• 29.05.2013

  «Риску» за І квартал діяльності підведено на колегії в РДА

  На черговому засіданні яке 28 травня провів голова РДА Володимир Пак за участі голови райради Володимира Луцюка, голів органів місцевого самоврядування, управлінь та відділів райдержадміністрації розглядалася низка питань, що стосувалася підсумків роботи діяльності за І квартал поточного року.
 • 29.05.2013

  Щаслива родина – могутня й Україна

  Сім’я завжди була і залишається для кожного з нас найсильнішим оберегом у житті, вмістилищем найвищих людських цінностей, історичної спадщини та традицій, чинником стабільності та розвитку. Саме з родини розпочинається наша дорога в життя, тут ми формуємося як особистості.
 • 29.05.2013

  Партнерство. Інтеграція. Інвестиції

  Делегації 25 регіонів-партнерів Київської області з 9 країн світу - Росії, Білорусі, Китаю, В'єтнаму, Польщі, Німеччини, Греції, Хорватії та Туркменістану - прибули на Київщину для участі у дводенному міжнародному форумі «Партнерство. Інтеграція. Інвестиції». Захід такого рівня відбувається в області вперше і є яскравим свідченням демократичних процесів, які нині відбуваються в Україні, а також широких можливостей співпраці представників влади та бізнесу в пошуку оптимальних рішень соціально-економічних проблем. В рамках Форуму відбудеться низка заходів, під час яких обговорюватимуться питання економічного та інвестиційного співробітництва.
 • 29.05.2013

  Апаратна нарада під керівництвом Пака В.І.

  28 травня у приміщенні актової зали адміністрації голова Києво-Святошинської РДА провів апаратну нараду за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування, ЗМІ. На порядок денний винесено та розглянуто наступні питання
 • 29.05.2013

  Державтоінспекція Київщини ,,підготувала” школярів до літніх канікул

  Сьогодні у школах Київщини пролунав останній дзвоник. Тож перед початком літніх канікул працівники ДАІ Київщини проводили в усіх без виключення навчальних закладах області профілактичні уроки з безпеки дорожнього руху, адже одним з основних завдань Державтоінспекції є збереження людського життя, а тим паче дитячого.
  З початку року на території Київської області за участю дітей сталася 41 дорожньо-транспортна пригода внаслідок яких 3 дитини загинуло та 42 отримали тілесні ушкодження.
  Державтоінспекція Київщини звертається до батьків, вчителів та всіх учасників дорожнього руху з проханням вживати всіх необхідних заходів для попередження нещасних випадків з дітьми на дорогах. Слід зосередити увагу дорослих на дозвілля та відпочинок дітей, особливо під час довготривалих літніх канікул.
  Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

 • 29.05.2013

  Біометричні паспорти

  Біометричні паспорти набувають все більшого поширення у світі. В Україні процес впровадження біометричних документів розпочато наприкінці 2012 року. Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», що набрав чинності 06.12.2012 року передбачає створення Єдиного демографічного реєстру та впровадження документів, що міститимуть безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документа.
 • 28.05.2013

  Обміну досвідом по здійсненню заходів з проведення благоустрою територій

  28 травня члени Колегії адміністрації на чолі з головою адміністрації Паком В.І. здійснили поїздку до м. Буча на виїзне засідання з метою обміну досвідом по здійсненню заходів з проведення благоустрою територій. Відбулася екскурсія по місту.
 • 28.05.2013

  Засідання колегії адміністрації

  28 травня  відбулося засідання колегії адміністрації з наступних питань:
  1. Про виконання Програми соціального, економічного і культурного розвитку району за перший квартал 2013 року (доповідач - начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Клименко В.В.).
  Про виконання районного бюджету за перший квартал 2013 року (доповідач - начальник районного фінансового управління Краснощокова Н.М.).
  3. Про підсумки проведення двомісячника благоустрою у населених пунктах Києво-Святошинського району (доповідач - заступник голови райдержадміністрації Ляшенко М.М.).
  4. Про підсумки роботи об’єктів ЖКГ в осінньо-зимовий період 2012-2013 років та про підготовку об’єктів ЖКГ району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років (доповідач - заступник голови райдержадміністрації Ляшенко М.М.).
  5. Про  організацію заходів щодо запобігання виникнення пожеж в районі та оперативне реагування на них (доповідач -  начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільної оборони Шульга В.А.).
  6. Про роботу райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями та осередками політичних партій в районі (доповідач - завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з ГО і ЗМІ Смірнова М.М.).
 • 27.05.2013

  Апаратна нарада у голови Київської облдержадміністрації

  Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступники голови облдержадміністрації та обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
  Начальник служби у справах дітей та сім'ї  облдержадміністрації Сергій Андріяш доповів про хід реалізації на Київщині  соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини.
 • 27.05.2013

  «Стожари» народжують нових зірок

  Талант – це лише один відсоток подарованого природою дару, все інше – наполеглива праця. Помічений і підтриманий, відшліфований, мов коштовний камінь, він подарує з часом світові нову зірку.
 • 27.05.2013

  Щоб зберегти у пам’яті нащадків спадщину сивих століть

  22 травня, в рамках проведення тижня початкових класів, у Білогородській ЗОШ № 1 відбувся художньо-краєзнавчий захід «Село на нашій Україні», присвячений історичній спадщині рідного краю.
 • 27.05.2013

  Останній дзвоник пролунав над безтурботним дитинством

  Останній дзвоник… Він запам’ятовується на все життя, тому й має бути особливим,життєрадісним, феєричним і яскравим. У Вишнівській ЗОШ № 3 прощання зі школою – день завжди незабутній і щороку – оригінальний
 • 26.05.2013

  День, коли збирається уся шкільна родина

  День останнього дзвоника для випускників є межею, за якою розпочинається справді доросле життя, в якому кожен має навчитися не лише правильно планувати його етапи, а й відповідати за кожен власний крок. Життя, яке подарує їм свою приховану мудрість.
 • 25.05.2013

  ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ: "ЩОБ РОБОТА БУЛА ЕФЕКТИВНОЮ, ЇЇ ПОТРІБНО ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ"

  Ви пам'ятаєте байку Крилова "Лебідь, Рак і Щука"? Зміст її зводиться до того, що при неузгодженості дій ніяка проблема не вирішується. Виявляється, приблизно за таким принципом організовано співпрацю виконкому й депутатського корпусу у Чабанах - депутати не знають, що робить виконком, а той ігнорує діяльність депутатів…
  Саме на цьому наголошують депутати селищної ради Олександр Киризлієв, Вадим Пашкевич, Андрій Піщай, Валерій Моторний, висловлюючи думку загалом 17 депутатів із 30, які на двох останніх позачергових сесіях від 30 квітня та 16 травня висловили недовіру виконкому селищної ради й виступають за його розпуск. При цьому вказуючи на низку процедурних порушень регламенту й законодавства. Але щоразу - безрезультатно, тому депутати змушені, врешті-решт, подати документи до прокуратури. І до районної газети.
 • 25.05.2013

  СЛІД УНИКНУТИ ПОЖЕЖ

  Тривала суха і неймовірно спекотна погода може спричинити високу пожежну небезпеку. Нещодавно Кабінет Міністрів зобов'язав органи виконавчої влади та місцеве керівництво вжити заходи щодо цілодобової охорони і захисту лісів та торф'яників від пожеж.
  Адже вже в цьому році, прміром, на території нашого району виникло 85 пожеж, що завдали збитків на загальну суму понад 2 млн. грн. та призвели до загибелі 6 осіб, із яких двоє - дітей.
  Практика свідчить, що 60 - 70% пожеж виникає саме у житловому секторі через необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок і електроприладів, пустощі дітей із вогнем тощо.
 • 25.05.2013

  Творчий звітний концерт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

  25 травня, в актовій залі Вишневої міської ради відбувся творчий звітний концерт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва. Зал був переповнений, адже зібрав цього дня одну велику дружню родину – не лише юних творчих «зірочок», а й їхніх батьків, друзів, знайомих – усіх, хто знає: щоразу це свято відбувається по-новому незвично, тепло та урочисто.
 • 25.05.2013

  Наша землячка – у складі збірної чемпіонату Європи з тхеквондо

  Альона Павлишина – мешканка Личанки. Дивлячись на цю тендітну, красиву 17-річну дівчину, ніколи не спаде на думку, що вона – трикратна чемпіонка України тхеквондо ВТФ.
 • 25.05.2013

  Київська митниця Міндоходів – щит для розповсюдження контрафактних товарів на ринку України

  Для захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України, Київською митницею Міндоходів тільки у квітні цього року, з підозрою на порушення прав інтелектуальної власності здійснено 15 призупинень митного оформлення товарів.
      У квітні упереджено спробу незаконного ввезення на митну територію України товарів з використанням таких об’єктів права інтелектуальної власності як торговельних марок «HARLEY-DAVIDSON» (мотоцикли), «ЯА», «ЯМ» (запчастини до дизельних двигунів вантажних автомобілів), «Electrolux» (обладнання для підприємств громадського харчування), «Kaeser» (запчастини для очисних споруд), «ZANUSSI», «ІЕК» (вимикачі автоматичні), «Canon», «C» (комплект картриджів), так і промислового зразка «Вкладиш колінчастого валу автомобіля»  (запчастини до дизельних двигунів вантажних автомобілів).
  ГУ Міндоходів у Київській області
 • 25.05.2013

  Президент підписав Указ «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території»

  Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території».

 • 25.05.2013

  На Київщині підписали інвестиційні угоди

  У рамках інвестиційного форуму "Партнерство. Інтеграція. Інвестиції" іноземні делегації відвідали Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2013», на якій представлена агротехніка з різних областей України та зокрема Київщини.