• 18.08.2017 16:07:00

  Аналіз практики впровадження Закону України «Про державну службу»

  На передодні відзначення Дня Незалежності України Національним агентством України з питань державної служби (далі – НАДС) проведено аналіз практики впровадження Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (далі – Закон), який вступив в дію 01 травня 2016 року. Закон забезпечує європейську якість державного менеджменту, підвищує ефективність прийняття рішень органів влади в інтересах суспільства, а також надає нові можливості для професійної самореалізації державних службовців.
 • 18.08.2017 16:01:00

  Міні-ярмарка вакансій

  Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарок вакансій. Задля пошуку та працевлаштування кандидатів на вакантні місця з відповідними умовами праці у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості 17 липня 2017 року проведено міні-ярмарок вакансій для ТОВ "МХ ГУСТАВ ГЕЕСС УКРАЇНА". На захід було запрошено осіб, що шукають роботу для укомплектування вакансій: менеджер (управитель) із збуту та комірник. Відвідувачі міні–ярмарку отримали вичерпну інформацію про актуальні вакансії, ознайомилися з ситуацією на ринку праці, дізналися про вимоги роботодавця до майбутніх працівників та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.
 • 18.08.2017 12:40:00

  Інформація для мешканців м. Боярка, які отримують житлову субсидію

  Просимо терміново, до 29 серпня 2017 року, з’явитися до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м. Боярка, вул. Дежньова, 62, або до управління соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації за адресою: м. Київ, вул. Янтарна, 12а, каб. №8 та подати ЗАЯВУ для перерахування частини невикористаної субсидії, за газопостачання (повернення коштів).
 • 17.08.2017 13:23:00

  Смірнова Мирослава: Двері мого кабінету завжди відкриті для людей, які готові працювати разом у команді

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова 16 серпня провела особистий прийом громадян, під час якого найбільше уваги приділили освітнім питанням. До голови адміністрації звернулися мами учнів Вишнівської першої школи щодо організації групи подовженого дня. Домовилися разом пропрацювати це питання, щоб мами мали змогу працювати. Разом також обговорили концепцію "Нової української школи" та шляхи її впровадження у нашому районі.
 • 16.08.2017 16:43:00

  Районне керівництво обговорило з представниками поліції та громадянами питання громадського порядку в Ходосівці

  Перший заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Артем Кошик взяв участь у громадських слуханнях з питань охорони громадського порядку у Ходосівці за участі заступника начальника сектору реагування патрульної поліції Києво-Святошинського райвідділу Ігоря Хіміча, старшого оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Києво-Святошинського райвідділу Юлії Боровик, дільничного офіцера поліції Києво-Святошинського райвідділу Ігоря Самелюка, а також дільничного офіцера поліції сіл Ходосівка і Лісники Віталія Скиби.
  У межах заходу також із жителями села обговорили ситуацію на місцях та проблемні питання, які виникають.
 • 16.08.2017 16:00:00

  Новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей

  Безпрецедентний запит суспільства на оновлення судової системи привів до її комплексного реформування. Зокрема, змінилася структура судової системи - були ліквідовані вищі спеціалізовані суди, і, вперше в історії України, з чистого аркуша, через конкурс, створюється вищий орган судової влади - Верховний Суд (далі- ВС), який запустить імпульс змін до судів нижчих інстанцій. Минулого тижня Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила результати конкурсу. Якщо їх підтвердить Вища рада правосуддя,  то новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей. А переможцями конкурсу стали не лише суддів, а й правозахисники з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, вчені,  науковці та колишній доброволець, який брав участь в обороні Донецького аеропорту.
 • 16.08.2017 16:00:00

  Висока температура навколишнього середовища та людська недбалість продовжують сприяти пожежам в природних екосистемах

  Основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор. Зважаючи на те, що до кінця тижня в області буде утримуватися висока температура, існує великий ризик пожеж в природніх екосистемах, адже достатньо одного непогашеного сірника чи залишеної в лісі скляної пляшки для того, щоб спровокувати масштабну пожежу з непередбачуваними наслідками.
 • 16.08.2017 13:56:00

  Презентація роботодавця

  Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з умовами праці.
 • 15.08.2017 17:47:00

  Голова РДА обговорила з розпорядниками коштів пріоритети у роботі

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова 14 серпня провела першу після відпустки робочу нараду з розпорядниками коштів і начальниками профільних відділів та управлінь. Під час наради обговорили ключові питання виїзної колегії райдержадміністрації, яка відбудеться 17 серпня, у тому числі пропозиції змін до бюджету. Приділили увагу питанням соціального захисту, охорони здоров'я, освіти та культури. Роман Лява, начальник відділу охорони здоров’я, доповів про впровадження сучасного медичного обладнання. Микола Івашко, начальник відділу освіти, надав інформацію про ремонтні роботи та підготовку до 1 вересня.
 • 15.08.2017 08:11:00

  ОГОЛОШЕННЯ для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

  На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.
 • 14.08.2017 17:00:00

  Сергій Савчук: Програму «теплих кредитів» відновлено

  Сьогодні, 14 серпня, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ. «Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
 • 14.08.2017 09:35:00

  Будівництво дитсадка у Шпитьках на особистому контролі у керівництва району

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова разом із головою районної ради Вадимом Гедульяновим, членами колегії райдержадміністації та органами місцевого самоврядування вчергове виїхала на будівництво у Шпитьках: добудова дитсадка "Світлячок" - один із пріоритетних проектів у районі, який, до того ж, перебуває на особистому контролі у керівництва.
 • 11.08.2017 10:15:00

  Сергій Савчук: Інвестори із Швейцарії розглядають можливість виробництва інноваційних сонячних панелей в Україні

  Цьому питанню була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з Даніелем Лепорі – засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу «Designergy» (www.designergy.ch), яка займається виробництвом та встановленням інноваційних сонячних панелей на дахах будинків.
 • 10.08.2017 17:43:00

  Смірнова Мирослава: Питання переміщення Пенсійного фонду з дитсадка у Вишневому зрушило з місця

  Пенсійний фонд, маючи земельну ділянку для будівництва, знайшов інвестора, а саме будівництво розпочалося за сприяння голови РДА. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова разом із начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василем Фатхутдіновим та начальником районного управління ПФУ Станіславом Токарем 27 липня відвідала будівництво у Софіївській Борщагівці, де у майбутньому розташовуватиметься Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області. Також голова РДА та обласне і районне керівництво Пенсійного фонду зустрілися із підрядником, до того ж, вони поспілкувалися із будівельниками щодо термінів та особливостей реалізації проекту. Також у робочій зустрічі взяли участь депутати районної ради Володимир Спасіченко та Євген Спіров.
 • 10.08.2017 09:41:00

  Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року"

  Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.
 • 09.08.2017 11:58:00

  РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КОНКУРС СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ

  Київська обласна державна адміністрація спільно з проектом Активні громадяни» Британської Ради в Україні, з метою залучення молодіжної громади до розвитку області, підтримки молодіжних ініціатив в соціальній сфері, розпочинає Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив.
 • 09.08.2017 11:18:00

  Незабутнє літо – 2017

  8 серпня 200 юних Києво-Святошинців, сповнених позитивними враженнями, повернулись додому з відпочинку. 21 день на березі Чорного моря в Дитячому закладі санаторного типу «Дельфін» оздоровлювались 54 дитини із багатодітних родин, 33 дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, 36 дітей учасників АТО, 17  із сімей внутрішньо переміщених осіб, 25 з дитячих будинків сімейного типу, 3 з обмеженими фізичними можливостями та  32  обдарованих учнів.
 • 09.08.2017 10:02:00

  Сергій Савчук: Щотижня 20-30 ОСББ залучають «теплі кредити», щоб вигідно утеплити багатоповерхівки та заощадити на комунальних платежах

  Початок серпня 2017 року демонструє невгамовний інтерес ОСББ до утеплення житла та підготовки до зими. Минулого тижня ще 20 ОСББ скористалися «теплими кредитами» через Ощадбанк та Укргазбанк і залучили 3,3 млн грн. на енергоефективні заходи. Для порівняння минулого року таку суму коштів ОСББ залучали за весь серпень-місяць.
 • 09.08.2017 10:00:00

  9 серпня - Міжнародний день корінних народів світу

  Міжнародний день корінних народів світу відзначається 9 серпня починаючи з 1995 року за рішенням Організації Об’єднаних націй. Саме в цей день у 1982 році вперше відбулось засідання Робочої групи з питань корінних народів. Українська держава 20 березня 2014 року заявила про державні гарантії прав кримськотатарського народу в складі України, затвердивши відповідну постанову парламенту. За даними ЮНЕСКО, сьогодні у 70 країнах світу проживає близько 300 мільйонів представників корінних народів, які спілкуються понад 5 тисячами своїх етнічних мов і котрі дотримуються своїх культурних традицій. День був заснований задля того, аби світова спільнота пам’ятала про необхідність виявляти турботу і солідарність з представниками корінного населення, якому досить часто на своїй прабатьківщині загрожує асиміляція, або ж вони зазнають різних форм дискримінації (як це, приміром, відбувається зараз з кримськими татарами в окупованому Росією Криму).
 • 09.08.2017 09:33:00

  В райдержадміеістрації відбувся конкурс на зайняття вакантної посади

  В Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу з питань захисту прав дітей та сім’ї служби у справах дітей та сім’ї адміністрації. За результатами тестування, розв'язання ситуаційних завдань та проведеної з кандидатами співбесіди, переможцем конкурсу стала Василенко Тетяна Олександрівна