26.03.2012
Засідання районної комісії з питань вибору земельних ділянок
Засідання районної комісії з питань вибору земельних ділянок 21 березня 2012 року в актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації М.І. Шкаврона проведено засідання районної комісії з питань вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів у районі.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Розгляд листа ВАТ «Український інститут по проектуванню засобів та споруд зв'язку «Дніпрозв'язок» з приводу погодження акту вибору траси та траси прокладання кабелю зв'язку «Дніпрозв'язок» з приводу погодження акту вибору траси та траси прокладання кабелю зв'язку в охоронній зоні магістральних газопроводів на території району.

2. Розгляд листа ТОВ «Компанія «Бест» з приводу надання дозволу на збір технічної документації для проведення для проведення проектних та будівельних робіт з прокладання волоконно-оптичної лінії зв'язку (ВОЛЗ) «КП Білогородка-Капітанівка» в межах району.

3. Розгляд листа ТОВ «Компанія «Бест» з приводу надання дозволу на збір технічної документації для проведення проектних та будівельних робіт з прокладання волоконно-оптичної лінії зв'язку (ВОЛЗ) (телефонний колодязь) ПАТ «Укртелеком» - технічна площадка ТОВ «Митний термінал Київщини» в межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

4. Розгляд заяви гр. Пархоменка О.С. з приводу розміщення зупинки з магазином в адміністративних межах Боярської міської ради.

5. Розгляд листа КП «Вишнівськводоканал» з приводу будівництва двох водозабірних свердловин для господарсько-питного водопостачання м. Вишневе.

6. Розгляд листа ПАТ «Трест Київпідземшляхбуд» з приводу будівництва інженерних споруд водопостачання і каналізації для забезпечення багатоповерхових житлових будинків с. Білогородка.

7. Розгляд листа Бобрицької сільської ради з приводу виділення земельної ділянки для розширення сільського кадовища за межами населеного пункту за рахунок земель Боярської ЛДС.

8. Розгляд заяви гр. Кочерги В.В. з приводу розташування трансформаторної підстанції 35/10 кв. В с. Гореничі.

У роботі засідання взяли участь: перший заступник голови адміністрації Шкаврон М.І., заступник голови адміністрації Гусєв Р.М., керівник відділу містобудування і архітектури Іванюта О.М., головний лікар РайСЕС Ковнацький Є.М., начальник Києво-Святошинського РУ ГУ МНС України в Київській області Маловік В.М., в.о. начальника управління держкомзему у Києво-Святошинському районі Сафошин О.І., провідний спеціаліст відділу розвитку територій та інфраструктури управління економіки адміністрації Сирчіна Л.М., головний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації Омельченко М.О., ЗМІ.

За матеріалами сектору з питань внутрішньої політики адміністрації


Назад