• 21.11.2017 10:42:00

  Виступ Президента України під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ

  Шановні воїни! Дорогі співвітчизники! Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Рівно чотири роки тому наша молодь, наші студенти стали першими, хто в шляхетному пориві, з юнацькою щирістю і відвертістю вийшли на Майдан з вимогою: не звертати з європейської дороги на російські манівці. Патріотичний порив молодого покоління знайшов потужний відгук у серцях українців. І мільйони громадян заполонили вулиці й площі столиці та багатьох інших міст.
 • 21.11.2017 08:00:00

  МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ: СЛОВО БОЖЕ ЄДНАЄ ТА ОБЕРІГАЄ

  17 листопада 2017 року – особливий день для Києво-Святошинського району – відбувся Молитовний сніданок за участю голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової, голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, їх заступників, священнослужителів різних християнських конфесій, керівників районних структур, начальників структурних підрозділів РДА, районних депутатів, керівників органів місцевого самоврядування та громадських діячів.
 • 20.11.2017 18:31:00

  Президент України: Угода про асоціацію Україна - ЄС - є дорожньою картою наших реформ

  «Угода про асоціацію, яка вступила в дію 1 вересня, є дорожньою картою наших реформ. І після того, як ми її ратифікували, сьогодні це - є завдання», - наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі з активістами Революції Гідності та учасниками АТО, під час робочої поїздки до Дніпропетровської області. «Хочу наголосити, що поки що ми її виконали на 15%. У нас попереду дуже велика робота», - зазначив Глава держави. Він подякував народним депутатам і всім, хто у складі великої команди «допомагає творити історію» та нагадав про низку законів, які були ухвалені парламентом цієї осені і які визначили продовження реформ - освітньої, медичної, пенсійної.
 • 20.11.2017 09:12:00

  Керівництво району відкрило міні-стадіон у Крюківщині

  «Влітку ми вперше заговорили про необхідність футбольного міні-поля на цьому місці, а сьогодні ми вже відкриваємо цей об’єкт. Дякуючи ініціативі голови бюджетної комісії Олександра Паламарчука, Вадиму Едуардовичу та всьому депутатському корпусу, це питання було проголосоване, а фінансування виділене. Ми маємо такий гарний проект у надкороткі терміни, а це тільки доводить, що можна працювати швидко і якісно, якщо є взаєморозуміння, взаємоповага. Пишаюся, що всі гілки влади між собою спрацювали. Впевнена, далі ми спільно будемо продовжувати розвивати наші населені пункти. Головне, щоб наші діти грали на на таких спортивних майданчиках, щоб займалися спортом, щоб були здорові. Тож, тренуйтеся, а ми вболіватимемо за вас і радітимемо вашим перемогам. Тільки вперед. Тільки до перемоги», – привітала усіх учасників заходу Мирослава Смірнова.
 • 20.11.2017 08:53:00

  Сучасний навчальний процес неможливий без новітніх технологій як для учнів, так і вчителів

  Матеріально-технічна база шкіл району постійно покращується. Сфера освіти є пріоритетним напрямом роботи для керівництва району. Саме тому голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов постійно спілкуються з освітянами та відвідують навчальні заклади. 16 листопада відвідали Боярську школу № 5.
 • 19.11.2017 08:42:00

  Дорогі аграрії!

  Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства та всіх підприємств і організацій агропромислового комплексу. Україна – аграрна країна. Саме агропромисловий комплекс забезпечує життя держави. Є фундаментом національної економіки, який гарантує розвиток усім іншим галузям. У цей день вітаємо всіх представників галузі.
 • 17.11.2017 14:56:00

  Відбулися громадські слухання з питань забезпечення правопорядку у селі Бобриця

  У селі Бобриця 15 листопада відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку з керівниками та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області. У заході взяли участь: заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Лєзнік М.Г., завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи райдержадміністрації Дмитрієв О.Б., заступник начальника Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Губницький С.І., начальник сектору превенції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Микитенко Р.Л., Бобрицький сільський голова Король О.Г., депутати та громада Бобрицької сільської ради.
 • 17.11.2017 10:00:00

  ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ УРЯДОВУ ІНІЦІАТИВУ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ВІД «МАСКИ-ШОУ»

  16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл України. Бізнес-асоціації визнали законопроект вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами.
 • 17.11.2017 08:15:00

  Мирослава Смірнова: Медична реформа починається з кваліфікованих лікарів та забезпеченості закладів новітнім медичним обладнанням

  Однозначно, медична реформа починається як із компетентності медичного персоналу, так і з матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Так вважають у Києво-Святошинському районі. Саме у медичних закладах постійно та послідовно ведуться ремонтні роботи, закуповується новітнє прогресивне медичне обладнання, сучасні автомобілі, зміцнюється матеріально-технічна база, виплачуються премії та надбавки лікарям. Хоч новий закон ухвалили нещодавно, вже декілька років у районі працюють над тим, щоб він запрацював одразу. Тут не бояться реформи, вона не є чимось надзвичайним, бо ведеться послідовна робота. Фактично, за словами начальника відділу охорони здоров’я РДА, база для запуску реформи вже є.
 • 17.11.2017 08:10:00

  Мирослава Смірнова: Пропозиції до бюджету на 2018 рік формуватимуться знизу

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела особистий прийом громадян, під час якого разом із активними жителями району обговорила особливості розвитку соціальної інфраструктури, програму соціально-економічного розвитку населених пунктів району, а також особливості функціонування об'єднань співвласників багатоквартирного будинку. Також на порядку денному стоять земельні питання. Зокрема звернувся батьківський колектив Вишнівської школи №3 щодо проведення у наступному році ремонтних і відновлювальних робіт у навчальному закладі, а саме: ремонту або заміни даху; ремонту санвузлів; заміни вікон; ремонту медичного кабінету; відновлення системи пожежної сигналізації.
 • 16.11.2017 13:30:00

  Шановні громадяни!

  В управлінні соціального захисту населення Києво-Святошинського РДА Київської області 20.11.2017 о 14:00 годині з метою інформування населення та громадськості, в межах реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», відбудеться круглий стіл за участю посадових осіб Києво-Святошинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області.
  Тема круглого столу: «НЕ  ОТРИМУЄШ   АЛІМЕНТИ?»; призначення та стягнення аліментів, а також відповідальність за ухилення від сплати аліментів та інші питання які стосуються захисту прав жінок та дітей. Запрошуються всі бажаючі.
 • 16.11.2017 11:50:00

  Дієвий спосіб інформування населення

  Києво-Святошинським районним центром зайнятості на запрошення Хотівського сільського голови  Безпечного Миколи Григоровича 15.11.2017 року проведено профінформаційний виїзний захід «Виїзна акція центру зайнятості для мешканців села Хотів.  До участі в заході були залучені соціальні партнери, зокрема представники  комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Києво-Святошинської  районної ради Київської області» .
  Охочі мали змогу ознайомитись з послугами, які надає служба зайнятості, отримати детальні консультації щодо порядку реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного, послуг щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, умов відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості, організації та проведення громадських робіт.
 • 16.11.2017 11:46:00

  Зміни до порядку надання субсидії

  Методичні рекомендації до постанов Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609,  від 13.09.2017 року № 735  «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії: Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі - Постанова) змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.
 • 16.11.2017 10:41:00

  Що необхідно знати про цукровий діабет

  За останні роки до числа найбільш розповсюджених захворювань світу ввійшов цукровий діабет.  Це стає справжньою пандемією. Населення нашої області та району не є виключенням. Цукровий діабет- це ендокринне захворювання, яке обумовлене відносною або абсолютною недостатністю гормону підшлункової залози- інсуліну, в результаті чого порушується обмін глюкози в організмі і, замість того, щоб засвоюватися клітинами організму, вона починає накопичуватися в крові.
 • 15.11.2017 16:00:00

  Увага!

  З 1 листопада 2017 року діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах. Наказом Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області від 26.10.2017 № НОД-110/6 затверджено перелік та межі зимувальних ям де забороняється лов водних біоресурсів з 01.11.2017 до початку весняно-літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2018 року. З переліком та межами зимувальних ям у районі діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області можна ознайомитися за наступним посиланням:
 • 15.11.2017 12:19:00

  Голова РДА доручила підготувати на розгляд колегії проект бюджету на 2018 рік

  Відбулася робоча нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової 13 листопада за участі її заступників Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівника апарату Олександра Горіна, начальника фінуправління Наталії Краснощокової та керівників профільних управлінь і відділів райдержадміністрації. Під час робочої наради обговорили питання освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту, а також функціонування Центру надання адмінпослуг.
 • 15.11.2017 10:33:00

  Рятувальники проводять уроки безпеки зі школярами

  Багато малюків вже залишаються вдома без дорослих. Тут їх підстерігає чимало небезпек, в том числі й  загроза виникнення пожежі. Так, 14 листопада в рамках Тижня безпеки життєдіяльності працівники Києво-Святошинського районного відділу провели бесіди з учнями 5-го класу Малютянської загальноосвітньої школи. Рятувальники нагадали школярикам основні правила безпеки при користуванні газовою плитою, під час експлуатації побутових електроприладів, обігрівачів, та наголосили  про наслідки дитячих пустощів з вогнем.
 • 14.11.2017 11:00:00

  Оголошено Всеукраїнський дитячий літературний конкурс "Не жартуй з вогнем"

  Добровільним пожежним товариством України спільно з ДСНС та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека» протягом листопада  2017 року проводиться Всеукраїнський літературний конкурс серед дітей на протипожежну та техногенну тематику. Рятувальники Києво-Святошинського району запрошують всіх бажаючих взяти участь у конкурсі. Всі роботи приймаються до 21.11.2017 року за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вулиця Київська, 2А. Переможці Всеукраїнського етапу будуть нагородженні подарунками. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 0962062333. Додаток з умовами конкурсу додається.
 • 14.11.2017 09:40:00

  25 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”

  Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
 • 14.11.2017 08:53:00

  Мирослава Смірнова відкрила дитячий майданчик у Петрушках

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова разом із депутатом райради Юрієм Тимченком урочисто відкрили новий дитячий майданчик у селі Петрушки, кошти на який були виділені з районного бюджету. Варто зазначити, що ще на початку року з ініціативи голови РДА кожен орган місцевого самоврядування отримав фінансування на реалізацію такого проекту.