24.09.2012
Громадська рада запрошує жителів району надавати свої пропозиції щодо покращення інфраструктури Києво-Святошинського району
            Громадська рада при Києво-Святошинській РДА звертається до громадських організацій та жителів району із проханням внести пропозиції щодо покращення інфраструктури району.  Просимо активістів громадських організацій Києво-Святошинського району та активних громадян подавати пропозиції щодо покращення інфраструктури району. Наприклад, районних доріг та транспорту, організації сміттєзвалищ, покращенню обслуговування жителів району тощо.Просимо пропозиції надсилати на електронну адресу громадсько ї ради grom.rada@ukr.net або у письмовому вигляді на адресу Києво-Святошинської районної адміністрації (м.Київ, проспект Перемоги. 126) з поміткою для Громадської ради при КСРДА.

            Ті пропозиції, які вже надійшли від активістів та громадських організацій щодо поліпшення інфраструктури району:

1) Встановлення світлофорів по дорозі районного значення, яка з’єднує м. Боярку, с. Крюківщина, м. Вишневе із об’їзною дорогою м.Києва. Ранком там спостерігаються затори та аварійні ситуації, пов’язані із відсутністю світлофорів.

2) Встановлення світлофору на перетині цієї дороги із вул. Шевченка в м.Боярка.

3) Ремонт дороги, що з’єднує с. Стоянку із м. Ірпінь. Дорога знаходиться у жахливому стані, майже неможливо проїхати. Її ремонт позитивно вплине на транспортну зв’язність району із регіоном Ірпінь-Ворзель-Гостомель.

4) Встановлення заборони транзиту через населені пункти Києво-Святошинського району дорогами районного значення. Зокрема, мова йде про Віта Почтова, м. Боярка, с. Білогородка, с. Гореничі, через які йде рух важких вантажівок, що уникають заїзду в м.Київ через Житомирську та Одеські траси.

5) Будівництво тунелів. Зокрема, будівництво тунелів в м. Вишневе та м. Боярка, які дозволять підвищити транспортну зв’язність частин цих міст, яких розділяє залізна дорога, та ліквідувати величезні транспортні затори біля залізничних переїздів.

6) Будівництво транспортної розв’язки на Одеській та Житомирській трасі. Зокрема, будівництво транспортної розв’язки в районі с. Круглик, с. Чабани, с. Капітанівка. Це полегшить виїзд транспорту із жителями району, зокрема громадського, і призведе до підвищення безпеки руху та зменшення дорожньо-транспортних пригод.Ці пропозиції та пропозиції, які будуть подані, вбудуть розглядатися на засіданні Громадської ради при КСРДА  12.09.2012. Пропозиції, прийняті на засіданні Громадської ради, будуть  обов’язково розглянуті Києво-Святошинською райдержадміністрацією та щодо них буде прийнято рішення. Запрошуємо на засідання всіх авторів пропозицій по розвитку району. Для акредитації телефонуйте за номером +380503852758З повагою, Голова громадської ради при КСРДА Олександр Герасимов, 24.09.2012

Назад