• 14.08.2015 14:51:00

  "День поля" в Києво-Святошинському районі

  Компанія «Дюпон» спільно з компанією «Крафт» зібрали на базі одного з кращих підприємств Києво-Святошинського району ПСП «Амарант-Агро» своїх друзів, партнерів - представників господарств на день поля, аби наочно продемонструвати ефективність застосування своїх технологій захисту рослин та обмінятись досвідом.
 • 14.08.2015 10:12:00

  Відділення невідкладної медичної допомоги Києво-Святошинського центру надання первинної медико-санітарної допомоги працює в новому приміщенні!

  12 серпня відбулося урочисте відкриття відділення невідкладної медичної допомоги Центральної районної лікарні, а також відремонтованих палат в хірургічному та інфекційному відділеннях. І це тільки початок, на проведення ремонтних робіт та капітальних ремонтів у галузі медицини в районі виділено 10 мільйонів гривень за пропозицією Києво-Святошинської РДА, затвердженою на сесії райради. Зараз активно здійснюються ці роботи. В урочистостях також взяла участь голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова.
 • 13.08.2015 16:12:00

  РОЗРОБЛЕНА «ДОРОЖНЯ КАРТА ДОПОМОГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО»

  Для того, щоб захисникам України та членам їх родин було легше отримати допомогу, щоб вони знали куди слід звертатися з проблемними питаннями та як діяти після демобілізації чи у разі поранення, Київською обласною державною адміністрацією розроблено «Дорожню карту учасників антитерористичної операції та їх сімей для вирішення питань соціального забезпечення, захисту, надання соціальних гарантій».
 • 13.08.2015 15:10:00

  Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

  13 серпня під головуванням заступника голови РДА Михайла Лєзніка проведено засідання постійної комісії Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 • 13.08.2015 14:00:00

  ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

  14 серпня 2015 року о 09.00 годині у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (м. Київ, проспект Перемоги, 126) відбудеться прес-конференція за участі радника Міністра юстиції України Алексєєва Ігоря Сергійовича на тему «Безоплатна правова допомога та децентралізація у сфері надання адміністративних послуг». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.


 • 13.08.2015 08:40:00

  Голова РДА продовжила об'їзд шкіл Києво-Святошинського району, аби розуміти ступінь їх підготовки до навчального року

  12 серпня відвідала Тарасівську загальноосвітню школу. Наразі тут відбувається заміна вікон, на що і були виділені кошти районного бюджету. Як стало відомо, цього року до школи набирають аж 90 першокласників (як і минулого). Тож, багато приміщень переобладнують для найменших учнів, розповіла директорка. Мирослава Смірнова відмітила, що наступного року також планують виділяти кошти районного бюджету для створення належних умов навчання дітлахів, майбутніх свідомих громадян.
 • 12.08.2015 17:44:00

  Призначено нового начальника ДПІ району

  Голова РДА Мирослава Смірнова особисто привітала з призначенням нового начальника Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Володимира Павловича Сичевського, побажавши йому мудрості, наснаги і терпіння.
 • 12.08.2015 08:30:00

  Голова РДА відвідала деякі із закладів освіти, у яких наразі відбуваються ремонтні роботи

  11 серпня Мирослава Смірнова відвідала з робочим візитом такі навчальні заклади району: Боярську середню школу № 3, Боярську середню школу № 2, Забірську загальноосвітню школу, Княжицьку загальноосвітню школу, Музичанську загальноосвітню школу, Білогородську середню школу № 2.
 • 11.08.2015 15:58:00

  Виїзна акція Києво–Святошинського районного центру зайнятості

  Києво-Святошинським районним центром зайнятості на запрошення сільського голови Білогородської сільської ради Абрамчука М. І. 10.08.2015 року проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців села Білогородка.

 • 11.08.2015 09:05:00

  Рятувальники застерігають: необережне поводження з вогнем є причиною масштабних пожеж!

  У зв’язку із утриманням  сухої погоди на території області, рятувальники Київщини вкотре закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях. Адже частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей:  спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень.
 • 10.08.2015 16:39:00

  Відбулася нарада по мобілізації

  10 серпня у приміщенні актової зали Києво-Святошинської РДА відбулася нарада по мобілізації під головуванням голови РДА Мирослави Смірнової за участі військового комісара Олега Гончарука, прокурора району Віктора Мойсієнка, заступника голови РДА Михайла Лєзніка, а також керівників органів місцевого самоврядування.
 • 10.08.2015 15:06:00

  Триває проект «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей в Київській області»

  У Києво-Святошинському районі триває проект «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей в Київській області», що фінансується Європейським Союзом.
 • 10.08.2015 09:59:00

  Обласна програма "Власний дім"

  Програма „Власний дім” розроблена відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 року № 222. „Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” та діє з метою фінансової підтримки індивідуальним забудовникам шляхом надання їм довгострокових (до 20 років, а молодим сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років) кредитів для спорудження індивідуальних житлових будинків та надвірних підсобних приміщень.
 • 10.08.2015 09:10:00

  7 серпня відбулося відкриття Центру патріотично-спортивного розвитку

  У заході взяли участь заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Михайло Лєзнік, військовий комісар району Олег Гончарук, голова Громадської ради району Іван Дерда.
  Наразі центр перебуває на стадії активного будівництва. Започаткувала таку ініціативу громадська організація "Новий початок" під керівництвом Олександра Тігова.
  "Військово-патріотичне виховання зараз як ніколи важливе та актуальне. Молодь - наше майбутнє, свідома й активна молодь - запорука процвітання і розвитку країни. Саме тому РДА всіляко підтримує цей проект", - висловив думку Михайло Лєзнік.
 • 07.08.2015 17:00:00

  У прокуратурі району обговорили стан профілактики і протидії злочинності, запобігання корупції на території Києво-Святошинського району і заходи щодо посилення цієї діяльності

  Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Києво-Святошинського району за участі прокурора Віктора Мойсієнка, начальника районного РВ ГУ МВС України в Київській області Вадима Кошмака, в. о. начальника ДПІ у Києво-Святошинському ГУ ДФС у Київській області Ігоря Дмитрієва, заступника голови РДА Михайла Лєзніка, керуючої справами Віри Кацап, заступників прокурора Сергія Тимофєєва і Олега Філімонова, заступника начальника ДПІ у Києво-Святошинському ГУ ДФС у Київській області, начальника слідчого відділу Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області Костянтина Гребенюка, його заступників Олексія Перфілова, Тараса Кравчука, Сергія Зеленія, а також прокурорів прокуратури.
 • 06.08.2015 15:30:00

  Києво-Святошинська районна державна адміністрація передала 10 комплектів захисної форми для пожежників району

  Сьогодні голова РДА Мирослава Смірнова передала захисну пожежну форму для пожежників Головного управління ДНС у Києво-Святошинському районі, щиро подякувавши за їх нелегку роботу. Потреба у захисній формі особливо стала очевидною після масштабної пожежі під Васильковом, у гасінні якої активну участі брали києво-святошинські рятувальники.
 • 06.08.2015 11:40:00

  Голова РДА прозвітувала громаді про стан справ у районі

  5 серпня відбулося спільне засідання членів Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації та Народної ради Києво-Святошинського району. Основними питаннями були: розвиток галузей охорони здоров’я, освіти та культури в районі; хід проведення реформи добровільного об’єднання територіальних громад (децентралізації) в Києво-Святошинському районі; а також говорили про підготовку до проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
 • 06.08.2015 11:17:00

  Карта залучення міжнародної допомоги

  З метою залучення додаткових ресурсів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України Урядовим офісом з питань європейської інтеграції було розроблено "Карту залучення міжнародної допомоги", яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенційними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.
 • 05.08.2015 14:00:00

  Звітуємо про надання матеріальної допомоги жителям району: учасникам АТО, соціально незахищеним громадянам, переселенцям

  Відповідно до ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання районної програми «Турбота» на 2015 рік, з метою покращення матеріального становища жителів району, які перебувають у складних життєвих обставинах, було надано матеріальну допомогу з районного бюджету мешканцям району:
 • 04.08.2015 16:50:00

  На апаратній нараді в РДА обговорили процеси підготовки до зими

  На нараді за участі військового комісара Київської області Євгена Пошаталова та військового комісара нашого району Олега Гончарука; прокурора району Віктора Мойсієнка, начальника Києво-Святошинської філії по експлуатації газового господарства Дмитра Дронова; начальника Києво-Святошинського районного підрозділу АЕС Київобленерго Леоніда Булата; апарату адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування.