ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Мережа  навчальних закладів району:

- 37 дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади району, один приватний дитячий садок;

- 37 денних  загальноосвітніх шкіл у т. ч.: 4 навчально-виховні комплекси та об’єднання, 28 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, 4 загальноосвітні школи І-ІІ ступенів, 1 загальноосвітня школа І ступеня

-  одна вечірня загальноосвітня  школа комунальної власності територіальної громади району;

- 4 приватні загальноосвітні навчальні заклади;

- 5 позашкільних навчальних закладів;

- 2 міжшкільні навчально-виробничі комбінати, одна міжшкільна навчально-виробнича майстерня;

          У дошкільних навчальних закладах виховується 6663 дитини. Рівень охоплення дітей дошкільною освітою  становить 86% від загальної кількості дітей віком від трьох до шести років.

          Загальна кількість учнів у загальноосвітніх навчальних закладах складає 15391 учень.

          У 33 загальноосвітніх навчальних закладах відкрито 99 груп продовженого дня для 2937 учнів.

          У 4 приватних загальноосвітніх навчальних закладах  навчається 305 учнів. 

          У 2 міжшкільних навчально-виробничих комбінатах та 1 міжшкільній навчально-виробничій майстерні допрофесійну та професійну підготовку із 9 спеціальностей проходять 865 школярів.

       Позашкільною освітою в районі охоплено 6059 учнів.

 

В освітянській галузі Києво-Святошинського району у 2012/2013 навчальному році працюють 2865 працівників, з них педагогічних 1533.    

    Педагогічне звання «учитель-методист» мають 175 педагогів, «старший учитель» - 343 педагоги.     

    В загальноосвітніх навчальних закладах працюють педагоги з почесними званнями: «Заслужений вчитель України» - 5, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» - 2, «Заслужений тренер України» - 2, «Заслужений працівник культури України» - 1.

 

     Дошкільні навчальні заклади.

     В системі дошкільної освіти району працює 521 педагогічний працівник.     Педагогічне звання «вихователь-методист» мають 24 педагоги, «старший вихователь» - 3 педагоги.

 

     Позашкільні навчальні заклади.

     Для задоволення потреб учнів району у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, з метою організації змістовного дозвілля вихованців, профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень в Києво-Святошинському районі успішно функціонують позашкільні навчальні заклади: Києво-Святошинський районний Центр творчості молоді «Оберіг», Києво-Святошинський районний центр науково-технічної творчості молоді «Шанс», Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва, Києво-Святошинська районна дитячо-юнацька спортивна школа.