• 13.09.2018 14:25:00

  На конференції ОБСЄ Росію знову згадували через Сенцова

  Під час відкриття щорічної найбільшої конференції ОБСЄ з питань людського виміру у Варшаві 10 вересня глава американської делегації, посол Майкл Козак знову закликав Росію звільнити ув'язненого українського режисера Олега Сенцова та інших українських політичних в'язнів.
 • 13.09.2018 08:42:00

  Відбувся семінар для роботодавців на тему: "Дотримання законодавства про працю"

  12 вересня 2018 року в Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Дотримання законодавства про працю. Права та обов язки суб єктів підприємницької діяльності при перевірці дотримання законодавства про працю. Облік неповного робочого дня на підприємстві» та «Інформаційне забезпечення безпеки та гігієни праці на підприємстві».
 • 13.09.2018 08:20:00

  ЩО РОБИТИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ?

  Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров’ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.
 • 12.09.2018 16:46:00

  ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ

  Відповідальність за спалювання ТПВ на присадибній ділянці підпадає під кваліфікацію трьох статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 • 12.09.2018 10:31:00

  Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз

  Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання проводять безкоштовну серію тренінгів:
 • 12.09.2018 08:54:00

  Мирослава Смірнова: Потрібно працювати для людей, а не гратися в політику і рейтинги

  Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової щодо поточних питань роботи апарату, структурних підрозділів та співпраці з районними структурами. Про роботу районного Центру зайнятості за підсумками 8 місяців 2018 року доповів директор Андрій Іванов.
 • 11.09.2018 19:41:00

  Спортарена Favorite Fit у Вишневому розпочала набір у секції: День відритих дверей відвідали керівники району

  8 вересня в унікальній спортивній арені Favorite Fit розпочався набір у секції. День відкритих дверей, приурочений Дню фізичної культури і спорту, відвідали голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
 • 10.09.2018 10:42:00

  На IRENA Innovation Week Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь в обговоренні інновацій у «чистій» енергетиці

  На чолі української делегації до м. Бонн (Німеччина) Голова Держенергоефектиності Сергій Савчук взяв участь у ділових заходах «IRENA Innovation Week 2018», представляючи Україну вже як офіційного члена IRENA.
 • 07.09.2018 17:35:00

  Районна рада підтримала зміни до бюджету, запропоновані райдержадміністрацією!

  6 вересня відбулося позачергова 29-а сесія Києво-Святошинської районної ради під головуванням очільника райради Вадима Гедульянова. В роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівник фінансового управління Наталія Краснощокова, керівники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів РДА та служб району.
  Найперше, депутати районної ради ухвалили рішення щодо присвоєння звання «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району Володимиру Погребному та Миколі Глухому (посмертно). Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого героя.
 • 07.09.2018 14:25:00

  Обережно! Африканська чума свиней!

  Африканська чума свиней (АЧС), відома ще під назвою хвороба Монтгомері, – гостра контагіозна вірусна хвороба, що характеризується гарячкою, геморагічними ураженнями різних органів (крововиливами), високою смертністю (98-100%), передусім у свіжих вогнищах хвороби. Батьківщиною захворювання вважають Південну Африку.
 • 07.09.2018 14:12:00

  ГЛАВА ДЕРЖАВИ ІНІЦІЮЄ СТВОРЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ КОМІСІЇ ЩОДО РОЗСЛІДУВАННЯ ІНЦИДЕНТУ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ

  Президент присвятив частину засідання Ради нацбезпеки і оборони темі екологічної катастрофи в Армянську – Глава держави заявив, що ініціює створення міжнародної комісії, що розслідує інцидент в окупованому Криму і зможе натиснути на Росію, аби та прискорилаліквідацію наслідків аварії. Петро Порошенко закликав владу Херсонщини підготувати в санаторіях місце для оздоровлення кримських дітей, а держприкордонслужбу – спростити для них правила перетину кордону.
 • 07.09.2018 12:58:00

  Фінсько-український трастовий фонд надаватиме фінансування для підготовки «зелених» проектів

  Фінляндія та Україна об’єднали зусилля і заснували спільний фонд для розробки проектів у відновлюваній енергетиці та енергоефективності.


 • 06.09.2018 15:41:00

  ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ВИ ПОТРАПИЛИ ПІД «ГАЗОВУ АТАКУ»?

  Останнім часом на території України почастішали випадки розпилення подразнюючих хімічних речовин у навчальних закладах, що супроводжується істотним погіршенням стану здоров’я учнів та викладачів (загальноосвітні школи у м. Черкаси, м.Миколаїв, м. Харків, м. Біла Церква). Як діяти, якщо ви потрапили під «газову атаку»?
 • 06.09.2018 13:00:00

  Герої серед нас: Історія Олександра Хоменка

  Моторошні кадри цієї автомобільної аварії облетіли весь інтернет. І невідомо, скільки б життів вона забрала, якби не Олександр Хоменко. Саме він першим кинувся допомагати пасажирам палаючої автівки і встиг витягти чоловіка та жінку, коли раптом пролунав вибух.
  Ці миті він чітко запам'ятав до останньої секунди. Навіть не зважаючи на те, що сам найбільше постраждав внаслідок тієї ДТП. Перебуваючи у лікарні, все питав про долю врятованої ним жінки, адже тоді він вже знав, що врятував того дня не двох, а трьох. За свою жертовність та відвагу Олександр отримує звання лауреата Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник 2018 року".
 • 06.09.2018 12:54:00

  Голова Держенергоефективності представив досягнення у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики за 4 роки, а також плани на майбутній період

  На прес-конференції у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук презентував ключові здобутки, яких вдалося досягти завдяки плідній роботі над розвитком сфери енергоефективності та відновлюваної енергетики впродовж останніх 4 років, зокрема:
 • 06.09.2018 11:43:00

  До рятувальників завітали діти

  1 вересня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до  рятувальників 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе завітали учні 3-го класу Вишневої загальноосвітньої школи №2.
 • 05.09.2018 18:03:00

  Оцінити стан справ на місцях найкраще можна саме на прийомах громадян

  Сьогодні на виїзному прийомі громадян у Дмитрівці сконцентрувалися на соціальних питаннях. Обговорили нагальні потреби школи, дитсадка, а також розвиток спортивного напряму.
 • 05.09.2018 15:37:00

  Перцевий газ! Перша допомога

  Можливі наслідки. При попаданні речовини олеорезин капсикум на різні ділянки людського тіла слід негайне виникнення сильної реакції подразнення. Наслідки застосування перцівки бувають наступними:
  •    Опік. Пряме потрапляння в очі суспензією з високою концентрацією активної речовини може призвести до появи хімічного опіку.
  •    Набряк. Крім роздратування, вдихання ирританта викликає приступ кашлю, чхання, утруднення дихання. У алергіка високий шанс виникнення набряку легенів, ядухи.
 • 05.09.2018 08:52:00

  Підсумки робочої наради голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів

  Голова РДА Мирослава Смірнова обговорила з начальниками структурних підрозділів адміністрації поточні робочі питання. Осінній період дуже насичений, роботи багато. Приділили увагу сфері освіти, охорони здоров’я, надання адміністративних послуг, а також ЖКГ.
 • 04.09.2018 09:18:00

  Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні

  За даними УкрГідрометцентру, 4 вересня у південних, східних, центральних областях утримається надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки. У південних та східних районах Київської області до 4 вересня утримається надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.