• 15.05.2013

  Звернення Президента України з нагоди Міжнародного дня сім'ї

  Щороку 15 травня ми відзначаємо Міжнародний день сім'ї.
 • 15.05.2013

  Володимир. Пак провів особистий прийом громадян

  15 травня голова райдержадміністрації В.І. Пак провів особистий прийом громадян. Було прийнято 34 особи з міста Вишневе, сіл Білогородка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Новосілки, Шпитьки, Гореничі. Громадянами піднімалися питання: земельні, житлові, соціального захисту, роботи органів місцевого самоврядування.
 • 15.05.2013

  Вишневе вшанувало ветеранів

  Життєстверджуюча пора – травень. Час, коли прокинувшись від зимового сну, буяє природа, вкотре засвідчуючи: життя триває. Тому й символічним є співпадіння Дня Перемоги з розквітом природи. Цвітуть вишні й бузок, яблуні й черемха, каштани й тюльпани. Живі квіти несуть до обелісків, дарують ветеранам, які ще з нами. Незважаючи на біль втрат, сумну тривожність спогадів, цей день є урочистим і світлим для кожного з нас.

 • 15.05.2013

  Територіальна громада – велика сім’я

  По тому, як суспільство шанує своє старше покоління, можна визначити його життєздатність. У Дмитрівській сільраді в цьому плані все гаразд. Ветеранам Великої Вітчизняної війни, дітям війни та ветеранам праці тут - батьківська увага й турбота. Тут є традиційними святкові новорічно-різдвяні вогники для ветеранів, постійна дієва робота ради ветеранів. А в травневі дні Перемоги – комплекс заходів, який дружно забезпечує вся громада.
 • 15.05.2013

  Де дзюдо, там і дружба

  176 юних спортсменів 2001 – 2003 р. н. із усіх куточків України, а також Білорусі, Молдови, Казахстану та Румунії прибули 11 травня, щоб в 19-те позмагатися за нагороди Міжнародного дитячого турніру з дзюдо на призи Києво-Святошинської районної ДЮСШ, присвяченого 68-ій річниці Великої Перемоги.

 • 14.05.2013

  Огляд-конкурс на краще висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації Київської області

  Відповідно Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Програми підтримки розвитку комунальних засобів масової інформації Київської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 06 березня 2012 року № 310-16-VI, та з метою відзначення засобів масової інформації та журналістів, які професійно і неупереджено висвітлюють діяльність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, порушують у своїх матеріалах актуальні для територіальних громад проблеми,

 • 14.05.2013

  Головне – забажати, і мрія здійсниться

  А ще, коли чогось дуже-дуже прагнеш досягти у власному житті та прикладеш до цього всі зусилля, результат не забариться. І для цього не обов’язково чекати «манни небесної» - не даремно ж кажуть, що все – в наших руках…

 • 14.05.2013

  До уваги молодих журналістів

  На виконання Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», рішення Київської обласної ради від 02.04.2009 № 432-24-V «Про комплексну програму підтримки молоді в Київській області на 2009-2014 роки «Молодь Київщини» та з метою підтримки талановитої, творчо обдарованої молоді Київщини, утвердження свободи слова, розвитку інституту журналістики в області, популяризації української мови та творів молодих авторів, створення умов для самореалізації обдарованої молоді в інформаційному просторі управлінням молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» та «Інформаційно-творчим агентством «Юн-прес» у травні-червні 2013 року планує проведення щорічного обласного конкурсу молодих журналістів у жанрах друкованих засобів масової інформації та Інтернет виданнях, телебачення і радіо «За ЗМІстом» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Журналістська весна» на тему «Молодь – авангард перетворень».

  до 07 червня 2013 року необхідно забезпечити подання робіт і заявок на електронну адресу оргкомітету, відповідно до вимог, зазначених у Положенні.

  Положення про Конкурс та форма заявки додаються.

  Контактна особа: Остаповська Олена Миколаївна, тел. 093-911-59-73.
 • 14.05.2013

  Олександ КАЧНИЙ: Україна починає реформувати місцеве самоврядування

  Після двадцяти років дискусій навколо моделі місцевого самоврядування, яка має бути впроваджена в Україні, нарешті зроблено конкретні та дієві кроки. 21 березня 2013 року на засіданні Ради Регіонів був презентований проект Концепції розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, а вже 8 квітня 2013 року Кабінет міністрів розглянув та затвердив цю Концепцію, розробивши відповідний проект Указу Президента України. Про неї хочу поговорити з вами детальніше. Тож в чому суть Концепції та що означатиме її впровадження для Київщини і нас з вами?
 • 13.05.2013

  Володимир Пак провів апаратну нараду

  Нагальні питання: сільське господарство та організація відпочинку дітей
 • 13.05.2013

  Апаратна нарада

  13 травня у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації голова адміністрації В.І. Пак провів апаратну нараду за участю заступників голови, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників органів місцевого самоврядування, організацій району, ЗМІ.
 • 12.05.2013

  Віктор Янукович: Держава підтримує програми з пошуку і впорядкування поховань жертв війни

  Держава підтримує програми з пошуку і впорядкування поховань жертв війни. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на урочистому зібранні з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

  «Наш святий синівський обов'язок - пам'ятати про всіх загиблих і піклуватися про наших ветеранів. У всіх регіонах України держава підтримує програми з пошуку і впорядкування поховань жертв війни», - сказав Віктор Янукович.

  Глава держави нагадав, що цього року святкуватиметься 70-річчя звільнення Києва від загарбників, а незабаром - 70-річчя звільнення України. «Це - великі дати в історії нашої країни, і держава зробить все необхідне, щоб вони були відзначені належним чином», - наголосив Президент.

 • 11.05.2013

  Міжнародний щорічний турнір з дзюдо

  11 травня за сприяння райдержадміністрації, районної організації Партії регіонів та Вишневої міської ради у ДЮСШ м. Вишневе відбувся міжнародний щорічний турнір з дзюдо, у якому взяли участь 176 осіб з 5 країн світу, а саме з України, Румунії, Казахстану, Білорусі, Молдови. На заході були присутні: заступник голови адміністрації  Іскоростенський А.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту  Івашко М.М., Вишневий міський голова Діков І.В., заслужений тренер України з самбо і дзюдо Мужчина В.В., учасники заходу, ЗМІ.
 • 08.05.2013

  Президент доручив забезпечити якісний та безпечний літній відпочинок та оздоровлення дітей у 2013 році

  З метою забезпечення у 2013 році оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України забезпечити своєчасну підготовку та здійснення заходів щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, особливих умов для оздоровлення.
 • 08.05.2013

  На Київщині відбулося перепоховання останків воїнів

  У селі Гатне Києво-Святошинського району біля меморіалу Слави з нагоди 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбувся мітинг - реквієм за участю Вiце-прем'єр-мiнiстра України Юрія Бойка, голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, голови ГО «Археологічне патріотично-пошукове обєднання «Дніпро-Україна» Тараса Костенчука, а також керівників райдержадміністрації, ветеранів та мешканців області.
 • 07.05.2013

  КИЇВЩИНА СКОРОТИТЬ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ НА 50 ВІДСОТКІВ

  Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк провів нараду з керівниками житлово-комунального господарства області, мерами міст, головами районних адміністрацій, представниками бізнесу, комунальних закладів та компаній, які впроваджують енергозберігаючі технології.
 • 07.05.2013

  ТВОЄМУ ПОДВИГУ, ВЕЛИЧНИЙ МІЙ НАРОД…

  День Перемоги-7 травня, у районній класичній гімназії, вшановували ветеранів району - переможців Великої Вітчизняної війни
 • 05.05.2013

  Зі Святом Великодня!

  Щиро вітаю Вас з Великоднем!

  Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя ХРИСТОС ВОСКРЕС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
 • 01.05.2013

  ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАРОТІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

  26 квітня в районному будинку культури, що у Новосілках, відбувся вечір-реквієм до 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. На вшанування пам'яті жертв аварії прибули ліквідатори району, а також почесні гості: голова райради Володимир Луцюк, голова райдержадміністрації Володимир Пак, його заступник Анатолій Іскоростенський, голова обласної Чорнобильської організації Іван Нечипоренко, голова правління фонду інвалідів - учасників аварії на ЧАЕС у Києво-Святошинському районі Іван Дерда, голова Боярського чорнобильського осередку Юрій Івченко та інші.
 • 01.05.2013

  Шановні мешканці району!

  Вітаю Вас із Міжнародним днем солідарності трудящих!