• 25.02.2019 14:18:00

  Президент: Українська молодь – рушійна сила нашої країни до ЄС та НАТО

  Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Київщину взяв у молодіжному форумі: «Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС». Петро Порошенко  особливо наголосив, що  молодь є рушійною силою України на її шляху до Європейського Союзу та НАТО.
 • 25.02.2019 14:10:00

  Онлайн-трансляція заходів за участі Президента

  Петро Порошенко бере участь у форумі: "Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС" та засіданні Ради регіонального розвитку Київської області м. Бровари.
 • 25.02.2019 10:10:00

  Відбулося районне свято з нагоди Міжнародного дня рідної мови

  22 лютого 2019 року на базі Софіївсько-Борщагівського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ЗОШ І-ІІІ ступенів»  за участі заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайла Лєзніка, начальника відділу освіти  Миколи Івашка, завідувача районним методичним центром Лариси Лахтадир, голови  Києво-Святошинської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Івана Литвина та виконувача обов’язків голови Київської обласної організації Національної спілки письменників України Володимира Бубира, відбулося районне свято з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Під час заходу було нагороджено учнів-переможців ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» та учителів, які їх підготували.
 • 25.02.2019 09:20:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова з робочим візитом відвідала Білогородську амбулаторію

  Голова РДА Мирослава Смірнова з робочим візитом відвідала Білогородську амбулаторію.
  Основний обсяг робіт вже виконано, зараз амбулаторія готується до відкриття. Це один із найважливіших об’єктів у районі, сучасний медичний заклад, у якому є новітнє обладнання враховані всі потреби працівників та пацієнтів. В амбулаторії пацієнти матимуть змогу отримувати необхідну первинну медичну допомогу, будуть функціонувати лабораторія, рентгенологічний кабінет, стоматологічні кабінети, фізіотерапевтичний кабінет, палати денного стаціонару з усіма умовами. Крім того, щоб залучити висококваліфікованих фахівців, поряд збудоване службове житло для двох лікарських сімей. Амбулаторія має стати потужним медичним центром, але для цього недостатньо обладнання - потрібні відповідальні і прогресивні працівники.
 • 25.02.2019 09:07:00

  АНОНС: 25 ЛЮТОГО ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДВІДАЄ КИЇВЩИНУ ІЗ РОБОЧИМ ВІЗИТОМ

  25 лютого 2019 року Президент України Петро Порошенко відвідає Київщину із робочим візитом. У програмі:
  12.00 – молодіжний форум: «Думка молоді важлива. Перспектива вступу в НАТО та ЄС» (м. Переяслав-Хмельницький, педагогічний університет ім. Г. Сковороди)
  16.00 – засідання Ради регіонального розвитку Київської області (м. Бровари, ТРЦ «Термінал»)
 • 22.02.2019 12:58:00

  На Київщині на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві за січень цього року виплачено 566,6 тис. гривень

  За січень 2019 року на медичну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області виплачено 566,6 тис. гривень. Про це повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев.
 • 22.02.2019 09:21:00

  В КОДА ВШАНУВАЛИ ПАМ`ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

  У холі Київської обласної державної адміністрації відбулось урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, голова КОДА Олександр Терещук та керівництво структурних підрозділів обладміністрації. Після урочистого покладання квітів та хвилини мовчання в пам’ять про загиблих, родичі та учасники Революції Гідності мали змогу обговорити актуальні для них проблеми з очільником області Олександром Терещуком.
 • 21.02.2019 17:38:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова провела особистий прийом громадян

  "Рада, що все частіше звертаються молоді амбітні та ініціативні люди, з прогресивним мисленням та власним баченням розвитку своїх населених пунктів. Ми завжди відкриті до співпраці з громадою.
  Поспілкувалася із жителями Бузової з приводу облаштування місцевого стадіону. У селі вже сформовані доросла і дитяча футбольні команди. Загалом футбол - один із найпопулярніших видів спорту в районі, тому працюємо над розвитком інфраструктури для активного способу життя наших жителів постійно" - зазначила Мирослава Смірнова.
 • 21.02.2019 16:53:00

  У Київській області страхові виплати отримують понад 4,5 тис. потерпілих

  Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснюють страхові виплати 4506 потерпілим (членам їх сімей), з них: інвалідам I групи – 98 особам, II групи – 472 особам, III групи – 1952 особам, а також 1676 потерпілим, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 308 особам, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника. Про це інформує заступник начальника управління – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ірина Крещенська.
 • 21.02.2019 14:27:00

  Комісії із соцстрахування підприємств мають право перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування

  Комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам. Відповідно до рішень органу та на підставі поданої роботодавцем заяви-розрахунку Фонд соціального страхування України здійснює фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.
 • 21.02.2019 14:20:00

  У Києво-Святошинському районі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

  20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Вишневому відзначили 5-ті роковини розстрілів на Майдані та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Трагічні події пригадали й очільники Києво-Святошинського району – голова районної державної адміністрації Мирослава Смірнова та голова районної ради Вадим Гедульянов.
 • 21.02.2019 08:11:00

  Відбувся відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району з футзалу сезону 2018-2019 років

  Пам’ятними дипломами були нагороджені всі команди – учасники турніру, колектив спортивного залу НВК Хотів в особі спортивного інструктора Віталія Шевчука, арбітри Ярослав Карабкін, Олександр Юхименко, Володимир Гінда, Володимир Остапюк. Приємним бонусом від організаторів виявилися солодкі подарунки для жінок, які допомагали в проведенні турніру - медичного працівника та прибиральниці залу.
 • 20.02.2019 18:17:00

  Мирослава Смірнова: Сім’я – основний і найважливіший інститут формування збалансованої особистості

  Соціальна робота із сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також турбота про одиноких громадян та інвалідів – такими були ключові питання, які розглянули на апаратній нараді в Києво-Святошинській РДА 19 лютого.
 • 20.02.2019 15:25:00

  Відбувся семінар щодо посилення контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності

  В управлінні виконавчої дирекції Фонду відбувся семінар з працівниками відділень щодо посилення контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності. Участь у семінарі взяли заступник начальника управління – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ірина Крещенська, заступник начальника управління – начальник юридичного відділу Петро Рева, начальник відділу медичних та соціальних послуг Віталій Нємцев, завідувач сектору експертизи тимчасової непрацездатності відділу фінансового контролю та аудиту Ірина Гриціва.
 • 20.02.2019 11:17:00

  Шановні представники ЗМІ та громадськості!

  21 лютого 2019 року о 10.00 год. в холі адмінбудівлі Київської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. У заході візьмуть участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, керівництво структурних підрозділів та голова Київської ОДА Олександр Терещук. Запрошуються представники ЗМІ та громадськості до участі в заході. Акредитація для ЗМІ обов'язкова. Проводиться до 19:00 20 лютого за телефоном: (044) 286 80 23
 • 20.02.2019 08:25:00

  Вічна пам‘ять Героям...

  Одна з найтрагічніших сторінок української історії стала символом незламності нашого народу. Безмежна шана громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які пожертвували своїми життями, захищаючи ідеали демократії нашої держави. Більшість із них – свідомі, освічені люди, представники різних професій, справжні патріоти своєї держави. Вийшовши на Майдан, вони прагнули справедливості, чесності та гідного життя. І їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати «беркутівців», ні жорстокість. Як і нас сьогодні не повинні спинити виклики. Ми - народ України, сильної, суверенної, незалежної держави.
  Вічна пам‘ять Героям...
  Слава Україні!
 • 19.02.2019 18:29:00

  До уваги роботодавців та голів комісій (уповноважених) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності страхувальників та застрахованих осіб!

  Керуючись Законом «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» комісія (уповноважений) із соціального страхування не тільки здійснює контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення, а також приймає рішення про відмову в його призначенні та розглядає підставу і правильність видачі листків непрацездатності, заповнення листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення.
 • 19.02.2019 12:00:00

  Президент Європейської Ради Президенту України: Ваша репутація та репутація всієї країни є дуже високою не тільки в Брюсселі, а й у всіх столицях Європи

  Президент Європейської Ради Дональд Туск високо оцінив зусилля Президента України Петра Порошенка у проведенні реформ в державі. Про це Президент Європейської Ради сказав під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком.
 • 19.02.2019 10:55:00

  Відбувся семінар-нарада з питання запровадження надання житлових субсидій в готівковій формі

  15.02.2019 в управлінні соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації відбувся семінар-нарада з уповноваженими особами міських, сільських, селищних рад з питання запровадження надання житлових субсидій в готівковій формі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України».
 • 18.02.2019 15:00:00

  До уваги голів комісій із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності страхувальників та застрахованих осіб!

  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області інформує! Почастішали випадки звернень комісій із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності страхувальників Київської області щодо перевірок правомірності видачі застрахованим особам «сумнівних» листків непрацездатності, а саме: надані працівниками листки непрацездатності відрізняються за кольором та щільністю паперу, не відповідають вимогам технічного опису листка непрацездатності, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406.