• 24.10.2017 12:00:00

  ЗА ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ ПЕНСІЇ ЗРОСТАТИМУТЬ ШВИДШЕ

  Нові правила нарахування і індексації пенсій відповідатимуть розвитку економіки і зростанню зарплат.
  Пенсійна реформа уряду Володимира Гройсмана успішно стартувала. Одразу після підписання Президентом Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» уряд розпочав виплати перерахованих пенсій. До 25 жовтня більше ніж 9 млн пенсіонерів мають отримати вищі пенсії. Надалі пенсії будуть індексуватися автоматично в залежності від інфляції і зростання заробітної плати. Втім, деякі політики і експерти продовжують залякувати людей погіршенням пенсійного забезпечення, перекручуючи і спотворюючи факти. Уряд Володимира Гройсмана розпочав пенсійну реформу, аби відновити соціальну справедливість для мільйонів пенсіонерів і людей праці. Завдяки реформі вони отримуватимуть гідні пенсії. Тому про жодне погіршення умов нарахування і виплат пенсій не може навіть йтися.
 • 24.10.2017 11:40:00

  Мирослава Смірнова: Очікую від керівників ОМС повної звітності по коштах, виділених як субвенції з районного бюджету

  Про це заявила голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова під час наради з начальниками структурних підрозділів адміністрації. Під час робочої зустрічі зокрема обговорили питання охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, агропромислового розвитку, функціонування Центру надання адмінпослуг тощо.
 • 24.10.2017 11:37:00

  Голова Держенергоефективності закликав ЕСКО-компанії брати участь в тендерах на утеплення бюджетних установ через систему ProZorro

  Вже сьогодні ЕСКО-компанії можуть брати участь у тендерах на утеплення бюджетних установ через систему електронних публічних закупівель ProZorro (https://prozorro.gov.ua). Для цього спільними зусиллями Мінекономрозвитку (http://www.me.gov.ua), Держенергоефективності, ДП «ПРОЗОРРО» та експертами запроваджено спеціальний модуль для ЕСКО-закупівель.
 • 23.10.2017 12:40:00

  Ще 10 нових медико-санітарних автомобілів працюватимуть на громади району!

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала 10 нових медико-санітарних автомобілів, які одразу ж передадуть на місця – для місцевих амбулаторій. «Позитивні зміни у сфері охорони здоров’я – спільне досягнення. Дякую депутатському корпусу, а також відділу охорони здоров’я адміністрації, медичним працівникам за командну роботу», – зазначила Мирослава Смірнова.
 • 23.10.2017 11:59:00

  За неповний 2017 рік більше 1200 родин перейшли на «сонячну» електроенергію, що у півтора рази більше ніж за весь 2016 рік

  У III кварталі 2017 року ще 688 домогосподарств віддали перевагу електроенергії з енергії сонця, що на 42% більше порівняно з II кварталом цього року. Також, це у 3 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року, коли лише 195 домогосподарств встановили сонячні панелі. За цей же період 2015 року таких родин взагалі було лише 38.
 • 20.10.2017 16:00:00

  Проведено інформаційний семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"

  З метою підвищення обізнаності населення щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції, а також, щоб звернути увагу на цю глобальну проблему, 20 жовтня 2017 року в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці".
 • 20.10.2017 09:49:00

  МЕДИЧНА РЕФОРМА. ЩО ЗМІНИТЬСЯ З 2018 РОКУ

  Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині. «Гроші йтимуть за пацієнтом» - людина звертається в медичний заклад, до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.
 • 20.10.2017 09:32:00

  Опалювальний сезон у Києво-Святошинському районі розпочато

  Відповідно до розпорядження голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 19.10.2017 № 699 "Про початок опалювального сезону в населених пунктах Києво-Святошинського району Київської області у 2017-2018 році" опалювальний сезон розпочато 20 жовтня.
 • 19.10.2017 14:00:00

  Виїзна акція Києво–Святошинського районного центру зайнятості

  Києво-Святошинським районним центром зайнятості на запрошення сільського голови Петропавлівської Борщагівської сільської ради, 18.10.2017 року проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців села. У заході взяли участь представники сільської ради, зайняті та незайняті мешканці села, а також, представники роботодавці та фізичні особи – підприємці.
 • 19.10.2017 13:08:00

  Державна служба зайнятості на допомогу роботодавцям у підборі персоналу

  Для задоволення попиту підприємства у робочій силі  17 жовтня 2017 року в Києво-Святошинському центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця «Виробничого підрозділу вагонного депо Київ-Пассажирський». Виконувач обов’язків начальника депо презентував вакансії, актуальні на сьогодні:
 • 19.10.2017 08:57:00

  За кошти районного бюджету для дитячої поліклініки у Вишневому придбали сучасну стоматологічну установку

  У межах об’їзду закладів охорони здоров’я голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова відвідала дитячу поліклініку Вишнівської міської лікарні. Завдяки виділеному з районного бюджету фінансуванню тут встановили сучасну стоматологічну установку, яку наразі налаштовують та доукомплектовують необхідним обладнанням. Найближчим часом вона повноцінно функціонуватиме, а лікарі-стоматологи будуть лікувати маленьких пацієнтів, застосовуючи сучасне обладнання.
 • 18.10.2017 16:00:00

  Голова РДА перевірила якісь виконання робіт в амбулаторії у Софіївській Борщагівці

  17 жовтня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова разом із начальником відділу охорони здоров’я Романом Лявою, головним лікарем «Києво-Святошинського Центру первинної медико-санітарної допомоги" Олегом Ткаченком та сільським головою Софіївської Борщагівки Олесем Кудриком перевірила виконання ремонтних робіт в сільській амбулаторії.
 • 18.10.2017 15:00:00

  Керівництво району привітало жителів Шпитьків з Днем села

  «Незважаючи на складну ситуацію в нашій державі, ми вже відштовхнулися від дна і прямуємо у правильному напрямку розвитку та розбудови. Саме завдяки спільним зусиллям та готовності кожного з нас подати руку допомоги один одному. Тож щиро зичу вашому селу та всій Україні подальшого розквіту, єдності, миру та радості. Бажаю вам віри та розуміння, міцного здоров’я та безмежної радості. Зі святом! Хай Бог береже вашу громаду», - сказала Мирослава Смірнова, а також привітала жителів села з Днем захисника України.
 • 18.10.2017 14:04:00

  Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

  Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах. Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» (https://prozorro.gov.ua), міжнародними консультантами за активної участі Держенергоефективності створено окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.
 • 18.10.2017 13:58:00

  ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ

  Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.
 • 18.10.2017 10:30:00

  ЗНОВУ В УКРАЇНІ БУДЕ ПРОВЕДЕНО КОНКУРС ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ DIAMOND CHALLENGE FOR HIGH SCHOOL ENTREPRENEURS

  Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу.  У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge.
 • 18.10.2017 08:05:00

  Боярський десятикласник Олексій Храпачевський врятував бабусю з вогню - голова РДА та заступник начальника ДСНС Київської області відзначили героя

  Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, заступника голови райради Дмитра Гусятинського, керівників структурних підрозділів РДА, а також начальників ключових структур району.
 • 17.10.2017 16:10:00

  До Дня села відкрили оновлений за рахунок районних коштів садочок у Хотові

  День села Хотів цього року святкував по-особливому. Одразу три свята - День захисника України, День села та відкриття повністю реконструйованого дитячого садочка - об'єднали мешканців села, культурних діячів, а також керівництво району. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, Хотівський сільський голова Микола Безпечний, відома співачка Марія Бурмака, жителі села та головні винуватці свята - маленькі вихованці ДНЗ зібралися на подвір'ї в межах фестивалю "Древо роду".
 • 17.10.2017 12:24:00

  Розвиток медичної галузі у Києво-Святошинському районі

  Упродовж 2016-2017 років значно покращилась матеріально-технічна база лікувально-профілактичних закладів Києво-Святошинського району, що дозволяє населенню району отримувати більш якісні послуги в найкоротші терміни.
 • 17.10.2017 11:43:00

  «НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ І ТИ ПОБАЧИШ, ЯК ЗДАЮТЬСЯ ІНШІ»

  В Крюківщині, на кордоні з містечком Вишневе, що в Києво-Святошинському районі зробили черговий крок в розвиток майбутнього, а, як відомо, майбутнє – це наші діти. Отже, завдяки небайдужим представникам місцевої влади та меценатам відкрили новий спортивний клуб з багатообіцяючою назвою для популяризації спорту «Прогрес».