• 01.08.2013

  Безробітних стає менше

  У Київському обласному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу». Під час розмови за участю представників ОДА, райдержадміністрацій і роботодавців ішлося про виконання соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича
 • 01.08.2013

  Історія християнства в документах

  У рамках святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі в Державному обласному архіві відкрилася виставка «Історія християнства в документах» за підтримки Київської облдержадміністрації та губернатора Анатолія Присяжнюка.
 • 01.08.2013

  «Школа плавання» на Київщині

  Щорічно  трапляються нещасні випадки на воді, у тому числі і серед дітей. Причиною таких випадків серед дітей є невміння плавати та відсутність навичок знаходження у водному середовищі, що значно обмежує можливості повноцінного життя та активного відпочинку дітей.
 • 01.08.2013

  Збирання хлібів на Київщині перетнуло екватор

  Робочий графік голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка змінився з початком жнив:кожен ранок керівника обласного штабу розпочинається зі збиральної хроніки, аналізу ходу робіт. В обласному зведенні, як на долоні, видно рух кожного колоска
 • 01.08.2013

  Співпраця заради дітей

  З метою захисту прав трьох малолітніх дітей, які через складні життєві обставини у сім'ї залишилися без батьківського піклування та тимчасово перебувають у прийомній сім'ї термінового влаштування, Броварським міським центром соціальних служб
 • 01.08.2013

  Боротися проти недуги потрібно разом

  Cпеціалісти районних, міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київської області долучилися до заходів, що проводилися в Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами.
 • 01.08.2013

  Переймаючись проблемами ветеранів

  31 липня за участі заступника голови РДА Анатолія Іскоростенського, першого заступника голови Вишнівської міськради Дмитра Васильця в актовій залі Вишневої міської ради відбулося засідання ради ветеранів міста.
 • 01.08.2013

  Мінсоцполітики: Цього року чорнобильці 3-ї та 4-ї категорій можуть одержати пільгові путівки

  Понад 21% дітей-чорнобильців, які мають оздоровитися до кінця року, вже отримали можливість оздоровитися. Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту постраждалих від Чорнобильської катастрофи та інших категорій
 • 01.08.2013

  Робоча нарада під головуванням Володимира Пака щодо медичної реформи

  1 серпня у приміщенні Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася нарада щодо реформування медичної галузі у районі, зокрема. У роботі наради взяли участь: голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Пак В.І., перший заступник голови райдержадміністрації Шкаврон М.І., заступник голови райдержадміністрації Іскоростенський А.М., заступник голови районної ради Костина В.А., головний лікар Центральної районної лікарні Кравченко В.В., начальник районного фінансового управління Краснощокова Н.М., Вишнівський міський голова Діков І.В., заступник Вишнівського міського голови Пишний С.В., в.о. головного лікаря Вишнівської міської лікарні Грабар В.М.

 • 01.08.2013

  Оздоровлення дітей на Київщині

  Київською обласною державною адміністрацією та службою у справах дітей та сім'ї облдержадміністрації здійснюється безперервний контроль за станом оздоровчої кампанії - 2013 року в області.
 • 01.08.2013

  Шановні хлібороби Київщини!

  Щиро вітаю вас з намолотом першого мільйона тонн зернових!

  Вирощений та зібраний врожай – це, насамперед, невтомна праця хлібороба, досвід, який плекається українським народом та передається від батька до сина.
  Результат ефективного господарювання в області підтвердили вагомі досягнення у сільському господарстві, які спрямовані на збільшення рівня аграрного виробництва та соціального розвитку села.
 • 01.08.2013

  На Київщині підписали угоду про наукове співробітництво

  Сьогодні під час робочої зустрічі голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка та Віце-президента Національної академії правових наук України Володимира Тихого відбулося підписання угоди
 • 31.07.2013

  Активна робота – запорука успіху

  30 липня відбулося чергове засідання колегії на чолі з головою РДА Володимиром Паком та за участі голови райради Володимира Луцюка, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників органів місцевого самоврядування та ін.
 • 31.07.2013

  У столиці посилюють вимоги до організації пасажирських перевезень

  Як повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євгеній Водовозов, міська влада поставила собі за завдання підвищити якість перевезень, у тому числі тих, що здійснюються приватними маршрутними таксі у Києві.
 • 31.07.2013

  Надзвичайна пожежонебезпека очікується у деяких регіонах України

  До переліку областей, що мають високий рівень пожежної небезпеки, потрапила й Київщина.
  У деяких регіонах України найближчими днями утримуватиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
 • 31.07.2013

  Аграрний бізнес шукає ринки збуту

  Київщина продовжує налагоджувати партнерські взаємовигідні відносини з представниками бізнесових кіл близького і далекого зарубіжжя.
 • 31.07.2013

  Керівники всеукраїнських громадських об’єднань інвалідів закликали до переговорів та компромісів

  ЗВЕРНЕННЯ
  керівників всеукраїнських громадських об’єднань інвалідів до керівників та осіб з інвалідністю інших громадських об’єднань
 • 30.07.2013

  Оздоровча кампанія 2013 року в розпалі

  Київською обласною державною адміністрацією та службою у справах дітей та сім'ї області здійснюється ефективна діяльність щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей Київщини.
 • 30.07.2013

  Київська область: працівники ДСНС контролюють перебіг збирання зернових культур

  На Київщині жнива у самому розпалі - тривають роботи по збиранню врожаю зернових культур. У зернозбиральній кампанії приймає участь 723 сільгосппідприємства, 37 зернозаготівельних і зернопереробних підприємств.
 • 30.07.2013

  Ваговий контроль збереже дороги

  Із настанням літньої пори на дорогах Київщини з'явились дорожні знаки, що обмежують рух великовагових транспортних засобів. За дотриманням цих обмежень слідкують два пересувні пункти габаритно-вагового контролю.