• 16.08.2013

  Найближчим часом всі навчальні заклади області будуть підключені до Єдиної державної електронної бази освіти

  Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Наталія Клокар під час робочої наради з керівниками місцевих органів управління освітою, на якій йшлося про підготовку до нового 2013/2014 навчального року
 • 16.08.2013

  Інвестуючи в дітей, розбудовуємо майбутнє

  Cтворення сучасної матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту
 • 16.08.2013

  Відпочинок у таборі «Первоцвіт» був незабутнім

  Літо – золота пора для дитячого відпочинку. Але коли він є змістовним і якісним, сповнений незабутніх яскравих вражень і знайомств із новими друзями.
 • 15.08.2013

  Інформує управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі

  15 серпня 2013 року в приміщенні управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області за участю заступника начальника головного управління  Пенсійного фонду України в Київській області Наконечної Г. А., начальника Управління соціального захисту населення Києво-Святошинського району Київської області Чертка С.П., начальника ВДВС РУЮ Києво-Святошинського району Вовченка О. В., начальника управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області Харченко В. В. та працівників управління відбулась нарада з підведення підсумків роботи управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області за І півріччя 2013 року
 • 15.08.2013

  Уряд визначив пріоритетні галузі для створення робочих місць

  Кабінет міністрів затвердив перелік пріоритетних галузей економіки, що стимулюватимуть інвестиційну діяльність з метою створення нових робочих місць.
 • 15.08.2013

  Найголовніше – це турбота про дітей

  Турбота про здоров'я дітей є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Особливою загрозою майбутньому країни є нинішній стан здоров'я і спосіб життя дітей і молоді. Забезпечення соціального становлення і розвитку молоді
 • 15.08.2013

  Стартує Київський обласний конкурс соціальної реклами

  З метою популяризації здорового способу життя, утвердження високоморальних загальнолюдських цінностей, формування відповідального батьківства, подолання дитячого самогубства й інформування громадськості щодо спектру та можливостей отримання соціальних послуг, а також задля популяризації діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Київській області стартує конкурс соціальної реклами.
  Учасниками конкурсу можуть бути особи, громадяни України, що надають до Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Вишневе, вул. Карла Маркса, 15) оригінал власного твору, створеного на задану тематику.
 • 14.08.2013

  Святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі стало свідченням підтримки духовного відродження країни - співголови Оргкомітету

  Загальнодержавні заходи 26-28 липня з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі за участю глав та офіційних осіб зарубіжних держав і високих представників помісних православних церков засвідчили підтримку духовного відродження та важливих соціальних змін в країні.
 • 14.08.2013

  Обов'язкові медогляди школярів проводитимуться як у школах, так і в медичних закладах

  Обов'язкові медичні огляди школярів проводитимуться як у школах, так і в медичних закладах. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров Під час засідання Кабінету Міністрів України 14 серпня 2013 року.
 • 14.08.2013

  В новий навчальний рік – у всеозброєнні!

  Скоро в кожній українській школі пролунає перший дзвоник, скликаючи учнів і педагогів на перший у новому навчальному році урок. А поки що в коридорах і класах ще трішки пахне свіжою фарбою, на подвір’ях тривають роботи з благоустрою – тривають останні приготування… На скільки комфортно та затишно навчатиметься дітям цього навчального року?
 • 14.08.2013

  Державна служба зайнятості на ринку соціальних послуг

  Протягом січня – липня 2013 року за направленням Києво-Святошинського центру зайнятості отримали роботу 512 осіб. в т.ч. шляхом надання виплати одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю - 29 осіб.
 • 13.08.2013

  БОГАТИРСЬКІ СТАРТИ ВАЖКОАТЛЕТІВ

  10 серпня у Броварах відбувся чемпіонат Київської області з жиму штанги лежачи серед юнаків, юніорів та дорослих. Києво-Святошинський район представляла команда з 24 спортсменів, більшість з яких – боярчани. 16 учасників повернулись з медалями різного ґатунку.
 • 13.08.2013

  Київська митниця Міндоходів тримає на постійному контролі якість обслуговування авіапасажирів

  Протягом минулого місяця керівництво митного поста «Бориспіль-аеропорт» Київської митниці Міндоходів активно співпрацювало з контролюючими органами в Державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».
  Зокрема, працівники Київської митниці Міндоходів взяли участь у засіданні Airline Operators Committee, на якому обговорювались проблемні питання, які виникають під час обслуговування пасажирів в терміналі «D».
  Також керівництво митного поста «Бориспіль-аеропорт» взяло участь у робочій зустрічі представників контролюючих органів пункту пропуску «Бориспіль» з представниками посольства Російської Федерації  та Залу офіційних делегацій по обговоренню питань, пов’язаних з візитом до України Президента Російської Федерації В.В. Путіна з нагоди святкування 1025-ї річниці Хрещення Русі.
  Разом з тим, митний пост «Бориспіль-аеропорт» готується до ще одного важливого заходу. Двічі на місяць в конференц-залі терміналу «D» ДП МА «Бориспіль» проводитимуться засідання оперативного штабу з обслуговування рейсів з прочанами-хасидами.
 • 13.08.2013

  Ліквідація злочинної діяльності на Київщині

  Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області в ході розслідування кримінального провадження викрито та припинено незаконну діяльність мешканця міста Яготин Київської області, який у власному гаражі кустарним способом здійснював виготовлення зі спирту, шляхом його розведення дистильованою водою, горілчаних виробів, які в подальшому незаконно реалізовував громадянам та постачав до магазинів. Спирт, з якого виготовлялась горілчана продукція, придбаний у м. Кролевець Сумської області у місцевого жителя. Виготовлена горілчана продукція зберігалась у гаражі в пластикових каністрах. В ході проведення слідчих дій вилучено 990 л. спирту та 1175 л. горілчаної продукції, виготовленої кустарним способом, а також обладнання, яке використовувалось для виготовлення горілчаної продукції, чим попереджено отруєння громадян.

 • 13.08.2013

  На Київщині бюджет додатково отримає 4,1 млн. гривень

  Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Київській області з початку року здійснено 21 перевірку платників податків, в наслідок чого донараховано 4,1 млн. грн. та стягнуто до бюджету живими коштами 1,63 млн. грн., у т.ч. за липень 330,8 тис. грн.. Відшкодовано збитків по кримінальним справам на суму 0,8 млн. гривень.
  За січень-липень 2013 року передано до правоохоронних органів 16 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі:
  - 5 матеріалів за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, де встановлена сума легалізованих доходів складає 110,2 млн. грн.;
  - 7 матеріалів за фактом не сплати податків, де загальна сума ухилення від сплати податків складає 15,2 млн. грн.;
  -    за іншими фактами, передбаченими кримінальним Кодексом України 4 матеріали.

 • 13.08.2013

  Один із кращих квітників міста

  Ще трішки часу залишилося до закінчення конкурсу на кращий квітник у місті. Цього разу ми розповімо про одну з найкращих клумб, яку облаштовано по вулиці Машинобудівників, 17-А.
 • 13.08.2013

  Ведуться ремонтні та профілактичні роботи на мережах теплопостачання

  Більшість вишнівчан занепокоєна відсутністю гарячої води у своїх домівках. Такий стан речей зумовлений профілактичними роботами, які ведуться у господарстві комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго». Керівник підприємства Петро Трегуб запевняє: «Цьогоріч роботи мають масштабний характер, отже і часу на ремонт та профілактику обладнання необхідно чимало».
 • 12.08.2013

  ПРО БОЯРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ – БЕЗ ТАЄМНИЦЬ

  Ще сто років тому наші прадіди мусили ходити до криниці, щоб напитися водиці. Сьогодні ж ми відкриваємо кран, а там – вода! І нас більше дивує її відсутність, ніж те, що вона там є.
  За цим дивом цивілізації стоїть щоденна копітка праця колективу комунального підприємства «Боярка-Водоканал». Про роботу водоканалу та проблеми підприємства розповідає його директор Микола Давиденко.
 • 12.08.2013

  Національний конкурс «Благодійна Україна»

  Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі.
 • 12.08.2013

  Сімейна форма виховання сиріт – найдоцільніше інтегрування дитини у соціум

  На засіданні медіа-клубу "На власний погляд" у місті Києві міністр соціальної політики Наталія Королевська заявила, що з 1 січня 2014 року в Україні дітей-сиріт не передаватимуть в інтернати, а влаштовуватимуть у дитячі будинки сімейного типу.