• 15.12.2015 08:59:00

  За пропозицією РДА Чабанівську школу включено до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2016 рік

  Мирослава Смірнова та її заступник Михайло Лєзнік разом із Чабанівським селищним головою Олександром Киризлієвим оглянули довгобуд району - недобудовану Чабанівську школу.
 • 11.12.2015 13:09:00

  Узгодження плану соціально-економічного розвитку на наступний рік - першочергове завдання

  Відбулася робоча зустріч заступника Михайла Лєзніка, голови райради Олексія Нестеренка, заступника керівника відділу освіти та керівника відділу культури РДА з керівниками органів місцевого самоврядування, а саме: сіл Крюківщина, Ходосівка, Личанка, Забір'я, Бобриця і Горенка,на якій продовжили обговорення плану соціально-економічного розвитку району на наступний рік.
 • 11.12.2015 11:02:00

  З ініціативи РДА відремонтовано спортивну залу, покрівлю та утеплено систему опалення сільської школи

  Голова адміністрації Мирослава Смірнова разом із заступником начальника ГУМВС України в Київській області Сергієм Бондаренком та сільським головою Миколою Пянчуком відвідала Ходосівську школу, де з ініціативи адміністрації на умовах співфінансування РДА та Ходосівської сільської ради було виділено кошти на поточний ремонт покрівлі, утеплення системи опалення на горищі та ремонт спортивної зали, також відремонтували роздягальні та підсобні приміщення. За словами директора школи, будівля стара, тому ремонт тут був просто необхідний.
 • 11.12.2015 09:53:00

  Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.
 • 11.12.2015 09:04:00

  В РДА продовжили обговорення плану соціально-економічного розвитку на наступний рік

  9 грудня відбувся другий етап зустрічей голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової, її заступника Михайла Лєзніка, голови райради Олексія Нестеренка та його заступника Владислава Данченка, начальника фінуправління РДА Наталії Краснощокової, керівників відділів освіти та культури РДА з керівниками органів місцевого самоврядування, а саме: сіл Петрушки, Хотів, Лісники, Чабани, а також Боярки,на якій обговорили план соціально-економічного розвитку району на наступний рік.
 • 10.12.2015 14:41:00

  Всеукраїнський тиждень права

  Згідно з Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008, з метою виховання у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини, започатковано проведення Всеукраїнського тижня права.
  Він проводиться щороку в тиждень, на який припадає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
 • 09.12.2015 16:36:00

  Спільними зусиллями адміністрації та Білогородської сільської ради сільська амбулаторія функціонує в новому приміщенні

  Сьогодні голова РДА Мирослава Смірнова та її заступник Михайло Лєзнік змогли особисто пересвідчитись у комфортних умовах Білогородської амбулаторії, яка відтепер завдяки спільним зусиллям адміністрації та Білогородської сільської ради функціонує в одному із житлових будинків ЖК "Білий шоколад".
 • 09.12.2015 10:33:00

  В РДА розпочали обговорення плану соціально-економічного розвитку на наступний рік

  Відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової, її заступника Михайла Лєзніка, керівників відділів освіти та культури РДА з керівниками органів місцевого самоврядування, а саме: сіл Віта-Поштова, Музичі, Михайлівка Рубежівка, Шпитьки, Гатне, Білогородка, Крюківщина, на якій обговорили план соціально-економічного розвитку району на наступний рік.
 • 08.12.2015 10:27:00

  Відповідальність за продаж алкогольних напоїв без супровідних документів

  Заборонено транспортування горілки та лікеро-горілчаних виробів, відвантажених з акцизного складу підприємства, на якому виробляються спирт етиловий, горілка та лікеро-горілчані вироби, без товарно-транспортних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі, з відміткою представника контролюючого органу на акцизному складі.
 • 08.12.2015 10:13:00

  В районі відсвяткували День місцевого самоврядування

  У теплій і душевній атмосфері Мирослава Смірнова привітала депутатів районної ради та сільських, селищного та міських голів з їхнім святом. На найбільш досвідчених представників місцевого самоврядування чекали подяки від райдержадміністрації та приємні подарунки.
 • 07.12.2015 17:03:00

  Батальйон МВС "Миротворець" отримав власну постійну базу на території Києво-Святошинського району

  Сьогодні голова Києво-Святошинського району Мирослава Смірнова разом із заступником начальника ГУ МВС України у Київській області Сергієм Бондаренком відвідала новостворену базу батальйону МВС "Миротворець" в Боярці, звідки і відбудеться найближчими днями відправка військових в зону АТО, також вона привітала захисників з нагоди Дня Збройних сил України.

 • 07.12.2015 16:10:00

  Працевлаштувати, не можна ігнорувати

  До відзначення Міжнародного дня інваліда, Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведена дев’ятнадцята  у поточному році міні–ярмарка вакансій , яка відбулася сьомого грудня 2015 року в приміщенні центру зайнятості та чергова міні-ярмарка  на замовлення ТОВ «НП ЛОГІСТИК» на посаду  фахівця з пакування та укладання, за допомогою якої громадянам надається можливість знайти відповідне робоче місце, а роботодавцю – вирішити проблеми кадрового дефіциту підприємства.
 • 07.12.2015 12:49:00

  Вітання Володимира Шандри до Дня місцевого самоврядування

  Шановні представники місцевого самоврядування! Вітаю вас зі святом – Днем місцевого самоврядування, яке щороку відзначаємо 7 грудня. Місцеві органі влади відіграють вагому роль у загальній владній вертикалі. На місцях вирішується чимало значимих для громади питань – від соціально-економічного добробуту і покращення інфраструктури до освітньо-культурного розвитку.
 • 07.12.2015 10:27:00

  Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати району!

  Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування! Нещодавно в Україні відбулися місцеві вибори, внаслідок чого переобрано склад районної ради та керівників місцевого самоврядування. З боку Києво-Святошинської адміністрації було забезпечено прозорість виборчого процесу, що дало шанс молодим, амбітним та чесним людям, багатьох із яких я знаю осообисто, потрапити до місцевих рад.
 • 06.12.2015 09:54:00

  Дорогі військовослужбовці!

  Щиро вітаю Вас з Днем Збройних сил України! Сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами на Сході формується потужне національне військо, зростає духовна єдність нашого народу. Ми на ділі вкотре доводимо, що нашу незалежність не зламати. Переконана, що мужність, героїзм і патріотизм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в Україні.
  Щаслива, що сьогодні військовий обов`язок – це не пусті слова, це гордість бути українцем. За надзвичайно короткий час ми створили потужну європейську армію, сильну перш за все національною ідеєю.
 • 05.12.2015 09:56:00

  З Міжнародним днем волонтера!

  За останні два роки слово "волонтер" набуло в Україні набагато більшого значення. Сьогодні кожен із нас допомагає,чим тільки може, нашим захисникам. Волонтерський рух об'єднав Україну та її громадян у прагненні до свободи. Я дякую вам, дорогі волонтери, за вашу невтомну працю, вашу незламну віру в Україну.Нехай ваші родини не знають бід, а усе добро,яке ви робите,повертається до вас сторицею!
 • 04.12.2015 17:54:00

  Щоденна підтримка – реальний вияв милосердя

  У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Звичайно, цей день не можна назвати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав громадян з обмеженими можливостями і їх участі в житті суспільства.
 • 04.12.2015 12:00:00

  Інформація щодо реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, отримання та обміну посвідчень водія

  Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. №889 утворені територіальні органи з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ.
 • 04.12.2015 10:05:00

  Відбувся урочистий захід до Міжнародного дня інвалідів

  3 грудня у Боярській гімназії відбувся спільний захід до Міжнародного дня інвалідів, влаштований міською організацією ветеранів війни та праці (Лідія Хоменко), районною організацією воїнів-інтернаціоналістів (Лариса Козленко) та організацією «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» (Діана Кузнецова).
 • 03.12.2015 16:18:00

  За поданням РДА виділено кошти на ремонт Музичанського клубу та на ремонт вуличного освітлення в Личанці

  За участі зуступників голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка 3 грудня відбулося третє пленарне засідання позачергової другої сесії Києво-Святошинської районної ради, на якій розглянули зміни до бюджету за поданням райдержадміністрації, а саме: виділення коштів на проведення капітального ремонту в Музичанському сільському клубі та Личанській сільській раді на поточний ремонт мереж вуличного освітлення.