• 14.08.2014 11:14:00

  Позачергове засідання тимчасової комісії при Києво-Святошинсткій РДА з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат ДП «Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості»

  На 1 серпня у ДП «Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості» виникла заборгованість із виплати заробітної плати за червень 2014 в сумі 1 342,6 тис. гривень та заборгованість з виплати працівникам допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатності.
 • 14.08.2014 11:08:00

  Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Києво-Святошинській райдержадміністрації 13 серпня 2014 року

  Комісія з питань захисту прав дитини розглянула 43 заяви, за якими вирішувала такі питання:
 • 13.08.2014 10:53:00

  ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!

  Відправка продовольства Києво-Святошинського району на обласний склад 13 серпня
  Зі складів оптового ринку сільськогосподарської продукції  "Столичний", де знаходяться районні склади продовольства, відбулася відправка гуманітарної допомоги із  Києво-Святошинського району на обласний склад.
 • 13.08.2014

  Діти із сімей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО відвідали пересувний цирк

  10 серпня 2014 року до діток із сіл Михайлівка-Рубежівка  та Забуччя приїхав цілий «поїзд» клоунів, жонглерів, гімнастів, дресирувальників разом зі своїми улюбленими тваринками: котиками, собачками, папугами. Цирк- це незвичайне та особливе слово для маленьких, бо воно пов’язане з фокусами та сюрпризами. Найбільшим сюрпризом для діток було те, що в цирк не потрібно їхати, бо він сьогодні ось тут, в нашому селі, поряд з домом, в  сільському Будинку культури.
 • 13.08.2014

  Особистий прийом громадян головою РДА

  Після проведення апаратної наради 12 серпня голова Києво-Святошинської РДА Сергій Возний провів особистий прийом громадян.
 • 13.08.2014

  Виїзна акція мобільного офісу

  12 серпня Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців сіл Петропавлівська Борщагівка та Чайки.
 • 12.08.2014 11:35:00

  Звернення до Мисливців !

    На Київщині відкрито полювання на пернату дичину на території мисливських угідь Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об'єднання Київської обласної ради УТМР в Баришівському, Богуславському, Броварському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Яготинському районах.
 • 12.08.2014

  Черговий гуманітарний вантаж доставлено за призначенням

  8 серпня у супроводі керівника апарату РДА Сергія Прунцева та Петрівського сільського голови Антона Овсієнка вдруге було відправлено гуманітарний вантаж для бійців-земляків, які нині перебувають в одній із військових частин Херсонщини.
 • 12.08.2014

  Коли допомога йде від щирого серця

  У нашому районі немає жодного населеного пункту, де б не переймалися підтримкою бійців у зоні АТО. Тим більше, що там, на Сході, чимало й наших земляків. На території Чабанівської селищної ради, наприклад, триває вже третя хвиля збору благодійних коштів і гуманітарної допомоги, активними організаторами якої, на чолі з селищним головою Анатолієм Загорульком, є депутати та ветеранські організації як Новосілок, так і Чабанів.
 • 12.08.2014

  Дух патріотизму — невмирущий

  Нашим читачам ГО “МАІФ “Цитадель” на чолі з Павлом Нетьосовим знайома по фортифікаційній діяльності — відновленні ДОТів Київського укріпрайону, створенні на їх основі музеїв “Поясу Слави”, збереженні пам'яті героїчних захисників столиці України часів Великої Вітчизняної війни.
  Нині, на вимогу часу, частина членів організації перебуває в зоні АТО, а ті, хто не підлягає мобілізації, займаються доставкою гуманітарних вантажів землякам — мешканцям Київської області, водночас формуючи літопис героїв сьогодення.
 • 12.08.2014

  ДОВІДКА про звернення громадян, що надійшли до Києво-Святошинської райдержадміністрації у першому півріччі 2014 року

  Протягом першого півріччя поточного року на адресу райдержадміністрації надійшло 1593 заяви та скарги громадян, що на 535, або 25,1% менше ніж за перше півріччя минулого року. З них:
  - поштою надійшло 1173 звернення, що на 380, або 24,4% менше порівняно з відповідним періодом минулого року.
 • 12.08.2014

  Як формуються рахунки на оплату за газ

  ПАТ «Київоблгаз» забезпечує природним газом мешканців Київської області за цінами, які встановлює держава в особі НКРЕ. Наводимо ціни (з ПДВ), які діють з 1 травня 2014 року:
 • 12.08.2014

  Апаратна нарада у голови РДА

  12 серпня у приміщенні актової зали Києво-Святошинської районної державної адміністрації голова адміністрації Сергій Возний провів апаратну нараду за участі заступників голови адміністрації, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування, ЗМІ.
 • 11.08.2014

  Щодо створення гарячої лінії управління соціального захисту населення повідомляє

  Відповідно до Закону України  "Про місцеві державні адміністрації", листа Глави Адміністрації Президента України від 16.07.2014 № 02-01/1861 ДСК та на виконання телефонограми від 24.07.2014 № 175 щодо створення гарячої лінії управління соціального захисту населення повідомляє.
      Розпорядженням голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 21.07.2014 року створенно штаб лінію з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім'ям та іншим громадянам України які перебувають в районі проведення антитерористичної операції та відкито гарячу лінію.
      Номери гарячої лінії: +38(097)-178-25-40, +38(066)283-60-69.
 • 11.08.2014

  Враження голови РДА Сергія Возного від відвідання госпіталю

  8 серпня голова Києво-Святошинської РДА Сергій Возний прийняв рішення регулярно відвідувати госпіталі, щоб нагадувати собі, що війна продовжується. Щоб мати імпульс для продуктивної роботи у тилу.
  Разом із районним військовим комісаром Павлом Крайником, його радником Сергієм Громовим, начальником управління соціального захисту населення Сергієм Чертком та заступником Анатолієм Іскоростенським Сергій Возний відвідав поранених у Ірпінському військовому госпіталі. Поспілкувався з хлопцями з Києво-Святошинського, Миронівського районів Київщини, а також Черкащини та   Житомирщини. Висловив щиру подяку за  їх внесок у перемогу над тероризмом в Україні. Подарували відділенню телевізор.
 • 08.08.2014

  Чергова відправка гуманітарної допомоги

  8 серпня керівник апарату РДА Сергій Прунцев повіз зібрану гуманітарну допомогу (мастильні матеріали, каністри, плащі, комбінезони, господарчий інвентар, бутильовану воду, продовольство, засоби гігієни) до військової частини, яка дислокується на Херсонщині. Там служать 18 наших хлопців із Києво-Святошинського району. Це вже друга відправка від РДА на підтримку нашим військовослужбовцям.
 • 08.08.2014

  ПФУ нарада щодо погашення заборгованості по відшкодуванню сум пенсій, що призначені на пільгових умовах

  25 липня 2014 року начальник управління Харченко В.В., начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб Мосійчук Т.А. провели нараду з представниками СГП Агрокомбінат "Пуща Водиця" щодо погашення заборгованості по відшкодуванню сум пенсій, що призначені на пільгових умовах
 • 08.08.2014

  У Києво-Святошинському районі започаткували регулярні наради - семінари секретарів виконкомів та землевпорядників місцевих рад

  Під головуванням керівника апарату адміністрації Сергія  Прунцева  7 серпня відбулася нарада - семінар секретарів виконкомів та землевпорядників місцевих рад району в  Києво-Святошинській райдержадміністрації . Такі наради у районі стануть регулярними. Секретарі та землевпорядники збиратимуться двічі на місяць, аби обговорити і виробити спільні рішення для розв’язання місцевих проблем.
 • 07.08.2014

  Робочий візит до КП «Боярка-Водоканал»

  Після зустрічі із керівниками місцевого самоврядування разом із мером Боярки Тарасом Добрівським та начальником Києво-Святошинського управління Головного управління Держепідемслужби у Київській області Таїсією Демченко голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Сергій Возний відвідав КП «Боярка-Водоканал». Вирішували проблеми із дотриманням санітарних норм працівниками КП.
 • 07.08.2014

  Робоча нарада із керівниками місцевого самоврядування

  7 серпня після врочистостей у м. Боярка голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Сергій Возний провів робочу нараду із керівниками місцевого самоврядування прямо у дворі пологового будинку. Були обговорені питання: про ремонт доріг, технічне преоснащення котелень, проблеми із Держказначейством, взаємодію і співпрацю підрозділів РДА тощо.