• 11.06.2018 12:55:00

  Увага! Відпочинок для учасників АТО

  Є можливість отримати послуги із психологічної реабілітації учасників бойових дій з зони проведення антитерористичної операції ДП на базі санаторію «Орізонт», який знаходиться  за  адресою  Одеська  область,  Білгород-Дністровський  район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-а. Початок заїзду до санаторію після 03.10.2018.
 • 08.06.2018 16:00:00

  Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд держслужбовців Київщини. Програма змагань

  9 червня в Ірпені відбудеться фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області. У змаганнях братимуть участь збірні команди держслужбовців з 25 районів Київщини. Змагання проводитимуться у таких видах спорту як волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки. У всіх видах спорту, окрім футболу, візьмуть участь чоловіки та жінки.
 • 08.06.2018 15:40:00

  Графік консультацій лікарями по телефону

  Графік консультацій по телефону, Viber лікарями вузьких спеціальностей закладів охорони здоров’я Києво-Святошинського району на червень-вересень 2018 року.
 • 08.06.2018 14:00:00

  У Києво-Святошинській РДА відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та будівництва

  У Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та будівництва. За результатами тестування та проведеної з кандидатами співбесіди, переможцем конкурсу став Галушко Василь Анатолійович
 • 08.06.2018 10:10:00

  Про американську програму бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток»

  Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».
  Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.
 • 08.06.2018 08:02:00

  Мирослава Смірнова: Діти з особливими потребами не повинні бути ізольовані від суспільства

  У голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі голови райради Вадима Гедульянова відбулася апаратна нарада, під час якої обговорили організаційні, освітні, культурні, військові питання, а також питання соціального захисту населення.
 • 07.06.2018 16:59:00

  «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

  6 червня рятувальники 33-ї Державної пожежної рятувальної частини м. Боярка провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дітлахів санаторія "Барвінок".
 • 07.06.2018 15:00:00

  Сприяємо задоволенню кадрових потреб роботодавців

  Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарок вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з по шукачами роботи у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Києво-Святошинським районним центром зайнятості 6 червня 2018 року організований  та проведений міні-ярмарок вакансій для ТОВ «МАРАМАКС».
 • 07.06.2018 14:10:00

  На усунення наслідків вандалізму над швидкісними поїздами Інтерсіті+ та Інтерсіті і втручання сторонніх осіб витрачаються мільйони гривень

  За час експлуатації швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті, з 2012 року, у результаті кидання у поїзд, що рухається, важких предметів (найчастіше - каменів) пошкоджено 570 бокових салонних вікон та 45 лобових стекол кабін керування електропоїздом. За період експлуатації вищевказаних поїздів на заміну бокових салонних вікон витрачено 4 255 012,03  грн.. відновлення лобових стекол 7 220 905,69 грн. Це не враховуючи кошти, які витрачаються на утримання електропоїздів при невиході в рейс (близько 28 тис. грн. за добу), недоотримання доходів від перевезень (близько 300 тис грн./рейс), тощо.
 • 07.06.2018 10:54:00

  Інформація для учасників антитерористичної операції

  Управління соціального захисту населення Києво-Святошинської районної державної адміністрації відповідно до наказу начальника управління від 01.06.2018 № 20 включило до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників бойових дій з зони проведення антитерористичної операції ТОВ «Санаторій «Токарі», який знаходиться за адресою Сумська область, м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96. Запрошуємо учасників бойових дій з зони проведення антитерористичної операції звертатися до управління за адресою: м. Київ, вул. Янтарна, 12-А, каб. 25, тел. (044) 450-05-03.
 • 07.06.2018 10:48:00

  Відтепер співвласники будинків мають право самостійно встановлювати лічильники теплової енергії і водопостачання, - Геннадій Зубко

  Уряд затвердив вимоги та механізм інформування власників будинків про встановлення вузлів комерційного обліку (лічильників) теплової енергії і водопостачання. Співвласники повинні бути проінформовані про намір встановлення (не менш як за два місяці), вартість лічильника та проектні роботи. Та головне, співвласникам надається право самостійно встановлювати прилади обліку і жодного погодження від монопольних компаній для цього не потрібно. Це прискорить процес встановлення засобів обліку, які в подальшому сприятимуть економії споживання енергоресурсів і водопостачання.
 • 07.06.2018 09:43:00

  Рятувальники здійснили рейд до лісів Боярки

  На сьогоднішній день дуже актуальною є проблема загорання лісів на території Київської області. Цьому сприяють як погодні умови, так, і, нажаль, людський фактор. У боротьбі проти спільного ворога рятувальники і лісники об’єднали свої зусилля, адже гуртом легше контролювати вогняну стихію.
 • 07.06.2018 08:50:00

  Презентація вакансій ТОВ «ВЕНБЕСТ»

  5 червня Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено презентацію вакансій ТОВ «ВЕНБЕСТ». Це провідна компанія на ринку приватних охоронних послуг. На сьогоднішній день Група Компаній «ВЕНБЕСТ» забезпечує і закриває повний цикл послуг з охорони та забезпечення безпеки об’єкта або суб’єкта. Починаючи від проектування та монтажу систем, закінчуючи фізичною охороною.
 • 06.06.2018 14:00:00

  Національна конференція "Моя кар'єра в Україні"

  Нещодавно у Києві відбулася  Національна конференція з планування кар'єри для 50 десятикласників-переможців Всеукраїнського конкурсу есе "Моя майбутня професія: планування і розвиток ". Конкурс проходив у рамках проекту "Моя кар'єра в Україні", що мав на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар'єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Провели конференцію Центр "Розвиток КСВ", Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку України, Міністерства молоді і спорту України. Особливо приємно, що  в конференції переможців  взяла участь учениця 10-Б класу Шпитьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Спасіченко Оксана разом зі своїм учителем Одарич Л.Є.
 • 06.06.2018 13:45:00

  З Днем журналіста!

  Бажаємо представникам професії чесності, мужності і відповідальності! Більше позитивних новин! Дякуємо за нелегку щоденну працю у будні та вихідні дні!
 • 06.06.2018 10:00:00

  Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали вихованців та педагогів Шпитьківської школи мистецтв з ювілеєм закладу та Днем захисту дітей

  До Дня захисту дітей з нагоди святкування 40-річного ювілею Шпитьківської школи мистецтв керівники району Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали дітей та викладачів надзвичайно потужного творчого закладу зі святом.
 • 05.06.2018 14:34:00

  Шпитьківській школі мистецтв – 40 – і це тільки початок

  Флешмоб, грандіозний концерт, подарунки, креативні номери від вихованців школи – далеко не всі активності, які чекали на маленьких і навіть великих гостей заходу до Дня захисту дітей та з нагоди ювілею Шпитьківської школи мистецтв. Дійсно, 40 років – серйозна дата. Але насправді чи багато в Україні сіл, де мистецькі школи на такому рівні святкують свій ювілей? Однозначно, небагато. Це говорить про те, що село розвивається, матеріально-технічна база будинку культури стала значно потужнішою. Тож бажаємо процвітання та розвитку Шпитькам! А дітлахам – мріяти і якомога довше залишатися дітьми.
 • 05.06.2018 10:47:00

  ОГОЛОШЕННЯ!

  У зв’язку із регулярними зверненнями громадян до архівного сектору Києво-Святошинської районної державної адміністрації про підтвердження дати народження, смерті, шлюбу або пошуку родинних зв’язків, пропонується інформація про архівний фонд відділу реєстрації актів цивільного стану Києво-Святошинського району. У архіві відділу знаходяться актові записи цивільного стану за період з 1934 року по теперішній час.
 • 04.06.2018 18:12:00

  Розпочалися відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

  Як повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, стартував перший етап VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Протягом червня-серпня в усіх регіонах держави пройдуть відбірні змагання спартакіади. За їх результатами будуть сформовані команди, що представлятимуть області та столицю держави на завершальному етапі, який цьогоріч відбудеться в місті Ужгороді з 12 до 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність».
 • 04.06.2018 10:41:00

  Новий автобус для спортсменів передали керівники району в День захисту дітей

  1 червня на стадіоні «Зеніт» в м. Боярка голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов привітали юних спортсменів з Днем захисту дітей. Вони вручили атлетам цінні подарунки та автобус, а діти районної ДЮСШ під керівництвом депутата райради, директора районної ДЮСШ В’ячеслава Отрішка провели показові виступи з паркового волейболу, тхеквондо, вільної боротьба та футболу.