17.09.2012
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Незабутнє шоу за участю давньослов'янських богів та цілком реальних і вельми поважних гостей відбулося 14 вересня у Петропавлівській Борщагівці. Адже громада святкувала День села.
Дійство розпочалося з гуркотіння, яким супроводжувався політ невеличкого літачка з величезним плакатом - "Петропавлівській Борщагівці - 515!" та висадкою повітряного десанту прямо на стадіоні, котрий став епіцентром свята.
За традицією, захід відкрив сільський голова Олексій Кодебський. Він щиро привітав земляків із Днем села та храмовим святом, детально зупинився на здобутках громади, подякував усім за любов до рідного краю та власний внесок у розбудову села. Окремо прозвучали слова вдячності на адресу усіх, хто долучився до організації цьогорічного святкування. Цього дня відбулося вручення відзнак почесним громадянам села. Ними стали Юрій Якубовський та Галина Дудар.
Народний депутат України Петро Мельник нагородив переможців започаткованого ним конкурсу "Людина року", а також вручив подяки і грамоти кращим жителям села. Саме з його виступу розпочалася феєрія вручення подяк, грамот і численних подарунків.
З теплими словами на адресу петропавлівців та щирими вітаннями від голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка виступила його заступник Тетяна Подашевська. Цю почесну місію виконали і перший заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації, голова районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон, який від імені голови райдержадміністрації Олександра Зайця привітав громаду, та голова районної ради Володимир Луцюк. Звісно, при цьому вручалися подяки і грамоти від районного керівництва.
З особливими подарунками вийшов на святкову сцену депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко. Він вручив завідуючій ДНЗ Петропавлівської Борщагівки Раїсі Горошко подарункові сертифікати на дитячий майданчик, встановлений на території села, та варочний котел для приготування перших страв, переданий дитячому садку. А напередодні свята Юрій Цікаленко з подарунками завітав і до медамбулаторії, куди також передав різноманітне обладнання, медикаменти і навіть два комплекти зимових та літніх шин для машини.
Під час свята відбулося традиційне вручення паспортів мешканцям села, котрим цього дня виповнилося 16 років, вшанування найстарших та наймолодших мешканців села та інші традиційні віншування.
Численні гості вітали петропавлівців зі святом. Тим часом усі охочі частувалися біля святкового столу, який влаштував для громади Юрій Цікаленко. Фрукти і солодощі, бутерброди та інші наїдки і нарешті велетенський святковий торт стали неймовірно смачним доповненням свята.
Концертна програма розпочалася вогняним шоу, продовжилася виступами місцевих колективів та виконавців, а завершилася виступами справжніх зірок, серед яких Гарік Кричевський та Ольга Шаніс. До речі, її виступ став іще одним подарунком громаді від Юрія Цікаленка.
З музичним подарунком звернувся до петропавлівців і колектив культурно-мистецького центру "Сузір'я" Національного університету державної податкової служби.
У святковій програмі знайшлося місце і для вручення сільському голові Олексію Кодебському символічного ключа від дороги, що з'єднує Петропавлівську Борщагівку з Чайками. Цю місію здійснив начальник ШРБУ м. Бровари Віктор Руденко. Було того дня чимало й інших приємних моментів та сюрпризів.
Завершилося святкове дійство молодіжною дискотекою та святковим феєрверком, що накрив усе село яскравими гронами сяйва.
Тетяна ЗУБКОВА,
фото Євгена ПІКУЛЯ
та автора


Назад