• 03.07.2014

  Комісії Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  3 липня в приміщені Києво-Святошинської РДА під головуванням Анатолія Іскоростенського відбулось засідання постійної комісії Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, головні питання які були розглянуті
 • 02.07.2014

  Народ і армія єдині в с.Петрівське

  2 липня  в с.Петрівське  за участю керівника апарата Сергія Прунцева  був проведений круглий стіл « Народ і Армія - єдині". Серед присутніх також були, радник голови РДА з військових питань Василь Потапов та голова комісії по проведенню акції «Народ і армія - єдині» Юрій Гелбутівський розповіли громадам про зібрані для Армії кошти та надану допомогу батальйонам територіальної допомоги. АТО продовжується, збір коштів також.
 • 02.07.2014

  Народ і армія єдині

  2 липня  в с.Шпитьки  за участю керівника апарата Сергія Прунцева  був проведений круглий стіл « Народ і Армія - єдині". Серед присутніх також були: голова сільської ради Надія Грищенко, радник голови РДА з військових питань Василь Потапов та голова комісії по проведенню акції «Народ і армія - єдині» Юрій Гелбутівський розповіли громадам про зібрані для Армії кошти та надану допомогу батальйонам територіальної допомоги. АТО продовжується, збір коштів також.
 • 02.07.2014

  Нарада з питання орендної плати та плату за землю, наповнення місцевого бюджету

  2 липня в приміщені Києво-Святошинської РДА голова адміністрації Сергій Возний провів нараду з питань орендної плати та плату за землю та наповнення місцевого бюджету. В нараді взяли участь заступник голови адміністрації Анатолій Іскоростенський, начальник відділу реєстрації прав на нерухоме майно реєстраційної служби районного управління юстиції  Богдан Дідур, в.о. начальника Державної податкової інспекції Києво-Святошинського району Володимир Луговський, заступник начальника Управління Держземагенства у Києво-Святошинському районі Михайло Гапич, провідний спеціаліст відділу з питань торгівлі адміністрації Любов Сирчіна.
 • 02.07.2014

  Виїзна нарада по обговоренню перспектив розвитку інфраструктури Києво-Святошинського району

  2 липня голова Києво-Святошинської РДА Сергій Возний провів виїзну нараду по обговоренню перспектив розвитку інфраструктури Києво-Святошинського району. Нарада відбулася у житловому комплексіі "Чайка" з Генеральним директором компанії «ОМОКС» Олексієм Кулагіним. Розвиток соціально-виробничої інфраструктури району як партнера столиці, зміни в політичному, соціальному, економічному середовищі, утворення нових можливостей і умов, вимагають вироблення і прийняття нових адекватних управлінських рішень та реалізації їх з метою адаптації до швидкозмінних умов ринкового оточення, підвищення конкурентноспроможності промислового комплексу району та відповідного покращення добробуту кожного члена громади. Олексій Володимирович поділився раціональним проектом розбудови району. Подібні наради і обговорення перспектив розвитку інфраструктури Києво-Святошинського району триватимуть і надалі. 

 • 02.07.2014

  Жнива і вогонь не сумісні!

  Для працівників сільського господарства настає гаряча пора року – збирання врожаю ранніх зернових культур. Даний період характеризується підвищеною пожежною небезпекою. Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність з вогнем у хлібних масивах та поблизу них, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин тощо, можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл.
 • 02.07.2014

  Молодіжній ініціативі - “зелене” світло

  Молодь - рушійна сила кожного суспільства.
 • 02.07.2014

  Стимулювання, створення і збереження робочих місць, забезпечення ефективної зайнятості населення — головні питання на ринку праці.

  Протягом червня 2014 року спеціалістами Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено 3 інформаційно-консультаційні заходи з використанням мобільного центру зайнятості та професійної орієнтації населення:
 • 02.07.2014

  Наш «Барвінок» в Італії

  З 15 по 25 червня проходив Міжнародний багатожанровий фольклорний фестиваль «Mare AdriatiKo». Україну представляв вокальний ансамбль «Барвінок» Вишнівської школи мистецтв під керівництвом Марини Плетюх.
 • 02.07.2014

  Допомогти армії — справа честі

  Доки не закінчилися військові дії в зоні АТО, бійцям української армії потрібна наша допомога. Тож, низка виїзних нарад і “круглих столів” за участі заступників голови РДА, депутатів райради, голів і депутатів місцевих рад, представників райвійськкомату, громадських організацій, бізнесу всіх рівнів, силових структур, що їх очолює голова РДА Сергій Возний, триває.

 • 01.07.2014

  Вишнівська міська лікарня отримала нового головного лікаря

     01 липня голова Києво-Святошинської РДА Сергій Возний відвідав міську лікарню Вишневого, аби представити новопризначеного головного лікаря.
 • 01.07.2014

  Народ і армія єдині с.Забір’я

  1 липня в приміщені сільського клубу с.Забіря. відбувся круглий стіл "Народ і армія єдині" за участю керівника апарату РДА Сергія Прунцева та сільського голови с.Забіря Миколи Ляпунова з підприямцями та жителями села.  
 • 01.07.2014

  Й суверенітет, і цілісність, і незалежність України

  27 червня у Вишневому, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, відбувся мітинг із нагоди Дня Конституції України, участь у якому взяли міський голова Вишевого Ілля Діков, заступник голови РДА Анатолій Іскоростенський, представники громади міста та району.
 • 01.07.2014

  Молодість Древнього Києва

  28 червня, в День молоді, можна було стати не лише молодим душею, але й побувати у... древньому Києві. І не лише побувати, а й прожити тими емоціями, звичаями, покуштувати старовинні страви, не вдаючись по послуг омріяної машини часу.

 • 01.07.2014

  Цього дня своє професійне свято відзначають усі слідчі України

  1 липня, з нагоди професійного свята, в актовій залі Києво-Святошинського РВ ВС України тепло та щиро вітали представників специфічної та досить складної спеціальності — слідчих.

 • 01.07.2014

  Апаратна нарада

  1 липня 2014 року в приміщені Києво-Святошинської РДА відбулась апаратна нарада за участю голови РДА Сергія Возного. Основні питання що були розглянуті на нараді:про роботу Центру поштового зв’язку №11  Києво-Святошинського району, доповів Боярський Анатолій Михайлович, директор Центру поштового зв’язку №11 Києво-Святошинського району; про роботу відділу з питань адміністративних послуг та дозвільних процедур, доповів Заітов Іслам Нажимович, начальник  відділу з питань адміністративнх послуг та дозвільних процедур; про функціонування мережі закладів культури Києво-Святошинського району, доповіла Бурлика Ольга Анатоліївна.
 • 01.07.2014

  Гуманітарний вантаж у "Десну"

       У 169-му навчальному центрі Міністерства Оборони України, який дислокується у селищі Десна на Чернігівщині, проходили бойову підготовку 11-й та 25-й батальйони територіальної оборони Київщини. Командування батальйонів за короткий час зуміло вирішити проблеми з озброєнням, спорядженням та підготовкою особового складу.
      
 • 01.07.2014

  Допомогу передали вчасно

       26 червня делегація від райради та РДА Києво-Святошинського району вчасно передала допомогу мобілізованим  києво-святошинцям, що проходили військову підготовку на території військової частини № 30/66 Національної гвардії України, що розташована в місті Березань Київської області.
       Як повідомив голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Сергій Возний,  ввечері, перед початком круглого столу у Лісниках, він дізнався про термінову відправку мобілізованих києво-святошинців на Схід, що планувалася  рано вранці 27 червня. Було прийнято рішення негайно завантажити все зібране та їхати в Березань-2, аби передати хлопцям закуплені бронежилети, продовольство, одяг та засоби гігієни.
 • 01.07.2014

  Відгомін війни. Дві гвоздики з поклоном

  У Боярському краєзнавчому музеї є унікальний експонат: пожовклі дві фотографії - матері й сина. І дві гвоздики біля фото та листів. Обох уже немає на білому світі, але їхня історія продовжує тривожити серця всіх, хто чує розповідь про матір і сина Грогуленків. А я багатша душею від того, що колись знала привітного, артистичного, з добрим гумором артиста ветеранської художньої самодіяльності, високорослого спортивного дідуся - колишнього солдата найстрашнішої з воєн Павла Михайловича Грогуленка - світла йому пам’ять і добре слово спомину…
 • 28.06.2014

  Звернення Президента України до Українського народу з нагоди Дня Конституції України

  Дорогі співвітчизники!Сьогодні ми відзначаємо вісімнадцяту річницю від дня ухвалення Конституції України – головного документа, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку.