• 02.01.2019 08:38:00

  Набула чинності постанова щодо збільшення контролю за ефективністю реабілітації працюючих

  Як інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, до механізму забезпечення працюючих реабілітаційним лікуванням у санаторно-курортних закладах за кошти Фонду соціального страхування України внесено зміни, якими посилено контроль за обсягом і вартістю надання послуг. Відповідне рішення правління ФССУ ухвалило 12 грудня, зміни набули чинності 28.12.2018 року.
 • 30.12.2018 18:00:00

  Дорогі жителі Києво-Святошинського району, вірні патріоти, мужні захисники, дорогі українці!

  Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю Вам злагоди, любові, благополуччя, незламної віри, затишку, здійснення мрій. Нехай з вами завжди будуть вірні друзі, удача й успіх, а в домі – світло й радісно від любові близьких і добрих новин. 2018 рік був непростим, ми долали труднощі, стояли перед викликами. Проте разом як єдиний народ ми змужніли, стали більш досвідченими та згуртованими. Я дякую Вам за цей рік. Впевнена, у наступному вдасться ще більше, бо ми не боїмося відповідальності і віримо в перемогу. Нехай свято народження Господа Ісуса Христа подарує добробут, щастя, добро для кожного з нас, для наших родин і нашого народу.
  Міцного здоров’я та Божого благословення!
  Нехай 2019-й стане роком єдності та процвітання!
 • 28.12.2018 12:56:00

  Підготовка до сімейного життя в концепції статевого виховання старшокласників

  Протягом вересня-грудня 2018 року за підтримки Києво-Святошинської РДА благодійною організацією «Рух українських матерів» був впроваджений проект «Підготовка молоді до подружнього життя». У 8-ми школах району серед підлітків 9-11 класів проведено семінари, лекції, тренінги для підлітків на теми: «Я дорослішаю, як це», «Передумови виникнення сім’ї», «Статеве дозрівання і його значення для майбутнього подружжя», «Сім’я як базова спільнота людини», «Перше побачення».
 • 27.12.2018 16:29:00

  ДБСТ родини Чеботарьових у Святопетрівському привітали з новосіллям

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова разом із головою КОДА Олександром Терещуком та сільським головою Антоном Овсієнком  завітали до дитячого будинку сімейного типу родини Чеботарьових у Святопетрівському, щоб привітати їх із новосіллям.
 • 27.12.2018 10:00:00

  Мирослава Смірнова привітала ліцеїстів-богунців з прийдешніми новорічними святами

  Голова районної державної адміністрації Мирослава Смірнова завітала до Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна, що в Боярці, щоб привітати богунців з новорічними святами. «Бажаю, щоб новий рік приніс усім нам перемогу і мир у країні! Щоб отримані вами в стінах ліцею знання, уміння та навички ви використовували тільки задля розвитку і процвітання рідної держави та благополуччя і доброботу своїх родин під мирним небом України. Нехай рік, що минає, залишить у серці лише світлі події, а рік прийдешній принесе з собою надію на злагоду і спокій, віру в наші сили!» – звернулася з вітальним словом до майбутніх військових Мирослава Смірнова.
 • 26.12.2018 17:19:00

  Інструкція з підготовки бюджетних запитів

  Ця інструкція розроблена відповідно до статтей 34 та 75 Бюджетного кодексу України і визначає механізм розрахунку показників проекту місцевого бюджету Києво-Святошинського району на плановий бюджетний період та прогнозу місцевого бюджету району на наступні за плановим два бюджетні періоди; встановлює порядки складання, розгляду та аналізу бюджетних запитів.
 • 26.12.2018 17:16:00

  ЧОТИРИ ЛІКАРНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ СУЧАСНІ АПАРАТИ «ШТУЧНА НИРКА»

  Донедавна в Київській області була відсутня токсикологічна служба. Апарат «штучна нирка» мала лише Київська обласна клінічна лікарня №1, та і той почав виходити з ладу. Дуже важливий чинник для вчасної допомоги постраждалій людині – відстань, обласна лікарня розташована в місті Києві. А для віддалених районів Київщини – шлях не близький, особливо, коли життя йде на лічені хвилини. При різних видах отруєнь, при шокових станах, пацієнтам не завжди була можливість у повній мірі надавати своєчасну медичну допомогу по детоксикації організму і підтримці важливих життєвих функцій. Тому, як зазначає заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович, комплексною програмою «Здоров’я Київщини 2018-2020 рр» на нинішній рік було перебачено закупівлю апаратів «штучна нирка» при гострих станах.
 • 26.12.2018 17:00:00

  Олександр Терещук, Мирослава Смірнова та Антон Овcієнко відкрили нову амбулаторію в Святопетрівському

  26 грудня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, Святопетрівський сільський голова Антон Овсієнко відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) у селі Святопетрівське.
 • 26.12.2018 10:07:00

  «Тато, мама, я, дзюдо - моя сім’я!»

  23 грудня голова Києво-Святошинської РДА відвідала особливий захід - родинні змагання «Тато, мама, я, дзюдо - моя сім’я!», який відбувся у Вишневому. 64 сім’ї з району показали, яка безмежна сила - родина.
 • 22.12.2018 09:13:00

  День відкритих дверей у відділенні №3 ТОВ «НОВА ПОШТА»

  20 грудня 2018 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено  «День відкритих дверей в відділені № 3 ТОВ «НОВА ПОШТА» з метою сприяння вирішення кадрових потреб та формування кадрового резерву товариства.
 • 21.12.2018 18:19:00

  Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам сягає 50%

  Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, кожна друга заява-розрахунок для отримання фінансування від Фонду соціального страхування України за листками непрацездатності подається роботодавцями в електронному вигляді. Щодня до Фонду надходить більше 5 тис. електронних заяв-розрахунків.
 • 21.12.2018 17:51:00

  Києво-Святошинський район входить у новий рік із затвердженим бюджетом та всіма необхідними програмами фінансування

  20 грудня відбулася тридцять друга сесія Києво-Святошинської районної ради під головуванням очільника районної ради Вадима Гедульянова, під час якої депутати проголосували за бюджет-2019 та соціальні програми, проекти яких були подані головою РДА та профільними структурними підрозділами. У засіданні взяли участь голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступники голови РДА Артем Кошик та Михайло Лєзнік, начальник відділу фінансів Наталія Краснощокова, начальники управлінь і відділів РДА, керівники районних структур та органів місцевого самоврядування.
 • 21.12.2018 17:06:00

  Відбулось святкове дійство «Я чекаю Миколая»

  День Святого Миколая починає цикл зимових свят які з нетерпінням очікують і дорослі і діти, адже цей день несе із собою веселощі, гарний настрій, розваги та подарунки. 20 грудня за сприянням голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Київської області Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської районної ради Київської області Вадима Гедульянова,  за участі заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайла Лєзніка в Центрі творчості молоді «Оберіг» для дітей соціально-незахищених категорій міста Боярка проведено святкове дійство «Я чекаю Миколая».
 • 21.12.2018 14:03:00

  Між районним центром зайнятості та ГС «Міжнародно-інтеграційний центр» підписано меморандум про співпрацю

  17 грудня 2018 року  між Києво-Святошинським районним центром зайнятості та Громадською Спілкою «Міжнародно-інтеграційний центр» підписано меморандум про співпрацю.
 • 21.12.2018 08:43:00

  Казкове передноворічне свято для дітей в Білогородці

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова привітала дітей із соціально незахищених сімей та дітей учасників АТО з передноворічними святами.
 • 20.12.2018 16:00:00

  Професіографічна екскурсія для учнівської молоді

  18 грудня 2018 року з метою орієнтації молоді на актуальні на ринку праці професії Києво-Святошинський районний центр зайнятості для учнів  Шпитьківської ЗОШ організував професіографічну екскурсію до ТОВ «МАРАМАКС». Професіографічна екскурсія для школярів – це важливий захід для розширення знань, уявлень про професії, підприємства, організації для більш усвідомленого підходу до вибору, орієнтації майбутньої професії, отримання високої кваліфікації.
 • 20.12.2018 16:00:00

  Робоча зустріч з роботодавцем

  З метою налагодження ефективної  співпраці  центру зайнятості з потенційним роботодавцем, 18.12.2018 року директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрій Іванов з робочим візитом відвідав ТОВ «МАРАМАКС». Основним видом діяльності ТОВ «МАРАМАКС» є виробництво гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари.
 • 20.12.2018 12:07:00

  Громада Дмитрівки тепер має новий сучасний пожежно-рятувальний автомобіль

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова відвідала Дмитрівку з подарунком - тепер сільська пожежна команда має новий пожежний автомобіль, придбаний за кошти районного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування.
 • 20.12.2018 09:20:00

  Затверджено новий порядок надання страхових виплат і послуг переселенцям

  Внутрішньо переміщені особи, які отримали травми на виробництві, забезпечуватимуться страховими виплатами і фінансуванням медико-соціальних послуг, які проводяться Фондом соціального страхування України, за новим порядком. Відповідну постанову правління ФССУ затвердило 12 грудня 2018 року, документ набуде чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Фонду. Про це інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
 • 20.12.2018 08:48:00

  Урочисте відкриття платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

  Що таке база правових консультацій «WikiLegalAid»?
  «WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.