• 13.09.2012

  У Хотові відкрито амбулаторію практики сімейної медицини

  Цієї події з нетерпінням чекали і мешканці, і самі лікарі. Адже Хотів – село не маленьке, а добиратися до Центральної районної лікарні, а то й Києва більшості пацієнтів доволі непросто. З появою ж власного медичного закладу поліпшиться і саме медичне обслуговування населення – тут для цього створено всі умови.
 • 13.09.2012

  8-й Міжнародний авіаційно-космічний салон «Авіасвіт-ХХІ».

  8-й Міжнародний авіаційно-космічний салон «Авіасвіт-ХХІ».
 • 13.09.2012

  Не розібравши броду, не лізь у воду або Як плітки заважають добрим справам

  5 вересня на майданчику перед дільничною лікарнею Михайлівки Рубежівки знов зібралися люди. Мами з дітками, пенсіонери – подекуди цілими сім’ями – щоб, нарешті, почути остаточне підтвердження влади: село лікарню не втратить.
 • 11.09.2012

  Відбулася чергова апаратна нарада в Києво-Святошинській райдежадміністрації

  11 вересня у приміщенні актової зали Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, що її очолив голова райдержадміністрації Олександр Заєць за участі заступників голови, начальників управлінь і відділів, керівників органів місцевого самоврядування.
 • 10.09.2012

  Шукаєте роботу? Вона може прийти до вас!

  Саме щоб наблизити послуги державної служби зайнятості до населення сільської місцевості, й проводяться виїзні інформаційно-консультаційні, профорієнтаційні заходи та міні-ярмарки вакансій з використанням мобільних центрів зайнятості Київської обласної та Києво-Святошинської служб зайнятості.
 • 10.09.2012

  «До зими – готові»

  Так відрапортували керівники комунальних підприємств і органів місцевого самоврядування практично всіх населених пунктів району на нещодавній нараді, яку очолював заступник голови райдержадміністрації Микола Ляшенко.

 • 10.09.2012

  День фізкультурника відсвяткували в Боярці

  Свято тих, хто любить спорт не залежно від професії та віку, урочисто провели 7 вересня під лозунгом «Ми – за здоровий спосіб життя» на боярському стадіоні «Зеніт» підліткові та молодіжні команди району з футболу, дзюдо, теквондо та інших видів спорту.
 • 10.09.2012

  Регіони, єднаймося в спорті!

  Восьмий рік поспіль за підтримки Кабінету Міністрів України до Дня фізичної культури та спорту на всій території нашої країни проводиться Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!».
 • 07.09.2012

  Державна міграційна служба України повідомляє

  Києво-Святошинським районним відділом управління Державної міграційної служби України в Київській області відповідно до Законів України „Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, „Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”,  Положення про паспорт громадянина України, Положення про Державну міграційну службу України , з метою здійснення належного виконання функцій з оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання або місця перебування особи, зняття з реєстрації місця проживання, затверджено графік прийому громадян.  
 • 07.09.2012

  ТАКОГО Б КУРАЖУ ТА ПОБІЛЬШЕ!

  29 серпня, в спорткомплексі Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, відбувся IV Міжнародний турнір з боротьби кураж на Кубок президента Узбекистану… Київську область на турнірі представляли прихильники боротьби кураж з Вишневого та Боярки.
 • 07.09.2012

  КОЛИ СРІБЛО ДОРОЖЧЕ ЗА ЗОЛОТО…

  26 серпня, на стадіоні "Ювілейний" у Бучі, відбулася фінальна зустріч обласного чемпіонату з футболу. Того дня у футбольному герці зійшлися команди "Діназ" (Вишгород) та "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка)
  Серед почесних гостей, які вітали того дня фіналістів турніру - знані у минулому футболісти київського "Динамо" Андрій Біба, Володимир Мунтян, Володимир Трошкін, Андрій Баль; Валерій Самохін…  
 • 06.09.2012

  Допомогли Дашуні Білоцькій

  Днями завдяки чуйності небайдужих людей шестирічна Дар’я Білоцька з Малютянки вирушає на лікування до реабілітаційної клініки професора Козявкіна, що в м. Трускавці.
  Взагалі дівчинці з діагнозом ДЦП необхідно чотири рази на рік отримувати подібне лікування.
 • 05.09.2012

  Вишневе відсвяткувало подвійний День свого народження

  До подвійного народження - сороковин Дня міста та 125-річчя з дня заснування – Вишневе підготувалося, як завжди, на найвищому рівні. Неймовірно захоплююча святкова програма на всі смаки зацікавила як малечу, так і людей похилого віку та молодь. Адже тут вміють працювати і вміють відпочивати - на благо міста, громадою. Кожне свято тут – неповторне та індивідуальне. Але і традиції тут також свято шанують.
 • 03.09.2012

  На День міста ярмаркували з піснею

  2 вересня свій подвійний День народження Вишневе розпочало з традиційного ярмарку, на який з’їхалися представники різних областей нашої держави. Товар пропонували найрізноманітніший: оригінальний і корисний – чи то овочі, чи фрукти, чи речі повсякденного вжитку, чи твори художнього мистецтва.
 • 03.09.2012

  Довгоочікувані держакти на землю отримали мешканці Шпитьківської сільради

  П'ятдесят шість державних актів на право власності на земельні ділянки (паї) отримали 3 вересня мешканці Шпитьок. Їх із цією довгоочікуваною, доленосною подією привітали заступник голови райдержадміністрації з земельних питань Роман Гусєв і сільська голова Шпитьок Надія Грищенко.
 • 03.09.2012

  Інвестиції в майбутнє – інтелектуальний розвиток дітей

  У приміщенні Києво-Святошинської районної класичної гімназії (Боярка) 30 серпня відбулася щорічна конференція працівників освіти району. Участь в обговоренні проблем і досягнень освітньої галузі району взяли участь почесні гості - голова райдержадміністрації Олександр Заєць, голова райради Володимир Луцюк, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський, народний депутат України Петро Мельник, начальник відділу освіти РДА Микола Івашко, депутат Київоблради Юрій Цікаленко, голова президії районної профспілки освітян Іван Литвин, а також представники педагогічних колективів, працівники дошкільних і позашкільних навчальних закладів, сільські голови.
 • 31.08.2012

  Підприємців привітали зі святом

  31 серпня, ринок «Столичний» став епіцентром районного заходу з нагоди Дня підприємця. Привітати підприємців району зі святом прибули поважні гості. Зокрема, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександр Заєць, заступник голови райради Віктор Костина. В урочистостях взяв участь член Папртії регіонів, депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.
 • 31.08.2012

  Виїзний прийом „мобільного соціального офісу„

               На виконання п.1 доручення голови Київської  обласної  державної  адміністрації  від 27.03.2012 № 34-1 щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України, п.7 доручення Кабінету Міністрів України від 03.02.2012 № 4959/0/1-12 , наказу Міністерства соціальної політики України від 14.03.2012 № 137 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» » та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» головою адміністрації затверджено розпорядження  від 30 травня 2012 року № 856 «Про створення та забезпечення функціонування при   управлінні   праці  та соціального захисту населення  Києво – Святошинської районної державної адміністрації «мобільного соціального офісу»».
 • 28.08.2012

  Незалежність святкували, державу вільну віншували!

  24 серпня у місті Боярка відзначили День незалежності України – пишно та яскраво, ярмаркуючи та співаючи. Нудьгувати тут не було коли: куди не кинь оком – скрізь побачиш щось новеньке та незвичне.
 • 28.08.2012

  Вишневе знов ярмаркувало

  «Найсмачніші яблука – у нас!», «А у нас – свіженька рибка!» - саме так - весело, та ще й з примовляннями - зазивали покупців на ярмарці, що традиційно відбулася на вихідні, 25 серпня, у Вишневому по вул. Остапа Вишні під патронатом народного депутата України Петра Мельника та за сприяння Вишневої міської ради.