• 23.11.2012

  Газ – наш помічник і одночасно небезпека

          Блакитне паливо – саме так називають газ, яким ми користуємося в нашому побутовому житті. З моменту, коли його почали видобувати в суспільстві вирішилося багато питань щодо опалювання житла громадян і не тільки. З давніх-давен людина намагалася покращити свої комфортабельні умови проживання. Багато з цих умов вирішилися за допомогою блакитного палива .
 • 23.11.2012

  Інформує управління ПФУ у Києво-Святошинському районі

  Із 1 грудня 2012 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, підвищиться до 884 гривень.
 • 21.11.2012

  Хлібом-сіллю на добро та здоров’я вітали рубежівців із храмовим святом

  У кожного з нас є маленька Батьківщина, де ясні зорі вечорові і вишень білосніжний цвіт, а на світанні – запахи медові… Там, де ми народились, слухали колискову люблячої матусі, де зробили свої перші кроки, промовили перші слова. У кожного маленька своя Батьківщина схожа на інші й унікально-неповторна своїми людьми. Саме їх було запрошено на святкове дійство з нагоди Дня села та храмового Михайла, що відзначалося 17 листопада у Михайлівці-Рубежівці.
 • 21.11.2012

  Зі святом дбайливих господарів

  Вітали 16 листопада в актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації всіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня працює в галузі агропромислового комплексу нашого району: керівників фермерських і державних сільгоспгосподарств, трактористів і доярок, агрономів і механізаторів.
 • 19.11.2012

  НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ

  У Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбулося нагородження переможців І етапу конкурсу дитячих малюнків "Твоє майбутнє - в твоїх руках".
  У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів району молодшого (7-10 років), середнього (11-14 років) та старшого (15-17 років) шкільного віку.
 • 19.11.2012

  "ЕНЦИКЛОПЕДІЯ УСПІХУ REALITY. КИЇВЩИНА"

  Міжнародний діловий журнал COMMUNITY нещодавно представив оригінальний проект "Енциклопедія успіху REALITY. Київщина" - справжнє дослідження щодо теми реалізації особистості. Автор ідеї та організатор проекту - Видавничий Дім "Сім", редакція міжнародного ділового глянцевого журналу "Community". Ідеолог проекту ПАТ "Миронівський ЗВКК" в особі голови правління Олександра Жукотанського, меценат проекту ТМ "Яготинське" в особі голови правління ПАТ "Яготинський маслозавод" Олександра Сіренка. У рамках проекту "Енциклопедія успіху REALITY" в італійському ресторані "Grigliata Italiana" відбулася яскрава подія: діловий раут "Філософія успіху Reality" для перших осіб бізнес-товариства - презентація унікальної книги "Енциклопедія успіху REALITY. Київщина", а також прес-конференція з авторами та учасниками проекту.
 • 19.11.2012

  ШАНУЙМО НАШИХ ТРУДАРІВ

  Сільськогосподарська галузь завжди була провідною для нашого району. Адже саме від її розвитку залежить фінансово-економічний стан, добробут і здоров'я кожного з нас. Про здобутки та проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи на майбутнє в переддень Дня працівників сільського господарства інтерв'ю з начальником відділу агропромислового комплексу райдержадміністрації Віктором Гребцовим.
 • 13.11.2012

  "БРОНЗА" ТА "СРІБЛО" ГОНКОНГСЬКОЇ ПРОБИ…

  З 25 по 29 жовтня в Гонконзі (Китай) проходив Чемпіонат світу з боротьби сумо. Жіночу збірну України на цих змаганнях представляли наші давні знайомі Іванна Березовська, Світлана Ярьомка та донетчанка Анна Бражко.
 • 13.11.2012

  І ЗНОВУ ДОТ ОЖИВ. ТЕПЕР ВЖЕ ЯК МУЗЕЙ

  2 листопада, з нагоди 69-ї річниці звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників, Міжнародною асоціацією дослідників фортифікації "ЦИТАДЕЛЬ" та Чабанівською селищною радою було проведено урочисте відкриття музею "ДОТ №186 Київського укріпрайону".

 • 13.11.2012

  Біда – не біда, якщо з нею боротися разом

  Яскравий тому приклад – історія трирічного Андрійка Білана з Неграшів, із яким 29 серпня цього року трапилася трагічна історія: наливши окріп у балію, що стояла на землі, батьки готувалися його скупати. Ненароком той перечепився і… впав у окріп. Із 63 % опіків шкіри дитина потрапила до опікового відділення Київської обласної лікарні. Відразу – на операційний стіл. За його життя лікарі почали боротьбу з перших хвилин…
 • 13.11.2012

  Міжнародна конференція «Сирітству – ні»

  7-8 листопада 2012 року Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Україна без сиріт" за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини та Міністерства соціальної політики відкрив у Києві першу міжнародну конференцію на тему: «Сирітству – ні: системний підхід в роботі з дітьми та сім`ями».
 • 12.11.2012

  Група зустрічей у поміч батькам-вихователям ПС та ДБСТ – підлітковий вік

  31 жовтня 2012 року Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організував та провів групу зустрічей для прийомних батьків прийомних сімей (ПС), батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі. Зустріч було проведено в рамках співпраці з Центром соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, м. Боярка.
 • 12.11.2012

  Вічна пам'ять – полеглим, шана – живим!

  Шістдесят дев’ять років минуло відтоді, як у столиці нашої держави та на Київщині відлунали постріли останнього бою за рідну землю з німецько-фашистськими загарбниками. Але ще сотні їх, молодих і невідомих, спочивають у политій рясно кров’ю землі. Вони віддали найдорожче, що мали – своє життя – аби не пропустити ворога до столиці України, як і тоді, коли гнали геть загарбників із рідної землі. І досі багатостраждальна земля віддає нам, нащадкам, останки своїх захисників. Щоб ми пам’ятали про ті важкі для нашого народу часи…
 • 08.11.2012

  Робити все задля збереження пам’яті свого народу

  Для Вишневого вже давно стало славною традицією до визначних дат – Дня захисника Вітчизни, Дня Перемоги тощо – проводити уроки патріотичного виховання, учителями життя під час яких є самі ветерани Великої Вітчизняної війни, яких у місті залишилося не так і багато…
 • 08.11.2012

  Свято зі сльозами на очах

  6 листопада населені пункти району, в тому числі – і Вишневе – відзначали День визволення Києва та кожного з них від німецько-фашистських загарбників. Урочисті святкування того дня відбулися в актовій залі Вишневої міської ради, куди були запрошені ветерани міста, молодь і всі бажаючі, під патронатом міського голови Іллі Дікова та виконкому Вишневої міської ради.
 • 08.11.2012

  У першу чергу – забезпечення соціально-економічного розвитку населених пунктів району

  6 листопада в актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася позачергова ХХІІ сесія Києво-Святошинської райради VI скликання, яку провів голова райради Володимир Луцюк і перший заступник голови райради Віктор Костина, за участі заступника голови райдержадміністрації із житлово-комунальних питань Миколи Ляшенка, керівників управлінь і відділів райради та райдержадміністрації, представників територіальних громад району.
 • 07.11.2012

  Обігрівайтесь безпечно!

  Кожного року із настанням холодів збільшується кількість пожеж, що здебільшого виникають у житловому секторі. Щодня до пожежно-рятувальної служби надходять повідомлення про пожежі. Спостерігається значний ріст пожеж з причини порушення правил експлуатації електромережі, пічного чи газового опалення, використання заборонених обігрівальних приладів, а також паління людей у ліжку часто перебуваючи в нетверезому стані.
 • 06.11.2012

  До дня української писемності

  Не тільки духовне, загальнодержавне, а й церковне свято – День української писемності та мови – відзначає наш народ 9 листопада. Встановлене Указом президента України в 1997 році, воно щороку відзначається на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже переважна більшість дослідників вважає, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
 • 05.11.2012

  МИСТЕЦТВО, ЯКЕ ВЧИТЬ ЛЮБИТИ Й БАЧИТИ ЦЕЙ СВІТ…

  27 жовтня в Боярському краєзнавчому музеї (директор Любов Кравченко) відкрилася "колективна" виставка талановитих майстринь з Тарасівки, двох вчительок малювання - мами і доньки: Валентини Федорівни Баламаджі та Ганни Павлівни Харченко-Баламаджі.
 • 05.11.2012

  ЦЕЙ ВІЧНО ЮНИЙ РОМАНС…

  19 жовтня, в приміщенні гостинної зали Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС (директор Ангеліна Лахтадир), зібралася мистецька інтелігенція Боярки, щоб долучитися до вічності чарівними мелодіями завжди юного й непідвладного часові романсу.