• 18.02.2019 13:52:00

  Рішення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Києво-Святошинського району Київської області від 15 лютого 2019 року

  15 лютого 2019 року на засіданні постійно діюча конкурсна комісія для проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Києво-Святошинського району Київської області прийняла рішення:
 • 15.02.2019 09:45:00

  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ПОБУТІ

  Переважна більшість пожеж виникають у помешканнях громадян. Наші оселі становлять велику пожежну небезпеку. Значна кількість горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу тощо формують значне горюче навантаження й створюють умови для швидкого поширення пожежі. Наш сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі внаслідок теплового вияву електричного струму.
 • 15.02.2019 09:00:00

  Шановні воїни-інтернаціоналісти, дорогі українці!

  15 лютого 30 років тому закінчилася війна в Афганістані, яка тривала більше 9 років – з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. Понад 160 тисяч українців пройшли дорогою цієї війни, більше 3 тисяч додому так і не повернулися, ще понад 8 тисяч отримали поранення. Незважаючи на політичні обставини, наші воїни з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця. Воєнні дії в гарячих точках світу принесли горе не в одну родину – загибель наших військових, скалічені долі молодих людей, гіркота споминів про бої, втрати та рани...
 • 14.02.2019 16:35:00

  Розмір лікарняних через нещасні випадки та профзахворювання зріс на 30,4%

  Як повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, за оперативними підсумками 2018 року склав у середньому 12,4 тис. грн, що на 30,4% більше, ніж у 2017 році. Загалом упродовж минулого року Фонд соціального страхування України здійснив виплату зазначеної допомоги для 9,16 тис. потерпілих на виробництві.
 • 14.02.2019 14:53:00

  У Києво-Святошинському районі 23 лютого відбудеться «Форум сім’ї»

  Мета Форуму - обговорення проблем сучасної сім’ї, стимулювання взаємодії, обміну досвідом та ресурсами між представниками державних служб та установ, фахівцями освітніх закладів, активістами громадських та релігійних організацій, депутатами місцевих рад, представниками ЗМІ та ділових кіл задля покращення сімейних стосунків.
 • 13.02.2019 15:32:00

  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області за 2018 рік профінансувало 19,4 тис. лікарняних по догляду за хворими дітьми

  Упродовж 2018 року за рахунок коштів Фонду було надано 19,4 тис. допомог по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років. Загалом за оперативними даними на цю статтю видатків спрямовано майже 32 млн гривень. Фінансування зазначених листків непрацездатності здійснюється Фондом починаючи з першого дня догляду за членом родини. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу та складає від 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років).

 • 13.02.2019 15:08:00

  Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

  Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць та агітпунктів покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, якім належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій та відповідальних чергових. Приміщення виборчої дільниці та агітпункту має бути не менше двох евакуаційних виходів. Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками відповідно до встановлених норм.
 • 12.02.2019 17:03:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відзначили воїнів-інтернаціоналістів до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

  Керівництво Києво-Святошинського району організувало пам‘ятний захід для воїнів-інтернаціоналістів з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, яку країна відзначатиме 15 лютого.
 • 12.02.2019 15:35:00

  В РДА відбувся конкурс на зайняття вакантної посади адміністратора у ЦНАПі

  У Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - адміністратора адміністративного відділу управління з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації. За результатами тестування та проведеної з кандидатом співбесіди переможцем конкурсу стала Пилипенко Лілія Володимирівна.
 • 12.02.2019 10:00:00

  Звернення ГУ ДСНС України у Київській області до громадян

  В області  загострилася обстановка з пожежами. Щоденно на Київщині виникає 15-20 пожеж. Нерідко на пожежах гинуть люди, і що найболючіше – діти. В окремих випадках за декілька хвилин безконтрольний вогонь перетворює у попіл майно, що наживалося впродовж усього життя. Винуватці цих всіх бід є люди, які злочинно-зневажливо ставляться до вимог пожежної безпеки, проявляють недбалість у відношенні до вогню. Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від бід та страждань, що приносять пожежі.
 • 12.02.2019 09:08:00

  Крок у професійне майбутнє

  8 лютого 2019 року спеціалісти Києво-Святошинського районного центру зайнятості завітали до учнів Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 8-х класів на профорієнтаційний захід «Крок у професійне майбутнє».
  Мета заходу - допомогти школярам зробити усвідомлений вибір виду трудової діяльності, розглянути типові помилки при виборі фаху, підкреслити важливість вибору правильної професії в майбутньому та проінформувати про послуги центру зайнятості.
 • 11.02.2019 14:40:00

  День відкритих дверей в ТОВ «Броварська індичка»

  8 лютого 2019 року, з метою працевлаштування претендентів на вакантні місця, Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено  «День відкритих дверей» в ТОВ «Броварська індичка».
 • 11.02.2019 11:37:00

  Близько 2 млрд євро інвестовано в енергоефективність та «чисту» енергетику України за останні 4 роки

  У Будинку Уряду під час публічного звіту Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив журналістам впроваджені ініціативи, які позитивно вплинули на економію енергоресурсів громадян, розвиток «зеленої» енергетики та активізацію інвестицій.
 • 11.02.2019 11:00:00

  Шановні виборці!

  31 безня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента  України, які пройдуть  відповідно до закону “Про вибори  Президента України”. Кожен виборець має право звернутися до органу ведення Реєстру щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, записи про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, оскаржувати в установленому законом порядку рішення/дії чи бездіяльність органів Реєстру.
 • 08.02.2019 08:28:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова провела прийом громадян

  Прийом був дуже насичений. Питання, з якими до голови РДА звертаються жителі району, завжди різнопланові. Хтось приходить за порадою, комусь потрібна підтримка і допомога. "Рада була бачити представників інститутів громадянського суспільства. Загалом громадськість в районі активна, і головне - з конструктивними пропозиціями щодо співпраці. Одним із напрямів нашої спільної діяльності є робота з молоддю та утвердження інституту сім‘ї. Переконана, що родина, її цінності є фундаментом українського суспільства. Тому обов‘язково візьму участь у Києво-Святошинському «Форумі сім‘ї» 23 лютого. Бо про проблеми і потреби сучасних родин потрібно говорити. Потрібно змінювати підходи до виховання сучасних, зовсім не схожих на нас дітей. У світі прогресу, технологій та інформаційного хаосу молоде покоління потрібно вчити аналізувати і фільтрувати інформацію, бути активними членами суспільства. Але це все можливо, коли є опора - міцна, любляча родина, люди, які завжди підтримають, допоможуть і знайдуть потрібні слова" - зазначила Мирослава Смірнова.
 • 07.02.2019 15:58:00

  Служба порятунку закликає українців дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!

  Проведення профілактичних відпрацювань фахівцями ДСНС України є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються наші співвітчизники. Так, тільки за перший місяць нового року вогонь забрав життя 164 громадян. Рятувальники зазначають, що найчастіше під час опалювального сезону пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі. Тож, щодня співробітниками ДСНС проводиться роз'яснювальна робота з населенням у всіх областях.
 • 07.02.2019 08:55:00

  НЕ ДОПУСТІТЬ БІДИ!

  Щороку з настанням осінньо-зимового періоду стан протипожежного захисту в державі значно ускладнюється. В  цей період виникає більше половини всіх пожеж від загальної кількості, а загибель людей становить понад 70% від їх загального числа. Як свідчить статистика, майже 80% пожеж виникають в житловому секторі.
 • 06.02.2019 15:57:00

  Інформація про рішення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Києво-Святошинського району Київської області від 06 лютого 2019 року

  Постійно діюча конкурсна комісія для проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Києво-Святошинського району Київської області 06 лютого 2019 року на своєму засіданні прийняла рішення:
 • 06.02.2019 15:42:00

  Допомога по вагітності та пологах постраждалим від Чорнобильської катастрофи 1–3 категорії призначається з 27 тижня вагітності

  Як інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, допомога по вагітності та пологах надається за кошти Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. Право на виплати мають усі офіційно працевлаштовані жінки. У загальних випадках тривалість відпустки по вагітності та пологах складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів), листок непрацездатності видається з 30 тижня вагітності.
 • 06.02.2019 09:22:00

  Основні питання - соціальний захист та безпека громадян

  5 лютого голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела апаратну нараду за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, заступника голови РДА Артема Кошика, керівників структурних підрозділів адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування.