• 31.05.2018 12:06:00

  На Київщині відбудеться обласний етап VІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

  З метою залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги і всебічного сприяння у психологічній, фізичній, соціальній реабілітації, 15 червня 2018 року о 10.00 у приміщенні ігрового залу спортивного комплексу «Енергетик» (м. Українка, Обухівський район, Київська область, пр. Дніпровський, 15/Б) відбудеться урочисте відкриття шостої обласної спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» - відкритого спортивного заходу, що проводиться щорічно з метою підтримки потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва.
 • 30.05.2018 15:33:00

  УРЯД ЗБІЛЬШУЄ ПІДТРИМКУ РОДИН З ДІТЬМИ

  Уряд запроваджує пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.
  Кожному новонародженому «пакунок малюка» від держави. З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами – це одяг, підгузки, ковдри, дитяча олійка та крем, присипка, пляшечка, соска, пустушка, серветки, пелюшки, термометр, а також навчальні матеріали щодо догляду за дитиною. Кожна дитина, з 400 тисяч, які щороку народжуються в Україні, отримає від держави речі, які потрібні в перші дні життя.
 • 30.05.2018 09:49:00

  Фонд соціального страхування планує впровадити електронні заяви-розрахунки для виплат за листками непрацездатності

  Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України пропонується затвердити нову форму заяви-розрахунку та створити умови щодо мінімізації помилок при проведенні нарахувань. Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України ініціювала затвердження нового порядку фінансування страхувальників (роботодавців) для надання матеріального забезпечення застрахованим особам. Зокрема, зазначений порядок врегулює механізм та умови фінансування виплат за листками непрацездатності та окремих страхових виплат. Відповідний проект постанови буде винесено на розгляд правління ФССУ.
 • 29.05.2018 10:52:00

  ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ: на Київщині учасниками Акції стали майже 9 тисяч осіб

  За ініціативи регіональної служби зайнятості та за підтримки Київської обласної державної адміністрації в Київській області з 01 по 30 квітня 2018 року було проведено загальнообласну акцію «Живи та працюй в Україні». У кожному центрі зайнятості області проведено різнопланові семінари, Дні відкритих дверей на підприємстві, зустрічі з роботодавцями, інтерактивні уроки, професіографічні екскурсії.
 • 25.05.2018 18:04:00

  Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

  Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.
 • 25.05.2018 12:03:00

  Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективності виплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

  Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників, Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень. Зокрема, компенсації виплачено в обсязі:
 • 25.05.2018 12:00:00

  Форум бізнес- і ІТ-лідерів відбудеться у Києві 21 червня 2018 року

  Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 року.
 • 25.05.2018 11:25:00

  Про приєднання України до Єдиного стандарту автоматичного обміну податковою інформацією

  У зв’язку з приєднанням України до Єдиного стандарту автоматичного обміну податковою інформацією (The Common Reporting Standard (CRS)), перший обмін планується у 2019 році. Шляхом обміну інформацією між країнами світу Державна фіскальна служба України автоматично отримає всю інформацію про закордонні рахунки громадян України, зареєстровані на їх ім’я компанії (у тому числі офшорні), володіння ними акціями закордонних компаній (у тому числі як кінцевих бенефіціарів), отримані ними доходи за межами України, джерела виникнення капіталу, суми залишків на закордонних рахунках, історію платежів тощо.
 • 24.05.2018 17:45:00

  Голова РДА відкрила в Горенці багатофункціональний спортивний майданчик

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова від районної влади презентувала горенським школярам особливий подарунок - новий сучасний багатофункціональний спортивний майданчик для занять футболом, волейболом і тенісом.
  24 травня голова РДА, Горенський сільський голова Анатолій Драпей, секретар сільради Максим Галенко разом із щасливими дітлахами урочисто перерізали стрічку такого потрібного для села об‘єкта.
 • 24.05.2018 13:41:00

  Громадські об’єднання представили свої проекти

  23 травня у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році.
 • 24.05.2018 12:10:00

  Проведено семінар для роботодавців на тему: "Дотримання законодавства про працю"

  23 травня 2018 року в Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Дотримання законодавства про працю. Права та обов язки суб єктів підприємницької діяльності при перевірці дотримання законодавства про працю».
 • 24.05.2018 09:10:00

  До пожежної частини завітали школярі

  23 травня до рятувальників 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка завітали учні першого класу Боярської загальноосвітньої школи № 3. Рятувальники продемонстрували школярам спорядження, що використовують під час ліквідації надзвичайних подій, зокрема апарати на стисненому повітрі, гідравлічні ножиці, спеціальну екіпіровку. Розповіли про свою професію, бойові виїзди, про те, як часто доводиться стикатися з людською бідою через знищене вогнем майно.
 • 23.05.2018 14:00:00

  Контроль ремонтів доріг: усі порушення усуваються виконавцями

  Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція доріг в Україні майже не проводилися. Починаючи з 2016 року Урядом розпочато програму відновлення українських автошляхів. У 2016 році відновили 900 км доріг. У 2017 – вже понад 2 100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року.
 • 23.05.2018 13:28:00

  Оголошення про обласний конкурс з визначення проектів у сфері молодіжної політики

  Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації оголошує обласний щорічний конкурс з визначення проектів у сфері молодіжної політики. Запрошуємо до участі інститути громадянського суспільства (громадські організації та громадянські спілки). Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проекти:
 • 23.05.2018 12:40:00

  Мирослава Смірнова: Ставлю завдання зосередити максимум зусиль для швидкого і якісного виконання ремонтів в закладах соціальної сфери

  22 травня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. На часі питання завершення цього навчального року, підготовка до наступного, зокрема набір першокласників, початок сезону будівельних і ремонтних робіт, а також підготовка до опалювального сезону.
 • 22.05.2018 17:57:00

  Голова РДА нагородила юних переможців творчих конкурсів

  У межах весняного фестивалю «Чисті джерела», який є підсумком творчих досягнень молоді Києво-Святошинського району у 2017-2018 навчальному році голова РДА Мирослава Смірнова відзначила досягнення дітей грамотами і подарунками. Гала-концерт відбувся 19 травня у районному будинку культури. «Це було прекрасне свято творчості, сповнене позитивних емоцій. Пишаюся нашими молодими талантами. Бажаю ставити нові й нові цілі і наполегливо йти до них. А ми як районна влада й надалі створюватимемо умови для навчання і виховання», - прокоментувала Мирослава Смірнова.
 • 22.05.2018 12:27:00

  Проведено практичний семінар для ветеранів АТО

  19 травня 2018 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка) відбувся практичний  семінар  «Господар своєї долі: як знайти роботу та професію до душі». Захід організовано та проведено для ветеранів АТО та членів їхніх сімей.
 • 22.05.2018 10:26:00

  Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року!

  Високий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів.
 • 21.05.2018 14:25:00

  Телемедицина – це абсолютно нова якість медичної послуги на селі, - Геннадій Зубко

  Доступність, швидкість надання якісних медичних послуг, поєднання підрозділів екстреної і первинної допомоги – саме так сьогодні працює Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. Цей досвід є гарним прикладом, який має бути поширений в інших регіонах України. Про це під час відвідування Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 • 21.05.2018 13:59:00

  ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ

  Державна установа «Урядовий контактний центр» інформує громдян із особливими потребами, а саме з порушенням слуху, про роботу урядової «гарячої лінії», засобами якої, вони матимуть змогу звернутися до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови.