• 25.05.2013

  Творчий звітний концерт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

  25 травня, в актовій залі Вишневої міської ради відбувся творчий звітний концерт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва. Зал був переповнений, адже зібрав цього дня одну велику дружню родину – не лише юних творчих «зірочок», а й їхніх батьків, друзів, знайомих – усіх, хто знає: щоразу це свято відбувається по-новому незвично, тепло та урочисто.
 • 25.05.2013

  Наша землячка – у складі збірної чемпіонату Європи з тхеквондо

  Альона Павлишина – мешканка Личанки. Дивлячись на цю тендітну, красиву 17-річну дівчину, ніколи не спаде на думку, що вона – трикратна чемпіонка України тхеквондо ВТФ.
 • 25.05.2013

  Київська митниця Міндоходів – щит для розповсюдження контрафактних товарів на ринку України

  Для захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України, Київською митницею Міндоходів тільки у квітні цього року, з підозрою на порушення прав інтелектуальної власності здійснено 15 призупинень митного оформлення товарів.
      У квітні упереджено спробу незаконного ввезення на митну територію України товарів з використанням таких об’єктів права інтелектуальної власності як торговельних марок «HARLEY-DAVIDSON» (мотоцикли), «ЯА», «ЯМ» (запчастини до дизельних двигунів вантажних автомобілів), «Electrolux» (обладнання для підприємств громадського харчування), «Kaeser» (запчастини для очисних споруд), «ZANUSSI», «ІЕК» (вимикачі автоматичні), «Canon», «C» (комплект картриджів), так і промислового зразка «Вкладиш колінчастого валу автомобіля»  (запчастини до дизельних двигунів вантажних автомобілів).
  ГУ Міндоходів у Київській області
 • 25.05.2013

  Президент підписав Указ «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території»

  Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території».

 • 25.05.2013

  На Київщині підписали інвестиційні угоди

  У рамках інвестиційного форуму "Партнерство. Інтеграція. Інвестиції" іноземні делегації відвідали Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2013», на якій представлена агротехніка з різних областей України та зокрема Київщини.
 • 25.05.2013

  Дорогі учні, шановні педагоги, батьки!

  Щиро вітаю вас зі Святом Останнього дзвоника та успішним завершенням навчального року!
  Проголошені Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем нові соціальні ініціативи «Діти - майбутнє України» свідчать про надзвичайну увагу і турботу держави про дітей та молодь.
 • 24.05.2013

  Ось і пролунав останній дзвінок!!!

  24 травня 2013 року о 9.00 у загальнооосвітніх закладах району  розпочалося свято Останнього дзвоника з привітання голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка А.Й.
 • 24.05.2013

  Спільна праця – упередження корупції

  З метою протидії корупції в податкових органах та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництва, відділом внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області проводяться профілактичні заходи: лекції з антикорупційної тематики, службові перевірки та розслідування.
 • 24.05.2013

  Увага жителям району

  29.05.2013   З 9.00 до 12.00 год. Комітет з питань ЖКГ, будівництва та землекористування проводить безкоштовну юридичну консультацію з питань будівництва та землекористування в приміщенні Києво-Святошинської Ради ветеранів, м. Боярка, вул. Седова, 11.  Голова комітету Мурга О.В, перший заступник голови Громадської ради Герасимов О. А., два професійні юристи з  будуть готові надати правову допомогу всім бажаючим.
  Телефон для попереднього запису 0503129258.
 • 23.05.2013

  ОГОЛОШЕННЯ

  Забірською сільською радою здається в оренду підвальне нежитлове приміщення площею 105,69  м2, розташованого за адресою Київська область, Києво-Святошинський район, с.Забір’я, вул. Грисюка, 4. Звертатися за адресою: с.Забір’я, вул. Гончаренко, 12, телефон:  045-98-34-287, 045-98-34-045
 • 23.05.2013

  ОГОЛОШЕННЯ

  Забірською сільською радою здається в оренду нежитлове приміщення площею 106, 82 м2, розташованого за адресою Київська область, Києво-Святошинський район, с.Забір’я, вул. Грисюка, 4. Звертатися за адресою: с.Забір’я, вул. Гончаренко, 12, телефон:  045-98-34-287, 045-98-34-045
 • 23.05.2013

  Київщина представила агропромислову техніку на Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2013»

  Відкриття Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2013» відбулося за участю Президента України Віктора Януковича, міністра агропромислового розвитку Миколи Присяжнюка, голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, а також представників бізнесу та громадськості.
 • 22.05.2013

  Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

  На сьогодні в Київській області, активно розгорнута робота по реалізації соціальної житлової ініціативи Президента України та створено найбільшу базу по квартирам, які можуть приймати участь у Програмі, по Україні. Урядом Постановою № 343 від 25.04.12 затверджено «Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зі змінами).
 • 22.05.2013

  Турбота про дітей – передусім

  Саме ці теми стали першочерговими під час чергової наради в райдержадміністрації, яку 20 травня провів заступник голови РДА Микола Ляшенко за участю керівників структурних підрозділів і відділів.
 • 22.05.2013

  Наша землячка – у складі збірної чемпіонату Європи з тхеквондо

  Альона Павлишина – мешканка Личанки. Дивлячись на цю тендітну, красиву 17-річну дівчину, ніколи не спаде на думку, що вона – трикратна чемпіонка України тхеквондо ВТФ.
 • 21.05.2013

  ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ

  13 травня 2013 року на засіданні Уряду затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року», розроблену Нацдержслужбою України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 року № 411-р «Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року» та доручення Прем’єр-міністра України від 10 жовтня 2012 року № 39738/1/1-12.
 • 21.05.2013

  БОРГИ СЛІД ПОГАСИТИ

  На сьогодні у Києво-Святошинському районі більше 42 приватних підприємців мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску. Найбільші боржники: Сбитний С.Р., Панасюк О.В., Каленська А.Г., Смоля П.А., Васільєва Л.М., Шевченко Н.С., Надворний Ю.В., Денисюк В.А., Рогатов І.Л., Антонь І.І., Бондар О.М., Савченко О.О., Довжанська О.В.
  Кожен з цих платників має заборгованість більше ніж 1000,00 грн.
 • 21.05.2013

  ПРАЦІВНИКИ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПІДЛЯГАЮТЬ ЗАГАЛЬНООБОВ`ЯЗКОВОМУ ДЕРЖАВНОМУ СОЦІАЛЬНОМУ СТРАХУВАННЮ

  Відповідно до Закону України "Про селянське (фермерське) господарство" (№2009-ХІІ від 20 грудня 1991 року), час роботи в селянському (фермерському) господарстві членів господарства та осіб, які працюють у ньому за трудовим договором (контрактом), зараховують у загальний і безперервний стаж роботи на підставі записів у трудовій книжці й документів, що підтверджують сплату внесків (збору) на соціальне страхування. Згідно із Законом України "Про фермерське господарство" (№973-ІV від 19 червня 2003 року), члени фермерського господарства та особи, що працюють у ньому за трудовим договором (контрактом), підлягають загальнообов`язковому державному соціальному страхуванню та пенсійному забезпеченню в порядку, визначеному в законодавстві.
  Час роботи у фермерському господарстві зараховують у загальний безперервний стаж роботи на підставі записів у трудовій книжці й документів, що підтверджують сплату внесків на соціальне страхування.
 • 21.05.2013

  На Київщині підписано Угоду щодо соціально-економічного розвитку регіону

  З метою посилення соціального діалогу в Київській області та залучення соціальних партнерів до соціально-економічного та культурного розвитку Київщини 1 квітня 2013 року голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, голова Київської обласної ради профспілок Валентин Кононенко та голова правління Київського обласного об'єднання організацій роботодавців Сергій Ареф'єв підписали Територіальну угоду між Київською обласною державною адміністрацією, Спільним представницьким органом об'єднань організацій роботодавців Київської області та Київською обласною радою профспілок на 2013-2015 роки, яка в була зареєстрована в Міністерстві соціальної політики України (від 25.04.2013 №17) з наданням відповідних рекомендацій щодо її удосконалення.

  Метою підписання Угоди є спрямування спільних зусиль на забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, зокрема щодо підвищення соціальних стандартів життя громадян, створення кращих умов для збереження, відтворення та розвитку трудового потенціалу регіону, забезпечення продуктивності зайнятості населення, створення гідних умов праці, справедливої оплати та охорони праці, рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

  Документом також передбачено узгодження інтересів працівників та роботодавців, забезпечення їх конституційних прав і гарантій, ефективне регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, попередження соціальної напруги в області та розвитку конструктивного діалогу всіх сторін.

  Також, в області було утворено Київську обласну територіальну тристоронню соціально-економічну раду, яка буде готувати та надавати узгоджені пропозиції та рекомендації місцевим органам виконавчої влади, вивчати та аналізувати стан економічного та соціального розвитку області та інше.
 • 20.05.2013

  ЗРОБЛЕНО БАГАТО - АЛЕ ЗАСПОКОЮВАТИСЯ ЗАРАНО

  Нещодавно голова районного штабу по проведенню весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, заступник голови РДА Микола Ляшенко провів виїзну нараду з членами штабу та їх представниками: заступником Вишнівського міського голови Віктором Грабовським, заступником начальника Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області Олексієм Перфіловим, заступником директора ВУЖКГ Вадимом Пінчуком, начальником ВДАІ Ігорем Турчином, головним спеціалістом відділу санітарного нагляду райуправління ГУ Держсанепідемстанції у Київській області Михайлом Лук'яненком, в. о. Боярського міського голови Віталієм Мазурцем.