Паспорти бюджетних програм відділу охорони здоров'я Києво-Святошинської РДА

Спільний наказ відділу охорони здоров’я та управління фінансів Києво-Святошинської РДА  від 07.06.2017 № 103/43 «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік»

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік


Спільний наказ відділу охорони здоров’я та управління фінансів Києво-Святошинської РДА  від 20.02.2017 № 41/15 «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік»

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік

 

Спільний наказ відділу охорони здоров’я та управління фінансів Києво-Святошинської РДА  від 17.03.2017 № 60/22 «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік»

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік


Медична галузь
Києво-Святошинського району

ЦРЛ Києво-Святошинського району сьогодні є медичним закладом І категорії та координаційним центром лікувальної мережі району, що надає медичну допомогу всьому населенню району, якого налічується більше 150 тис. осіб.

Мережа лікувальних закладів району має ліжковий фонд у 670 ліжок, до складу якого входять: Вишнівська міська лікарня, 6 дільничних лікарень, 19 медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 17 ФАПів та ФПів, 14 відділень стаціонару, станція швидкої медичної допомоги, жіноча консультація, пологовий будинок, молочна кухня, поліклінічні відділення для дітей і дорослих, стоматологічна поліклініка з відділенням протезування.

Пацієнтам ЦРЛ надають кваліфіковану медичну допомогу лікарі біля 40 спеціальностей. Останніми роками значна увага приділяється реконструкції, зміцненню та оновленню матеріально-технічної бази лікарні. Всі підрозділи ЦРЛ злагоджено працюють, надаючи медичну допомогу на сучасному рівні.

Щорічно у відділеннях стаціонару проліковуються понад 123 тисячі хворих, проводиться близько 1500 пологів, здійснюється до 15 оперативних втручань. З 2009 р. в лікарні працює Центр малоінвазивної хірургії.

Нині сучасний пологовий будинок на 4 відділення, який разом з дитячою поліклінікою і поліклінічним відділенням та жіночою консультацією сертифіковано ЮНЕСКО як «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Районну консультативну поліклініку ЦРЛ щороку відвідує 1 млн. 200 тис. пацієнтів. При поліклініці діє денний стаціонар на 34 ліжка, працює кабінет нетрадиційних методів лікування.

Сьогодні ЦРЛ Києво-Святошинського району є не тільки лікувальним закладом І категорії, а й базовою установою з підготовки та підвищення кваліфікації лікарів і середніх медичних працівників. На базі лікарні проводяться наради, консультації, показові операції тощо.

Лікарня має свої баготорічні славетні традиції. Багато сил та кращих років свого життя присвятили улюбленій справі ветерани лікарні: І.І. Малиновський, П.О. Іванов, В.М. Асса, В.І. Бурчак, Р.Р. Дронов, О.Т. Завадецький ,Ф.М. Дзюбенко, яку було нагороджено Орденом Трудового Червоного Прапора, К.П. Живолуп, І.Ф. Гулий, В.Г. Кононець, А.О. Баглюк, Л.Й. Брагинська, Є.І. Вишневська, М.І. Мотренко, В.А. Андріївський, З.П. Лисинюк, Н.Й. Скрипка, А.П. Поліщук, Н.В. Кравчук, Л.Я. Незенко, З.В. Шульська, Л.С. Сакало, Л.П. Калганова, Л.Й. Погорецький, Є.І. Кубанова, А.А. Глущук, Г.А. Гриценко та багато інших.