• 11.03.2016 13:20:00

  Максим Мельничук: «Пункт для біженців у Яготині – це соціальна ініціатива Президента, яка свідчить про європейські цінності і толерантність нашої країни»

  Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук побував на об’єкті будівництва пункту тимчасового розміщення біженців, що споруджується у Яготині із 2004 року. Тут керівник області ознайомився із ходом будівництва закладу і поспілкувався з представниками Державної міграційної служби і місцевої влади щодо перспектив заселення закладу особами іноземного походження і настроїв яготинської громади стосовно цієї соціальної ініціативи.
 • 11.03.2016 11:22:00

  Мирослава Смірнова привітала Левка Лук’яненка з отриманням Шевченківської премії

  10 березня, у Шевченківські дні, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова привітала Левка Лук’яненка з нагородженням Національною премією імені Тараса Шевченка.
 • 10.03.2016 14:02:00

  Шевченкове слово завжди житиме в серцях українців

  Кожного року 9 березня увесь світ святкує особливу дату – день народження українського пророка, генія поза часом Тараса Григоровича Шевченка. Тому в середу у селі Гатне Києво-Святошинського району з ініціативи керівництва райдержадміністрації біля відкритого минулого року монументу Кобзареві, який зберіг величні риси українського генія, зібралося надзвичайно багато людей.
 • 10.03.2016 12:10:00

  Година Землі 2016

  Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF, котра проводиться останньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. У суботу, 19 березня 2016 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.
 • 10.03.2016 09:52:00

  Запрошуємо на свято Масляної у м. Вишневе

  13 березня 2016 року в м. Вишневе по вул. Жовтневій відбудеться районне свято проводів зими «Масляна. Колодій». З метою висвітлення туристичного, культурного та економічного потенціалу кожна територіальна громада представить свою презентацію. Також, ви зможете побачити роботи народних умільців та майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
 • 09.03.2016 17:54:00

  Лев Парцхаладзе провів прийом громадян та з Мирославою Смірновою обговорив ключові аспекти розвитку Києво-Святошинського району

  Перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе провів прийом громадян у Києво-Святошинській РДА та робочу зустріч з головою адміністрації Мирославою Смірновою, а також керівниками відділів.
  Ключовими питаннями, які обговорило спільно керівництво області та району стало облаштування Центру адмінпослуг, який би задовольняв потреби району, щоб києво-святошинці швидко і комфортно отримували послуги.
  Також приділили увагу питанню розширення інфраструктури району. Бо район має не просто хаотично забудовуватися, а й мати достатню кількість шкіл, садочків тощо.
 • 09.03.2016 16:18:00

  Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування в органах місцевої влади Київської області

  Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Молодіжна громадська рада при голові Київської обласної державної адміністрації та управління молоді та спорту КОДА запрошують вас узяти участь у конкурсі на участь у Програмі стажування в органах місцевої влади Київської області.
 • 09.03.2016 14:06:00

  Шевченківська весна - 2016

  Щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські свята. І  хоч минуло досить багато часу, народ пам´ятає, знає і шанує свого генія. Цього року ми святкуємо 202 річницю з дня народження Великого Кобзаря. Він належить до тих людей-світочів, яких всі цінують і шанують. В навчальних закладах Києво-Святошинського району 9 березня пройшли виховні години та заходи присвячені вшануванню пам’яті Тараса Шевченка.
 • 09.03.2016 12:08:00

  Держсанепідемслужба попереджає про можливу небезпеку перебування у регіонах епідеміологічно неблагополучних щодо вірусу Зіка

  За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я та Європейського центру з контролю і профілактики інфекційних захворювань з квітня 2015 року в Бразилії, а потім і в інших країнах Південної Америки відзначається епідемічне поширення захворювання, викликаного вірусом Зіка.
 • 09.03.2016 10:06:00

  Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року”

  Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців. При виявленні героїчних вчинків громадянами звертайтесь по тел. 239-09-34, 101.
 • 04.03.2016 19:35:00

  Арсеній Яценюк відвідав Вишнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3

  4 березня 2016 року, напередодні свята до Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 на урочистий концерт завітали гості: Прем’єр-Міністр України Арсеній Яценюк, Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, депутат Верховної Ради України, голова Комітету з питань науки і освіти України Лілія Гриневич, заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе, директор департаменту Київської обласної адміністрації Віра Рогова, голова районної державної адміністрації Мирослава Смірнова, начальник відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Микола Івашко.
 • 04.03.2016 16:03:00

  Дорогі жінки!

  Щиро вітаю вас зі святом весни! У такі непрості для нашої країни часи ви є надією, гордістю, натхненням та підтримкою для українських чоловіків. Я дякую вам, дорогі матері, сестри, донечки, за ваше розуміння, щирість, вірність та духовне багатство.
 • 04.03.2016 15:10:00

  Чарівне жіноцтво Київщини!

  Щиро вітаю вас із святом весни – з 8 березня! Здавна світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Впродовж свого життя жінка з гідністю та терпінням виконує нелегке покликання, поєднуючи роль турботливої мами, люблячої дружини та бабусі.
 • 03.03.2016 13:47:00

  Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» запрошує на навчання до магістратури

  Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України запрошує у 2016 році на навчання до магістратури (заочна форма) за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування» на базі вищої освіти за кошти фізичних і юридичних осіб. 12 березня 2016 року з 10.00 до 16.00 год. відбудеться День відкритих дверей і консультації щодо вступу до магістратури.
 • 02.03.2016 13:37:00

  Діє американська програма бізнес стажування «Переробка і пакування молочної продукції»

  Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Переробка і пакування молочної продукції».
 • 02.03.2016 12:58:00

  Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів військового ліцею ім. І.Богуна у м. Боярка

  Одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників ДСНС є навчання населення, у тому числі підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Тому, рятувальники постійно проводять інформаційно-пізнавальні заходи у дошкільних, навчально-виховних, вищих навчальних закладах по всій території України.
 • 02.03.2016 11:57:00

  Групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів

  Вже традиційними стали групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів в Києво-Святошинському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Батьки із задоволенням відвідують зустрічі де беруть активну участь, виявляють ініціативу в обранні теми для обговорення.
 • 01.03.2016 16:00:00

  У КОДА відбувся завершальний етап заслуховування голів райдержадміністрацій

  Сьогодні ще п’ятеро керівників районів відзвітували про соціально-економічний стан і розвиток районів. Це був завершальний етап заслуховування представників райдержадміністрацій щодо їх діяльності на місцях. Однак на цьому «період звітів» у Київській ОДА не завершується:  найближчим часом буде проведено ще два раунди заслуховувань, на яких доповідатимуть очільники міст.
 • 01.03.2016 09:56:00

  Голова КОДА відвідав Білоцерківський молочний комбінат та обговорив співпрацю з представниками Туреччини

  Голова Київської обласної адміністрації Максим Мельничук в рамках робочого візиту у Білоцерківський район ознайомився з роботою ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат». Молокозавод випускає повний спектр продукції під брендами Premialle, «Ферма» та «Біла лінія».
 • 01.03.2016 09:03:00

  У 2015 році райдержадміністрацією виплачено 49,1 млн грн необов’язкових виплат працівникам соціальної сфери

  У понеділок 29 лютого відбулося засідання колегії РДА, на якому обговорили підсумки виконання виконання районного бюджету за 2015 рік; Програми економічного, соціального і культурного розвитку району за 2015 рік; та підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до РДА та в органи місцевого самоврядування району у 2015 році.