• 19.04.2012

  Положення про конкурс: «Змагання на музикальність для тих, хто вміє і «не дуже» грати на барабанах!»

  Одним з основних «двигунів» розвитку людини окремо, та техніко-соціального прогресу, в цілому, вважається конкуренція - змагання. Досліджуючи щось нове, розробляючи нові концепції, впроваджуючи нові ідеї та способи, винаходивши нові методи, технічні параметри, - «Технології» змагаються з «Розумом».
 • 18.04.2012

  Змагалися веселі та кмітливі

  В актовій залі Вишнівської міської ради під патронатом міського голови Іллі Дікова пройшов фестиваль клубів веселих і кмітливих, організатором якого стала Перша українська школа КВК.
 • 17.04.2012

  Борються за кубок Євро-2012

  Нещодавно юні футболісти з Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ довели, що вони гідні відстоювати честь Києво-Святошинського району у турнірі Національного кубка шкільного футболу Євро-2012.
 • 02.04.2012

  Зауважень багато, бо зроблено мало

  22 березня голова районного штабу по проведенню весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, заступник голови райдержадміністрації Микола Ляшенко провів нараду з членами штабу, під час якої йшлося про санітарний стан територій населених пунктів, доріг комунальної власності та районного, обласного і загальнодержавного користування, водойм, річок та їх берегів, лісових масивів та зелених насаджень, йшлося також про ліквідацію несанкціонованих сміттезвалищ, стан прибирання та вивозу сміття.
 • 02.04.2012

  Свято танцю у Вишневому

  24 березня Вишневе перетворилося на центр танцю Київської області. Того дня з'їхалися понад 200 учасників віком від 4 до 35 років різного рівня майстерності - для розіграшу ІІ Відкритого кубку Вишневого зі спортивно-бального танцю, що проводився в актовій залі міської ради під патронатом народного депутата України Петра Мельника.
 • 30.03.2012

  Захоплюючий політ "Горлиці"

  У Будинку культури Тарасівки відбулося урочисте відзначення десятиліття ансамблю "Горлиця", який з 2006 року носить почесне звання "народний". Вручити нагороди і побажати артистам нових успіхів на свято прибули заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Іскоростенський, завідуючий відділом культури РДА Дмитро Гончаренко, Тарасівський сільський голова Володимир Сизон, представники народного депутата України Петра Мельника - Сергій Королюк та Дмитро Гусятинський.
 • 26.03.2012

  Шановні працівники служби безпеки України!

  Від імені Києво-Святошинської районної державної адміністрації та Києво-Святошинської районної ради щиро вітаємо Вас з професійним святом.
 • 26.03.2012

  Громадськість та влада обговорили результати соціально-економічного розвитку району

  20 березня 2012 року відбулося широке громадське обговорення результатів соціально-економічного розвитку Києво-Святошинського району за 2011 рік.
 • 21.03.2012

  У чому відмінність між прийомною сім`єю та усиновленням

  Тільки в сім'ї дитина пізнає любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну родину, адже батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність, задовольняють щоденні потреби. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування можуть отримати все це від прийомних батьків.
 • 19.03.2012

  З 10 лютого 2012 року стартує всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

  Цьогоріч конкурс за звання кращого державного службовця святкує свій ювілей. Почалося все п'ять років тому на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
 • 19.03.2012

  Врятуймося від гіповітамінозу

  Навесні природа оживає, а в той же ж час багатьох людей охоплює нездужання, апатія, погіршення самопочуття, в'ялість, сонливість, швидка втомлюваність. Спад активності і загального тонусу погіршує працездатність, особливо школярів і студентів.
 • 07.03.2012

  Інформація щодо відпрацювання населених пунктів району

  В 2011 році в області зареєстровано 2720 пожеж проти 2828 пожеж в порівнянні з 2010 роком (відмічається зменшення на 3,8 %), внаслідок яких нанесено матеріальних збитків на суму 240 млн. 640 тис. гривень (з них прямі матеріальні збитки становлять 218 млн. 933 тис. грн.).
 • 05.03.2012

  Громадські організації навчаться залучати кошти під реалізацію своїх програм

  Саме в цьому організатори запевнили учасників конференції громадських організації Боярки, яка відбулася 2 березня 2012 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.
 • 05.03.2012

  Про стан Державного реєстру виборців щодо підготовки і проведення голосування з виборів народних депутатів України

  17 листопада 2011 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про вибори народних депутатів України», відповідно до якого чергові вибори призначено на неділю 28 жовтня 2012 року.
 • 02.03.2012

  Бюджетний звіт порадував, але потрібно рухатися далі

  Чергова ХVІ сесія Києво-Святошинської районної ради шостого скликання відбулася 2 березня і відзначалася винятково конструктивним перебігом. Досить об'ємний перелік питань порядку денного депутати погодили та розглянули досить швидко.
 • 24.02.2012

  Розмова про мову

  22 лютого в рамках відзначення Дня рідної мови у Боярській міській бібліотеці відбувся цікавий захід, учасниками якого стали учні Києво-Святошинської районної класичної гімназії, читачі бібліотеки та шановні гості - настоятель Свято-Покровської парафії Боярки отець Димитрій Присяжний і відомий кобзар, ініціатор створення гурту "Хорея козацька" Тарас Компаніченко.
 • 22.02.2012

  Пенсійний фонд. Події тижня

  В управлінні Пенсійного фонду України у Києво -Святошинському районі Київської 21.02.2012 року відбувся «круглий стіл» за участю начальників структурних відділів, начальника управління В.В.Харченко та помічника прокурора Києво-Святошинського району Київської області О.П.Пінчука.
 • 20.02.2012

  "Київська зима" - в Боярці

  Саме так - "Київська зима" - називалися змагання Кубка з клубного автораллі, які відбулися 19 лютого на боярській трасі автомотоспорту. Організатором цієї гонки стали Київський автомобільний клуб спільно з Боярським автомотоклубом "Орли" за сприяння Федерації автомобільного спорту України.
 • Урядом затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці

  5 вересня на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”.
 • На часі – питання легалізації зайнятості населення

  2 серпня відбулася спільна нарада щодо легалізації зайнятості населення та заробітної плати у заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайла Лєзніка за участі начальника Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Станіслава Токаря, начальника управління соціального захисту населення Сергія Чертка, а також начальника відділу з питань дотримання законодавства застрахованих осіб Головного управління з питань праці Головного управління Держпраці в Київській області Андрія Радченка.