• 07.04.2013

  Фінальні матчі турніру з футзалу

  07.04.2013 в с.Хотів були зіграні фінальні матчі турніру з футзалу.Іскоростенський А.М. вручив медалі призерам турніру,а також пам’ятні статуетки.
 • 05.04.2013

  КОНКУРС НА КРАЩУ ШКІЛЬНУ БІБЛІОТЕКУ

  У Всесвітній день поезії, в актовій залі Боярської ЗОШ №5 відбувся конкурс професійної майстерності "Найкраща шкільна бібліотека Києво-Святошинського району".
 • 05.04.2013

  ВИХОВАННЯ ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ У ДІТЕЙ ЧЕРЕЗ ЗАЛУЧЕННЯ ЇХ ДО КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

  Відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту та районного методичного центру на базі Крюківщинської ЗОШ (директор Сніцар А.І.) відбувся семінар педагогів-організаторів на тему "Виховання духовних цінностей у дітей через залучення їх до культурної спадщини".
 • 05.04.2013

  ЮНІ БОКСЕРИ РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД "УКРАЇНСЬКИХ ОТАМАНІВ"

  Особливий подарунок отримали від українського клубу Всесвітньої серії боксу (WSB) "Українські отамани" вихованці секції боксу, що створена на базі Крюківщинської загальноосвітньої школи.
 • 05.04.2013

  КОШТИ НА ПОХОВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ

  Відповідно до ст. 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу" учасники бойових дій та інваліди війни мають право на безоплатне поховання.
  Згідно п. 5 розпорядження Києво-Святошинської райдержадміністрації від 22.12.2011 р. №3271 "Про затвердження порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Києво-Святошинському районі" для оформлення поховання виконавець волевиявлення або особа, що зобов'язалася поховати померлого учасника бойових дій чи інваліда війни, подає виконавцю послуг (ритуальній службі) такий пакет документів: заяву; копію документа, що посвідчує особу;
 • 05.04.2013

  У БОЯРЦІ З'ЯВИТЬСЯ ЩЕ ОДИН ДИТЯЧИЙ САДОЧОК

  І з'явиться він на базі колишнього Дитячого будинку змішаного типу "Родина", яке попередньо було вирішено передати з балансу управління освіти, молоді та спорту РДА на баланс Боярської міської ради під час засідання робочої групи райдержадміністрації, яке проводив 29 березня заступник голови РДА Анатолій Іскоростенський.
  Це питання буде винесено на засідання сесії Києво-Святошинської районної ради. Також на нараді було обговорено й питання, пов'язані з передачею майна дитячого будинку тощо.
  До складу робочої групи ввійшли: начальник управління освіти, молоді та спорту РДА М.М. Івашко, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту А.П. Драчук, депутати райради А.Л. Ковінченко та П.А. Касянчук, секретар Боярської міськради Д.І. Паливода та ін.
 • 05.04.2013

  БТІ: НОВІ ПОСЛУГИ ТА ПЛАНИ

  З нового року в Україні почала діяти нова система реєстрації прав на нерухоме майно. У зв'язку з початком роботи Укрдержреєстру також відбулися зміни в роботі КП "БТІ Києво-Святошинської районної ради Київської області". Про ці зміни нам розповідає заступник керівника КП "БТІ Києво-Святошинської районної ради Київської області" Олександр Джус
 • 05.04.2013

  НЕ ДОПУСТИТИ ПІДТОПЛЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

  Щоб не допустити надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в нашому районі та для забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення у зв'язку з випаданням понаднормової кількості снігу, різких перепадів температури повітря, головою РДА Володимиром Паком 29 березня було проведено засідання за участю начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільної оборони Валентина Шульги, керівників структурних підрозділів РДА, представників органів місцевого самоврядування.
 • 05.04.2013

  Про концепцію державного нагляду з охорони праці в Україні

  4 квітня  у актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася нарада з наступних питань
 • 05.04.2013

  УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ:

  Постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 року № 151 внесено зміни до п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 року № 656 «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій».
 • 04.04.2013

  Інформація про проведення особистого прийому громадян головою Києво-Святошинської райдержадміністрації

  Інформація про проведення особистого прийому громадян головою Києво-Святошинської райдержадміністрації
  Згідно із затвердженим графіком 03.04.2013 року було проведено особистий  прийом голови райдержадміністрації - Паком Володимиром Ігоровичем у Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

 • 04.04.2013

  ДПІ інформує:

  Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі інформує:
 • 04.04.2013

  Визначення поняття корупції

       Як свідчать окремі енциклопедичні словники, слово «корупція» походить від латинського «соrruptio», що означає «псування», «розбещення», тобто може розумітися як розбещення окремих посадових осіб державного апарату, як соціальна корозія, що роз’їдає державну владу і суспільство в цілому.
 • 04.04.2013

  До уваги водіїв! Зміни у законодавстві щодо термінів дії посвідчення водія

  Департамент ДАІ МВС України інформує автолюбителів, про набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року №185 про «Деякі питання виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують особу чи її спеціальний статус».
 • 04.04.2013

  Прийшли на ринок перевезень – дотримуйтесь вимог

  З перевезенням пасажирів у нашому районі подекуди ще існують проблеми: то пільговика не пустять до салону, то нагрублять, а то й на саму маршрутку, навіть за хорошої погоди, мусиш довгенько чекати.
 • 04.04.2013

  Чистота – обличчя нашого району

  2 квітня в приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада, присвячена проведенню двомісячника з саночистки та благоустрою на території нашого району, яку провів заступник голови РДА Микола Ляшенко.
 • 03.04.2013

  Нарада по реформуванню медичної допомоги

  З метою - розглянути пропозиції, щодо реформування первинної медичної допомоги населенню,- у Києво – Святошинській районній державній адміністрації відбулась нарада із керівним складом лікарів району.
 • 03.04.2013

  Проведення щорічної планової суцільної дератизації

  Відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на підставі рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації при Київській обласній державній адміністрації від 16 серпня 2001 року, протокол № 12 та з метою попередження виникнення епідемічних та епізоотичних ускладнень на території району
 • 02.04.2013

  Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов

  На сьогодні в Київській області, активно розгорнута робота по реалізації соціальної житлової ініціативи Президента України та створено найбільшу базу по квартирам, які можуть приймати участь у Програмі, по Україні. Урядом Постановою № 343 від 25.04.12 затверджено «Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зі змінами).
  Порядком передбачено, що максимальний розмір кредиту, за яким може бути надана часткова компенсація процентів, визначається шляхом множення нормативної площі житла на його розрахункову вартість.
  Розрахункова вартість житла встановлюється з урахуванням зареєстрованого в установленому порядку місця проживання громадян у розмірі:
 • 02.04.2013

  Шановні києво-святошинці!

  Зимова стихія, яка лютувала на території нашого району з 23 по 26 березня, стала справжнім випробуванням для кожного з нас на витривалість духу, людяність. Ситуація вимагала від кожного з нас в максимально стислі терміни відновити життєдіяльність населених пунктів нашого району: від рятувальників і працівників комунальної сфери, військових, дільничних інспекторів і перевізників, загалом – від кожного києво-святошинця.
  Від себе особисто та від керівництва апарату Києво-Святошинської райдержадміністрації хочу подякувати усім вам за те, що в ці дні ви доклали чимало зусиль для ліквідації наслідків стихії. Що в цих складних умовах, у яких опинився наш район, ніхто з вас не залишався байдужим, навпаки, активно включився в загальну боротьбу зі стихією, вважав за честь допомогти один одному.
  Спасибі вам усім за небайдужість ваших сердець, мудрість і терпимість!

  З повагою,
  Володимир Пак,
  голова Києво-Святошинської РДА