• 26.08.2012

  Києво-святошинці ставлять нові рекорди

  На День Незалежності у Боярці, на стадіоні «Зеніт», відбулася унікальна подія, що навіки закарбується в нашій історії – Києво-Святошинською районною федерацією футболу було встановлено рекорд, який має право на своє почесне місце в Книзі Рекордів України.
 • 25.08.2012

  Починається медогляд дітей-«чорнобильців»


  Нещодавно у Будинку культури Шпитьок відбулися установчі збори місцевого «чорнобильського» осередку. У роботі зборів узяли участь 25 безпосередніх учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які проживають у Шпитьках – селі, що одне з шести населених пунктів нашого району належить до 4-ої зони. В роботі установчих зборів також узяли участь директор Шпитьківської школи Тетяна Мегрин та голова сільради Надія Грищенко , голова правління районного фонду інвалідів-учасників ліквідації на ЧАЕС Іван Дерда та інші.
 • 25.08.2012

  Свято символу свободи та духовного багатства українського народу

  23 серпня кожне місто, містечко, село України, зокрема, нашого району відзначало одне з трьох найголовніших державних свят - День Прапора. День символу національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Символу, під яким українці йшли до проголошення незалежної держави.

 • 23.08.2012

  Врожай зібрано. Готуємось до зими.

  З нагоди завершення збирання врожаю ранніх зернових культур 15 серпня в ННЦ «Інститут землеробства НААН» відбулася нарада за участю керівників сільськогосподарських підприємств Києво-Святошинського району. У ній узяли також участь: старший науковий співробітник Дмитро Литвинов, а також кандидати сільськогосподарських наук Сергій Гаврилов, Андрій Шаповал, Іван Шевченко.

 • 23.08.2012

  ПЕРЕКОНЛИВА ПЕРЕМОГА "ЧАЙКИ"

  На одному з кращих стадіонів Києво-Святошинського району в селі Петропавлівська Борщагівка 15 серпня відбувся полуфінальний поєдинок за Кубок Київської області між футболістами СК "Чайка" (тренер Олександр Ігнатьєв) та ФК "Буча" (тренер Дмитро Удалов).
  Наші спортсмени доклали максимум зусиль і здолали суперників з переконливим результатом - 4:1. За "Чайку" три голи забив півзахисник Роман Баранович, ще один - нападник Вадим Богданов. Треба відзначити, що незважаючи на те, що бучанці грали в гостях, вони мали потужну підтримку - барабанний бій не вщухав протягом всього матчу, але це не допомогло їх улюбленцям здолати нашу команду.
  Президент спортивного клубу "Чайка" Олександр Нигруца одним з перших привітав футболістів з переконливою перемогою і побажав нових спортивних звершень у боротьбі за Кубок області.
  Євген ПІКУЛЬ
  фото автора
 • 22.08.2012

  Безробітних у Києво-Святошинському районі бути не повинно

  Саме для цього протягом літа, щоб наблизити послуги державної служби зайнятості до сільського населення, проводяться виїзні інформаційно-консультаційні, профорієнтаційні заходи та міні-ярмарки вакансій з використанням мобільних центрів зайнятості. Адже, питання зайнятості сільського населення на сьогодні є однією з першочергових соціальних проблем, особливо у віддалених від районного Центру зайнятості селах.
 • 20.08.2012

  «Головне – не перейматися дрібницями та бути завжди спокійною»

  Такий секрет довголіття має ще одна столітня ювілярка з Білогородки Марія Євменівна Тищенко, яка 19 серпня відсвяткувала свій черговий день народження.
 • 16.08.2012

  Засідання координаційної ради по боротьбі з наркоманією при Києво-Святошинській райдержадміністрації


  16 серпня відбулось засідання координаційної ради по боротьбі  з наркоманією, на якій було заслухано звіт кримінальної міліції в справах дітей щодо перевірки виконання законодавства про обмеження продажу тютюнових виробів, алкогольних напоїв неповнолітнім та наслідки подолання наркотичної та алкогольної залежності в районі. Серед присутніх заступник голови Києво-Святошинської РДА Іскоростенський А.М., керівник служби у справах дітей Кубарська М.М., керівник відділу освіти Івашко М.М., працівник кримінальної міліції Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області Максименко І.М., лікар-нарколог поліклініки ЦРЛ Києво-Святошинського района Шептицький В.В.,  Кирпичик Г.М.
    
 • 16.08.2012

  Нарада щодо створення інформаційно-обчислювальних центрів

  16 серпня в Києво-Святошинський РДА відбулась робоча нарада
  щодо створення інформаційно-обчислювальних центрів в містах Боярка, Вишневе та смт. Чабани. Були розглянуто та вивчено, на прикладах інших міст України,  робота аналогічних обчислювальних центрів по сплаті комунальних платежів.
 • 16.08.2012

  Впровадження соціальних карток для знижок на товари і послуги

  16 серпня на виконання «Соціальних ініціатив Президента України» та відповідно до листа голови Київської обласної державної адміністрації заступник голови адміністрації А.М. Іскоростенський провів нараду щодо впровадження соціальних карток для знижок на товари і послуги. У ході наради були обговорені питання щодо визначення контингенту пільгових категорій громадян Києво-Святошинського району, які матимуть право на знижки; розгляд переліку установ, які будуть надавати знизки на товари і послуги. У роботі наради взяли участь: керівник управління праці та соціального захисту населення Черток С.П., Вишнівський міський голова Діков І.В., Боярський міський голова Добрівський Т.Г., Чабанівський селищний голова Загорулько А.І.

 • 14.08.2012

  СЕКРЕТ ДОВГОЛІТТЯ – ЛЮБОВ ДО ЛЮДЕЙ

  «Зичу всім довгих та мирних років життя», - такими щирими словами відповідала на численні привітання гостей ювілярка, жителька Горенки Оксана Андріївна Сторожик, якій 10 серпня виповнилося 105 років. Привітати довгожительку з днем народження завітали правнуки, онуки, родичі, односельці. А також представники влади – заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Микола Ляшенко та Горенський сільський голова Анатолій Драпей.

 • 14.08.2012

  Урочисто привітали будівельників

  Будівельники - народ особливий. З розвитком нових технологій їх праця стала ефективнішою, проте все одно залишилася однією з найскладніших. Хороші ж будівельники завжди цінувалися високо, адже саме їх професіоналізм - запорука високої якості та безпеки нашого затишку.
 • 14.08.2012

  Районному Будинку культури в Новосілках – бути

  Ще у 1976 році наш район святкував урочисту подію: відкриття районного Будинку культури в с. Новосілки. За час свого існування, він активно використовувався громадою нашого району для загальнорайонних заходів. Тут було організовано та проведено чимало цікавих зустрічей, конференцій та концертів, на яких були присутніми навіть високопоставлені особи нашої держави.

 • 14.08.2012

  Нещодавно 200 українських дітей-«чорнобильців» повернулися з Китаю

  З 2 по 9 серпня 200 українських дітей віком від 12 до 17 років, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та 10 супроводжуючих осіб перебували у Китайській Народній Республіці на оздоровленні та відпочинку. Це – школярі з Волинської, Київської, Рівненської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Дніпропетровської областей.
 • 14.08.2012

  Ярмаркуймо весело

  Завершення сезону польових робіт і збору урожаю завжди віншували ярмарки. Перші з них у наших прадідів розпочиналися саме на Медовий Спас, що відкривав початок осінньо-зимового циклу народних свят.
 • 14.08.2012

  Світлій пам’яті видатної людини

  Ніщо так не вражає глибоко, як передчасна смерть. І не ранить болючіше, як смерть людини, яка не встигла зробити ще багато добрих справ, отримати вдосталь тепла та любові ближніх, друзів…
  Висловлюємо щирі співчуття родині лікаря від Бога, завідуючого хірургічним відділенням Києво-Святошинської районної центральної лікарні, хірурга Віталія Сергійовича Королюка з приводу його трагічної смерті.
  Його оптимізм, щира любов до людей, невичерпна енергія, готовність у будь-який момент прийти на допомогу тому, хто цього потребує, були і залишаються взірцем для всіх, кому пощастило зустріти цю людину на своєму життєвому шляху.
  Вічна пам'ять Віталію Сергійовичу – він завжди житиме в наших серцях, наших душах.

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександр Заєць,
  голова Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон

 • 14.08.2012

  Співпраця Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з кримінально-виконавчою інспекцією

  Одним із важливих аспектів діяльності Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є взаємодія із кримінально-виконавчою інспекцією. Співпраця центру соціальних служб і кримінально-виконавчої інспекції спрямована передусім на вирішення питання зменшення ризику випадків скоєння неповнолітніми засудженими та особами молодіжного віку  повторних злочинів, аби вони не опинилися за гратами.
      
 • 13.08.2012

  Управління агропромислового комплексу інформує. Наш район буде з хлібом!

  Сільськогосподарські підприємства нашого району минулого тижня завершили збір ранніх зернових культур. Із загальної площі у 2601 га зібрано 7854 тонн, при чому середня врожайність з одного гектара складає 30,2 центнера: озимої пшениці – 33,8 ц/га, жита – 26,1 ц/га.

 • 13.08.2012

  Робота на підвищення комфорту та безпеки містян

  Дороги у Вишневому стануть кращими, - обіцяє міська влада і вже протягом кількох місяців доводить це на ділі. Протягом літа завдяки фінансуванню із державного та міського бюджетів у місті відбувається ремонт головних автошляхів. Наразі ж навіть розпочато ремонт внутрішньодворових доріг.
 • 12.08.2012

  Шановні працівники будівельної галузі!

  Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем будівельника!
  Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним з головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни. Ваша практична діяльність – це реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни, коли будуються нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, унікальні спортивні споруди, відновлюються храми, пам’ятки історії й культури - це результат вашої роботи який залишається на довгі роки.
  Зичимо вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання.

  З повагою, Голова Києво-Святошинської адміністрації Олександр Заєць.