• 19.07.2013

  Президент підписав закон щодо збільшення розміру виплат державної допомоги на дітей-інвалідів

  Президент України Віктор Янукович підписав один із «пакету» законів, спрямованих на реалізацію нових соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України» щодо збільшення розміру виплат державної допомоги на дітей-інвалідів.
 • 19.07.2013

  Київська область: рятувальники підбили підсумки діяльності за перше півріччя

  Днями в м. Біла Церква відбулося виїзне засідання Колегії Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області. Під головуванням керівника пожежно-рятувальної служби Володимира Мухи та за участю заступника Голови Київської обласної адміністрації Володимира Максименка рятувальники підбили підсумки діяльності відомства за перше півріччя та визначили завдання на другу половину 2013 року.
 • 19.07.2013

  Владу – громадам

  Рівень життя має бути однаково гідним, незалежно від місця проживання - такою, якщо формулювати стисло і дохідливо, є головна мета реформи місцевого самоврядування, ініційованої Президентом України. До забезпечення, зокрема, стабільною роботою, своєчасної виплати заробітної плати, розвитку місцевої інфраструктури активно мають долучитися територіальні громади. Нині на Київщині тривають публічні обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
 • 19.07.2013

  Спортивний тріумф

  На Київщині поселилася спортивна традиція, окрім роботи державні службовці Пенсійних фондів різних управлінь області вносять в своє життя корисне різноманіття - займаються спортом. Нещодавно у місті Кагарлик відбулась ІІ Літня Спартакіада Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. У змаганнях взяли участь команди всіх районних управлінь та Головного управління.
 • 19.07.2013

  Робоча нарада з Володимиром Паком

  19 липня 2013 року у приміщенні Києво-Святошинської адміністрації відбулась робоча нарада під керівництвом голови адміністрації Володимира Пака. На нараді були присутні заступники голови, а саме: Микола Шкаврон Микола Ляшенко, Анатолій Іскоростенський, Олександр Митрофанов. На порядок денний були винесені наступні питання:
  1. Підготовка та відзначення  в Києво-Святошинському районі 1025-річчя хрещення Київської Русі
  2. Підготовка до нового навчального року
  3. Зменшення споживання природного газу, та перехід на альтернативні види палива
  4. Агропромисловий комплекс та стан підготовки до жнив.
  5. Дитячі будинки сімейного типу в с.Горбовичі та с.Крюківщина,  створення та утримання.

 • 19.07.2013

  Хрещення Русі

  Утвердження християнства на Русі — тривалий складний процес, що розтягнувся у часі на багато століть нашої ери, пройшовши у своєму розвитку кілька важливих стадій: спонтанного проникнення християнських ідей і цінностей до язичницького середовища, боротьби християнства та інших світових релігій за сфери впливу, проголошення християнства державною релігією Київської Русі, протистояння язичницького суспільства новій ідеології.

 • 19.07.2013

  Забезпечуємо реалізацію нового Закону «Про зайнятість населення»

  У Київському обласному центрі зайнятості проведено навчально-методичний семінар на тему: «Застосування на практиці нормативно-правових актів, які забезпечують реалізацію нового Закону «Про зайнятість населення» з директорами базових центрів зайнятості.
 • 18.07.2013

  На Київщині відбулося засідання круглого столу з питань розвитку підприємництва та реалізації державної регуляторної політики

  Сьогодні під керівництвом першого заступника голови Київської облдержаміністрації Олександра Зайця відбулося засідання круглого столу.
 • 18.07.2013

  Нарада з питання підготовки та відзначення в Києво-Святошинському районі 1025-річчя хрещення Київської Русі

  Про роботу з питань співпраці райдержадміністрації, керівників органів місцевого самоврядування з релігійними організаціями району,  створення Духовної ради Києво-Святошинського району, про підготовку та відзначення в Києво-Святошинському районі заходів до  1025-річчя хрещення Київської Русі.
 • 18.07.2013

  26 до 28 липня Вишгород - Формула-1 на воді

  Уже третій рік поспіль найкращі пілоти найвидовищніших перегонів світу– Формула-1 – випробовуватимуть своїх «залізних коней» в акваторії Київського моря.
 • 18.07.2013

  Програма проведення Гран-прі України Чемпіонату світу з перегонів на моторних човнах у класі Формула-1 (F1)

  26-28 липня 2013 року, Аванпорт, Київське водосховище, м. Вишгород, Київська область

 • 18.07.2013

  Глава держави доручив забезпечити пошук громадян України, які пропали безвісти в результаті інциденту в акваторії Азовського моря

  Президент України Віктор Янукович доручив Уряду забезпечити пошук громадян України, які пропали безвісти 17 липня 2013 року в результаті зіткнення українського маломірного судна з катером берегової охорони
 • 18.07.2013

  Президент підписав доручення щодо прискорення реалізації соціальних ініціатив

  Президент України Віктор Янукович підписав доручення Уряду щодо прискорення виконання соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України», пріоритетних завдань модернізації медичної сфери, а також підвищення ефективності реалізації соціально значущих проектів у регіонах України.
 • 18.07.2013

  Обговорення змін та доповнень до Обласної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» на 2008-2017 роки

  12 липня 2013 року в конференц-залі Міжнародної благодійної організації "Благодійний фонд "СОС Дитячі містечка" в Україні відбулося обговорення щодо внесення змін та доповнень до Обласної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» на 2008-2017 роки, зважаючи на розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 21 січня 2013 року № 21 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації», та постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року «Про затвердження Державної цільової соціальної програми підтримки сім'ї до 2016 року».
 • 17.07.2013

  На Київщині успішно реалізується програма «Київщина без окраїн»

  - На Київщині успішно реалізується програма «Київщина без окраїн», метою якої є не лише розвиток пристоличних територій, а й найвіддаленіших куточків регіону. Як приклад реалізації цієї програми - це залучення інвестицій у Івнківський та Поліський райони, - зазначив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час засідання регіонального комітету з економічних реформ при Київській облдержадміністрації. - Адже перетворення Київщини на територію економічного зростання та інтенсивного розвитку соціальної сфери - одне із пріоритетних завдань влади.
 • 17.07.2013

  Житло може бути доступним

  Саме цю тему обговорювали 17 липня в рамках наради на чолі з заступником голови РДА Миколою Ляшенком представники виконкомів місцевих рад, банківських установ і забудовників. Активними учасниками засідання цього дня також стали заступник директора іпотечного центру в Києві та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному будівництву Віталій Лисенко та представник управління капітального будівництва у Київській області Юрій Деркач.

 • 17.07.2013

  Лише в тісній співпраці громад і рад можна розбудувати наші села

  Соціальні ініціативи Президента у Києво-Святошинському районі – в дії
 • 17.07.2013

  Хрещення Київської Руси-України – фундамент духовного розвитку української культури

  У місті Бориспіль відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Хрещення Київської Руси-України - фундамент духовного розвитку української культури», присвячена 1025-ій річниці Хрещення Київської Русі. У роботі конференції взяли участь 99 представників духовенства, християнських релігійних громад, а також працівники виконавчих комітетів та районних державних адміністрацій, які відповідають за роботу з релігійними громадами. Учасників конференції привітали заступник голови Київської обласної ради Іван Шкирта та Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук. Також письмові вітання учасникам конференції надіслали: Митрополит Київський і всієї України Володимир, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук. Від імені голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка вітальне слово мала його заступник Тетяна Подашевська, яка також виконала почесну місію - вручила Почесні грамоти Київської обласної адміністрації та іменні годинники представникам релігійних конфесій області за особистий вагомий внесок у духовне відродження нації, багаторічну плідну церковну діяльність, високий гуманізм та з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.
 • 17.07.2013

  Путівки до санаторіїв від Фонду соціального страхування

  Києво-Святошинська районна виконавча дирекція Київського обласного відділення ФСС з ТВП за рахунок коштів Фонду соціального страхування здійснює забезпечення путівками на санаторно-курортне та відновлювальне лікування застрахованих осіб на ІІІ квартал (серпень-вересень) 2013 року. Одержати путівки за рахунок Фонду має право будь-яка застрахована особа, яка перебуває в трудових відносинах зі страхувальником. Це відбувається за посередництвом роботодавця, який надає до виконавчої дирекції Фонду заявку, на підставі якої одержує путівки на санаторно-курортне лікування та розподіляє їх серед своїх працівників. Просимо довести до відома працівників підприємства про можливість отримання путівок до санаторно-курортних закладів на ІІІ квартал (серпень-вересень) 2013 року. Більш детальну інформацію про перелік путівок на санаторно-курортне лікування та умови їх отримання можна отримати у Києво-Святошинській районній виконавчій дирекції (м. Боярка, вул. Білогородська, 11-А) та за тел. (045-98) 43-044, (045-98) 40-233.
 • 17.07.2013

  Громадські роботи: підтримка та зайнятість безробітних

  Одним із напрямів співпраці Києво-Святошинського районного центру зайнятості з роботодавцями району є організація тимчасової зайнятості населення – оплачувані громадські роботи.
  Оплачувані громадські роботи – це загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, що організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості громадянам, які шукають роботу. Завдяки участі у громадських роботах безробітні можуть відновити трудові навички, отримати відповідний заробіток, а іноді – постійну роботу.