• 11.05.2013

  Міжнародний щорічний турнір з дзюдо

  11 травня за сприяння райдержадміністрації, районної організації Партії регіонів та Вишневої міської ради у ДЮСШ м. Вишневе відбувся міжнародний щорічний турнір з дзюдо, у якому взяли участь 176 осіб з 5 країн світу, а саме з України, Румунії, Казахстану, Білорусі, Молдови. На заході були присутні: заступник голови адміністрації  Іскоростенський А.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту  Івашко М.М., Вишневий міський голова Діков І.В., заслужений тренер України з самбо і дзюдо Мужчина В.В., учасники заходу, ЗМІ.
 • 08.05.2013

  Президент доручив забезпечити якісний та безпечний літній відпочинок та оздоровлення дітей у 2013 році

  З метою забезпечення у 2013 році оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України забезпечити своєчасну підготовку та здійснення заходів щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, особливих умов для оздоровлення.
 • 08.05.2013

  На Київщині відбулося перепоховання останків воїнів

  У селі Гатне Києво-Святошинського району біля меморіалу Слави з нагоди 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбувся мітинг - реквієм за участю Вiце-прем'єр-мiнiстра України Юрія Бойка, голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, голови ГО «Археологічне патріотично-пошукове обєднання «Дніпро-Україна» Тараса Костенчука, а також керівників райдержадміністрації, ветеранів та мешканців області.
 • 07.05.2013

  КИЇВЩИНА СКОРОТИТЬ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ НА 50 ВІДСОТКІВ

  Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк провів нараду з керівниками житлово-комунального господарства області, мерами міст, головами районних адміністрацій, представниками бізнесу, комунальних закладів та компаній, які впроваджують енергозберігаючі технології.
 • 07.05.2013

  ТВОЄМУ ПОДВИГУ, ВЕЛИЧНИЙ МІЙ НАРОД…

  День Перемоги-7 травня, у районній класичній гімназії, вшановували ветеранів району - переможців Великої Вітчизняної війни
 • 05.05.2013

  Зі Святом Великодня!

  Щиро вітаю Вас з Великоднем!

  Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя ХРИСТОС ВОСКРЕС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
 • 01.05.2013

  ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАРОТІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

  26 квітня в районному будинку культури, що у Новосілках, відбувся вечір-реквієм до 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. На вшанування пам'яті жертв аварії прибули ліквідатори району, а також почесні гості: голова райради Володимир Луцюк, голова райдержадміністрації Володимир Пак, його заступник Анатолій Іскоростенський, голова обласної Чорнобильської організації Іван Нечипоренко, голова правління фонду інвалідів - учасників аварії на ЧАЕС у Києво-Святошинському районі Іван Дерда, голова Боярського чорнобильського осередку Юрій Івченко та інші.
 • 01.05.2013

  Шановні мешканці району!

  Вітаю Вас із Міжнародним днем солідарності трудящих!
 • 30.04.2013

  Ефективне використання водних ресурсів є одним із ключових факторів національної безпеки - Президент

  Ефективне використання водних ресурсів є одним з ключових факторів національної безпеки та соціально-економічного розвитку. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради національної безпеки і оборони.
 • 30.04.2013

  “Кращий державний службовець” у 2013 році

  19 квітня 2013 року проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Києво-Святошинській районній державній адміністрації.
 • 30.04.2013

  Допомога тим,хто цього потребує

  25 квітня Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадська організація «Творча Дія» провели благодійну акцію «Додаткова покупка для тих, хто цього потребує».
 • 29.04.2013

  До Першотравневих свят пенсії та грошові допомоги будуть повністю виплачені

  Про підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України в Київській області по наповненню бюджету за перший квартал 2013 року та заходи Національного плану дій на цей рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» йшлося під час засідання колегії під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тетяни Подашевської.
 • 29.04.2013

  «Чорнобильська палітра» пам’яті та сподівань

  27 квітня, у приміщенні районної класичної гімназії, що в Боярці, відбулася присвячена пам’яті Чорнобильської трагедії виставка художньо-митецьких робіт, представлена митцями ГО «Дзвони Чорнобиля».

 • 28.04.2013

  «Мобільний соціальний офіс» продовжує свою роботу

  З метою покращення рівня обслуговування населення, надання соціальної допомоги безпосередньо за місцем проживання, в приміщенні сільських рад Личанки та Петрушки нещодавно відбулися чергові виїзні прийоми «мобільного соціального офісу».
 • 27.04.2013

  Іван Дерда: «Для всіх чорнобильців – диференційований підхід»

  Напередодні чергової річниці аварії на ЧАЕС ми звернулися до заступника голови Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Івана Дерди з проханням прокоментувати, які найболючіші проблеми хвилюють сьогодні спілчан.
 • 27.04.2013

  Біль душі нашої

  Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. Скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме вогнищем скорботи. А 26 квітня 1986 року назавжди залишиться у пам’яті українського народу як день чорного лиха, смутку, водночас – перестороги нащадкам. І забути його чи викреслити із пам’яті нації неможливо…

 • 26.04.2013

  Соціальні ініціативи Президента України в дії

  Одним із пріоритетів соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича є допомога тим громадянам, які не можуть самотужки впоратися із життєвими проблемами, насамперед, ветеранам війни, учасникам бойових дій, малозабезпеченим сім'ям з дітьми, родинам, у яких виховуються діти-інваліди, чорнобильцям. Цього року  державою передбачена низка соціальних допомог для цих категорій громадян.
 • 26.04.2013

  Завдяки соціальним ініціативам Президента та роботі Уряду на Київщині виплачено майже 50 млн. гривень компенсацій чорнобильцям

  Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк під час вшанування Президентом України Віктором Януковичем пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
 • 26.04.2013

  Кожній дитині – тепло родини

  Микола Азаров відвідав дитячі будинки сімейного типу
 • 25.04.2013

  Відлуння війни

  Хоч минуло вже майже 68 років відтоді, як відгриміли останні залпи гармат Великої Вітчизняної війни, та все ж події тих далеких літ відлунюються в сьогоденні.