• 23.01.2013

  Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка. Ефективна держава

      На виконання "Національного плану дій щодо запровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка. Ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року №187, а також відповідних планів Уряду та Міністерства, Головним Управлінням МВС України в Київській області та Управлінням ДАІ Київської області з метою створення комфортних умов для населення  у сфері реєстраційно-екзаменаційної роботи
 • 23.01.2013

  Голос, який змушує і плакати, й радіти водночас…

  Більшість сучасних, «попсових» пісень легко сприймається, та, на жаль, в душі та пам’яті не залишають жодного сліду. На відміну від творів, що є в репертуарі Олександра Василенка – мов спів солов’я чи легкий подих вітру, як тихий шепіт діброви... Від його пісень народжується світло на душі, що тихенько пере народжується в легкий чистий пломінь віри в добро, з яким ти зустрічаєш завтрашній день.
 • 22.01.2013

  Новий рік розпочався з… подарунків

  21 січня, напередодні Дня Соборності України, в рамках державної програми, черговими власниками 21 нового автомобіля стали інваліди війни та дитинства, інваліди-«чорнобильці» з різних населених пунктів області, в тому числі – мешканець і Стоянки. Урочисту місію вручення ключів і відповідної документації у автосалоні ЗАЗ ТОВ «Автоцентр на Кільцевій» цього дня виконав губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк. Більшість щасливчиків чекало на цю мить понад 20 років.
 • 22.01.2013

  У Вишневому попередили катастрофу

  За святами та буденними справами ми досить часто не помічаємо, скільки праці та зусиль вкладають працівники комунальних служб, аби наше з вами життя було затишнішим і комфортнішим.
 • 22.01.2013

  Вдосконалюйся. Поділитися власним досвідом і самим стати ненадовго учнями…

  Поділитися власним досвідом і самим стати ненадовго учнями зібралося нещодавно у Вишнівському центрі творчості для дітей та юнацтва понад 15 керівників позашкільних навчальних закладів освіти та загальноосвітніх шкіл нашого району. Адже саме тут проводилися унікальні за змістом та незвичні за технікою виконання майстер-класи з бісероплетіння, що їх проводила керівник однойменного гуртка, методист ВЦТДЮ Альона Гулей.
 • 22.01.2013

  Охороняючи вашу безпеку. «Старт» - відмінний!

  Саме такої оцінки заслуговує громадське формування «Бобриця», яке поновило свою роботу у нинішньому складі з 10 чоловік у серпні минулого року. Головне його завдання – допомагати органам правопорядку підтримувати спокій на території села.
 • 22.01.2013

  ОЖЕЛЕДИЦЯ!

  Щорічно Міністерство охорони здоров’я України реєструє сумну статистику травмувань, пов’язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян. Ми пропонуємо прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей  у період ожеледиці
 • 21.01.2013

  РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС ВПРОВАДЖЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

  Наприкінці минулого року набрав чинності Закон України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", відповідно до якого Києво-Святошинський районний відділ Державної міграційної служби України розпочав процес поступового впровадження документів, які будуть містити безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документа
 • 21.01.2013

  ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВА!

  З 24 січня 1968 року починається історія державного підприємства "Жулянський машинобудівний завод "ВІЗАР".Аналізуючи шлях, який вже подоланий, можна сказати, що був він нелегким. Перші два десятиріччя припали на інтенсивне будівництво, введення нових виробничих потужностей, освоєння принципово нових складних науковоємких виробів оборонного призначення та виконання завдання держави по забезпеченню її безпеки. Проводилось масштабне будівництво житла, об'єктів інфраструктури та соціального призначення у м. Вишневому.
 • 18.01.2013

  Вітання до Василя приймала цього дня влада району

  За старим українським звичаєм на Василя, або, як прийнято в народі казати «на Старий Новий рік», зранку поспіль засівали, бажаючи всім миру, добра та затишку, багатства та достатку, та найголовніше – «нового щастя та доброї долі всім на здоровя!»
 • 18.01.2013

  Критика гостра, але справедлива

  15 січня відбулася апаратна нарада, яку провів в. о. голови райдержадміністрації Микола Шкаврон. У її роботі взяли участь голова райради Володимир Луцюк, заступники голови РДА, начальники управлінь і відділів, керівники органів місцевого самоврядування.
 • 18.01.2013

  ПОЧУВАЙСЯ ВПЕВНЕНИМ – ДОВІРЯЙ ВЛАДІ

  Прийом громадян в. о. голови райдержадміністрації Миколою Шкавроном

 • 17.01.2013

  Святкування Водохреща з купанням в ополонці в м.Боярка

  Свята Божественна Літургія цього дня розпочнеться в храмі Архистратига Михаїла о 8:30. Після її завершення відбудеться чин освячення води у церковній криниці та у Церковному ставку.
  Запрошуємо боярчан та гостей міста цього дня відчути на собі благодатну силу спільної молитви та цілющої богоявленської води. Переконані, що цьогорічне святкування Водохреща з купанням в ополонці, традиційними колядками та частуванням запам'ятається усім, хто завітає до Свято-Михайлівської церкви.
 • 15.01.2013

  ЗЛІСНИМ БОРЖНИКАМ – БІЙ!

  10 січня у райдержадміністрації відбулася міжвідомча виробнича нарада, яку провів заступник голови райдержадміністрації з питань житлово-комунального господарства Микола Ляшенко. На нараді були присутні директори комунальних підприємств району, начальники установ і відомств, керівники підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.
 • 15.01.2013

  КАНІКУЛИ - ЦЕ ЧАС ДЛЯ… НАВЧАННЯ!

  У цьому переконані педагоги боярського Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. І. Богуна, які 4 січня сіли за парти.
  Точніше - за комп'ютери. Адже сучасне навчання та здобуття необхідної інформації завдяки Інтернету - вимога сьогодення. Правильне користування пошуковими системами, робота в різних програмах, створення презентацій, електронних класних журналів та комп'ютерний облік успішності, використання комп'ютера та смарт-дошки на різних етапах уроку - ось далеко неповний перелік питань майстер-класу, який провела для своїх колег методист групи планування навчальної роботи Лариса Головенко.
 • 15.01.2013

  До відома споживачів природного газу Києво-Святошинського району!

  З 01 січня 2013 року згідно з протокольним рішенням НКРЕ від 27.12.12 року територія ліцензованої діяльності ПАТ «Київоблгаз» з постачання природного газу за регульованим тарифом та з розподілу природного газу розширена на територію Києво-Святошинського району Київської області.
 • 15.01.2013

  Мистецьке серце нашого району нині відкрите для всіх

  Ще в серпні минулого року тут було розпочато капітальний ремонт, а вже в переддень Василя, 12 січня, районний будинок культури в Новосілках гостинно привітав перших відвідувачів. Уперше за 8 довгих років після серйозної пожежі, яка, здавалося, безнадійно зруйнувала його назавжди.
 • 14.01.2013

  "ЛІСОВА ПІСНЯ" ПОДАРУВАЛА СВЯТО

  Різдво - одне з найкрасивіших зимових свят. У народі кажуть, що "на Різдво і сонце грає". Перенестися у часи, коли Різдво Христове зустрічали всі разом із піснями та вертепом, відчути його дух зібралися 8 січня в будинку культури майже всі мешканці Лісників. А допомогли їм у цьому учасники народного аматорського хору "Лісова пісня" під керівництвом Валентина Сластьона, котрі саме цього дня влаштували творчий звітний концерт.
 • 14.01.2013

  ІЛЛЯ ДІКОВ: "ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - РОЗВИВАТИ ІНФРАСТРУКТУРУ МІСТА"

  Вишневе завжди славилося злагодженою роботою комунальних підприємств, установ та організацій, підвищеною увагою до розвитку духовності та спорту серед дітей і молоді. Адже й саме воно молоде, як і міський голова Ілля Діков. З якими успіхами та перспективами Вишневе ввійшло в новий рік - сьогодні наша розмова.
 • 14.01.2013

  В УКРАЇНІ Є НЕОБХІДНЕ РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

  В Україні створено умови організованого і доступного ресурсного забезпечення весняно-польових робіт. На цьому Прем'єр-міністр Микола Азаров наголосив на засіданні Кабінету Міністрів України 9 січня.
  Глава Уряду повідомив, що на сьогодні забезпеченість насінням ярих культур становить 102%. Сільгоспвиробники заявили намір поточного року використати мінеральних добрив на 15% більше, ніж минулого року, і на 10% більше засобів захисту рослин.
  Водночас Микола Азаров відзначив позитивний фактор стабільних цін на добрива, які знаходяться на рівні початку 2011-го і 2012 років.
  "Принципово важливий момент: якщо сприятлива погода - це дарунок природи, то оптимальні агротехнології, внесення необхідної кількості добрив і захисних речовин, максимальна забезпеченість необхідними ресурсами - це інструмент в руках самих виробників. Разом ці фактори дозволять отримати гарний врожай", - сказав Прем'єр-міністр.
  Глава Уряду відзначив, що Мінагрополітики разом з Мінекономіки уже узгодили графік постачання мінеральних добрив за асортиментом і за регіонами. "Необхідно, щоб тепер Мінагрополітики разом з регіональними адміністраціями запровадили щотижневий моніторинг виконання цього графіку, а також щоб було створено механізм гнучкого реагування на умови, які складаються в конкретних регіонах. Треба, щоб матеріально-технічне постачання доходило саме у той час, саме в те місце і саме в тих обсягах, як це потрібно селянам. Також треба, щоб графік проведення весняно-польових робіт найближчим часом був затверджений в кожній обласній адміністрації. І щоб саме він був "дорожньою картою" для оперативного маневрування необхідними матеріально-технічними ресурсами", - розпорядився Микола Азаров.
  Водночас Прем'єр-міністр наголосив на необхідності забезпечити господарства доступом до кредитних ресурсів для проведення сезонних робіт і добитися виконання зобов'язань страховими компаніями. Відповідну роботу Микола Азаров доручив організувати Першому віце-прем'єр-міністру Сергію Арбузову.
  Урядовий портал