• 12.12.2017 15:00:00

  Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

  За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина),  в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.
  Це питання обговорили у ході зустрічі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та керівник Проекту GIZ Україна «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» (https://www.giz.de/en/worldwide/41847.html)  Грегор Брьомлінг.
 • 12.12.2017 13:59:00

  Керівництво району привітало заслуженого художника України Юрія Пацана з Днем народження

  11 грудня свій День народження відсвяткував талановитий художник, прекрасна людина Юрій Пацан. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов особисто привітали митця та його родину зі святом.
 • 12.12.2017 08:12:00

  Мирослава Смірнова: Жоден громадянин, який звертався за матеріальною допомогою в РДА та районну раду, не залишився без уваги

  Відбулася планова робоча нарада голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової з керівниками структурних підрозділів за участі заступника голови РДА Михайла Лєзніка та керівника апарату Олександра Горіна. Під час наради обговорили план заходів до кінця року, а також перспективні напрями роботи у наступному році. На порядку денному питання своєчасної виплати матеріальної допомоги громадянам району та визначення критеріїв щодо надання допомоги незахищеним категоріям населення у 2018 році.
  Одноразова адресна матеріальна допомога учасникам АТО з нашого району становить 5 000 грн. У разі поранення ще додатково виплачується 5 000 грн, а якщо поранення важке – 10 000 грн. Крім того, одноразово 10 000 грн виплачується особам, які уклали контракт. Передбачена також допомога членам сімей загиблих в АТО у розмірі 75 000 грн.
 • 11.12.2017 15:01:00

  Провідна литовська компанія у сонячній енергетиці зацікавлена започаткувати виробництво сонячних модулів в Україні

  У рамках візиту до Литви Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з Головою правління литовської компанії «Global BOD Group» (http://www.globalbodgroup.com) Відмантасом Янулєвічюсом. Компанія об’єднує низку підприємств у сонячній енергетиці та сфері високих технологій.  У рамках зустрічі Голова Держенергоефективності відвідав одне з цих підприємств, а саме - «SoliTek» (http://solitek.eu), що спеціалізується на виробництві високоякісних фотоелементів із полікристалічного кремнію. Щорічний обсяг виробництва фотоелементів сягає 67 МВт, а сонячних модулів – 50 МВт.
 • 11.12.2017 14:10:00

  ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ПІДГОТОВЛЕНИЙ УРЯДОМ БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

  7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечити взяті урядом зобов’язання щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження  надважливих реформ. В бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27%. Пожвавлення економіки сприятиме подальшому зростанню зарплат. В наступному році середня зарплата по країні зросте до 10 тис грн.
 • 11.12.2017 11:00:00

  УРЯД І ПАРЛАМЕНТ ВІДКРИЛИ ШЛЯХ ДЛЯ МАСШТАБНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

  В пакеті із законопроектом про Державний бюджет на 2018 рік депутати ухвалили низку змін до Податкового кодексу (законопроект № 6776д). Ці правки збалансовують видаткову і дохідну частину бюджету, в тому числі за рахунок перекриття налагоджених контрабандних схем, а також створюють фінансові стимули для ввезення в Україну високотехнологічного обладнання. Не менш суттєва новела законодавчих змін – запровадження окремого фінансування заходів безпеки руху. Ця норма з’явиться за пропозицією уряду вперше, а її виконання дозволить зберегти тисячі людських життів.
 • 10.12.2017 15:20:00

  Рятувальники попередили про різке погіршення погодних умов в Україні

  Державна служба надзвичайних ситуацій повідомляє про те, що у неділю, 10 грудня, в Україні різко погіршаться погодні умови. За даними ДСНС, у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. 10 грудня у Києві та Київській області мокрий сніг (місцями по області сильні опади), налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця; ймовірне утворення снігового покриву висотою 3-5 см.
 • 08.12.2017 19:23:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали працівників районного військкомату з Днем Збройних сил

  З нагоди відзначення Дня Збройних сил України голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов відвідали районний військовий комісаріат та привітали працівників зі святом.
 • 08.12.2017 09:10:00

  Основні показники Бюджету 2018

  Верховна Рада України схвалила вчасно підготовлений Урядом проект закону про Державний бюджет на 2018 рік, який передбачає зростання доходів бюджету до 1,2 трлн грн та зростання ВВП на 3%. За відповідне рішення проголосували  273  народних депутати.
 • 08.12.2017 08:29:00

  У селі Віта-Поштова відбулися громадські слухання з питань охорони правопорядку

  6 грудня селі Віта-Поштова відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку з керівниками та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області. У заході взяли участь: заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Лєзнік М.Г., завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи райдержадміністрації Дмитрієв О.Б., заступник начальника сектору превенції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Губницький С.І., Віто-Поштовий сільський голова Шульган Д.Ю., представник ГФ з охорони громадського порядку «Віта-захист», депутати та громада сільської ради.
 • 07.12.2017 14:20:00

  Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування!

  Безперечно, розвиток нашої країни багато в чому залежить саме від зростання ролі громади та персональної відповідальності кожного її члена. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку України. Бажаю кожному представнику громади мудрості, процвітання, благополуччя, Божого благословення.
  З найкращими побажаннями, Мирослава Смірнова
 • 07.12.2017 11:24:00

  Тематична зустріч поколінь у ДНЗ "Яблучко" "Пісні їхньої молодості"

  Вже 12 років поспіль, слова української поетеси є лейтмотивом зустрічі поколінь, зустрічі Дитинства з Мудрістю, яка стала доброю традицією в закладі дошкільної освіти «Яблучко». Щорічно, на початку грудня, спільно з ветеранськими організаціями с. Новосілки (Голови Рад - Маслов Ю.К. та Тесанюк М.В) в закладі проходять святкові концерти для людей похилого віку. 06 грудня до «Яблучка» завітали ветерани села та ветерани-працівники дошкільного навчального закладу, які знаходяться на заслуженому відпочинку.
 • 07.12.2017 10:00:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали захисників з Днем Збройних сил України

  Святкування Дня Збройних сил у Києво-Святошинському районі відбулося 6 грудня на плацу Київського військового ліцею імені Івана Богуна в Боярці. В урочистій атмосфері захисників України з їхнім святом привітало керівництво району: голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов. Серед почесних гостей - учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, волонтери, громадські та культурні діячі.
 • 07.12.2017 10:00:00

  Управління соціального захисту населення Києво-Святошинської районної державної адміністрації інформує:

  Розпочато прийом заяв для подання до департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації,  на видачу дублікату посвідчення потерпілого внаслідок  Чорнобильської катастрофи категорії 4 (в разі втрати чи зіпсування). Необхідні документи:
 • 06.12.2017 18:14:00

  Керівництво району привітало волонтерів Києво-Святошинського району

  5 грудня в Боярці відбувся районний захід з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов привітали волонтерів району зі святом.
 • 06.12.2017 09:54:00

  З Днем Збройних сил України!

  Дякуємо за мужність і патріотизм! Незламності духу, витримки, благополуччя, родинного затишку і тепла.
 • 06.12.2017 09:24:00

  ЧЛЕНИ КОЛЕГІЇ РДА ОДНОГОЛОСНО СХВАЛИЛИ ПРОЕКТ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ НА 2018 РІК

  Тепер документ буде поданий райдержадміністрацією на розгляд чергової сесії районної ради.
  Рішення було ухвалене 5 грудня на колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації. Голова РДА Мирослава Смірнова провела засідання за участі голови райради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, членів колегії, керівників органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів РДА, керівників комунальних підприємств, громадськості.
 • 06.12.2017 09:17:00

  СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА УКРАЇНЦІВ ЗРОСТЕ ДО 10 ТИС. ГРН

  Десятиріччями праця українців була недооціненою. Цього року Уряд більш ніж удвічі підняв мінімальну заробітну плату, що дало зростання реальних зарплат в Україні. На 2018 рік Уряд передбачив подальше зростання мінімальної заробітної плати. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє: вже наступного року  середня зарплата українців має зрости до 10 тис. грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «Свобода слова на ICTV». На його думку, достойний рівень оплати праці в Україні дозволить повернути кваліфіковані кадри в Україну. «Саме тому ми передбачаємо не тільки зростання мінімальної зарплати в 2018 році, а й середньої зарплати. Сьогодні цей показник становить 7400 грн в середньому.  Це зарплати, з яких платять податки. Завдання на наступний рік  - не менше 10 тис. грн», - підкреслив Володимир Гройсман.
 • 06.12.2017 08:21:00

  Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у житловому секторі під час опалювального періоду!

  З відчутним зниженням температурних показників значно погіршується статистика трагічних випадків на пожежах у житловому секторі. В першу чергу завдяки тому, що самі ж громадяни нехтують елементарними правилами безпеки: використовують несправні обігрівачі, не слідкують за перевантаженням електромереж та справністю пічного опалення.
 • 05.12.2017 13:10:00

  Президент: Можливості розвитку малого та середнього бізнесу в громадах, формування інвестклімату – примножуватимуть доходи місцевих і державного бюджетів

  Президент Петро Порошенко закликав представників об’єднаних територіальних громад створювати умови для розвитку малого та середнього бізнесу на своїх територіях та шукати шляхи для залучення інвестицій.
  «Як ми в центрі, так і кожен із вас на своєму рівні має шукати шляхи для залучення інвестицій в громади, для створення нових робочих місць на ввірених вам територіях. Тут ваш прямий інтерес: левова частка податку на доходи фізичних осіб йде до місцевих бюджетів. Децентралізація дала вам шанс із слухняних та безправних виконавців і прохачів стати успішними місцевими лідерами, які здатні вирішувати проблеми села, селища, міста», - звернувся Петро Порошенко до учасників ІІ Всеукраїнського форуму об'єднаних громад «Ініціативи, що змінюють життя».