• 16.07.2018 08:08:00

  Невтішна статистика загибелі людей на водних об’єктах

  ДСНС України у Київській області констатує, що до трагічних випадків найчастіше призводить безпечність відпочиваючих і зловживання спиртним. Хоч по-справжньому спекотних днів цього літа було не так і багато, пляжний сезон вже у розпалі. Народ при першій-ліпшій можливості намагається вирватися на природу, часто ближче до водойми. І, на жаль, після цих вилазок зведення рятувальників часто поповнюються сумною статистикою. Так, тільки за вихідні п’ятеро громадян трагічно закінчили своє перебування на водоймах. З них троє вже знайдені, а пошуки ще 2-х тривають.
 • 13.07.2018 16:00:00

  Проведено день відкритих дверей у ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"

  З метою сприяння вирішенню кадрових потреб та формування кадрового резерву у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» Києво-Святошинським районним центром зайнятості 12 липня проведено день відкритих дверей.
 • 13.07.2018 14:00:00

  Семінар для представників бізнесу Київської області

  17 липня 2018 року о 14:00 відбудеться семінар для представників бізнесу Київської області "Як знайти бізнес-партнера в ЄС?".
  Експертами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України буде презентовано європейську програму підтримки малого та середнього підприємництва Cosme, а також можливості Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном.
 • 13.07.2018 13:00:00

  Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні

  За прогнозами  УкрГідрометцентру, вдень 13 липня в Україні, крім східних та більшості південних областей, грози, у північних та центральних областях місцями шквали 15-20 м/с. У Київській області до кінця доби 13 липня грози, місцями шквали 15-18 м/с. У місті Києві до кінця доби 13 липня грози.
 • 12.07.2018 18:30:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова разом із головою райради Вадимом Гедульяновим вручила новий медико-санітарний автомобіль для потреб Гореницької амбулаторії

  Керівники району поспілкувалися з лікарями, оглянули медичний заклад. "Знаєте, хочеться, щоб кожна сільська амбулаторія виглядала не гірше. Приємно розуміти, що гроші, які ми виділили на цей об’єкт з районного бюджету, дали такий результат. Як на мене, медичні працівники на місцях повинні мати комфортні умови роботи, достойне фінансове забезпечення, а головне - бачити реальні зміни.
  Бо незважаючи на те, що медична реформа впроваджується не такими швидкими темпами, як хотілося б, сфера охорони здоров’я Києво-Святошинського району має якісні показники розвитку. Я дякую депутатському корпусу за розуміння, бо завдяки спільній роботі ми можемо звітувати про реальні справи і підвищувати соціальні стандарти в районі. Вдячна також медичним працівникам за роботу, бажаю наснаги, віри і процвітання", - Мирослава Смірнова.
 • 12.07.2018 14:00:00

  УРЯД СПРЯМУВАВ НА РОЗВИТОК РЕГІОНІВ 6 МЛРД ГРН

  Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд грн виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд грн регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.
 • 12.07.2018 14:00:00

  Рятувальники ліквідували загорання квартири, евакуювали 46 чоловік та врятували двох шиншил

  11 липня о 10:33 до оперативно – диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в м. Вишневе по вулиці Святоюрівська. На місце виклику направлено два відділення чергового караулу  34-ї Державної пожежно-рятувальної частини, черговий караул 62-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе та одне відділення 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка.
 • 12.07.2018 11:42:00

  Мирослава Смірнова як організатор виступила на тренінгу «Дії в найкращих інтересах дітей і сімей з дітьми та прийняття рішень на основі оцінки потреб дитини»

  У межах цієї глобальної ініціативи 10-12 липня у Києво-Святошинському районі на базі Громадської організації «Об'єднання соціальних проектів «Отчий Дім» проводиться фаховий тренінг для представників територіальних громад, соціальних працівників, а також спеціалістів, які залучені до прийняття рішень, планування та надання послуг для дітей та сімей на місцевому рівні.
 • 12.07.2018 08:48:00

  Глава Уряду представив звіт роботи Кабінету Міністрів за перше півріччя поточного року

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів представив звіт роботи Уряду за перше півріччя поточного року. Глава Уряду наголосив, що за останні місяці показники розвитку держави дозволяють говорити про досягнення економічної стабільності. Зростає промисловість, реальна зарплата, капітальні інвестиції, уповільнюється інфляція, формуються принципи нового корпоративного управління в державних компаніях, запроваджуються прозорі можливості залучення інвестицій.
 • 11.07.2018 18:47:00

  Уряд зменшив обсяг держзамовлення на підготовку фахівців у 2018 році на 9,6%

  11 липня Кабінет Міністрів України затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2018 році, а також проектні обсяги державного замовлення на 2019 та 2020 роки.
 • 11.07.2018 17:15:00

  Вміння чітко і злагоджено реагувати в надзвичайних ситуаціях відпрацювали на практиці в районній лікарні

  2 липня під час наради у голови РДА Мирослави Смірнової за участі т. в. о. начальника районного відділу ДСНС Юрія Кириченка та начальника відділу охорони здоров’я Романа Ляви було вирішено провести практично-тактичні навчання особового складу Києво-Святошинського районного відділу ДСНС України у Київській області.
 • 11.07.2018 13:22:00

  Перший Петропавлівський півмарафон!

  Перший старт на легендарному автодромі «Чайка» вже на екваторі 2018 року! Усі шанувальники бігу від динамічного бігового клубу «Sport club «Scientist» і громади села Петропавлівська-Борщагівка отримають нове грандіозне свято бігу – «Перший Петропавлівський півмарафон «Чайка» у  день Петра і Павла 15 липня 2018 року!
 • 11.07.2018 10:20:00

  Реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм – пріоритетний напрямок відновлення працездатності

  Уже півроку управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області та його відділення працюють за реформованим механізмом щодо забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм. На цьому наголосив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Віталій Нємцев.
 • 11.07.2018 10:00:00

  Будьте обережними на воді!

  Купальний сезон набирає обертів, тому люди масово відправляються на відпочинок до водойм. Але громадяни не завжди дотримуються правил безпечної поведінки на воді, що найчастіше призводить до сумних наслідків.
 • 10.07.2018 09:20:00

  На Київщині на медичну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві виплачено 3049 тис. гривень

  Станом на 1 червня цього року на медичну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області виплачено 3049 тис. грн. Про це повідомив начальник обласного управління Георгій Галиць під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та працівниками управління сьогодні, 9 липня.
 • 09.07.2018 12:18:00

  Уряд готовий до поглиблення співпраці з громадянським суспільством щодо комунікації євроінтеграції, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

  Кабінет Міністрів України готовий до того, аби представники громадянського суспільства більш активно брали участь у комунікації європейської інтеграції, зокрема, на регіональному рівні. Про це, зокрема, йшлося на зустрічі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з представниками української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС).
 • 06.07.2018 17:56:00

  У районному Центрі зайнятості проводяться дослідження соціально-психологічних чинників професійного суб'єктивного благополуччя особистості

  4 липня 2018 року до Києво-Святошинського районного центру зайнятості завітав відомий експерт в галузі соціальної та організаційної психології, психології управління, навчання та коучингу Топ менеджменту комерційних організацій, спеціаліст зі стратегічного HR планування, дослідження і розвитку професійного благополуччя і задоволеності персоналу, а також поліпшенню соціально-психологічного клімату підприємств – Борис Пахоль, який проводить дослідження соціально-психологічних чинників професійного суб'єктивного благополуччя особистості.
 • 06.07.2018 16:30:00

  Управління соцстраху Київщини профінансувало понад 85 тис. лікарняних листків

  За оперативними даними, впродовж січня-червня 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області було профінансовано понад 85 тис. лікарняних листків на загальну суму майже 176 млн. гривень. Загалом обласне управління компенсувало втрату заробітку за понад 820 тис. днів.
 • 06.07.2018 08:41:00

  Відтепер районний ЦНАП видаватиме вдвічі більше іd-карток та закордонних паспортів!

  Голова РДА Мирослава Смірнова разом із головою райради Вадимом Гедульяновим відкрили ще одну станцію, де надаватимуть послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки й біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
  Для зменшення черг і підвищення комфорту обслуговування громадян ухвалили спільне рішення про відкриття другої станції.
  Для цього необхідно було закупити і налагодити відповідне обладнання, програмне забезпечення та канал спецзв’язку. Усе фінансування направлене з районного бюджету.
 • 05.07.2018 16:00:00

  Презентація роботодавця ДП «УКРАВТОГАЗ»

  Для задоволення попиту підприємства у робочій силі, 4 липня 2018 року в приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця  ДП «УКРАВТОГАЗ».Основним видом діяльності підприємства є експлуатація автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій по всій території України.