання приділяється дітям дошкільного та шкільного віку. В дошкільних закладах функціонує 24 спортзали, 14 спортивних кімнат, 12 плескальних ванн, 35 спортивних майданчиків, на яких працює 24 штатні педагоги-організатори з фізичного виховання. Заняття з фізичної культури відвідують 13533 учнів, що складає 93 відсотки від загальної кількості учнів ЗОШ.

У 6 загальноосвітніх навчальних закладах введено урок з футболу. Щорічно проводиться спартакіада серед учнівської молоді за програмою державних тестів, а також змагання на призи кубків “Шкіряний м’яч”, “Старти надій”, “ Кубок перемоги”.

Особливу роль щодо розвитку фізичної культури і спорту відіграють 2 дитячо-юнацькі спортивні школи, де культивуються такі види спорту як дзюдо, самбо, фехтування, легка атлетика, важка атлетика, баскетбол, волейбол, футбол. В цих відділеннях займається 1356 дітей, з якими працюють 47 тренерів. 4 тренери входять до числа кращих тренерів області, 2 - Заслужені тренери України. Вихованці ДЮСШ являються призерами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань:

  1. Юрковська Олена – чемпіонка та неодноразова призерка Паралімпійських ігор з біатлону та лижних гонок, Заслужений майстер спорту України, ГЕРОЙ УКРАЇНИ.
  2. Ярьомка Світлана - срібна призерка Чемпіонату світу з дзюдо, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо.
  3. Савчук Олеся – триразова призерка світу з самбо, член збірної команди України з самбо, майстер спорту з дзюдо та самбо.
  4. Ромашко Наталія – майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, майстер спорту з бодібілдингу, член Національної збірної України з бодібілдингу.
  5. Гупало Валентина – дворазова чемпіонка Європи з тайського боксу. 
  6. Рачіба Василь – чемпіон Європи з греко-римської боротьби.

Значна увага приділяється фізкультурно-оздоровчій та спортивно-масовій роботі за місцем проживання. На проведення цієї роботи направлені зусилля 17 громадських фізкультурно-оздоровчих клубів та інших фізкультурно-спортивних організацій.

Щорічно проводиться Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Києво – Святошинської районної ДЮСШ серед юнаків за участю міжнародних команд.

Ефективно працює районна федерація з футболу, яка є кращою в Київській області. 72 команди в чотирьох лігах дорослого, ветеранського та дитячого футболу протягом року виборюють право бути кращою командою району. Проводяться кубкові змагання, товариські матчі та багато інших заходів, які сприяють організації дозвілля молоді зміцнюють їхній фізичний та морально-вольовий дух. 3 команди беруть участь у Чемпіонаті Київської області.

Активно розвивається волейбольний рух. Два рази на рік проводяться відкриті Чемпіонати з волейболу, в яких беруть участь близько 300 спортсменів. Також проводяться змагання серед юнаків та дівчат віком до 17 років та молоддю.

Значна увага приділяється розвитку таких масових видів спорту, таких як футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол, шахи, спортивний туризм.

Плідна співпраця з Боярським міським фізкультурно - спортивним клубом «Ікар» сприяє залученню до занять фізичною культурою і спортом жителів району з вадами здоров’я незалежно від віку. Проводяться різноманітні заходи, спортсмени беруть участь у змаганнях усіх рівнів. А змагання з авторалі давно вже відомі не тільки в Україні, але і за її межами.

Значна увага приділяється інформаційно-пропагандистській роботі. Через засоби масової інформації проводиться агітаційна робота з залучення всіх верств населення до занять фізичною культурою та спортом в регіоні. Інформація про досягнення спортсменів району, спортивно – масові заходи постійно висвітлюється в районних газетах, радіо та телебаченні.

Положення про стипендію голови РДА за спортивні досягнення

Перелік документів для призначення стипендії