• 01.10.2012

  СЕРЕД КРАЩИХ - НАШІ СУМОЇСТКИ

  Мабуть, важко заперечити той факт, що японська боротьба сумо вже перестала бути для українців чимось екзотичним, перетворившись на вид спорту, в якому треба і можна перемагати на найвищих рівнях. Одним із доказів цього може бути чергова перемога міжнародного рівня наших борців сумо.
 • 01.10.2012

  Подорож до Трипілля

  У знаменитому Трипіллі на Київщині ви потрапите в казку, познайомитеся з прадавнім українським календарем, нап’єтеся джерельної води із старезного глека, споглянете на скрині, що колись давно ховали в собі коштовності наших пращурів...
 • 29.09.2012

  Про проблеми, щоб їх вирішувати, в першу чергу треба знати від громади

  25 вересня голову райдержадміністрації Олександра Зайця та першого заступника голови райдержадміністрації Миколу Шкаврона зустрічала Бобриця. Пенсіонери, пайовики, вчителі та лікарі – загалом близько 400 чоловік того дня зібралося в актовій залі місцевої школи на чолі з сільським головою Олександром Корольом, аби і владу почути, і самим поділитися найнаболілішим.

 • 28.09.2012

  Допомогти тому, хто дійсно цього потребує

  24 вересня першого заступника голови райдержадміністрації Миколу Шкаврона та заступника голови райдержадміністрації Анатолія Іскоростенського зустрічала Михайлівка-Рубежівка.
 • 28.09.2012

  На тиждень ми потрапили до раю

  Кажуть, чудес не буває на світі. Але я стверджую: є! Тільки потрібно в це всім серцем повірити.
  Так сталося й зі мною, коли, несподівано для себе, я отримав безкоштовну путівку на острів Крит у рамках 50-ти проектів губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка – як керівник команди, яка представляла нашу державу на Міжнародній олімпіаді з біології в Сінгапурі у цьому році, де зайняв третє місце і був нагороджений бронзовою медаллю.
  Чесно кажучи, ніколи не думав, що потраплю за кордон саме зараз, безкоштовно та так просто.
 • 28.09.2012

  Влада та громада. Запитання та зустрічі – шлях до компромісу

  20 вересня відбулася чергова зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона. Цього разу – у селі Петрівському.
 • 28.09.2012

  Головне – взаємопорозуміння громади та влади

  Щоб дізнатися про проблеми громади Музич, надати відверті відповіді на найпекучіші запитання, почути думку кожного, 23 вересня прибули голова райдержадміністрації Олександр Заєць і перший заступник Микола Шкаврон.
 • 27.09.2012

  Своє 270-річчя відсвяткували у Гореничах

  Святковий концерт за участю аматорських колективів Будинку культури села Гореничі, клубу села Лука та зірок естради, розважальна ігрова програма для дітей, спортивні змагання біля сцени на татамі, виступи художніх аматорських колективів та Культурно-мистецького центру «Сузір’я» Податкового університету, виставка предметів народного ужиткового мистецтва, розташована біля Гореницької школи, показові виступи, конкурси та лотерея – не повний перелік святкових заходів, якими Гореничі відзначили День народження свого села.

 • 27.09.2012

  Дмитрівко, з днем села тебе!

  Безхмарне небо та яскраві промінці осіннього сонечка тепло зігрівали душі, вітаючи мешканців сіл Дмитрівської сільської ради та почесних гостей - голову Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександра Зайця, заступника голови Києво-Святошинської райради Віктора Костину, народного депутата України Петра Мельника, депутата Київоблради Юрія Цікаленка та ін. Громада на чолі із сільським головою Тарасом Дідичем цього дня приймала щирі слова вітань та подарунки.
 • 26.09.2012

  Про комунальні борги та готовність до виборів – на засіданні чергової колегії РДА

  25 вересня у приміщенні актової зали Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулося засідання колегії, що її очолив голова райдержадміністрації Олександр Заєць за участі заступників голови, начальників управлінь і відділів, керівників органів місцевого самоврядування
 • 26.09.2012

  Футбольне поле – в подарунок до Дня села

  Приємно отримувати подарунки на свята. 21 вересня, на храмове свято – День села – дмитрівські школярі отримала у подарунок від сільського голови Тараса Дідича футбольне міні-поле з новим сучасним покриттям.
 • 25.09.2012

  Немає проблем, які не можна вирішити. Потрібно лише обрати правильний шлях

  19 вересня відбулася ще одна зустріч представників районної влади – з мешканцями Тарасівки – першого заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Миколи Шкаврона. Щоб під час спокійного обміну думок із громадою познайомитися краще і з проблемами населеного пункту, і з мешканцями.

 • 25.09.2012

  Щоб вивчити проблему, її спочатку потрібно вивчити на місці

  Перший крок до вирішення проблеми – її озвучення. І працювати над її вирішенням потрібно, об’єднавши зусилля влади та громади. Саме з цією метою продовжуються зустрічі голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександра Зайця та першого заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Миколи Шкаврона з мешканцями населених пунктів нашого району.
 • 24.09.2012

  Громада та влада. Конструктивний діалог – важливий елемент ефективної співпраці

  Виїзні прийоми влади на місця – подія відповідальна та знакова для кожного населеного пункту району. Це своєрідний «момент істини», коли громада, депутати, представники влади можуть і відзвітувати про пророблену роботу, і детальніше познайомитися з проблемами на місцях, щоб спільними зусиллями громади та влади їх вирішити.
 • 24.09.2012

  Громадська рада запрошує жителів району надавати свої пропозиції щодо покращення інфраструктури Києво-Святошинського району

  Громадська рада при Києво-Святошинській РДА звертається до громадських організацій та жителів району із проханням внести пропозиції щодо покращення інфраструктури району.  Просимо активістів громадських організацій Києво-Святошинського району та активних громадян подавати пропозиції щодо покращення інфраструктури району. Наприклад, районних доріг та транспорту, організації сміттєзвалищ, покращенню обслуговування жителів району тощо.Просимо пропозиції надсилати на електронну адресу громадсько ї ради grom.rada@ukr.net або у письмовому вигляді на адресу Києво-Святошинської районної адміністрації (м.Київ, проспект Перемоги. 126) з поміткою для Громадської ради при КСРДА.
 • 21.09.2012

  Опалювальний сезон на порозі!

  Щоб з приходом холодів у нас в домівках було завжди тепло та затишно, ми повинні добре підготуватись до опалювального сезону.
  Публічне акціонерне товариство «Київоблгаз» робить все належне для безперебійного та безаварійного газопостачання Київської області. Готуючись до нового сезону, ми виконали ремонти газорозподільних пунктів та обладнання, провели комплексне обстеження підземних газопроводів, вдосконалили роботу аварійно-диспетчерських служб, перевірили стан газового обладнання абонентів. Досвід минулого сезону вкотре довів необхідність комплексних ремонтно-профілактичних робіт.
 • 21.09.2012

  НА ПЕРЕХРЕСТЯХ ІСТОРІЇ

  Нещодавно у Юрівці, поблизу ДОТу №205, знову полохали тишу кулеметні черги і постріли з гвинтівок впліталися в мелодії пісень довоєнних і воєнних років, які лунали з бляшаного гучномовця на вибіленому сонцем дерев'яному стовпі. Стримано віддавали накази командири, облаштовували позиції червоноармійці, а в натовпі тут і там з'являлися сірі (бо ж форма така) постаті "бійців Вермахту".
 • 21.09.2012

  ПАМ'ЯТЬ БУРЕМНИХ РОКІВ

  22 вересня відзначається День партизанської слави та 71 рік організації партизанського руху в Україні. Цей день вкарбується в історії як визнання державою величного подвигу народу в боротьбі з фашистськими загарбниками.
  Де жива пам'ять про них? У музеях...
  Відразу після війни у с. Словечному Овруцького району було створено музей партизанської слави. Першою його завідуючою була Виговська Г., колишня партизанка з'єднання С. Малікова.
 • 21.09.2012

  В ІСТОРИЧНІЙ ЧАСТИНІ БОЯРКИ ВІДКРИТО ПУНКТ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ ТА АПТЕКУ

  14 вересня в історичній частині міста відбулося одразу дві знакові події - відкриття пункту швидкої медичної допомоги та аптеки.
  Вже багато років порушувалося питання про нагальність появи цих двох об'єктів. Адже, як відомо, місто розділяє залізниця. Тож для того, щоб купити ліки, раніше слід було їхати через переїзд, на якому часом можна простояти з півгодини. Ця ж проблема існувала й у разі виклику швидкої допомоги.
 • 19.09.2012

  З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, БОЯРКО!

  Мабуть, саме з цими словами на вустах ранком 15 вересня прокидався кожний боярчанин. Та що там боярчани - ледь чи не піврайону поспішали того дня на гостину до Боярки…
  На перший погляд могло здатися, що святкування розпочалося з урочистого прийому міським головою Боярки Тарасом Добрівським офіційних делегацій та гостей міста в історичній будівлі Центру дозвілля Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. І. Богуна. Але ми то знаємо, що це було не так…
  Всі рекорди тобі,
  рідне місто!