• 08.12.2015 10:27:00

  Відповідальність за продаж алкогольних напоїв без супровідних документів

  Заборонено транспортування горілки та лікеро-горілчаних виробів, відвантажених з акцизного складу підприємства, на якому виробляються спирт етиловий, горілка та лікеро-горілчані вироби, без товарно-транспортних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі, з відміткою представника контролюючого органу на акцизному складі.
 • 08.12.2015 10:13:00

  В районі відсвяткували День місцевого самоврядування

  У теплій і душевній атмосфері Мирослава Смірнова привітала депутатів районної ради та сільських, селищного та міських голів з їхнім святом. На найбільш досвідчених представників місцевого самоврядування чекали подяки від райдержадміністрації та приємні подарунки.
 • 07.12.2015 17:03:00

  Батальйон МВС "Миротворець" отримав власну постійну базу на території Києво-Святошинського району

  Сьогодні голова Києво-Святошинського району Мирослава Смірнова разом із заступником начальника ГУ МВС України у Київській області Сергієм Бондаренком відвідала новостворену базу батальйону МВС "Миротворець" в Боярці, звідки і відбудеться найближчими днями відправка військових в зону АТО, також вона привітала захисників з нагоди Дня Збройних сил України.

 • 07.12.2015 16:10:00

  Працевлаштувати, не можна ігнорувати

  До відзначення Міжнародного дня інваліда, Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведена дев’ятнадцята  у поточному році міні–ярмарка вакансій , яка відбулася сьомого грудня 2015 року в приміщенні центру зайнятості та чергова міні-ярмарка  на замовлення ТОВ «НП ЛОГІСТИК» на посаду  фахівця з пакування та укладання, за допомогою якої громадянам надається можливість знайти відповідне робоче місце, а роботодавцю – вирішити проблеми кадрового дефіциту підприємства.
 • 07.12.2015 12:49:00

  Вітання Володимира Шандри до Дня місцевого самоврядування

  Шановні представники місцевого самоврядування! Вітаю вас зі святом – Днем місцевого самоврядування, яке щороку відзначаємо 7 грудня. Місцеві органі влади відіграють вагому роль у загальній владній вертикалі. На місцях вирішується чимало значимих для громади питань – від соціально-економічного добробуту і покращення інфраструктури до освітньо-культурного розвитку.
 • 07.12.2015 10:27:00

  Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати району!

  Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування! Нещодавно в Україні відбулися місцеві вибори, внаслідок чого переобрано склад районної ради та керівників місцевого самоврядування. З боку Києво-Святошинської адміністрації було забезпечено прозорість виборчого процесу, що дало шанс молодим, амбітним та чесним людям, багатьох із яких я знаю осообисто, потрапити до місцевих рад.
 • 06.12.2015 09:54:00

  Дорогі військовослужбовці!

  Щиро вітаю Вас з Днем Збройних сил України! Сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами на Сході формується потужне національне військо, зростає духовна єдність нашого народу. Ми на ділі вкотре доводимо, що нашу незалежність не зламати. Переконана, що мужність, героїзм і патріотизм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в Україні.
  Щаслива, що сьогодні військовий обов`язок – це не пусті слова, це гордість бути українцем. За надзвичайно короткий час ми створили потужну європейську армію, сильну перш за все національною ідеєю.
 • 05.12.2015 09:56:00

  З Міжнародним днем волонтера!

  За останні два роки слово "волонтер" набуло в Україні набагато більшого значення. Сьогодні кожен із нас допомагає,чим тільки може, нашим захисникам. Волонтерський рух об'єднав Україну та її громадян у прагненні до свободи. Я дякую вам, дорогі волонтери, за вашу невтомну працю, вашу незламну віру в Україну.Нехай ваші родини не знають бід, а усе добро,яке ви робите,повертається до вас сторицею!
 • 04.12.2015 17:54:00

  Щоденна підтримка – реальний вияв милосердя

  У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Звичайно, цей день не можна назвати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав громадян з обмеженими можливостями і їх участі в житті суспільства.
 • 04.12.2015 12:00:00

  Інформація щодо реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, отримання та обміну посвідчень водія

  Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. №889 утворені територіальні органи з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ.
 • 04.12.2015 10:05:00

  Відбувся урочистий захід до Міжнародного дня інвалідів

  3 грудня у Боярській гімназії відбувся спільний захід до Міжнародного дня інвалідів, влаштований міською організацією ветеранів війни та праці (Лідія Хоменко), районною організацією воїнів-інтернаціоналістів (Лариса Козленко) та організацією «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» (Діана Кузнецова).
 • 03.12.2015 16:18:00

  За поданням РДА виділено кошти на ремонт Музичанського клубу та на ремонт вуличного освітлення в Личанці

  За участі зуступників голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка 3 грудня відбулося третє пленарне засідання позачергової другої сесії Києво-Святошинської районної ради, на якій розглянули зміни до бюджету за поданням райдержадміністрації, а саме: виділення коштів на проведення капітального ремонту в Музичанському сільському клубі та Личанській сільській раді на поточний ремонт мереж вуличного освітлення.
 • 03.12.2015 12:00:00

  Інформаційний семінар для осіб з обмеженими можливостями

  Напередодні відзначення Міжнародного дня інваліда, 2 грудня 2015 року, Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено профінформаційний груповий захід для осіб з обмеженими можливостями.


 • 03.12.2015 11:18:00

  До уваги мешканців Київщини!

  Нагадуємо Вам, що в зв’язку з реформуванням структури МВС станом на сьогоднішній день на території Київщини кількість центів надання послуг пов’язаних з реєстрацією, перереєстрацією, продажем автотранспортних засобів та отриманням посвідчень водія скорочено з 17 до 9 та перейменовано їх в Територіальні сервісні центри регіонального сервісного центру МВС у Київській області, які знаходяться за адресами:
 • 03.12.2015 10:31:00

  Профорієнтаційний КВК

  Профорієнтаційна робота на сьогоднішній день вимагає нових форм, методів та засобів проведення. Однією з форм ефективної профорієнтаційної роботи є профорієнтаційний КВК, що успішно впроваджується в навчальних закладах Київської області.
 • 02.12.2015 16:00:00

  В РДА докладають максимум зусиль,щоб сім'ї загиблих учасників АТО отримали житло

  Заступник голови Києво-Святошинської РДА Михайло Лєзнік провів прийом громадян. Києво-святошинці зверталися з різних питань, серед яких і отримання житла. Дружина загиблого учасника АТО, який був зареєстрований у Дмитрівці, також звернулася з проханням допомогти в отриманні житла, виділення їй якого передбачене законом. Михайло Лєзнік запевнив дружину героя, що це питання буде на особистому контролі у керівництва адміністрації.
 • 02.12.2015 10:28:00

  Будьте пильними та завжди пам’ятайте основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

  Шановні мешканці Київщини! Киэво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

 • 01.12.2015 15:14:00

  ЩОБ РАХУНОК ЗА ГАЗ ВІДПОВІДАВ ФАКТИЧНОМУ СПОЖИВАННЮ – ПЕРЕДАЙТЕ ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА

  Споживачам газу Київської області розраховується щомісячна плата за газ на обсяг спожитого палива з 1 числа попереднього місяця до 1 числа поточного місяця. Для того, щоб сума в платіжці за газ відповідала фактичному споживанню, необхідно щомісячно фіксувати показання свого лічильника на 1 число місяця та передавати його постачальнику – ТОВ «Київоблгаз Збут».
 • 28.11.2015 15:24:00

  Шануймо пам'ять жертв Голодоморів...

  Вчора Михайло Лєзнік, заступник голови Києво-Святошинської РДА, вшанував пам'ять жертв Голодоморів у Забір'ї на могилі тих, у кого без вини і причини забирали останнє, хто вмирав чи не найгіршою смертю - голодною.
  Сьогодні ж просимо усіх небайдужих приєднатися до загальнонаціональної хвилини жалоби, запаливши свічку о 16:00.
  Це трагедія українського народу, яку ми не маємо права забувати.
 • 28.11.2015 11:25:00

  ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933

  Комуністичний режим намагався не тільки приховати правду про Голодомор в Україні, але й назавжди знищити крихти пам’яті про цей злочин. Небезпечним було не тільки писати про це в пресі, листах до партійних «вождів» або ж родичів за кордон, але навіть згадувати в приватних щоденниках. Будь-який необережний запис міг зруйнувати життя, вилитися в десятиліття таборів ҐУЛАҐу. Однак, попри всі небезпеки, у найважчі часи знаходилися люди, що, відчуваючи свою відповідальність перед наступними поколіннями, не могли мовчати, намагалися розповісти правду.