• 18.06.2013

  О. Вілкул відкрив Пошукову Вахту "Пам'ять жива!" на честь захисників Київщини 1941 р.

  Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул відкрив Пошукову Вахту «Пам'ять жива!» На честь захисників Київщини 1941 року в околиці села Веселинівка, Баришівського району Київської області. Він зазначив, що підтримка Урядом військово-пошукового руху є важливим елементом збереження правдивої історії нашого народу про Велику Вітчизняну війну.
 • 18.06.2013

  Україна вітає прагнення Білорусі набути членства в СОТ - Віктор Янукович

  Україна вітає прагнення Республіки Білорусь набути членства у Світовій організації торгівлі. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час українсько-білоруських переговорів у розширеному складі.
 • 17.06.2013

  Держенергонагляд попереджає…

  Минулий опалювальний сезон ще довго будуть згадувати і енергетики і пересічні громадяни. Ще б пак, «форс мажор» від самого початку сезону і до самісінького його кінця. Виходячи з ретельного аналізу усіх помилок і негараздів минулого опалювального сезону, Київська обласна державна адміністрація видала розпорядження від  30  квітня  2013  року  №  181 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року».
 • 14.06.2013

  Результат порушення митних правил на Київщині – 12 млн. гривень до бюджету

  З початку року Київською митницею Міндоходів порушено 280 справ про порушення митних правил.
  За попередньою оцінкою вартість предметів правопорушення становить 15,2 млн. грн. Реально вилучено предмети у 183 справах на суму 14,9 млн.грн.
 • 14.06.2013

  Міністерства повинні вдосконалити взаємодію з місцевими органами влади в кадрових питаннях - Президент

  Центральні органи виконавчої влади мають узгоджувати кадрові призначення в регіони з місцевими керівниками, наголошує Президент України Віктор Янукович.
 • 14.06.2013

  На Київщині триває послідовне впровадження реформ у медичній галузі

  - На Київщині триває послідовне впровадження реформ у медичній галузі, зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ та оновлення автомобільного парку, - зазначив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час зустрічі з лікарями Вишгородської Центральної районної лікарні.
 • 13.06.2013

  Глава держави вимагає від Уряду максимально забезпечити регіони машинами «швидкої допомоги»

  Президент України Віктор Янукович вимагає від Уряду виконання зобов’язань щодо придбання машин «швидкої допомоги» для регіонів.

  «Я добре пам’ятаю, Микола Янович, коли Ви пообіцяли тисячу медичних карет. До кінця року треба це виконати - чим раніше, тим краще. Щоб тисячу машин у цьому році уряд придбав, і їх роздали в регіони», - сказав Віктор Янукович на засіданні Комітету з економічних реформ.

  Серед причин, що заважають впровадженню нової моделі організації екстреної медичної допомоги, Президент назвав якість доріг. «Чого не вистачає в цій роботі? Гарних доріг. Сьогодні там, де ми встигли цю роботу зробити (організувати систему екстреної медичної допомоги), не вистачає гарних доріг. Тому на цей рік, наступний рік - це робота номер один», - сказав Віктор Янукович.
 • 13.06.2013

  Президент вимагає від Уряду доопрацювати закон про заклади охорони здоров’я

  Президент України Віктор Янукович вимагає від Уряду доопрацювати закон про заклади охорони здоров’я, який регулюватиме правові відносини в медичній сфері.

  «Ми маємо, не гаючи часу, відпрацювати перехід від утримання лікарень, а точніше, віртуальних ліжко-місць, до оплати медичних послуг, запровадження договірних відносин, що потребує нового правового регулювання. Його ключовий елемент - закон про заклади охорони здоров’я, який визначить, як і ким надаватиметься якісна медична допомога, як фінансуватиметься, забезпечуватиметься якість лікування. Тому я чекаю від уряду, коли буде завершено цей документ», - сказав Глава держави під час засідання Комітету з економічних реформ.
 • 13.06.2013

  Золотим рукам і відданим справі серцям – хвала

  В.Пак висловив безмежну вдячність за чуйні серця, врятовані життя, відновлене здоров’я
 • 13.06.2013

  Бути донором – корисно для здоров’я

  Це твердження базується на багато десятилітньому досвіді самих лікарів. Та все ж донорство, за словами головного лікаря ЦРЛ Василя Кравченка – почесна справа. Хоч чомусь останнім часом для медиків – проблемна.

 • 13.06.2013

  Василь Кравченко: «ВІД БЛАГОПОЛУЧЧЯ МЕДИКІВ – ДО БЛАГОПОЛУЧЧЯ СУСПІЛЬСТВА»

  У третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника – професійне свято тих, хто працює в  галузі охорони здоров’я нашої держави. Про досягнення й успіхи, а також про перспективи розвитку медицини району в інтерв’ю  з  головним лікарем Центральної районної лікарні Василем Кравченком.
 • 13.06.2013

  В аеропорту «Бориспіль» не допущено незаконне ввезення 15 мавп екзотичних порід

  Під час митного оформлення пасажирів рейсу Бейрут-Київ у залі офіційних делегацій, громадянином Сирії (маючим посвідку на постійне проживання в Україні) були надані та письмово задекларовані 15 мавп різних порід.
 • 13.06.2013

  Нове законодавство в дії

  В приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбулася конференція з роботодавцями на тему: «Активізація співпраці між центром зайнятості, роботодавцями та соціальними партнерами в умовах нового законодавства» за участю директора Київського обласного центру зайнятості Василя Якобінчука У конференції також взяли участь 25 учасників: соціальні партнери, представники органів влади та роботодавці.
 • 12.06.2013

  ДАІ відвідало пришкільний табір в селі Гореничі

  Працівники Державтоінспекції Києво-Святошинського району завітали до дітей та викладачів дитячого табору «Джерельце» при Гореницькій загальноосвітній школі, де в доступній формі розповіли про заходи безпеки під час відпочинку на літніх канікулах, перебування поблизу автодоріг та в місцях значного скупчення людей, продемонстрували справжній патрульний автомобіль та провели конкурс дитячих малюнків на тему забезпечення дорожнього руху.
 • 12.06.2013

  Глава держави наголошує на важливості створення нових робочих місць

  Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості створення нових робочих місць, що можливо за умови якнайшвидшої імплементації закону про зайнятість.
  «Цей закон розкриває широкі можливості для вирішення економічних питань, створення умов для притягнення інвестицій», - сказав Глава держави на засіданні Комітету з економічних реформ.
  Він закликав керівників місцевих органів влади готуватися до виконання цього закону.
 • 12.06.2013

  Реалізація соціальних ініціатив дозволила збільшити реальні доходи населення - Президент

  Реалізація соціальних ініціатив довела правильність розпочатих реформ, наголошує Президент України Віктор Янукович.
  «Якщо казати про минулий рік, нам вдалося досягти мети, яку ми ставили. Ми підвищили реальні доходи населення майже на 10%, реальні заробітні плати - на 14%, середній розмір пенсій збільшився близько 17%. Це відчутно для людей», - сказав Президент на засіданні Комітету з економічних реформ.
  Глава держави запевнив, що реформи продовжуватимуться й надалі.
  За його словами, також буде продовжено виплати вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР. «Що стосується повернення заощаджень Ощадбанку - 5 мільйонів громадян скористались цим правом. І також не треба зупинятись, треба йти далі», - підкреслив Віктор Янукович.
 • 11.06.2013

  Глава держави доручив забезпечити фінансування первинної медичної допомоги - Ірина Акімова

  «Президент у галузі охорони здоров’я дав доручення Уряду вирішити питання щодо пошуку додаткових фінансових коштів на підтримку первинної медико-санітарної допомоги і на систему екстреної медицини», - сказала Ірина Акімова під час брифінгу за підсумками засідання Комітету економічних реформ.
  Вона наголосила, що Президент доручив головам обласних державних адміністрацій тих регіонів, у яких ще не розпочато проведення медичної реформи, ознайомитися з досвідом «пілотних» регіонів.
  За словами Ірини Акімової, Президент також нагадав, що Уряд повинен тримати на постійному контролі завдання зі створення додаткових 100 тисяч місць у дитячих садках до кінця 2014 року.

 • 11.06.2013

  Виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича – питання дня на нараді в РДА

  10 червня голова РДА Володимир Пак щотижневу робочу нараду за участі голови райради Володимира Луцюка, заступників голови РДА, начальників управлінь, відділів і структурних підрозділів РДА, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств району.
 • 11.06.2013

  Апаратна нарада з Паком В.І.

  10 червня у приміщенні актової зали Києво-Святошинської райдержадміністрації голова адміністрації В.І.Пак провів апаратну нараду за участі керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств району, ЗМІ. У ході наради було розглянуто наступні питання
 • 11.06.2013

  На Київщині призначили нового керівника антимонопольного комітету у Київській області

  Сьогодні під час апаратної наради голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк представив начальника Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Гудзенко Світлану Геннадіївну.