21.09.2012
В ІСТОРИЧНІЙ ЧАСТИНІ БОЯРКИ ВІДКРИТО ПУНКТ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ ТА АПТЕКУ
В ІСТОРИЧНІЙ ЧАСТИНІ БОЯРКИ ВІДКРИТО ПУНКТ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ ТА АПТЕКУ 14 вересня в історичній частині міста відбулося одразу дві знакові події - відкриття пункту швидкої медичної допомоги та аптеки.
Вже багато років порушувалося питання про нагальність появи цих двох об'єктів. Адже, як відомо, місто розділяє залізниця. Тож для того, щоб купити ліки, раніше слід було їхати через переїзд, на якому часом можна простояти з півгодини. Ця ж проблема існувала й у разі виклику швидкої допомоги.
І ось знаменна подія - перерізання стрічок: в історичній частині міста відтепер функціонує пункт швидкої допомоги та аптека.
Учасниками заходу стали ті, хто доклав найбільше зусиль, аби ці проекти були реалізовані: голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександр Заєць, голова Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон, голова районної ради Володимир Луцюк, міський голова Боярки Тарас Добрівський, голова міської організації Партії регіонів Дмитро Паливода, депутат Боярської міської ради Костянтин Пацьора, головний лікар району Василь Кравченко та інші.
Спершу представники районної та міської влади завітали на вулицю Матросова, 11, де відбулося урочисте відкриття підстанції швидкої допомоги.
- Багато років поспіль порушували це питання та просили про допомогу у його вирішенні. Проте зараз завдяки підтримці районної державної адміністрації над вдалося вирішити цю проблему, - розповідає головний лікар району Василь Кравченко.
- Сьогодні ми з вами є учасниками справді важливої події - відкриття пункту швидкої допомоги. Сподіваюся, що його поява в історичній частині Боярки, в якій проживає третина мешканців міста, значно покращить оперативність надання швидкої медичної допомоги, - зазначив під час відкриття пункту голова райдержадміністрації Олександр Заєць.  
- Проблема відсутності пункту швидкої допомоги в історичні частині міста була дуже актуальною. Тому я звернувся з цим питанням до першого заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації, голови районної організації Партії регіонів Миколи Шкаврона. Районній владі знадобилося зовсім небагато часу, щоб вирішити цю проблему, - розповідає секретар Боярської міської ради, голова міської організації Партії регіонів Дмитро Паливода.
Справді ця подія стала знаковою для всіх: для представників влади, медиків та, головне жителів міста.
- Відкриття пункту швидкої медичної допомоги в історичній частині у переддень Дня Боярки є значним подарунком для мешканців міста, адже мова йде про здоров'я, а часом і життя людей, - наголосив під час заходу міський голова Боярки Тарас Добрівський. - Тому я дякую районній владі, яка посприяла у вирішенні цієї проблеми.
Зі свого боку Тарас Григорович посприяв у забезпеченні пункту мобільним зв'язком та холодильником. А от районна організація Партії регіонів у день відкриття подарувала медикам новий телевізор. Крім того, представники влади вирішили надати пункту медичної швидкої допомоги ще одну кімнату.
Того ж дня по вулиці Шевченка, 24-б відбулося відкриття першої в історичній частині міста аптеки. Біля новенького приміщення зібралися представники районної та міської влади, а також громадськість. Численні привітання та слова подяки лунали того для на адресу тих, хто доклав максимальних зусиль, аби ця подія відбулася. Так, депутат Боярської міської ради Костянтин Пацьора в стислі терміни здійснив добудову до магазину та облаштував приміщення для відкриття аптеки.
- На початку березня під час зустрічі міського голови Тараса Добрівського з жителями історичної частини міста порушувалося питання про необхідність відкриття аптеки. Минуло півроку - і ось сьогодні ми є учасниками цієї урочистої миті. Дякую всім, хто долучився до цієї важливої справи та допоміг прискорити цю знакову подію, особливо міському голові Боярки Тарасу Добрівському та голові міської організації Партії регіонів Дмитру Паливоді, - зазначив Костянтин Пацьора.
У свою чергу міський голова Боярки Тарас Добрівський зазначив, що за останні два роки в місті відбулося багато позитивних зрушень і ще чимало важливих проектів планують реалізувати в недалекому майбутньому. “Мені справді приємно, що районна влада надає нашому місту значну підтримку. Впевнений, що така тісна співпраця принесе ще чимало позитивних результатів - і наше місто ставатиме привабливішим та більш комфортним для проживання”, - зазначив мер міста.

Катерина ОСАДЧА,
фото автора


Назад