• 01.05.2013

  Шановні мешканці району!

  Вітаю Вас із Міжнародним днем солідарності трудящих!
 • 30.04.2013

  Ефективне використання водних ресурсів є одним із ключових факторів національної безпеки - Президент

  Ефективне використання водних ресурсів є одним з ключових факторів національної безпеки та соціально-економічного розвитку. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради національної безпеки і оборони.
 • 30.04.2013

  “Кращий державний службовець” у 2013 році

  19 квітня 2013 року проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Києво-Святошинській районній державній адміністрації.
 • 30.04.2013

  Допомога тим,хто цього потребує

  25 квітня Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадська організація «Творча Дія» провели благодійну акцію «Додаткова покупка для тих, хто цього потребує».
 • 29.04.2013

  До Першотравневих свят пенсії та грошові допомоги будуть повністю виплачені

  Про підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України в Київській області по наповненню бюджету за перший квартал 2013 року та заходи Національного плану дій на цей рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» йшлося під час засідання колегії під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тетяни Подашевської.
 • 29.04.2013

  «Чорнобильська палітра» пам’яті та сподівань

  27 квітня, у приміщенні районної класичної гімназії, що в Боярці, відбулася присвячена пам’яті Чорнобильської трагедії виставка художньо-митецьких робіт, представлена митцями ГО «Дзвони Чорнобиля».

 • 28.04.2013

  «Мобільний соціальний офіс» продовжує свою роботу

  З метою покращення рівня обслуговування населення, надання соціальної допомоги безпосередньо за місцем проживання, в приміщенні сільських рад Личанки та Петрушки нещодавно відбулися чергові виїзні прийоми «мобільного соціального офісу».
 • 27.04.2013

  Іван Дерда: «Для всіх чорнобильців – диференційований підхід»

  Напередодні чергової річниці аварії на ЧАЕС ми звернулися до заступника голови Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Івана Дерди з проханням прокоментувати, які найболючіші проблеми хвилюють сьогодні спілчан.
 • 27.04.2013

  Біль душі нашої

  Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. Скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме вогнищем скорботи. А 26 квітня 1986 року назавжди залишиться у пам’яті українського народу як день чорного лиха, смутку, водночас – перестороги нащадкам. І забути його чи викреслити із пам’яті нації неможливо…

 • 26.04.2013

  Соціальні ініціативи Президента України в дії

  Одним із пріоритетів соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича є допомога тим громадянам, які не можуть самотужки впоратися із життєвими проблемами, насамперед, ветеранам війни, учасникам бойових дій, малозабезпеченим сім'ям з дітьми, родинам, у яких виховуються діти-інваліди, чорнобильцям. Цього року  державою передбачена низка соціальних допомог для цих категорій громадян.
 • 26.04.2013

  Завдяки соціальним ініціативам Президента та роботі Уряду на Київщині виплачено майже 50 млн. гривень компенсацій чорнобильцям

  Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк під час вшанування Президентом України Віктором Януковичем пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
 • 26.04.2013

  Кожній дитині – тепло родини

  Микола Азаров відвідав дитячі будинки сімейного типу
 • 25.04.2013

  Відлуння війни

  Хоч минуло вже майже 68 років відтоді, як відгриміли останні залпи гармат Великої Вітчизняної війни, та все ж події тих далеких літ відлунюються в сьогоденні.
 • 25.04.2013

  Відбулася чергова сесія райради

  25 квітня відбулася чергова ХХVІІІ сесія Києво-Святошинської райради VІ скликання. На засідання прибуло 67 депутатів зі 112. на сесію також були запрошені депутат Київоблради Володимир Коваль та голова РДА Володимир Пак, голова Асоціації органів місцевого самоврядування району Олексій Кодебський, керівники управлінь та відділів райради та райдержадміністрації, сільські, селищний, міські голови.

 • 24.04.2013

  Володимир Пак: «Виїзні колегії знов мають стати звичними»

  23 квітня у приміщенні Вишневої міськради голова РДА Володимир Пак і голова райради Володимир Луцюк провели виїзне засідання колегії, на якому було розглянуто 8 питань. А потім усі учасники – для наочності виконання делегованих повноважень виконкому міськради – провели екскурсію по місту та відвідали ДНЗ «Росинка» й ПАТ «Вімм-Білль-Данн Україна».

 • 24.04.2013

  Омолоджено Шпитьківський дендропарк

  Заповідне урочище «Корчуватник», що на території Шпитьківської сільради, відчутно постраждало під час зимових снігопадів цього року. Чимало вікових лип, грабів, осик, в’язів, беріз, кленів та ясенів, не витримавши навантаження, зламалися. Оновити найдревніший на території нашого району дендропарк було вирішено під час толоки в рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
 • 24.04.2013

  На добрий приклад

  Активну участь у Всеукраїнському суботнику, що проходив 20 квітня під гаслом «За чисте довкілля», також узяли й члени Києво-Святошинської районної громадської організації «Молоді регіони». Загалом на вулиці та дороги, парки та площі кожного населеного пункту цього дня вийшло 2300 чоловік.
 • 24.04.2013

  Гарно попрацювали і відпочили – від душі

  А у Чабанах суботник, що відбувався 20 квітня в рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», закінчився приємним сюрпризом. Вірніше, й проводився від не досить звично, з родзинкою. Адже участь у ньому взяли цього дня не лише дорослі, а й дітки.
 • 24.04.2013

  Боярка причепурилася

  Адже певні роботи з благоустрою розпочали тут виконувати ще за тиждень до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Хоча найбільший їх обсяг було заплановано саме на 20 квітня.
 • 23.04.2013

  На толоку – всі гуртом!

  У рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 20 квітня загальнорайонна толока зібрала мешканців населених пунктів, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, трудові колективи підприємств і відомств, школярів, молодь, представників громадських організацій – усіх, не байдужих до стану довкілля людей.