18.09.2012
За здоровий спосіб життя
За здоровий спосіб життя Фізкультура та спорт у нашому житті мають загальнонаціональне значення, це - сила та здоров′я нашої держави. Тому виховання тяги до здорового способу життя повинне починатися з самого дитинства, тривати протягом життя і передаватися з покоління в покоління. Це розуміють наші депутати.

14 вересня у Хотівському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів-«гімназія» відбулася ІІІ традиційна загальнорайонна Спартакіада між збірними командами депутатів сіл, селища та міст нашого району. У завзятій боротьбі кращих визначали у волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, більярді, шахах і шашках.
Азарт, воля до перемоги – що може бути цікавішим й приємнішим? І, хоч під час змагань ішла, по-своєму напружена боротьба, під час нагородження задоволеними залишилися всі. Задоволеними – від спілкування одне з одним, від того, що, врешті-решт, перемогла дружба. З чим радо і вітали одне одного команди.
Загалом, у кожному з видів спорту місця розподілилися наступним чином:

Шахи (шашки), жінки:
І – Наталія Кириленко (Бобриця)
ІІ – команда Боярки
ІІІ – Людмила закаблук (Бузова)

Шахи (шашки), чоловіки
І – Василь Балдашов (райрада)
ІІ – Микола Івашко (Білогородка)
ІІІ – Петро Яновський (Гореничі)

Волейбол
І – команда райради
ІІ – команда Музич
ІІІ – команда Гатне

Футбол
І – команда Білогородки
ІІ – команда Софіївської Борщагівки
ІІІ – команда райради

Естафета
І - команда Бобриці
ІІ – команда Бобриці
ІІ – команда райрада – Петрушки
ІІІ – команда Хотова

Перетягування линви
І – команда Вишневого
ІІ – команда Софіївської Борщагівки
ІІІ – команда Гатного

Теніс (жінки)
І - Тетяна Погрібна (Гатне)
ІІ – Валерія Ісаєва (Софіївська Борщагівка)
ІІІ – Марія Андрущенко (Петрушки)

Теніс (чоловіки)
І – Анатолій Мірзаєв (Боярка)
ІІ – Олександр Паламарчук (райрада)
ІІІ – Володимир Шамрай (Бобриця)

Командна першість
І – команда райради
ІІ – команда Софіївської Борщагівки
ІІІ – команда Гатне – Крюківщина

У командній першості ІІІ-тє місце посіли обранці збірної команди «Гатне - Крюківщина», ІІ-ге - збірна депутатів Софіївської Борщагівки, а перемогу здобула команда Києво-Святошинської райради. Саме вона й захищатиме честь нашого району на загальнообласних змаганнях.
Вручаючи нагороди переможцям, голова Києво-Святошинської райради Володимир Луцюк, який одночасно і грав у складі спортивної збірної команди райради, відзначив: «Підводячи підсумки сьогоднішніх змагань, хочу подякувати і зазначити: боротьба була досить завзята. І це – добре. Добре те, що ви прагнете змагатися, прагнете перемагати, а головне – берете у змаганнях активну участь, власним прикладом демонструєте, що головне все ж таки – підтримувати здоровий спосіб життя. Завжди, щодня, подаючи приклад іншим.»

Депутати, держслужбовці – люди, котрі більшу частину свого життя проводять у кабінетах. Наскільки таки для них важливими є такі змагання та участь у них?

Олександр Самойленко, секретар Вишневої міської ради:
«Я – тільки «за». Дуже подобається тут, у Хотові: чудовий стадіон, гарне футбольне поле. Ми у своєму місті також плануємо привести до ладу, нарешті, власний стадіон. Вже готуємо проект – думаю, якщо все буде добре, вже наступного року розпочнемо реконструкцію футбольного поля.
А спортивні змагання у нашому житті – річ важлива. Особливо, коли є відчуття азарту, суперництва, принципове налаштування на перемогу, своєрідний драйв. Це – і можливість поспілкуватися, і підтримати власне здоров’я. Адже за роботою, не завжди є змога просто вийти на стадіон і хоча б зайнятися бігом.»

Володимир Луцюк, голова Києво-Святошинської райради:
«Нині ми приділяємо чималу увагу розвитку фізкультури та спорту в кожному населеному пункті нашого району. Це вкрай необхідно, особливо з огляду на те, що після розпаду Радянського Союзу у нас була загублена фізкультурна система підготовки, коли діти залюбки здавали норми ГТО, змалечку брали участь у змаганнях «Шкіряний м’яч», «Зірниця», «Золота шайба» - звичка займатися спортом прищеплювалася з дитинства. Тому й діти у нас зростають слабкими, траплялися летальні випадки через те, що вони не справлялися зі звичайними фізичними навантаженнями. Тут і екологія наклала, звісно, свій відбиток. Тому ми й намагаємося виправити становище: відновити екологічний баланс, прищеплювати з дитинства звичку займатися фізкультурою та спортом, вести здоровий спосіб життя. Не обов’язково при цьому ставити собі за мету перемагати в Олімпійських іграх, але спорт у повсякденному житті повинен стати звичкою для всіх. Тоді й наші діти будуть здоровішими.
Ми сьогодні проводимо змагання серед депутатів усіх рівнів, як і серед держслужбовців, вчителів тощо. У кожному населеному пункті району є свої футбольні, волейбольні, шахові, шашкові команди серед вихователів, учнів, учителів. У Хотові, наприклад, вчительські команди є майже з усіх видів спорту. Тут здоровий спосіб життя пропагується досить активно. Як і в кожному населеному пункті району. По 2 – 3, а подекуди – й по 4 – 5. Порух є – це помітно під час проведення загальнорайонних змагань у першу чергу. Адже людей до них долучається щоразу більше.

Наталка КУЦАК,
фото автора


Назад