• 10.08.2015 09:10:00

  7 серпня відбулося відкриття Центру патріотично-спортивного розвитку

  У заході взяли участь заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Михайло Лєзнік, військовий комісар району Олег Гончарук, голова Громадської ради району Іван Дерда.
  Наразі центр перебуває на стадії активного будівництва. Започаткувала таку ініціативу громадська організація "Новий початок" під керівництвом Олександра Тігова.
  "Військово-патріотичне виховання зараз як ніколи важливе та актуальне. Молодь - наше майбутнє, свідома й активна молодь - запорука процвітання і розвитку країни. Саме тому РДА всіляко підтримує цей проект", - висловив думку Михайло Лєзнік.
 • 07.08.2015 17:00:00

  У прокуратурі району обговорили стан профілактики і протидії злочинності, запобігання корупції на території Києво-Святошинського району і заходи щодо посилення цієї діяльності

  Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Києво-Святошинського району за участі прокурора Віктора Мойсієнка, начальника районного РВ ГУ МВС України в Київській області Вадима Кошмака, в. о. начальника ДПІ у Києво-Святошинському ГУ ДФС у Київській області Ігоря Дмитрієва, заступника голови РДА Михайла Лєзніка, керуючої справами Віри Кацап, заступників прокурора Сергія Тимофєєва і Олега Філімонова, заступника начальника ДПІ у Києво-Святошинському ГУ ДФС у Київській області, начальника слідчого відділу Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області Костянтина Гребенюка, його заступників Олексія Перфілова, Тараса Кравчука, Сергія Зеленія, а також прокурорів прокуратури.
 • 06.08.2015 15:30:00

  Києво-Святошинська районна державна адміністрація передала 10 комплектів захисної форми для пожежників району

  Сьогодні голова РДА Мирослава Смірнова передала захисну пожежну форму для пожежників Головного управління ДНС у Києво-Святошинському районі, щиро подякувавши за їх нелегку роботу. Потреба у захисній формі особливо стала очевидною після масштабної пожежі під Васильковом, у гасінні якої активну участі брали києво-святошинські рятувальники.
 • 06.08.2015 11:40:00

  Голова РДА прозвітувала громаді про стан справ у районі

  5 серпня відбулося спільне засідання членів Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації та Народної ради Києво-Святошинського району. Основними питаннями були: розвиток галузей охорони здоров’я, освіти та культури в районі; хід проведення реформи добровільного об’єднання територіальних громад (децентралізації) в Києво-Святошинському районі; а також говорили про підготовку до проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
 • 06.08.2015 11:17:00

  Карта залучення міжнародної допомоги

  З метою залучення додаткових ресурсів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України Урядовим офісом з питань європейської інтеграції було розроблено "Карту залучення міжнародної допомоги", яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенційними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.
 • 05.08.2015 14:00:00

  Звітуємо про надання матеріальної допомоги жителям району: учасникам АТО, соціально незахищеним громадянам, переселенцям

  Відповідно до ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання районної програми «Турбота» на 2015 рік, з метою покращення матеріального становища жителів району, які перебувають у складних життєвих обставинах, було надано матеріальну допомогу з районного бюджету мешканцям району:
 • 04.08.2015 16:50:00

  На апаратній нараді в РДА обговорили процеси підготовки до зими

  На нараді за участі військового комісара Київської області Євгена Пошаталова та військового комісара нашого району Олега Гончарука; прокурора району Віктора Мойсієнка, начальника Києво-Святошинської філії по експлуатації газового господарства Дмитра Дронова; начальника Києво-Святошинського районного підрозділу АЕС Київобленерго Леоніда Булата; апарату адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування.
 • 04.08.2015 15:28:00

  До 169-го навчального центру "Десна" направили 11-х призовників

  У військовому комісаріаті Києво-Святошинського району сьогодні відправили 11-х мобілізованих до навчального центру "Десна". Як зазначив військовий комісар Олег Гончарук, на навчання, які тривають один місяць, мобілізованих відправляють для здобуття військово-облікової спеціальності, хто раніше її не мав, навчається додатково в індивідуальному порядку. Усі призовники пройшли медогляд і визнані придатними до військової служби. Що цікаво, вивчалися моральні, ділові якості, особливості сімейного стану.
 • 04.08.2015 11:25:00

  Як уникнути зневоднення організму під час спеки

  У спекотні літні місяці здоров’ю будь-якої людини загрожує зневоднення. Перша його ознака – спрага – з’являється у разі втрати води, що становить 2% маси тіла (при 70 кг ваги – приблизно 1,5 л). Якщо ж людина через зневоднення втратила близько 10% від маси тіла, їй грозить запаморочення, головний біль, задишка, поколювання в кінцівках, зменшення об’єму крові та підвищення її в’язкості, синюшність, нечленороздільна мова, втрата здатності рухатися тощо
 • 04.08.2015 09:35:00

  ПРОВЕДЕНО ПІДСУМКОВУ НАРАДУ В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ

  За підсумками роботи управління Пенсійного фонду у Києво-Святошинському районі за перше півріччя сума власних надходжень на 30% перевищила план.
 • 03.08.2015 16:30:00

  Виїзна акція центру зайнятості

  Києво-Святошинським районним центром зайнятості на запрошення Михайлівсько-Рубежівської сільської ради 03.08.2015 року проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя.

 • 03.08.2015 11:10:00

  Карта залучення міжнародної допомоги

  З метою залучення додаткових ресурсів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України Урядовим офісом з питань європейської інтеграції було розроблено "Карту залучення міжнародної допомоги", яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенційними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.
 • 31.07.2015 15:02:00

  Відбулося засідання колегії РДА

  Голова РДА доручила розпорядникам коштів щоденно звітувати щодо стану ремонтних та будівельних робіт на запланованих об’єктах соціальної сфери.
 • 31.07.2015 08:30:00

  Служба зайнятості на допомогу роботодавцям

  З метою укомплектування вільних робочих місць, двадцять дев’ятого липня поточного року спеціалістами Києво-Святошинського районного центру зайнятості організовано міні-ярмарок вакансій для роботодавця ТОВ «МІВ-1».
 • 29.07.2015 13:33:00

  Сьогодні - 150 років від дня народження митрополита Андрея Шептицького

  Сьогодні - 150 років від дня народження митрополита Андрея Шептицького - визначного українського церковного, громадського і політичного діяча, графа, митрополита Української греко-католицької церкви, яку він очолював майже 44 роки.
 • 28.07.2015 09:47:00

  Дякую нашим військовим, що не дивлячись ні на що, вони боронять ДЕРЖАВУ!!!"

  Голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова разом із депутатом Славутицької міської ради Анатолієм Гладченком відвідала зону АТО.
 • 28.07.2015 09:20:00

  Обережно, гроза!

  28 липня на більшій частині території країни грози, на Лівобережжі в окремих районах град та шквали 15-20 м/с.
 • 27.07.2015 12:01:00

  Пишаймося українською армією! Наші військовослужбовці - герої!

  Українські солдати - надійні та відповідальні захисники, на яких можна покластись у складній ситуації.
 • 27.07.2015 10:52:00

  ДІЇ ПРИ РЯТУВАННІ ТА НАДАННІ ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПОТЕРПІЛИМ НА ВОДІ

  Потопати може людина, яка не вміє добре плавати, фізично ослаблена або стомлена, хвора або поранена, а також людина, яка опинилась в холодній воді або випадково впала у воду. Якщо не допомогти цій людині, вона може загинути. Про те, що людині потрібна допомога, можуть свідчити такі ознаки:
 • 27.07.2015 09:24:00

  ЗАХИСТИ РІДНИЙ ДІМ - МОБІЛІЗУЙСЯ!

  Під час проходження військової служби держава гарантує: cтабільне грошове забезпечення; речове забезпечення;  збереження робочого місця та заробітної плати на підприємстві, в установі чи організації, де працював мобілізований, до моменту завершення служби;