• 16.03.2016 10:54:00

  Відбулося урочисте відправлення на фронт 15 представників Грузинського легіону

  15 березня за дорученням голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової заступник голови Михайло Лєзнік взяв участь в урочистому відправленні на фронт 15 представників Грузинського легіону, які офіційно увійшли до складу Збройних Сил України, на чолі з Мамукою Мамулашвілі.
 • 16.03.2016 10:10:00

  У Київській облдержадміністрації відбувся прийом громадян

  15 березня у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся черговий плановий прийом громадян. З мешканцями Київщини щодо їх наболілих питань спілкувалися голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, його заступник Андрій Янченко, представники окремих структурних підрозділів КОДА.
 • 16.03.2016 09:31:00

  Майстер-класи для дітей

  Для естетичного та творчого розвитку дитини спеціалістами Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді рамках співпраці із Благодійною організацією «КОВ «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко», за проектом «Укріплення сім’ї» метою якого є надання  соціальної допомоги вимушено переміщеним сім’ям з дітьми,  у м. Вишневе  щовівторка та щосереди проводяться майстер-класи для дітей різного віку, які допомагають їм бачити красу оточуючого світу.
 • 15.03.2016 13:34:00

  У відділі ЖКГ райдержадміністрації кожен може проконсультуватися щодо створення та діяльності ОСББ – у районі на сьогодні зареєстровано вже 105 об’єднань

  Відбулася апаратна нарада у Києво-Святошинській райдержадміністрації за участі заступників голови РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, а також заступника голови районної ради Владислава Данченка. В робочому порядку заслухали звіт про роботу управління соцзахисту населення району за 2015 рік та особистий звіт начальника управління про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли у січні-лютому 2016 року.
 • 14.03.2016 13:56:00

  Усією Києво-Святошинською родиною зустрічали весну в кращих культурних традиціях

  13 березня в останній день Масляної, Прощену неділю, відбулося святкування у Києво-Святошинському районі. До Вишневого завітали представники майже кожної сільської, селищної та міської ради району із цікавими презентаціями власних культурних традицій та кухні. Організатором свята був відділ культури Києво-Святошинської райдержадміністрації.
 • 14.03.2016 10:10:00

  У КОДА обговорили можливості залучення капіталовкладень від німецького фонду

  Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із делегацією інвестиційного фонду WELES. Сторони поспілкувалися щодо можливостей розширити інвестиційну діяльність фонду на території країни, зокрема у Київській області.
 • 12.03.2016 12:50:00

  Голова Київської ОДА відвідав “Яготинський маслозавод» і районну лікарню

  У рамках робочого візиту до Яготинського району голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук ознайомився зі станом та роботою Яготинської районної лікарні та оглянув технологічні потужності на «Яготинському маслозаводі». Разом з керівником області на об’єктах побували заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський голова Яготина Наталія Дзюба.
 • 12.03.2016 12:00:00

  Керівник області обговорив із керівництвом і депутатами Яготинщини стратегію розвитку району

  У ході робочої поїздки до Яготинського району голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із працівниками Яготинскої райдержадміністрації і міського виконавчого комітету, а також із депутатським корпусом районної ради.
 • 12.03.2016 10:05:00

  Посилення правових можливостей учасників АТО

  З метою співробітництва усіх сторін соціального діалогу у напрямку активізації роботи з учасниками антитерористичної операції, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості учасників АТО, 4 березня 2016 року у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар «День учасника АТО».
 • 12.03.2016 09:49:00

  В РДА провели робочу нараду щодо завершення процесу реконструкції з розширенням приймального відділення ЦРЛ – кошти вже виділено

  За участі голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової, її заступника Михайла Лєзніка, її радника Олександра Мороза, керівника відділу охорони здоров’я РДА Романа Ляви провели нараду стосовно завершення процесу реконструкції з розширенням приймального відділення Центральної районної лікарні Києво-Святошинського району, славнозвісного довгобуду приймального відділення Центральної районної лікарні.
 • 11.03.2016 13:20:00

  Максим Мельничук: «Пункт для біженців у Яготині – це соціальна ініціатива Президента, яка свідчить про європейські цінності і толерантність нашої країни»

  Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук побував на об’єкті будівництва пункту тимчасового розміщення біженців, що споруджується у Яготині із 2004 року. Тут керівник області ознайомився із ходом будівництва закладу і поспілкувався з представниками Державної міграційної служби і місцевої влади щодо перспектив заселення закладу особами іноземного походження і настроїв яготинської громади стосовно цієї соціальної ініціативи.
 • 11.03.2016 11:22:00

  Мирослава Смірнова привітала Левка Лук’яненка з отриманням Шевченківської премії

  10 березня, у Шевченківські дні, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова привітала Левка Лук’яненка з нагородженням Національною премією імені Тараса Шевченка.
 • 10.03.2016 14:02:00

  Шевченкове слово завжди житиме в серцях українців

  Кожного року 9 березня увесь світ святкує особливу дату – день народження українського пророка, генія поза часом Тараса Григоровича Шевченка. Тому в середу у селі Гатне Києво-Святошинського району з ініціативи керівництва райдержадміністрації біля відкритого минулого року монументу Кобзареві, який зберіг величні риси українського генія, зібралося надзвичайно багато людей.
 • 10.03.2016 12:10:00

  Година Землі 2016

  Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF, котра проводиться останньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. У суботу, 19 березня 2016 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.
 • 10.03.2016 09:52:00

  Запрошуємо на свято Масляної у м. Вишневе

  13 березня 2016 року в м. Вишневе по вул. Жовтневій відбудеться районне свято проводів зими «Масляна. Колодій». З метою висвітлення туристичного, культурного та економічного потенціалу кожна територіальна громада представить свою презентацію. Також, ви зможете побачити роботи народних умільців та майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
 • 09.03.2016 17:54:00

  Лев Парцхаладзе провів прийом громадян та з Мирославою Смірновою обговорив ключові аспекти розвитку Києво-Святошинського району

  Перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе провів прийом громадян у Києво-Святошинській РДА та робочу зустріч з головою адміністрації Мирославою Смірновою, а також керівниками відділів.
  Ключовими питаннями, які обговорило спільно керівництво області та району стало облаштування Центру адмінпослуг, який би задовольняв потреби району, щоб києво-святошинці швидко і комфортно отримували послуги.
  Також приділили увагу питанню розширення інфраструктури району. Бо район має не просто хаотично забудовуватися, а й мати достатню кількість шкіл, садочків тощо.
 • 09.03.2016 16:18:00

  Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування в органах місцевої влади Київської області

  Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Молодіжна громадська рада при голові Київської обласної державної адміністрації та управління молоді та спорту КОДА запрошують вас узяти участь у конкурсі на участь у Програмі стажування в органах місцевої влади Київської області.
 • 09.03.2016 14:06:00

  Шевченківська весна - 2016

  Щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські свята. І  хоч минуло досить багато часу, народ пам´ятає, знає і шанує свого генія. Цього року ми святкуємо 202 річницю з дня народження Великого Кобзаря. Він належить до тих людей-світочів, яких всі цінують і шанують. В навчальних закладах Києво-Святошинського району 9 березня пройшли виховні години та заходи присвячені вшануванню пам’яті Тараса Шевченка.
 • 09.03.2016 12:08:00

  Держсанепідемслужба попереджає про можливу небезпеку перебування у регіонах епідеміологічно неблагополучних щодо вірусу Зіка

  За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я та Європейського центру з контролю і профілактики інфекційних захворювань з квітня 2015 року в Бразилії, а потім і в інших країнах Південної Америки відзначається епідемічне поширення захворювання, викликаного вірусом Зіка.
 • 09.03.2016 10:06:00

  Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року”

  Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців. При виявленні героїчних вчинків громадянами звертайтесь по тел. 239-09-34, 101.