• 02.04.2018 08:27:00

  Успіх запровадженої Урядом медичної реформи стане успіхом для громадян, – Володимир Гройсман

  Успіх запровадженої Урядом України реформи медицини стане загальним успіхом для громадян, які по факту отримають якісну послугу, а лікарі – якісні умови праці та гідну зарплату. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що ситуація в медицині потребує змін, оскільки десятиліттями в цій сфері йшла «боротьба за грошові потоки, а не за якість послуги». «І я теж втрачав близьких людей через неспроможність нашої медицини, нездатність врятувати життя. І це біль для багатьох з нас йде крізь життя, - сказав Володимир Гройсман. – Тож нам треба змінити ситуацію і ми її змінимо».
 • 31.03.2018 19:04:00

  До уваги аграріїв! Термін подання документів для отримання дотації на корів продовжено до 1 травня

  Рішенням Уряду подовжено термін подання документів до 1 травня для отримання 1500 гривень на корову в рік. Пролонгація термінів надасть можливість скористатися державною підтримкою максимальній кількості аграріїв.
 • 30.03.2018 11:50:00

  Держпродспоживслужба району - нова структура з новими завданнями та повноваженнями

  Держпродспоживслужба утворена відповідно до постанови КМУ від 10 вересня 2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади». Наказом Міністерства аграрної політики від 12.04.2017 року № 209 затверджено «Положення про Головні управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в областях, в місті Київ». Згідно вимог даного «Положення» було розроблено та затверджено «Положення» про районні управління Держпродспоживслужби які розпочали свою роботу з 26 квітня 2017 року.
 • 30.03.2018 10:40:00

  День відкритих дверей роботодавця – відділення поштового зв’язку Вишневе

  З метою якісного задоволення кадрових потреб підприємств та ефективного підбору персоналу на замовлення роботодавців, 28 березня 2018 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено  «День відкритих дверей роботодавця – відділення поштового зв’язку Вишневе». Начальник дільниці з експлуатації Зименко Любов Василівна  ознайомила присутніх з діяльністю Київської міської дирекції ПАТ «УКРПОШТА».
 • 30.03.2018 10:33:00

  "Я МАЮ ПРАВО!"

  Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.
 • 29.03.2018 09:33:00

  Г.Галиць: Потерпілі на виробництві отримали підвищені розміри страхових виплат

  Про це повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Георгій Галиць. Він відзначив, що на виконання ч. 2 ст.37 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», постанови КМУ від 27.12.2017 №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», та листа виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 19.02.2018 №2.4-17-563 відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області (далі – відділення) з 1 березня 2018 року було проведено перерахування сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) на коефіцієнт 1,2.
 • 29.03.2018 08:26:00

  Мирослава Смірнова прозвітувала про роботу у 2017 році

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала комплексний звіт про роботу у 2017 році в межах виїзного засідання колегії райдержадміністрації у Софіївській Борщагівці. Голова адміністрації доповіла про основні досягнення у таких сферах, як економіка, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта, культура, спорт, ЖКГ, надання адмінпослуг. Також вона зосередила увагу на результатах співпраці з військовим комісаріатом, районним відділом поліції та підрозділом ДСНС.
 • 28.03.2018 15:10:00

  ОБЕРИ СВОГО ЛІКАРЯ, ДО ЯКОГО ЗАВЖДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ

  Уряд запускає зміни в системі охорони здоров’я і вже з 2 квітня стартує кампанія з вибору свого лікаря Ви обираєте лікаря – терапевта, сімейного лікаря, педіатра (для дитини) – і підписуєте з ним декларацію на обслуговування, яка засвідчує, що ви стали пацієнтом саме цього фахівця. Лікар надає вам медичну допомогу, а заклад, де він працює, отримує фінансування з розрахунку на кожного його пацієнта. Декларація з пацієнтом є підставою для перерахування медзакладу коштів з державного бюджету. І таким чином реалізується принцип «гроші йдуть за пацієнтом» – тобто, кожен медзаклад, лікар отримає конкретні гроші за конкретних пацієнтів. Вже з липня медичні заклади почнуть фінансуватись за цим принципом. Щоб кожен українець отримував якісну медичну допомогу, а лікар – гідну зарплату.
 • 28.03.2018 15:00:00

  Застраховані у Фонді соцстраху особи отримують допомогу під час догляду за хворою дитиною

  «Фонд соціального страхування України здійснює оплату за листками непрацездатності по догляду за хворою дитиною. Право на отримання такої допомоги виникає у працюючого застрахованого громадянина, оскільки хвороба дитини є одним зі страхових випадків», - відзначив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Георгій Галиць. За його словами, допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років виплачується застрахованій особі з першого дня періоду, протягом якого дитина потребує догляду, але не довше 14 днів. Цей термін може бути збільшений у випадку, якщо дитина потребує стаціонарного лікування або є постраждалою від наслідків аварії на ЧАЕС.
 • 28.03.2018 11:00:00

  Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських та Українсько-Литовських обмінів молоддю

  23 березня 2018 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсах на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/36426 , який триватиме до 18:00 год. 16 квітня 2018 року, та обмінів молоддю України і Литви http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/36439 , який триватиме до 16:00 год. 20 квітня 2018 року.
 • 28.03.2018 09:22:00

  Фонд спростив порядок підтвердження непрацездатності вимушених переселенців

  Фонд соціального страхування України змінив порядок надання матеріального забезпечення внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території або з районів проведення АТО.
  Зокрема, спрощено вимоги до документів, що підтверджують перебування особи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного або шестирічного віку.
 • 27.03.2018 17:08:00

  ДАЙДЖЕСТ НОВИН УРЯДУ

  Україна та Євросоюз посилюють промисловий діалог – зустріч Глави Уряду з Єврокомісаром Ельжбєтою Бєньковскою Україна та Європейський Союз посилюють діалог у сфері промисловості з метою прискорення економічного зростання в Україні та формування можливостей для залучення українських підприємств в європейські ланцюги доданої вартості та загальноєвропейську промислову стратегію. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Комісаром ЄС з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу Ельжбєтою Бєньковскою.
 • 27.03.2018 10:00:00

  Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:

  1. Сирени та переривчасті гудки підприємств та транспортних засобів - це сигнал “Увага всім”. Негайно ввімкніть радіоприймач або телевізор. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.
 • 27.03.2018 09:18:00

  Увага! Розшукуються герої!

  Державна служба України з надзвичайних ситуацій розшукує героїв. Якщо Ви стали свідком героїчного вчинку, або Вам відома людина, що виявила відвагу під час порятунку людини, повідомте про неї за телефоном 101, Україна повинна знати своїх героїв. Мета акції - привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятівника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.
 • 25.03.2018 12:24:00

  Щиро вітаю працівників Служби безпеки України з професійним святом!

  Бажаю вам успіху і наснаги у справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, а також у забезпеченні прав і свобод людини і громадянина. Здоров‘я, благополуччя і процвітання. З найкращими побажаннями, Мирослава Смірнова
 • 23.03.2018 16:20:00

  Щиро вітаємо ветерана Другої світової війни Олексія Михайловича Богряшова з 99-річчям!

  22 березня від імені голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової керівник апарату адміністрації Олександр Горін привітав ветерана найповажнішого віку, учасника бойових дій Другої світової війни, майора у відставці, вишнівчанина Олексія Михайловича Богряшова з 99-річчям та вручив Подяку і подарунки. Велика гордість – мати таких жителів в районі. Бажаємо Олексію Михайловичу здоров’я і наснаги, а усій його родині – щастя, благополуччя і процвітання.
 • 22.03.2018 17:34:00

  У Хотові обговорили питання правопорядку

  21 березня у селі Хотів відбулися громадські слухання з питань охорони правопорядку з керівниками та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області. У заході взяли участь: перший заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Кошик А.Л., завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи райдержадміністрації Дмитрієв О.Б., заступник начальника Чабанівського відділення Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Кос В.В., Хотівський сільський голова Безпечний М.Г., депутати та громада Хотівської сільської ради.
 • 22.03.2018 12:00:00

  Геннадій Зубко провів нараду, на якій презентовано проекти спроможних мереж розбудови сільської медицини

  Наше завдання – напрацювати маршрутну карту з конкретними кроками для розбудови спроможної мережі надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Це справа не одного міністерства. І тому пілотних проектів у визначених областях не повинно бути. Ми повинні робити це по всій країні. Отже, це зона відповідальності одночасно: Міністерства охорони здоров’я, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, які є бенефіціарами медичної реформи, а також сімейних лікарів. Про це під час виїзної наради у Житомирі щодо розвитку сільської медицини заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 • 22.03.2018 10:19:00

  Ігор Жданов: Чемпіонам і призерам зимових Паралімпійських ігор-2018 виплачено понад 90 млн грн державної винагороди

  На виконання доручення Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова у Мінмолодьспорту підготовлено та видано наказ про виплату чемпіонам і призерам зимових Паралімпійських ігор-2018  державних винагород. Сума коштів, які оперативно були перераховані спортсменам на картки після повернення в Україну, становить понад 90 мільйонів гривень.
 • 21.03.2018 18:15:00

  Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

  Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже у 2018 році.