• 07.06.2013

  ПРО НОВІ ТРАДИЦІЇ ШКІЛЬНОГО БАЛУ

  У перші дні червня в школах району пройшли урочистості з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту випускникам одинадцятих класів.
  Випускний вечір - це особливе свято! Він наповнений урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями. Це свято радості і смутку водночас!
 • 07.06.2013

  У ГОРЕНИЧАХ ЗАПРАЦЮВАЛИ ОЧИСНІ СПОРУДИ

  5 червня, саме у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, у нашому районі сталася ще одна довгоочікувана подія: відбулося урочисте відкриття після реконструкції очисних споруд в селі Гореничі пропускною потужністю в 1 000 куб. м на добу.
 • 07.06.2013

  Про співробітництво в галузі юридичної освіти і науки

  ДМС України відповідно до Договору про співробітництво в галузі юридичної освіти і науки між Державною міграційною службою України та Національним університетом «Одеська юридична академія» від 01.02.2013 р.     № 1 кожного року має право відбирати кандидатів для вступу до Університету на денну та заочну форми навчання (факультет «Міжнародних відносин»), яким буде видана відповідна рекомендація.
  Інформація про умови прийому розміщена в Інтернеті на офіційному сайті Національного університету «Одеська юридична академія»

 • 07.06.2013

  Тетяна Подашевська: Заходи з нагоди 1025-річчя хрещення Русі мають стати консолідуючими та об’єднавчими

  Заходи з нагоди 1025-річчя хрещення Русі відбудуться 28 липня у кожному селі, районі та місті. На цьому наголошує Президент Віктор Янукович. Про хід підготовки та відзначення на Київщині цієї визначної події йшлося в Київській облдержадміністрації під час засідання робочої групи за участі голови обласної ради Олександра Качного, заступника голови облдержадміністрації Тетяни Подашевської, керівників структурних підрозділів КОДА, представники духовенства.
 • 07.06.2013

  90 дітей з Київщини вирушили на відпочинок до Греції

  Сьогодні з аеропорту "Жуляни" 90 дітей з Київщини вирушили на оздоровлення та відпочинок на о. Крит. Цього річ це перша група молодих талантів, які будуть відкривати літній сезон відпочинку у Греції. У супроводі з дітьми поїхали 10 вихователів, працівники облдержадміністрації, а також керівники творчих колективів.
 • 06.06.2013

  Шановні працівники засобів масової інформації

  Сьогодні ми відзначаємо свято тих, кому зобов'язані найсвіжішими новинами і найгучнішими сенсаціями. Ці люди виконують свою роботу навіть тоді, коли вона стає небезпечною, переслідуючи тільки одну мету - донести правду до читачів. Ми вітаємо всіх журналістів і бажаємо їм нових успіхів і цікавих новин. Зі святом!
 • 06.06.2013

  Тетяна Подашевська: «Київщина – одна з перших почала запроваджувати системи енергозбереження»

  Президент Віктор Янукович поставив завдання зменшити використання газу за рахунок альтернативних джерел. Київщина однією з перших в Україні почала запроваджувати системи енергозбереження, в тому числі - електричне опалення.
 • 06.06.2013

  Вступне слово Президента до щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України

  2012 рік вчергове продемонстрував суперечливість та мінливість сучасного світу. Непевні тенденції відновлення світової економіки після жорсткої кризи 2008-2009 рр. змінилися загостренням кризових проявів у провідних країнах світу, і насамперед - на Європейському субконтиненті. Економічні негаразди зазвичай супроводжуються підвищенням рівня соціальної напруженості, а прагнення країн світу віднайти оптимальні шляхи антикризових дій формують непрості геополітичні тенденції.
 • 05.06.2013

  Запобігання надзвичайним ситуаціям є принциповим напрямом державної політики у сфері цивільного захисту - Віктор Янукович

  Запобігання надзвичайним ситуаціям, техногенним аваріям і надалі залишатиметься принциповим напрямом державної політики у сфері цивільного захисту, наголошує Президент України Віктор Янукович.
 • 05.06.2013

  Відбулися змагання серед невоєнізованих протипожежних формувань на першість району

  31 травня на території спортивно-оздоровчого комплексу ГУ МВС України в Київській області, що у Вишневому, відбулися загальнорайонні змагання невоєнізованих протипожежних формувань.
 • 05.06.2013

  Подарунок від ДАІ

  Приємно, коли прохання про допомогу не залишається поза увагою, особливо – маленьким діткам.
 • 04.06.2013

  Виборчі перегони на Київщині були проведені на високому організаційному та правовому рівні

  На Київщині відбулися проміжні вибори депутатів Київської обласної ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах у Вишгородському, Фастівському районах, місті Обухів, депутата Броварської міської ради, а також на посаду міського голови міста Васильків та на посади чотирьох сільських та одного селищного голови.
  Якщо не звертати увагу на окремі провокації певних політичних сил та вже банальні  звинувачення у  застосуванні владою адмінресурсу, то ці вибори були проведені на високому організаційному та правовому рівні. Фактів фальсифікацій не зафіксовано. Не було скасовано реєстрації жодного з кандидатів від опозиції, всі вони взяли участь у виборах. Але переможцями виборчих перегонів стали представники від Партії регіонів. Їх значний  відрив від опонентів засвідчив авторитет Партії регіонів на Київщині та високу підтримку виборців. Це свідчить про те, що реальні справи  важать значно більше, ніж популізм та порожні обіцянки.

 • 04.06.2013

  В.Пак відвідав дитячі будинки сімейного типу

  А саме чотири візити: два – родин Гавенків і Дехтяренків - у Личанці, один – родини Колод – у Шпитьках і ще один – родини Дибелинських – у Боярці.
 • 04.06.2013

  День захисту дітей

  31 травня у районному будинку, що в Новосілках, відбулося загальнорайонне свято, приурочене до Міжнародного Дня захисту дітей.
 • 03.06.2013

  СИТУАЦІЯ З АВАРІЙНІСТЮ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ СКЛАДНОЮ

  На території Київської області за участю водіїв автобусів за чотири місяці цього року сталося 147 ДТП, за аналогічний період 2012 р. - 112 (ріст 31,2%). У цих ДТП загинуло у 2013 р. 7 осіб, у 2012 - 5 осіб (ріст 40%), травмовано: 2013 р. - 47 громадян, торік за відповідний період - 40. Ще складніша ситуація склалася з аварійністю з вини водіїв автобусів. За чотири місяці всього скоєно 84 ДТП, загинуло двоє осіб, травмовано 31 громадянина.
 • 03.06.2013

  ТУРНІР - НАЙКРАЩА ПАМ'ЯТЬ ПРО ТОВАРИША

  Нещодавно в спорткомплексі КПІ відбувся ІІІ волейбольний турнір ветеранів пам'яті М. Павловського, в якому взяли участь і представники Києво-Святошинського району - команда ветеранів Софіївської Борщагівки.  
  З початком турніру учасників та глядачів привітали вдова М. Павловського Людмила Михайлівна та його син Андрій, віце-президенти Асоціації ветеранів волейболу України, олімпійські чемпіони В.Г. Іванов та В.А. Трофімов та інші почесні гості.      
 • 03.06.2013

  Глава держави відвідав центр соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії»

  Напередодні Дня захисту дітей Президент України Віктор Янукович відвідав районний центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» у смт Макарів Київської області.
  Главу держави зустріли вихованці закладу, які привітали його піснею і танцем.
 • 03.06.2013

  Заява прес-служби Київської обласної державної адміністрації

  Прес-служба Київської обласної державної адміністрації спростовує інформацію представників ВО «Свобода» про застосування адміністративного ресурсу під час виборів до місцевих органів влади.
  Влада забезпечила все необхідне для вільного волевиявлення громадян та проведення прозорих виборів. Вчасно були відкриті виборчі дільниці, належним чином забезпечено роботу дільничних комісій, охорону громадського порядку. Спостерігачі від усіх політичних сил та журналісти мають можливість вільно виконувати свої службові обов'язки.
 • 03.06.2013

  Відбулася телефонна розмова Президента України з Президентом Європейської Комісії

  31 травня 2013 року відбулася телефонна розмова Президента України Віктора Януковича з Президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу.
 • 03.06.2013

  Глава держави доручив вдосконалити нагляд за дотриманням прав дітей, усиновлених іноземцями

  Президент України Віктор Янукович доручив Уряду вдосконалити діяльність зі здійснення нагляду за дотриманням прав дітей, які усиновлені іноземцями та проживають за межами України, а також забезпечити ефективний захист їх прав і законних інтересів.