• 27.11.2012

  Зміни до бюджету прийнято

  22 жовтня відбулася ХХІІІ сесія райради...
 • 26.11.2012

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ АЛЬМАНАХУ "ЗЕРНА ДОБРОТИ"

  Нещодавно у Зоряній залі Київського планетарію відбулась презентація 1-го обласного альманаху "Зерна доброти", в який увійшли вірші учнів Київської області. З вітальним словом до учасників літературно-мистецького свята звернулись: віце-президент товариства "Знання", доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Кушерець В.І.; директор планетарію, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України Чурюмов К.І.; директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді" Мережинська О.Г.
 • 26.11.2012

  СПІВЕЦЬ ЖИТТЯ, МОЛОДОСТІ, ЛЮБОВІ

  15 листопада в читальному залі Центральної районної бібліотеки до 100-річчя з дня народження Андрія Малишка зібралися шанувальники його творчості: поети Анатолій Конельський, Валентин Лямічев, учасники літературно-мистецького клубу "Золота осінь" Людмила Мельник, Микола Місюра, старшокласники Вишнівських шкіл №2, 3 із своїми класними керівниками
 • 26.11.2012

  ЯК КОРИСТУВАТИСЬ СЕРВІСОМ "ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ"

  Державна податкова служба України нагадує, що на веб-порталі ДПС України функціонує Єдина база податкових знань, яка постійно оновлюється та вдосконалюється. Єдина база включає в себе перелік найбільш актуальних питань-відповідей, що виникають у платників податків.
 • 26.11.2012

  ДО МАЛЮКІВ - ІЗ ПОДАРУНКАМИ

  До Дня дитини у Київський обласний дитячий будинок "Малятко", що у Боярці, завітали почесні гості: перший заступник начальника головного управління держтехногенноі безпеки в Київській області полковник Василь Злочевський та начальник Києво-Святошинського районного відділу головного управління держтехногенної безпеки майор Тарас Гордієнко.
 • 26.11.2012

  БУДІВНИЦТВО ОЛІМПІЙСЬКОГО ЦЕНТРУ

  На змаганнях олімпійці захищають не тільки свою честь...
 • 26.11.2012

  У КИЇВСЬКЕ ВОДОСХОВИЩЕ ВИПУЩЕНО 100 ТИСЯЧ МАЛЬКІВ

  Селекція у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському регіоні
 • 25.11.2012

  СВІТОВЕ "СРІБЛО" - В УКРАЇНІ!

  9 - 11 листопада в Мінську відбувся чемпіонат світу з боротьби самбо, на якому Україну представляли самбістки Києво-Святошинського району Леся Савчук та Світлана Ярьомка.
  Про високий рівень цих змагань говорити, мабуть, не варто: назва та статус говорять самі за себе. На увагу заслуговує інше: добра давня традиція вихованок тренера Віктора Васильовича Мужчини повертатися додому з перемогою. У цьому випадку мова йтиме про "срібло" Світлани Ярьомки.
 • 23.11.2012

  Відбулося звітне засідання громадської ради при райдержадміністрації

  16 листопада, за участі 14 чоловік, відбулося останнє в цьому році, звітне засідання громадської ради при райдержадміністрації. Головні питання дня, винесені на розгляд – остаточне затвердження пропозицій щодо розвитку інфраструктури району на основі проведених досліджень суспільної думки, підбиття підсумків роботи, переобрання ініціативної групи тощо.
 • 23.11.2012

  Газ – наш помічник і одночасно небезпека

          Блакитне паливо – саме так називають газ, яким ми користуємося в нашому побутовому житті. З моменту, коли його почали видобувати в суспільстві вирішилося багато питань щодо опалювання житла громадян і не тільки. З давніх-давен людина намагалася покращити свої комфортабельні умови проживання. Багато з цих умов вирішилися за допомогою блакитного палива .
 • 23.11.2012

  Інформує управління ПФУ у Києво-Святошинському районі

  Із 1 грудня 2012 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, підвищиться до 884 гривень.
 • 21.11.2012

  Хлібом-сіллю на добро та здоров’я вітали рубежівців із храмовим святом

  У кожного з нас є маленька Батьківщина, де ясні зорі вечорові і вишень білосніжний цвіт, а на світанні – запахи медові… Там, де ми народились, слухали колискову люблячої матусі, де зробили свої перші кроки, промовили перші слова. У кожного маленька своя Батьківщина схожа на інші й унікально-неповторна своїми людьми. Саме їх було запрошено на святкове дійство з нагоди Дня села та храмового Михайла, що відзначалося 17 листопада у Михайлівці-Рубежівці.
 • 21.11.2012

  Зі святом дбайливих господарів

  Вітали 16 листопада в актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації всіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня працює в галузі агропромислового комплексу нашого району: керівників фермерських і державних сільгоспгосподарств, трактористів і доярок, агрономів і механізаторів.
 • 19.11.2012

  НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ

  У Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбулося нагородження переможців І етапу конкурсу дитячих малюнків "Твоє майбутнє - в твоїх руках".
  У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів району молодшого (7-10 років), середнього (11-14 років) та старшого (15-17 років) шкільного віку.
 • 19.11.2012

  "ЕНЦИКЛОПЕДІЯ УСПІХУ REALITY. КИЇВЩИНА"

  Міжнародний діловий журнал COMMUNITY нещодавно представив оригінальний проект "Енциклопедія успіху REALITY. Київщина" - справжнє дослідження щодо теми реалізації особистості. Автор ідеї та організатор проекту - Видавничий Дім "Сім", редакція міжнародного ділового глянцевого журналу "Community". Ідеолог проекту ПАТ "Миронівський ЗВКК" в особі голови правління Олександра Жукотанського, меценат проекту ТМ "Яготинське" в особі голови правління ПАТ "Яготинський маслозавод" Олександра Сіренка. У рамках проекту "Енциклопедія успіху REALITY" в італійському ресторані "Grigliata Italiana" відбулася яскрава подія: діловий раут "Філософія успіху Reality" для перших осіб бізнес-товариства - презентація унікальної книги "Енциклопедія успіху REALITY. Київщина", а також прес-конференція з авторами та учасниками проекту.
 • 19.11.2012

  ШАНУЙМО НАШИХ ТРУДАРІВ

  Сільськогосподарська галузь завжди була провідною для нашого району. Адже саме від її розвитку залежить фінансово-економічний стан, добробут і здоров'я кожного з нас. Про здобутки та проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи на майбутнє в переддень Дня працівників сільського господарства інтерв'ю з начальником відділу агропромислового комплексу райдержадміністрації Віктором Гребцовим.
 • 13.11.2012

  "БРОНЗА" ТА "СРІБЛО" ГОНКОНГСЬКОЇ ПРОБИ…

  З 25 по 29 жовтня в Гонконзі (Китай) проходив Чемпіонат світу з боротьби сумо. Жіночу збірну України на цих змаганнях представляли наші давні знайомі Іванна Березовська, Світлана Ярьомка та донетчанка Анна Бражко.
 • 13.11.2012

  І ЗНОВУ ДОТ ОЖИВ. ТЕПЕР ВЖЕ ЯК МУЗЕЙ

  2 листопада, з нагоди 69-ї річниці звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників, Міжнародною асоціацією дослідників фортифікації "ЦИТАДЕЛЬ" та Чабанівською селищною радою було проведено урочисте відкриття музею "ДОТ №186 Київського укріпрайону".

 • 13.11.2012

  Біда – не біда, якщо з нею боротися разом

  Яскравий тому приклад – історія трирічного Андрійка Білана з Неграшів, із яким 29 серпня цього року трапилася трагічна історія: наливши окріп у балію, що стояла на землі, батьки готувалися його скупати. Ненароком той перечепився і… впав у окріп. Із 63 % опіків шкіри дитина потрапила до опікового відділення Київської обласної лікарні. Відразу – на операційний стіл. За його життя лікарі почали боротьбу з перших хвилин…
 • 13.11.2012

  Міжнародна конференція «Сирітству – ні»

  7-8 листопада 2012 року Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Україна без сиріт" за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини та Міністерства соціальної політики відкрив у Києві першу міжнародну конференцію на тему: «Сирітству – ні: системний підхід в роботі з дітьми та сім`ями».