• 13.03.2018 10:35:00

  В Україні для населення та ОСББ діє 107 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», які профінансовано на загальну суму 115 млн гривень!

  Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів».Станом на сьогодні прийнято 107 місцевих програм додаткової підтримки населення та ОСББ при утепленні житла. Це на 23% більше, ніж у лютому минулого року, коли була лише 81 така програма.
 • 13.03.2018 10:30:00

  З початку року до відділень виконавчої дирекції Фонду у Київській області надійшло 33 повідомлення про нещасні випадки

  Як відзначив начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Киівській області Олексій Савченко, з початку року до відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області надійшло 33 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в тому числі 10 смертельних. У лютому вищезазначені показники склали відповідно 14 та 5 повідомлень.
 • 13.03.2018 09:45:00

  Керівництво району привітало переможців мовно-літературних конкурсів та олімпіад

  Свято мови відбулося в НВК «Гімназія» в Боярці напередодні Шевченківських днів та з нагоди нагородження призерів учнівських мовно-літературних конкурсів та олімпіад. Привітати переможців приїхало керівництво Києво-Святошинського району – голова РДА Мирослава Смірнова і голова райради Вадим Гедульянов.
 • 12.03.2018 17:37:00

  НОВИНИ УРЯДУ

  Доходи місцевих бюджетів 665 ОТГ з початку року зросли до майже 3 млрд грн, - Геннадій Зубко
  Доходи місцевих бюджетів 665 ОТГ за січень-лютий 2018 року зросли на 63,8% (+1,11 млрд грн), у порівнянні з відповідним періодом минулого року, та склали 2,85 млрд грн. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на своїй сторінці у Фейсбук.
 • 12.03.2018 14:29:00

  Мирослава Смірнова привітала учасницю АТО Ольгу Бенду з перемогою у конкурсі краси «Miss Military Fantasy»

  Напередодні Свята весни голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова привітала старшого солдата, мужню і красиву українку Ольгу Бенду з перемогою у конкурсі краси «Miss Military Fantasy». Серед 124-х жінок, які нині захищають Україну, найкрасивішою користувачі соцмережі «Facebook» обрали саме Ольгу. Теплими словами і подарунками голова адміністрації привітала переможницю, побажавши тепла, мудрості, благополуччя і Божого благословення.
 • 12.03.2018 14:20:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов передали техніку районному відділу поліції

  Днями голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов передали районному відділу поліції організаційну техніку. Також в цей день керівництво району урочисто вручило начальнику-полковнику поліції Валерію Євтушенку ключі від двох авто.  «Співпраця з правоохоронними органами – один із ключових напрямів у роботі райдержадміністрації та районної ради. Наша мета – підвищити рівень безпеки у районі у першу чергу за рахунок покращення матеріально-технічної бази, впровадження новітнього обладнання, встановлення відеоспостереження. Ми підходимо до питання комплексно: потрібні кваліфіковані кадри та достойні умови праці. Перш ніж вимагати від поліції ефективної роботи, працівників потрібно забезпечити необхідними матеріальними і технічними засобами», - зауважила Мирослава Смірнова.
 • 12.03.2018 12:46:00

  Розпочато перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу Кращий державний службовець», законів України  «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації» та з урахуванням Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21.02.2018 № 49.  Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області оголошує про початок першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі - Конкурс), який заплановано провести у березні-квітні 2018 року.
 • 12.03.2018 09:00:00

  Заощаджені 6 млрд м3 газу у рік – це результат комплексної злагодженої роботи держави, місцевої влади, бізнесу і споживачів

  Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Громадське. Реформа» на Громадському телебаченні. У 2017 р. за трьома категоріями споживачів (населення, ТКЕ, бюджетна сфера) скорочено споживання газу на 6 млрд м3 порівняно із 2014 роком. Як результат, минулого року 1,2 млрд євро не витрачено на закупівлю імпортного газу.
 • 12.03.2018 08:51:00

  Енергонезалежність країни полягає у ефективності споживання енергоресурсів та диверсифікації джерел енергії!

  Про державну політику у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Київ.Live» на телеканалі «Київ». «Із питанням заміщення газу Уряд вже кілька років поспіль надзвичайно ефективно справляється. Якщо у 2014 р. на мирній частині України такими категоріями споживачів, як бюджетна сфера, населення, теплокомуненерго було спожито 24 млрд м3 газу, то вже у 2017 р.  цей показник склав 18 млрд м3 газу в рік. Тобто 6 млрд м3 газу річних – економія для країни»,  – підкреслив Голова та розповів про ті законодавчі кроки та заходи, завдяки яким досягнуто такого результату.
 • 08.03.2018 08:00:00

  Дорогі жінки!

  Вітаю вас зі Святом Весни! Протягом багатьох років жінки відстоювали свої права, боролися за рівність у суспільстві, бо усі ми рівні - перед Богом. І сьогодні у кожну сферу життя жінка додає свої найкращі риси. Вміння бачити світ ширше, детальніше, багатогранніше. Бажання дарувати своє тепло і бути вдячною. Здатність на самопожертву. Українська жінка - це символ, це історія, це майбутнє.
  Бажаю вам процвітання, радості, любові. Пишайтеся своєю жіночністю і бережіть її.
  З найкращими побажаннями,
  Мирослава Смірнова
 • 07.03.2018 12:00:00

  З початку року на Київщині проведено 14 перевірок обґрунтованості видачі лікарняних

  Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев, з початку року працівниками сектору експертизи тимчасової непрацездатності управління, проведено 14 перевірок обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності за зверненнями підприємств-страхувальників, органів місцевого самоврядування.
 • 07.03.2018 09:45:00

  За вагомий внесок у розвиток ДСНС нагороджено Мирославу Смірнову

  6 березня заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький за особистий внесок у розвиток Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагородив іменним годинником голову Києво-Святошинської РДА Мирославу Смірнову.
 • 07.03.2018 09:35:00

  Мирослава Смірнова: Ми готові до врегулювання надзвичайних ситуацій через повені і сходження криги

  6 березня відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівників структурних підрозділів адміністрації, а також начальників районних структур. У межах порядку денного про роботу зі зверненнями громадян прозвітували директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Мельниченко і директор районного територіального центру обслуговування одиноких громадян та інвалідів Зінаїда Блик.
 • 06.03.2018 16:00:00

  Георгій Галиць: Всі виплати мають бути стовідсотково профінансовані

  Під час наради з керівниками структурних підрозділів 6 березня начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Георгій Галиць звернув увагу на стовідсоткову виплату соціальних послуг одним платежем. «Підстав для хвилювання не має. Фонд забезпечить своєчасно і в повному обсязі виконання всіх своїх зобов’язань перед застрахованими особами, потерпілими на виробництві, членами їх сімей, зокрема щодо надання матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг», - додав керівник обласного управління.
 • 06.03.2018 14:40:00

  Інформація про Програму розвитку ООН і глобально-екологічного фонду, що підтримують енергосервіс в малих і середніх містах та ОТГ

  На апаратній нараді Києво-Святошинської РДА, що відбулася 27 лютого 2018 року, радник голови РДА на громадських засадах, керівник напрямку ЕМІS Ігор Черкашин доповів інформацію про Програму розвитку ООН і глобально-екологічного Фонду, що підтримують енергосервіс в малих і середніх містах та об’єднаних територіальних громадах. Метою проекту є зменшення викидів парникових газів шляхом створення сприятливого правового, нормативного і ринкового середовища та розвитку інституційного, адміністративного та технічного потенціалу, що сприятиме запровадженню енергоефективних заходів у громадських будівлях. До таких установ належать лікарні, школи та вищі навчальні заклади, державні установи, дитсадки, сиротинці, аптеки, центри зайнятості, бібліотеки та музеї, в яких планується запровадити модель ЕСКО*.
 • 06.03.2018 10:26:00

  Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу

  Вимоги до кандидата: від 18 до 45 років; освіта не нижча за повну середню; придатність до військової служби за станом здоров’я.
  Держава гарантує військовослужбовцям за контрактом: стабільну та престижну роботу; гідний рівень грошового забезпечення (на даний час від 7400 грн.); соціальний захист та забезпечення; якісне медичне обслуговування для військовослужбовців та його сім’ї; перспективу кар’єрного зростання.
 • 05.03.2018 18:54:00

  Мирослава Смірнова: Працюємо над запровадженням електронної медичної карти пацієнта та електронної черги до лікарів

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. Також долучився голова райради Вадим Гедульянов.  Першочергово обговорили питання охорони здоров’я. Продовжується робота із впровадження новітнього обладнання. На завершальному етапі встановлення рентгенапарату у Вишнівській стоматологічній поліклініці.
  «Для реалізації медичної реформи первинної ланки всі сільські амбулаторії та фельдшерсько-акушерські пункти були забезпечені комп’ютерною технікою. Тому на часі питання запровадження медичної інформаційної системи, завдяки якій мінімізуються витрати часу на оформлення медичної документації, буде сформовано електронний реєстр пацієнтів з подальшим веденням електронної медичної карти пацієнта, передбачене також впровадження електронної черги до лікарів», – прокоментувала Мирослава Смірнова.
 • 05.03.2018 09:48:00

  У Петропавлівській Борщагівці обговорили питання охорони правопорядку

  28 лютого у селі Петропавлівська Борщагівка відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку з керівниками та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області. У заході взяли участь: перший заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Кошик А.Л., завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи райдержадміністрації Дмитрієв О.Б., дільничій офіцер Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Береговий А.М., Петропавлівсько-Борщагівський сільський голова Кодебський О.І., члени ГФ з охорони громадського порядку «Петропавлівський муніципальний патруль» та «Спецзагін «Дельта плюс», громада села Петропавлівська Борщагівка.
 • 04.03.2018 10:16:00

  Увага! З 5 березня 2018 року навчання поновлено!

  Заклади освіти району з 5 березня 2018 року працюватимуть у звичному режимі!
 • 02.03.2018 15:00:00

  Увага! Попередження про погіршення погодних умов

  За даними УкрГідрометцентру, 3 березня внаслідок впливу активного циклону в Україні очікуються складні погодні умови: у південних, східних, більшості центральних областей сильний сніг з переходом в дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь; в Житомирській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Сумській областях та Карпатах сильний сніг, хуртовини. В Україні пориви вітру 15-20 м/с; На дорогах країни ожеледиця. На Київщині та у місті Києві вночі та вранці сильний сніг (приріст снігового покриву 10-17 см), пориви вітру 15-18 м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства.