• 02.06.2017 18:55:00

  Найкраще –дітям: Мирослава Смірнова, Вадим Гедульянов та Олександр Зарубін відкрили спортивний майданчик у Боярці

  Міжнародний день захисту дітей цього року точно запам’ятається надовго – насичене емоціями і сюрпризами свято боярським дітлахам подарували голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голови райради Вадим Гедульянов і Боярський міський голова Олександр Зарубін, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, депутат районної ради В'ячеслав Отришко, депутат Боярськоі міськради Сафонов Володимир.
 • 02.06.2017 17:09:00

  Випускник Шпитьківської дитячої школи мистецтв Михайло Белошапка отримав у подарунок безкоштовне навчання у Київському Національному університеті культури і мистецтв

  З 28 травня по 1 червня цього року тривав І конкурс дитячої творчості Київської області «Яскраві діти України».
  1 червня 2017 року в приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся фінал I конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», проведений під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та благодійного фонду Ярослава Москаленка та творчого об’єднання «Яскраві діти України» («The Bright Children of Ukraine»).
 • 02.06.2017 16:52:00

  ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ ТА ЇХ ПРОФІЛАКТИКА

  Кишкові інфекції  — це група інфекцій, що викликає захворювання травного тракту з такими клінічними проявами, як підвищення температури тіла, болі в животі, пронос, блювання, загальна слабість. Цій групі захворювань властиві однотипна локалізація збудника (кишківник), однакові механізми та шляхи зараження (фекально-оральний, контактно-побутовий), подібні кишкові прояви хвороби (розлад функції кишечника), а також загальні принципи боротьби та профілактики. Джерелами інфекції є тільки хвора людина і бактеріоносій, інколи джерелом інфекції, крім людини, можуть бути деякі тварини (велика рогата худоба, свині, птахи).
 • 02.06.2017 16:07:00

  Пенсійний фонд інформує про створення нових пунктів обслуговування громадян

  Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію щодо створення пунктів обслуговування громадян. У м. Боярка з 18 квітня 2017 року спеціаліст управління веде прийом в приміщенні  Боярської міської ради за адресою: м.Боярка, вул. М.Грушевського, 39, на першому поверсі в центрі надання адміністративних послуг по понеділкам та четвергам.
 • 01.06.2017 17:07:00

  Мирослава Смірнова привітала з Міжнародним днем захисту дітей найменших києво-святошинців

  У Міжнародний день захисту дітей голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова привітала зі святом матусь і татусів новонароджених малюків, а також вагітних жінок, на яких тільки чекають пологи. Голова РДА у якості подарунка вручила такі необхідні у перші дні життя підгузки та побажала батькам і їх діткам здоров’я, злагоди, благополуччя, сімейного достатку.
 • 01.06.2017 16:10:00

  Уряд схвалив рішення, за яким в Україні пилососи та барабанні сушильні машини реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

  31 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування пилососів та побутових барабанних сушильних машин. Відповідно до цих регламентів всі пилососи та барабанні сушильні машини в Україні повинні реалізовуватися разом з енергетичними етикетками європейського зразка.
 • 01.06.2017 14:47:00

  Сергій Савчук: Завдяки «зеленим» проектам міста стають економічно сильнішими, а громади – заможнішими

  У цьому запевнив мерів різних міст Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході семінару для органів місцевого самоврядування, організованого ВГО «Клуб мерів» 30 травня у Києві.  Сергій Савчук пояснив, що реалізація проектів із встановлення, наприклад, твердопаливних котелень, біоТЕЦ на біомасі, вітроелектростанцій тощо – це завжди інвестиція у розвиток громад: бізнес активізується, нові робочі місця з’являються, надходження у бюджети різних рівнів зростають.
 • 01.06.2017 08:28:00

  Наше завдання - допомогти обрати вірний шлях. Заради майбутнього і України.

  У Міжнародний день захисту дітей, як і кожного дня, ми повинні пам'ятати, що виховуємо не просто маленьких українців, а свідомих громадян. Сьогодні ж головне - дати їм світле, щасливе, безтурботне дитинство, на яке вони заслуговують, і правильні орієнтири, побудовані на ідеалах високої духовності, співчуття та добра. Бо зовсім скоро відповідальність за країну нестиме молоде покоління незалежних думками і справами, вільних духом українців. Наше завдання - допомогти обрати вірний шлях. Заради майбутнього і України.
 • 31.05.2017 08:39:00

  Керівництво ГУ ДСНС у Київській області подякувало Мирославі Смірновій за сприяння і допомогу районному підрозділу

  «Протягом останніх 10 років гостро стояло питання у придбанні техніки, проте лише за останні два роки реально відбулися позитивні зміни. Знаю, що Мирослава Михайлівна особисто вручила мотопомпу та такий потрібний пожежний автомобіль, які закупили з районного бюджету. Ми дуже вдячні усьому керівництву району за розуміння тих потреб, які є на сьогодні», – наголосив перший заступник начальника ГУ ДСНС у Київській області Петро Кісільов.
 • 30.05.2017 18:14:00

  Нова робота, нове життя!

  Служба зайнятості використовує широкий спектр послуг для забезпечення адресної взаємодії з кожним роботодавцем, виходячи з його потреб та можливостей. Однією із ефективних форм роботи щодо надання соціальних послуг даній категорії клієнтів у підборі необхідних кадрів є міні-ярмарки вакансій та послуг служби зайнятості.
 • 30.05.2017 09:18:00

  У пошуках кращого не будьте ошуканими!

  З метою організації на якісно новому рівні захисту прав та інтересів наших громадян, які бажають виїхати за кордон з метою працевлаштування та щоб уникнути проблем пов’язаних з пошуком роботи за кордоном та в цілях попередження неврегульованої трудової міграції в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості  29.05.2017 році проведено плановий семінар з питань попередження зовнішньої трудової міграції та торгівлі людьми, які спрямовані на більшу інформованість громадян про ризики та приховані невигоди зовнішньої трудової міграції, та заходи безпеки при виїзді за кордон з метою працевлаштування.

 • 29.05.2017 11:46:00

  Кращі голоси Київщини мають шанс представити країну на фестивалі у Сан-Ремо

  У Київській області стартував відбір до міжнародного дитячого співочого конкурсу “Sun Remo Junior” – аналогу дорослого фестивалю, що проходить в італійському місті Сан-Ремо. В останню неділю травня 38 дітлахів, точніше найкращих вокалістів області, вирушили до столичного рекреаційного району Пуща-Водиця. Там у відомому таборі “Артек” для них організували тренувальну базу. До табору відправилися дійсно кращі голоси з найкращих, бо напередодні у кожному районі Київщини пройшли відбіркові тури. Протягом п’яти днів дітлахи серйозно тренуватимуться і готуватимуться до фіналу, адже на кону надзвичайний приз: участь у дитячому співочому конкурсі у Сан-Ремо. У таборі з конкурсантами працюватиме “зірковий” наставник – Заслужена артистка України і досвідченний тренер багатьох телевізійних проектів Рімма  Шаповалова.
 • 26.05.2017 15:00:00

  Уряд послаблює тиск контролюючих органів

  Уряд продовжує дерегуляційну реформу. 24 травня Кабінет Міністрів України схвалив черговий пакет проектів нормативних актів, які зменшують надмірний тиск на бізнес з боку держави, встановлюють прозорі та зрозумілі стосунки між перевіряючими і підприємцями.
 • 26.05.2017 14:25:00

  Щаслива дитина в щасливих батьків!

  Саме цей слоган відображає ідею свята з нагоди Дня матері та Дня сім»ї, що відбулось в с.Забір’я, Києво-Святошинського району., організаторами якого стали Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Міжнародний благодійний фонд «MANNA Worldwide» До участі в заході запрошені діти, з сімей, що перебувають на обліку фахівців із соціальної роботи центру та проживають у с.Забір’я, Музичі, Княжичі.
 • 26.05.2017 11:42:00

  Відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи

  У Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи адміністрації.
 • 26.05.2017 11:00:00

  За ініціативи голови РДА та підтримки ради на зарплати медикам і вчителям виділено додатково 15 млн грн

  25 травня під час засідання ХХ сесії Києво-Святошинської районної ради було затверджено зміни до районного бюджету, ініційовані райдержадміністрацією. Сесія відбулася за участі голови райради Вадима Гедульянова, голови РДА Мирослави Смірнової, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, заступників голови РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, начальника фінуправління РДА Наталії Краснощокової, керівників управлінь і відділів РДА, апарату райради та голів місцевих рад і громадськості.
 • 26.05.2017 08:42:00

  Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

  24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка.
 • 25.05.2017 15:51:00

  Голова Держенергоефективності представив для Bloomberg New Energy Finance потенціал відновлюваної енергетики в Україні

  Досягнення країни у розвитку «чистої» енергетики, значний ресурсний потенціал, оновлене законодавство, гарантії для інвесторів, можливі ризики та їх подолання – все це презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналісту всесвітньо відомого видання  «Bloomberg New Energy Finance» у ході інтерв’ю. • 24.05.2017 17:57:00

  На зустріч людям!

  На запрошення Вишневого міського голови Дікова Іллі Валерійовича та з метою інформування громадян про актуальні вакансії на ринку праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості 24.05.2017 року фахівці Києво-Святошинського районного центру зайнятості провели виїзну акцію центру зайнятості у м. Вишневе.
  У заході взяли участь представники міської ради, зайняті та незайняті мешканці міста, представники роботодавців . Громадяни зверталися з питань працевлаштування, надання їм допомоги у підборі роботи.
 • 24.05.2017 16:00:00

  ОСББ-учасникам програми «теплих» кредитів Держава відшкодовує майже половину і більше витрат на енергоефективні заходи

  Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів. Так, минулого тижня до програми приєдналося ще 14 нових ОСББ, які залучили близько 1,6 млн грн на енергоефективні заходи у своїх будинках. Позаминулого тижня також зареєстровано ще 14 ОСББ-учасників програми. Попит на програму з боку ОСББ стабільний і з початком літа, ідеального періоду для проведення робіт, він лише зростатиме.