• 26.11.2018 08:58:00

  Виступ Президента України у День пам’яті жертв голодоморів в Україні

  Ми, українці, з давніх-давен вирощуємо хліб під безмежним небом на безкраїх чорноземах. Жорна, ручний млин, були символом родючості нашої української землі. Із минулого століття це знаряддя, за допомогою якого мололи борошно, щоб потім пекти хліб, стало ще і згадкою про голод, згадкою про смерть. Пусті жорна – нагадування про велику біду українського народу. Тому я й почав свій виступ зі строф великого нашого поета Василя Симоненка.
 • 24.11.2018 13:44:00

  Сьогодні ми запалюємо свічки в ім’я пам'яті про жертв Голодомору

  Молимося за мільйони замордованих голодом українців, у яких відібрала життя радянська система.Наша шана тим, хто не дожив, і хто не народився, вимірюється не лише встановленням пам’ятників і меморіалів, а, насамперед, глибиною нашої пам’яті та щирістю скорботи. Ми повинні пам’ятати наше минуле і робити з нього висновки. Пам’ять про національні трагедії, темні часи та лихоліття єднає нас, гуртує, робить сильнішими та мудрішими. Головне - робити висновки.
  Маємо виконати свій обов’язок перед пам’яттю наших предків – зберегти Україну. Єдину, соборну, незалежну.
  Ми пам’ятаємо! Ми сильні! Ми незламні!
 • 23.11.2018 15:00:00

  Квіти, свічки та хвилина мовчання: у Києво-Святошинському районі вшанували пам'ять жертв Голодомору

  У Києво-Святошинському районі в селі Забір’я відбулися меморіальні заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору, штучно організованого радянською владою. У жалобному заході, який провели біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Михайло Лєзнік, заступник голови районної ради Олександр Однороманенко, депутат районної ради Анатолій Коструба, духовенство, школярі, представники громадськості.
 • 23.11.2018 14:50:00

  Питання Дніпровського кругу вирішене! 8 постраждалих сімей зможуть придбати житло завдяки коштам районного бюджету!

  Депутати районної ради погодили Програму про порядок виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок невиконання забудовником ДП «Дніпровський круг» своїх зобов’язань, на 2018-2019 роки. 22 листопада відбулося засідання позачергової тридцять першої сесії Києво-Святошинської районної ради під головуванням очільника районної ради Вадима Гедульянова. В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники органів місцевого самоврядування району та структурних підрозділі РДА.
 • 22.11.2018 15:59:00

  Мирослава Смірнова відкрила філію Шпитьківської школи мистецтв у Бузовій

  20 листопада відбулося відкриття філії Шпитьківської дитячої школи мистецтв у селі Любимівка Бузівської сільської ради.
  Голова РДА Мирослава Смірнова привітала директора Шпитьківської школи мистецтв Олену Іванчук, батьків та їх творчих дітей з відкриттям нового простору для реалізації їх ідей та креативних ініціатив.
 • 22.11.2018 13:35:00

  Центром зайнятості проведено «День відкритих дверей» для ТМ «ДЮНА»

  Служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу. Особливу актуальність сьогодні набуває проведення Днів відкритих дверей на виробництві. Цей напрямок інформаційно-консультаційної роботи спрямований на ознайомлення безробітних з особливостями та змістом професій, затребуваних на ринку праці.
 • 22.11.2018 09:56:00

  Відбулося підведення підсумків громадських слухань з питань охорони правопорядку в Боярській міській та Малютянській сільській радах

  Відбулося підведення підсумків громадських слухань з питань охорони правопорядку в Боярській міській та Малютянській сільській радах. У межах заходу підвели підсумки з таких питань: рівень злочинності та правопорушень, боротьба зі злочинністю, забезпечення громадської безпеки громадян та профілактика, попередження скоєнню злочинів на території підпорядкованій Боярській міській раді та Малютянській сільській раді; стан організації відеонагляду на території підпорядкованій Боярській міській раді та Малютянській сільській раді; наявність та функціонування громадських формувань з охорони громадського порядку на території міста Боярка та села Малютянка тощо.
 • 21.11.2018 16:04:00

  У Києво-Святошинському районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

  З нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада біля меморіалу «Небесної Варти» у Вишневому відбулася церемонія вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова разом із головою райради Вадимом Гедульяновим, заступником Михайлом Лєзніком, міським головою міста Вишневе Іллею Діковим, родинами захисників та школярами вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності.
 • 21.11.2018 12:44:00

  ОГОЛОШЕННЯ

  22.11.2018 згідно з Планом-календарем підведення підсумків громадських слухань у 2018 році з питань охорони громадського порядку в адміністративно-територіальних одиницях Києво-Святошинського району Київської області за участю начальника Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області, дільничих інспекторів, голів сільських, селищної, міських рад (див. рубрику «Правопорядок») у приміщенні Тарасівської та Віто-Поштової сільських рад відбудеться підведення підсумків громадських слухань.
 • 21.11.2018 09:03:00

  Києво-Святошинський район: рятувальники завітали до школярів

  20 листопада рятувальники Києво-Святошинського районного відділу провели учбову евакуацію учнів загальноосвітньої школи I - III ст. № 3 у м. Вишневе. Особливу увагу фахівці Служби порятунку приділили належному стану евакуаційних шляхів та справності пожежних гідрантів. Адміністрація школи зазначила, що такі заходи проводяться постійно. Майже кожен учень точно знав, куди треба рухатися та як правильно себе поводити.
 • 21.11.2018 08:32:00

  Дорогі українці!

  З Днем Гідності та Свободи! 21 листопада завжди залишиться надемоційним днем в житті кожного патріота. П’ять років минуло від дня, який назавжди увійшов в новітню історію України як початок Революції Гідності.
 • 20.11.2018 15:11:00

  Голова КОДА подякував Мирославі Смірновій за злагоджену роботу в районі

  Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук зазначив, що розділяє управлінський підхід голови Києво-Святошинської районної адміністрації Мирослави Смірнової і розраховує на плідну співпрацю.
  Повернутися до людей і першочергово вирішувати соціальні питання – таким був меседж очільника Київщини.
 • 19.11.2018 08:27:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали аграріїв із професійним святом

  16 листопада в районному будинку культури вітали з професійним святом людей, котрі своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства у Києво-Святошинському районі, на чиїх плечах лежить продовольча безпека всієї країни – аграріїв. В урочистому заході з нагоди Дня працівників сільського господарства взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Микола Войтул і представники сільськогосподарського сектору району.
 • 18.11.2018 08:24:00

  Шановні працівники сільського господарства!

  Вітаю вас із професійним святом! Дякую вам за невтомну працю. Завдяки вашим зусиллям, знанням, витримці і наполегливості розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.
 • 16.11.2018 16:44:00

  Меморандум про співпрацю підписали районний Центр зайнятості та районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області

  12 листопада 2018 року між Києво-Святошинським районним центром зайнятості, в особі керівника Іванова Андрія Вікторовича та Києво-Святошинським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, в особі керівника Кравчука Максима Володимировича було підписано Меморандум про співпрацю.
 • 16.11.2018 12:00:00

  Відбулося підведення підсумків громадських слухань з питань охорони правопорядку у Вишневому та Святопетрівському

  15 листопада 2018 року у місті Вишневе та селі Святопетрівське відбулося підведення підсумків громадських слухань з питань охорони правопорядку з керівниками ОМС та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області.
 • 16.11.2018 09:07:00

  Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

  Вітаю вас із професійним святом. Сфера зв'язку на сьогодні розвивається дуже інтенсивно і займає важливе місце у розвитку нашої держави. Від вашої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде суспільство. Переконана, що завдяки вашому досвіду та патріотизму ми захиститимо інформаційний простір нашої країни.
 • 15.11.2018 17:03:00

  Відновне лікування за профілем «цукровий діабет» за кошти Фонду соціального страхування отримали 63 особи

  За 9 місяців 2018 року 63 хворих на цукровий діабет Київщини були направлені на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
 • 15.11.2018 13:01:00

  Роз’яснення щодо обчислення страхового стажу для заповнення нової заяви-розрахунку

  01 жовтня 2018 року набув чинності Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12 (далі – Порядок). Про це повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
 • 15.11.2018 12:01:00

  Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

  Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. «Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.