• 25.03.2019 12:02:00

  Децентралізація та створення об’єднаних територіальних громад – вимога часу

  Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади на засадах децентралізації, схвалена і запроваджена Урядом України, є дійсно стратегічною реформою,  спрямованою на створення сучасної системи місцевого самоврядування в Україні на основі європейських цінностей розвитку місцевої демократії, наділення територіальних громад повноваженнями та ресурсами, що забезпечують місцевий економічний розвиток, надання населенню високоякісних та доступних публічних послуг.
 • 25.03.2019 09:04:00

  День відкритих дверей у супермаркеті «Сільпо»

  21 березня, у день відкриття першого с.Софіївська Борщагівка супермаркету «Сільпо», фахівцями Києво-Святошинського районного центру зайнятості організовано та проведено  «День відкритих дверей» для ТОВ «СІЛЬПО-ФУД».
 • 25.03.2019 08:09:00

  Білогородська амбулаторія - це два роки командної роботи

  У селі Білогородка Києво-Святошинського району відкрили медичний заклад абсолютно нового рівня - комфортна, сучасна, прекрасно обладнана сільська амбулаторія. Тепер близько 11 тисяч мешканців цього та навколишніх сіл отримуватимуть тут кваліфіковану медичну допомогу.
 • 22.03.2019 10:11:00

  З 29 БЕРЕЗНЯ НА КИЇВЩИНІ ВСТАНОВЛЕНА НЕРЕСТОВА ЗАБОРОНА

  Нерест – це головний та найважливіший період у риби. З метою охорони, збереження та створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів з 29 березня 2019 року встановлюється нерестова весняно-літня заборона. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми. Так, у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками заборона триває по 6 червня (включно), у всіх річках та їх кореневих водах – по 17 травня, у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктах – по 26 червня.
 • 22.03.2019 08:51:00

  Наближаємо послуги до людей!

  Перед Новим роком відкривали сучасне відділення поштового зв’язку в Софіївській Борщагівці із генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Igor Smelyansky та директором філії Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» Валентин Олещенко.
 • 21.03.2019 15:09:00

  Понад 4,5 тис. потерпілих у Київській області отримують страхові виплати

  Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснюють страхові виплати 4508 потерпілим (членам їх сімей), з них: інвалідам I групи – 98 особам, II групи – 469 особам, III групи – 1949 особам, а також 1674 потерпілим, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 318 особам, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника. Про це інформує заступник начальника управління – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ірина Крещенська.
 • 21.03.2019 14:30:00

  Сучасна, прекрасно оснащена Білогородська амбулаторія невдовзі відкриє двері для своїх пацієнтів

  22 березня відбудеться відкриття Білогородської амбулаторії! Цей проект реалізований завдяки бюджетній децентралізації, ініційованій Президентом України Петром Порошенком.
 • 21.03.2019 12:00:00

  Фокус на енергоефективність: у 5 разів зріс попит сімей на «теплі кредити» в Укргазбанку за другий тиждень роботи програми

  Із стартом «теплих кредитів» у ц. р. українські родини поспішили взяти участь у програмі та розпочати утеплення будинків. Так, впродовж 2-го тижня роботи програми ще понад 1000 родин залучили 40 млн грн «теплих кредитів» в Укргазбанку. Це у 5 разів більше, ніж у попередній тиждень.
 • 21.03.2019 11:10:00

  Шановні представники ЗМІ!

  22 березня 2019 року відбудеться робоча поїздка очільника Київської облдержадміністрації Олександра Терещука до Києво-Святошинського, Васильківського та Фастівського районів.
 • 21.03.2019 10:18:00

  Проведений семінар на тему: «Чи має сенс змінити сферу діяльності та піти в IT?»

  20 березня в «Центрі розвитку підприємництва» на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості був організований та проведений семінар на тему: «Чи має сенс змінити сферу діяльності та піти в IT?», ментором якого виступив Максим Шарафутдінов – партнер компанії Оdoo.
 • 21.03.2019 10:14:00

  Випалювання сухої трави – злочин, який карається законом

  Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. З початку року на Київщині рятувальникам  довелось вже  більше 770 разів виїжджати на  загорання в екосистемах.
 • 21.03.2019 09:05:00

  МИРОСЛАВА СМІРНОВА: У процесі реформування медзакладів району ми зберегли на посадах найкращих фахівців

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела нараду з керівниками комунальних закладів охорони здоров’я району щодо їх подальшого порядку функціонування в рамках впровадження медичної реформи.
 • 20.03.2019 15:06:00

  На Київщині на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві виплачено 1388,4 тис. гривень

  З початку року 160 потерпілих на виробництві отримали медичні та соціальні послуги на загальну суму 1388,4 тис. гривень. Про це поінформував начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев.
 • 20.03.2019 14:11:00

  При КОДА створено Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київщини

  У Київській облдержадміністрації відбулось засідання Круглого столу «Захист прав інвесторів, підприємців та співробітництво з міжнародними інституціями» під головуванням Олександра Терещука. Участь у заході взяли Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), представники іноземного та вітчизняного бізнесу, фінансових установ та дипломатичного корпусу.
 • 20.03.2019 13:51:00

  Проведено семінар на тему: "Легальна зайнятість"

  19 березня в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості на базі «Центру розвитку підприємництва» відбувся профінформаційний захід для безробітного населення на тему: "Легальна зайнятість", співорганізаторами якого виступили представники Києво-Святошинського об’єднаного управлінні Пенсійного фонду України Київської області.
 • 20.03.2019 12:16:00

  Відбулася всеукраїнська нарада керівного складу виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів

  Як повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, у Києві понад 300 керівників обласних управлінь виконавчої дирекції Фонду та районних і міських відділень взяли участь у всеукраїнській нараді з актуальних питань функціонування системи Фонду соціального страхування України. Захід пройшов під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергія Нестерова, за участю голови правління Фонду Володимира Саєнка, члена правління від сторони роботодавців Костянтина Марчука, начальника Управління нагляду за діяльністю Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування Мінсоцполітики Максима Зацерковного, заступників директора та керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції Фонду.
 • 19.03.2019 16:18:00

  Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

  Веб-портал portal.pfu.gov.ua надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм обслуговування є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.
 • 19.03.2019 09:26:00

  Під час сесії райради ухвалено низку важливих для району рішень

  У понеділок, 18 березня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів засідання позачергової тридцять четвертої сесії районної ради. В ході сесії взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники відомств і структурних підрозділів РДА, органів місцевого самоврядування.
 • 19.03.2019 08:58:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова представила колективу Центральної районної лікарні керівників реформованих медзакладів – генерального директора та медичного директора

  Відповідно до розпорядження голови РДА, підписаного напередодні, генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Києво-Святошинської районної ради» призначено Романа Ляву, а медичним директором – Олександра Завадецького.
 • 19.03.2019 08:08:00

  З початку року зареєстровано 32 нещасні випадки, які визнано пов’язаними з виробництвом (страхові)

  Як інформує начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Олексій Савченко, до управління надійшло 42 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в тому числі 11 смертельних (включно випадки смерті працівника на підприємстві). Зареєстровано з початку року 32 нещасні випадки, які визнано пов’язаними з виробництвом (страхові).
  За його словами, в страхових нещасних випадках постраждало 37 працівників, з яких 7 – із смертельним наслідком, що сталися у Вишгородському, Броварському, Києво-Святошинському, Ставищенському районах та у м. Біла Церква.