• 18.03.2019 16:00:00

  Безпека праці під час весняно-польових робіт

  Напередодні розпалу весняно-польових робіт необхідно посилити профілактичну роботу із запобігання виробничому травматизму – це наполегливо рекомендує роботодавцям, керівникам сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, інженерам з охорони праці начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Олексій Савченко.
 • 18.03.2019 11:03:00

  У Києво-Святошинському районі виділяється додаткове фінансування на соціальну сферу за рахунок перевиконання бюджету

  Голова РДА  Мирослава Смірнова провела нараду з розпорядниками коштів за участі голови районної ради Вадима Гедульянова та його заступника Олександра Однороманенка. Обговорили першочергові потреби соціальної сфери. Зокрема розглянули питання щодо виділення коштів на галузі освіти та охорони здоров’я, а також додаткове фінансування на реалізацю районної програми «Турбота».
 • 18.03.2019 10:06:00

  Сергій Савчук: Понад півмільйона сімей-учасників програми «теплих кредитів» вже заощаджують до 70% на комунальних рахунках

  ТОП-3 області за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів»  населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.: Київська –  560 млн грн; Львівська – 520 млн грн; Сумська – 400 млн гривень.
 • 15.03.2019 16:20:00

  Аліменти повинні стягуватись з уже виплачених боржнику сум лікарняних

  Страхові кошти, у тому числі допомога по тимчасовій втраті працездатності, зараховані Фондом соціального страхування України на окремий рахунок роботодавця для здійснення фінансування застрахованій особі, не можуть бути спрямовані на виплату аліментів. Водночас, з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, виплаченій боржнику, стягнення аліментів повинно здійснюватися. Про це повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
 • 15.03.2019 15:03:00

  Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже звертатися за «теплими кредитами», а місцеву владу – надавати додаткове співфінансування на утеплення осель

  У Прес-центрі Будинку Уряду на прес-конференції Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.
 • 15.03.2019 15:00:00

  Сприяємо задоволенню кадрових потреб роботодавців

  Києво-Святошинським районним центром зайнятості 15.03.2019 року організований  та проведений міні-ярмарок вакансій для ТОВ «КВАДМ».
  Керівник ТОВ «КВАДМ» Віталій Мартишко презентував  підприємство і актуальні вакансії: комірник, мерчендайзер, менеджер із збуту. Надав інформацію про посадові обов’язки, умови праці, графік роботи, транспортну доступність та рівень заробітної плати.
 • 15.03.2019 14:53:00

  Військова служба за контрактом у Національній гвардії України - це престижно

  14 березня в Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості, проведено презентацію військової служби за контрактом у Національній гвардії України.
  Перед учасниками заходу (30 осіб з числа безробітних) виступив старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України у м.Києві та Київській області Олександр Шинкаренко. Він ознайомив присутніх з основними завданнями Національної гвардії України, перевагами та перспективами проходження військової служби за контрактом. Основні питання, на яких акцентувалась увага присутніх, це: вимоги до кандидатів для проходження військової служби за контрактом, грошове, продовольче та речове забезпечення військовослужбовців, програма охорони здоров’я, соціальний та правовий захист офіцерів, аспекти навчання в Національній академії Національної гвардії України.
 • 15.03.2019 10:50:00

  Відбулися установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській РДА

  14 березня 2019 року відбулися установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво–Святошинській РДА. Із 45 допущених делегатів на установчі збори прийшли та зареєструвались 44 представника інститутів громадянського суспільства, які подали документи на участь в установчих зборах.
 • 15.03.2019 09:26:00

  Президент приїхав на фронт, де привітав добровольців

  Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав передові позиції української армії на Донеччині та зустрівся з військовослужбовцями полку «Азов». Глава держави привітав бійців-добровольців та усіх українців з Днем українського добровольця.
 • 14.03.2019 17:10:00

  Мирослава Смірнова: Рекомендую завчасно перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела робочу нараду щодо організації виборчого процесу на місцях за участі голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, заступників голова РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, керівників структурних підрозділів адміністрації та представників органів місцевого самоврядування. Взяли участь також представники ДСНС та поліції.
 • 14.03.2019 15:15:00

  На Київщині затверджено план-графік проведення планових перевірок страхувальників на другий квартал цього року

  В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області затверджено план-графік проведення планових перевірок страхувальників на другий квартал 2019 року. Відповідний наказ підписав сьогодні, 14 березня, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць.

 • 14.03.2019 08:46:00

  В країні має бути нульова толерантність до корупції – Глава держави

  Президент Петро Порошенко наголошує, що в Україні має бути нетерпимість до корупційних дій на всіх рівнях. «Ми маємо абсолютно чіткі підходи, що в країні має бути нульова толерантність до корупції», - заявив він під час виступу на Форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності».
 • 13.03.2019 10:56:00

  Важливо захистити армію від політиканів, які паплюжать результати роботи всього оборонно-промислового комплексу – Президент України

  Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати індульгенції, не сховається за строком давності, бо зараз кров’ю заплатили українські воїни за це злочинне розкрадання», - заявив Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини.
 • 13.03.2019 08:46:00

  Пишаємося нашими спортсменами!

  39 найкращих спортсменів з нашого району вже отримують стипендію голови РДА.
  12 березня 2019 року Мирослава Смірнова потиснула руку та вручила стипендію чемпіону України з греко-римської боротьби Артуру Політаєву і його тренеру Дмитру Пікалову, а також срібному призеру чемпіонату України серед молодших юнаків з греко-римської боротьби Владиславу Тихому та його тренеру Олександру Котову.
 • 12.03.2019 15:02:00

  Рятувальники провели перевірку органів місцевого самоврядування

  11 березня рятувальники Києво-Святошинського району провели перевірку підпорядкованих органів місцевого самоврядування, що будуть задіяні до виборчого процесу, а саме в селах Лісники, Ходосівка та Петропавлівська Борщагівка.
  У ході перевірки велика увага приділялась стану утримання евакуаційних виходів та шляхів, стану протипожежного водопостачання, первинні засоби пожежогасіння, наявність відповідної документації (плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу тощо).
 • 12.03.2019 12:00:00

  Лише за минулий рік по програмі «Турбота» було виплачено близько 20 мільйонів гривень

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела комісію з питань надання матеріальної допомоги за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, начальника управління фінансів Наталії Краснощокової, начальника управління соціального захисту населення Сергія Чертка, директора Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксани Мельниченко, директора районного територіального центру соціальних послуг Зінаїди Блик, а також начальника відділу звернень громадян Любові Козлової.
 • 11.03.2019 15:00:00

  Увага! Попередження про сильні пориви вітру!

  За даними УкрГідрометцентру, 11 березня в Україні пориви вітру 15-22 м/с, у Львівській, Волинській, Івано-Франківськй, Чернівецькій, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Сумській, Полтавській областях 25-30 м/с (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). У Києві та Київській області у найближчі три години з утриманням до кінця доби 11 березня пориви вітру 25-30 м/с ( ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). Станом на 15 годину, спостерігаються пориви вітру до 25 м/с у Вінницькій, Жиомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Черкаській областях та у м. Києві. 12 березня вночі на півночі Лівобережжя пориви вітру 15-20 м/с;

 • 11.03.2019 11:00:00

  Шановні виборці!

  31 безня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента  України, які пройдуть  відповідно до закону “Про вибори  Президента України”. Кожен виборець має право звернутися до органу ведення Реєстру щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, записи про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, оскаржувати в установленому законом порядку рішення/дії чи бездіяльність органів Реєстру.
 • 08.03.2019 10:44:00

  Відбулася селекторна нарада з питань контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листків

  У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України під головуванням в.о. директора Сергія Нестерова відбулася селекторна нарада щодо реалізації заходів по контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності та упередження неправомірних видатків Фонду. У заході взяли участь керівники і заступники профільних управлінь виконавчої дирекції ФССУ, начальники та фахівці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.
 • 08.03.2019 08:00:00

  Зі святом весни!

  Дорогі мами, бабусі, донечки, найкращі українські жінки!
  Нехай кожна мить дарує вам щастя, радість і любов!
  Мирослава Смірнова