• 07.10.2015 12:19:00

  Поради рятувальників: дії населення під час грози

  •Під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть всі вікна та двері. Вприміщенні не повинно бути протягу, що як магніт притягує кульову блискавку.
 • 07.10.2015 11:35:00

  Керівництво Уряду та голова КОДА дали старт реформи поліції у Бориспільському районі

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра дали старт набору до нової патрульної поліції Борисполя.
 • 07.10.2015 10:42:00

  Вимушена міграція населення – одна з нагальних проблем сучасної України

  Питання зайнятості населення на сьогодні є одним із першочергових соціальних завдань. Вимушена міграція населення – одна з нагальних проблем сучасної України. 06.10.2015 року в рамках Декади зайнятості для вимушено переміщених осіб, Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено у селі Хотів виїзний захід з використанням мобільного центру зайнятості з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадянського суспільства у вирішенні проблем зайнятості та проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи серед населення та надали особам з числа вимушених переселенців всебічну допомогу у пошуку роботи.
 • 06.10.2015 18:32:00

  Володимир Шандра: «Робота поліції на Бориспільщині внесе якісні корективи у напрямку охорони громадського порядку»

  На цьому акцентував голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра.
 • 06.10.2015 15:47:00

  Києво-Святошинський район має найкращі показники в області по підготовці до виборів

  Відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі першого заступника Артема Кошика, заступника Михайла Лєзніка та радника Ігоря Корбецького. Все більш актуальною стає підготовка до виборів, саме тому на нараді обговорили матеріально-технічне забезпечення дільничих виборчих комісій, роботу зі списками виборців та забезпечення громадського порядку 25 жовтня в день виборів.
 • 06.10.2015 13:36:00

  Відбулася робоча зустріч щодо ремонту даху Дмитрівської школи

  Після того, як виникли питання щодо якості ремонтних робіт даху Дмитрівської школи з боку представників технічного нагляду, керівництво райдержадміністрації в особі Мирослави Смірнової, Михайла Лєзніка та Ігоря Корбецького виїхало на об'єкт, аби переконатися у тому, що всі проблеми можна вирішити.
 • 06.10.2015 12:24:00

  Працівники ДПІ у Києво-Святошинському районі привітали освітян

  День вчителя — професійне свято працівників освіти України. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається у першу неділю жовтня. На свято освітян до Шпитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітав заступник начальника державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Ігор Дмитрієв.
 • 06.10.2015 10:28:00

  «Важливо, щоб нинішні місцеві вибори відбулися чесно, прозоро та стали хорошим взірцем в подальшому» - Володимир Шандр

  Під час робочої наради з головами райдержадміністрацій, мерами міст, а також представниками правоохоронних органів голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра обговорив найбільш нагальні питання щодо належної організації та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.
  У
 • 05.10.2015 10:15:00

  Керівництво РДА привітало Боярську школу мистецтв з ювілеєм

  4 жовтня відбувся гала-концерт з нагоди 10-тої річниці з відкриття Боярської школи мистецтв. Голова РДА Мирослава Смірнова, її заступник Михайло Лєзнік, радники Ігор Корбецький та Олександр Слободюк із приємним подивом і захватом не моли спостерігали за майстерно підготовленими танцювальними номерами, які дарували як найменші, так вже і зовсім дорослі вихованці свята. Гостей було настільки багать, що зала класичної боярської гімназії була вщент наповнена людьми.
 • 05.10.2015 10:00:00

  Керівництво РДА відсвяткувало День вчителя з боярськими "Вітамінами"

  У переддень Дня працівників освіти 2 жовтня керівництво Києво-Святошинської райдержадміністрації в особі голови Мирослави Смірнової, її заступника Михайла Лєзніка та райдників Ігоря Корбецького та Олександра Слободюка завітало до Боярської школи № 3, аби долучитися до святкування, а також потиснути руки і низько вклонитися вчителям, які працюють в школі понад 40 років. "Дякую вам, дорогі вчителі, за досвід, який ви передаєте колегам, та за мудрість, яку ви даруєте учням", - зазначила голова РДА.
 • 05.10.2015 09:02:00

  Голова РДА продовжує звітувати перед громадою

  2 жовтня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації відвідала Юріївку, де прозвітувала педагогічному колективу Юріївської загальноосвітньої школи про пророблену роботу. Приїхала голова разом із командою: заступником Михайлом Лєзніком та радниками Ігорем Корбецьким та Олександром Слободюком. Відбулася цікава розмова, в межах якої обговорили співпрацю на наступний рік. Мирослава Смірнова наголосила, що вони відкриті до пропозицій.
 • 04.10.2015 09:11:00

  Дорогі вчителі!

  Вітаю вас із Вашим прекрасним святом! Щиро хочу, аби кожен розумів, наскільки велику справу ви робите. Вчитель дає основу, закладає систему цінностей, завдяки чому дитина стає свідомим громадянином. Наші захисники - це результат Вашої сумлінної роботи. Бо ті, хто свідомо пішов на війну захищати свою державу - це в минулому ті хлопчики, яких ви колись навчали. Ми вже показали, що українці - це надзвичайно сильна нація. Ми відбулися як особистості. Щиро бажаю вам, щоб усе, що ви сієте, проросло; щоб вас ніколи не забували ваші учні, щоб з року в рік вони з вдячністю поверталися до вас і рідної школи.
 • 02.10.2015 14:00:00

  ЗВІТ ГОЛОВИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 150 ДНІВ НА ПОСАДІ

  22 квітня 2015 року мене було призначено головою Києво-Святошинської районної державної адміністрації. З того часу минуло вже п’ять місяців, а це 150 днів важкої наполегливої роботи без вихідних і свят. Я дякую усім тим, хто допомагав нам працювати, знаходити шляхи вирішення у найскладніших ситуаціях, підтримував конструктивною критикою і доречними порадами. Наша робота величезна, і головний її результат – це те, що нам поступово вдається відновити довіру людей до влади, що ми можемо не просто пообіцяти перед виборами, а допомогти у будь-яку хвилину.
 • 02.10.2015 12:24:00

  Торгівля людьми. Це може трапитися з кожним

  2 жовтня у приміщенні актової зали Києво-Святошинської РДА відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми. Розгортання та впровадження» з суб’єктами Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми у Києво-Святошинському районі Київської області.
 • 02.10.2015 12:00:00

  Голова РДА прозвітувала за п’ять місяців роботи

  1 жовтня відбулася колегія райдержадміністрації, на якій голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова прозвітувала перед громадою за п’ять місяців роботи на посаді голови. Звіт в повному обсязі найближчим часом буде оприлюднено на сайті адміністрації, офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» та у районній газеті «Новий день».
 • 01.10.2015 13:19:00

  ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ОБГОВОРИЛИ У КОДА

  Представники владних інститутів, лідери бізнес-асоціацій та громадські діячі обговорили необхідність та можливості створення єдиної інформаційної електронної платформи для малого та середнього бізнесу. Зазначена база повинна акумулювати максимально важливу інформацію та усі корисні контакти, які сприятимуть розвитку вітчизняного підприємництва, стануть інформаційним підґрунтям для старт-апів і поштовхом до нових бізнес-ідей.
 • 01.10.2015 12:43:00

  Освітян Київщини привітали із професійним святом

  У місті Біла Церква в театральній залі приміщенні Будинку культури ВАТ «Росава» відбулися урочисті заходи до Дня працівників освіти. Урочистості розпочалися із привітання голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри.

 • 01.10.2015 10:54:00

  Керівництво РДА привітало вчителів Боярської музичної школи

  30 вересня стало днем, наповненим зустрічами і привітаннями. Керівництво райдержадміністрації намагалося якомога більше уваги приділити освітянам, саме тому з районного заходу до Дня працівників освіти вирушили до Боярської музичної школи, де з теплими словами голова РДА Мирослава Смірнова, її заступник Михайло Лєзнік, радники Михайло Корбецький та Олександр Слободенюк звернулися до колективу майстрів і творців витонченої музики.
 • 01.10.2015 09:39:00

  ОГОЛОШЕННЯ

  Головне територіальне управління юстиції у Київській області  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців
 • 01.10.2015 08:46:00

  Коли вчитель - не професія, а спосіб життя

  Чудового сонячного, хоч і прохолодного 30 вересня Києво-Святошинський районний будинок культури у Новосілках мав особливу атмосферу в тепла і затишку. Тут зібралися ті найкращі люди найскладнішої професії - звичайно ж, вличелі. Висловити подяку та побажання приїхало багато гостей: і голова Києво-Святошинської райдержадміністрації, її заступник Михайло Лєзнік, радники Ігор Корбецький та Олександр Слободюк, наш герой і захисник, також волонтер і меценат Олександ Тигов, та багато інших.