26.03.2012
Громадськість та влада обговорили результати соціально-економічного розвитку району
Громадськість та влада обговорили результати соціально-економічного розвитку району 20 березня 2012 року відбулося широке громадське обговорення результатів соціально-економічного розвитку Києво-Святошинського району за 2011 рік.

Це сталося під час зустрічі керівництва району та членів Громадської ради, що діє при Києво-Святошинській районній державній адміністрації. У заході взяв участь голова Громадської ради при Київській ОДА Микола Матьора.

Користуючись нагодою, голова адміністрації Олександр Заєць щиро подякував усім присутнім за активну співпрацю та прагнення скоординувати свої зусилля з діями влади на благо розвитку рідного краю.

На розгляд громадської ради було винесено ряд питань, що так чи інакше стосувалися розвитку району та його інвестиційної привабливості.

Так, про підсумки соціально-економічного розвитку району за минулий рік та інвестиційні можливості району доповів керівник управління економіки райдержадміністрації В'ячеслав Клименко. Учасники громадської ради у зв'язку з цим ставили доповідачу чимало запитань. Їх цікавило виконання програм соціального розвитку та заходів щодо поліпшення інвестиційного клімату району, а також перспективи розвитку району на майбутнє.

Перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон коментуючи запитання та відповіді на них, зауважив, що цього року район показує дуже хороші фінансові результати. Так, приріст надходжень до районного бюджету за три місяці вже перевищує 30 відсотків. Завдяки успішній роботі економічного сектора район погасив заборгованість за усі попередні роки, а це більше, ніж 24 млн. грн.

Під час обговорення звучали запитання і про те, чи відбувається моніторинг виконання інвесторами своїх зобов'язань у частині їх соціальної складової. Зокрема, було озвучено ряд проблем, з якими зіткнулися жителі Вишневого та Софіївської Борщагівки, де під час активного будівництва та введення в експлуатацію житла забудовники не завжди вчасно дбали про створення соціальної інфраструктури. Звучали й пропозиції щодо уникнення таких проблем в майбутньому.

У зв'язку з тим, що у квітні Києво-Святошинський район відзначатиме 75-ту річницю свого утворення, ця тема також була детально розглянута та обговорена. Завідувач сектору з питань внутрішньої політики Валерій Шульга повідомив про те, що річниця припадає на 4 квітня і подія буде широко висвітлюватися в засобах масової інформації.

Голова райдержадміністрації Олександр Заєць прокоментував своє бачення урочистостей з нагоди дня народження району.

- Хоча я працюю в районі всього три місяці, проте дуже гордий з того, що маю честь разом з вами святкувати цю подію, – зазначив Олександр Віталійович.

Серед багатьох заходів, які відбуватимуться в рамках святкування, я хотів би провести зустріч керівництва адміністрації і депутатських корпусів районної та усіх місцевих рад. На мою думку, така зустріч буде корисною, оскільки дасть змогу усім нам ближче познайомитися, намітити шляхи плідної співпраці.

За словами Олександра Зайця, на усіх жителів району та його гостей вже в квітні чекає приємний сюрприз – цілком оновлений сайт Києво-Святошинського району, який максимально повно висвітлюватиме усі сторони соціально-економічного розвитку району, його інвестиційні можливості, потенціал та напрямки подальшого розвитку.

- На всі запитання, які звучали під час зустрічі, я відповідав із задоволенням, - так прокоментував громадське обговорення Микола Шкаврон. – Із приємністю хочу констатувати, що громадськість на сьогоднішній день цілком розуміє адміністрацію. Я навіть не очікував на таке порозуміння та прагнення до співпраці.

Підбиваючи підсумки дискусії, голова Громадської ради при Києво-Святошинській райдержадміністрації Олександр Герасимов зауважив, що пропозиції, які прозвучали під час обговорення, буде подано адміністрації. А її голова Олександр Заєць запевнив присутніх, що усі їх буде взято до уваги та враховано під час прийняття рішень, важливих для розвитку району.

Світлана КУДРИК,

фото Анатолія КУХАРСЬКОГО


Назад