• 03.04.2018 17:56:00

  Геннадій Зубко закликав Парламент ухвалити закон про приєднання громад до міст обласного значення

  Сьогодні спільно з міжнародними партнерами, Євросоюзом та місцевим самоврядуванням напрацьована законодавча маршрутна карта децентралізації, яка містить 17 першочергових до прийняття законів. Їх прийняття вирішить два ключові напрямки  – спрощення інструментів об’єднання і приєднання навколо міст обласного значення. А також це потужна мотивація громад збільшувати свої можливості, повноваження, надходження і ресурси. Тому для того, щоб реформа просувалася далі і не збавляла темп, нам потрібно її законодавчо посилити. Про це під час брифінгу у Парламенті заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 • 03.04.2018 14:18:00

  Рятувальники Києво-Святошинського району закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час святкування Великодня!

  Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок. Відтак, аби Великдень не завершився трагедією, Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.
 • 03.04.2018 12:00:00

  МОЗ: Відеоролики, чатботи, сайти: як у регіонах розпочали кампанію з вибору лікаря

  2 квітня стартувала національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Кожен може прийти в медичний заклад з наліпкою «Тут можна обрати свого лікаря» і підписати декларацію з терапевтом, педіатром або сімейним лікарем.
 • 03.04.2018 12:00:00

  Е-декларування доцільне для чиновників та керівників держхолдингів, а не громадських активістів, – Володимир Гройсман

  Введення норми про заповнення електронної декларації вводилося і є доцільним стосовно чиновників високого рангу і керівників великих державних компаній, які мають доступ до державного ресурсу. Натомість введення е-декларування для громадських активістів було помилковим. Про це в ефірі «112.ua» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
 • 03.04.2018 08:10:00

  Мирослава Смірнова: За ремонт і матеріально-технічне забезпечення шкіл мистецтв маємо найкращу подяку – мистецькі успіхи вихованців

  До 81-ї річниці створення Києво-Святошинського району відбувся фестиваль дитячих шкіл мистецтв Києво-Святошинського району «Музичні барви». Привітати найталановитіших виконавців району приїхала голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова.
 • 02.04.2018 17:41:00

  МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД – МЕРИ МІСТ ВИРІШУВАТИМУТЬ ЧИ ДАВАТИ ГРОШІ ЧИ ЗАЛИШИТИ ВСЕ ЯК Є

  На гарячу лінію Кабінету Міністрів України «15-45» надходили непоодинокі скарги про те, що пільговикам - чорнобильцям, учасникам бойових дій, дітям з багатодітних сімей, ветеранам військової служби, особам з інвалідністю тощо - відмовляють у безкоштовному проїзді в громадському транспорті. З іншого боку частими були нарікання перевізників, які заявляли про свої фінансові втрати, бо за щось потрібно ремонтувати транспортні засоби та підтримувати їх у належному стані.
 • 02.04.2018 13:01:00

  ОГОЛОШЕННЯ

  Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області оголошує проведення в районі конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році (далі – Конкурс) відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки.
 • 02.04.2018 12:45:00

  Геннадій Зубко провів оперативний штаб ДСНС щодо заходів з протидії пожежам та повеням

  На сьогоднішньому плановому засіданні комісії ДСНС акцентуємо увагу на двох важливих питаннях. Перше і надзвичайно важливе - протипожежні заходи. Згідно зі статистикою минулого року, кількість пожеж збільшилась на 23% - майже 27 600. Найбільш небезпечні ситуації з пожежами виникали – у Дніпропетровській, Запорізькій та Київській областях, основними причинами яких був навмисний підпал. Про це на засіданні оперативного штабу ДСНС заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 • 02.04.2018 12:45:00

  Геннадій Зубко: Лише 10% існуючих споруд цивільного захисту повністю готові до експлуатації за призначенням

  Сьогодні ми – і Україна і весь світ - живемо у такий час, коли маємо загрози природного, техногенного характеру, а також пов’язані з російською агресією, провокаціями, ризиками терористичних актів. Тому, в зоні особливої уваги має бути інфраструктура захисних споруд цивільного захисту. Про це ми не говорили досить тривалий час, але сьогодні ми мусимо піднімати це питання. Адже мова – про безпеку наших громадян!
 • 02.04.2018 12:43:00

  Павло Розенко зустрівся з Ніком Вуйчичем

  Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч із Ніком Вуйчичем, мотиваційним тренером, християнським проповідником та директором громадської організації «Життя без кінцівок». У зустрічі також взяли участь Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк, представники центральних органів виконавчої влади та представники організації Ніка Вуйчича.
 • 02.04.2018 12:40:00

  Євген Баженков: Впроваджуємо інноваційні зміни в системі соціального страхування

  Фонд соціального страхування України демонструє нові підходи і принципи у своїй роботі, які відрізняються персональним адресним підходом до потреб людини та відповідають вимогам часу. Про це заявив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.
 • 02.04.2018 12:02:00

  Глава Уряду: В квітні всі військові пенсіонери отримають доплати до пенсій за січень-березень

  У квітні всі військові пенсіонери відповідно до рішення Уряду отримають доплати до пенсій за січень-березень, а з травня Уряд розпочинає системну виплату вже підвищених військових пенсій. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він провів нараду з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою з метою оцінити поточну ситуацію в системі пенсійного забезпечення військовослужбовців.
 • 02.04.2018 09:51:00

  Чи будуть у школах зберігатись медкартки: детально про скасування форми № 026/о

  Міністерство охорони здоров’я України скасувало форму № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)». Це означає, що відтепер у школах та дитсадках не зберігатимуться медичні дані дитини. При вступі до дитсадка не потрібно надавати медичну картку особливої форми - достатньо довідки від педіатра чи сімейного лікаря, що дитина здорова. При вступі до школи - довідку від лікаря, що дитина пройшла профілактичний огляд. Якщо дитина хворіє, то лікар може зробити відповідний запис зі згоди батьків.
 • 02.04.2018 08:27:00

  Успіх запровадженої Урядом медичної реформи стане успіхом для громадян, – Володимир Гройсман

  Успіх запровадженої Урядом України реформи медицини стане загальним успіхом для громадян, які по факту отримають якісну послугу, а лікарі – якісні умови праці та гідну зарплату. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що ситуація в медицині потребує змін, оскільки десятиліттями в цій сфері йшла «боротьба за грошові потоки, а не за якість послуги». «І я теж втрачав близьких людей через неспроможність нашої медицини, нездатність врятувати життя. І це біль для багатьох з нас йде крізь життя, - сказав Володимир Гройсман. – Тож нам треба змінити ситуацію і ми її змінимо».
 • 31.03.2018 19:04:00

  До уваги аграріїв! Термін подання документів для отримання дотації на корів продовжено до 1 травня

  Рішенням Уряду подовжено термін подання документів до 1 травня для отримання 1500 гривень на корову в рік. Пролонгація термінів надасть можливість скористатися державною підтримкою максимальній кількості аграріїв.
 • 30.03.2018 11:50:00

  Держпродспоживслужба району - нова структура з новими завданнями та повноваженнями

  Держпродспоживслужба утворена відповідно до постанови КМУ від 10 вересня 2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади». Наказом Міністерства аграрної політики від 12.04.2017 року № 209 затверджено «Положення про Головні управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в областях, в місті Київ». Згідно вимог даного «Положення» було розроблено та затверджено «Положення» про районні управління Держпродспоживслужби які розпочали свою роботу з 26 квітня 2017 року.
 • 30.03.2018 10:40:00

  День відкритих дверей роботодавця – відділення поштового зв’язку Вишневе

  З метою якісного задоволення кадрових потреб підприємств та ефективного підбору персоналу на замовлення роботодавців, 28 березня 2018 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено  «День відкритих дверей роботодавця – відділення поштового зв’язку Вишневе». Начальник дільниці з експлуатації Зименко Любов Василівна  ознайомила присутніх з діяльністю Київської міської дирекції ПАТ «УКРПОШТА».
 • 30.03.2018 10:33:00

  "Я МАЮ ПРАВО!"

  Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.
 • 29.03.2018 09:33:00

  Г.Галиць: Потерпілі на виробництві отримали підвищені розміри страхових виплат

  Про це повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Георгій Галиць. Він відзначив, що на виконання ч. 2 ст.37 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», постанови КМУ від 27.12.2017 №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», та листа виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 19.02.2018 №2.4-17-563 відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області (далі – відділення) з 1 березня 2018 року було проведено перерахування сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) на коефіцієнт 1,2.
 • 29.03.2018 08:26:00

  Мирослава Смірнова прозвітувала про роботу у 2017 році

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала комплексний звіт про роботу у 2017 році в межах виїзного засідання колегії райдержадміністрації у Софіївській Борщагівці. Голова адміністрації доповіла про основні досягнення у таких сферах, як економіка, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта, культура, спорт, ЖКГ, надання адмінпослуг. Також вона зосередила увагу на результатах співпраці з військовим комісаріатом, районним відділом поліції та підрозділом ДСНС.