11.09.2012
Відбулася чергова апаратна нарада в Києво-Святошинській райдежадміністрації
Відбулася чергова апаратна нарада в Києво-Святошинській райдежадміністрації 11 вересня у приміщенні актової зали Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, що її очолив голова райдержадміністрації Олександр Заєць за участі заступників голови, начальників управлінь і відділів, керівників органів місцевого самоврядування.

Апаратна нарада розпочалася з приємної події: як урочисто повідомив Олександр Віталійович, за вагомий особистий внесок в економічний розвиток в сфері економічних реформ, інвестиційної діяльності, активну громадянську позицію губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк нагородив Почесною грамотою та Почесною відзнакою заступника голови райдержадміністрації з земельних питань Романа Гусєва.
На порядку денному було розглянуто питання проведення благоустрою до кінця року в усіх населених пунктах району та на прилеглих територіях, розміщення інформації по роз’ясненню пенсійного законодавства та соціальних ініціатив Президента на інформаційних стендах, затверджено списки відповідальних за приймання програмно-апаратних комплексів на виборчих дільницях району відповідальних працівників.
«Ми гарно попрацювали навесні, - так розпочав свою доповідь заступник голови райдержадміністрації Микола Ляшенко. – Але за літо трохи рівень чистоти, особливо придорожніх смуг, як відзначають спеціалісти відділу екології та санепідемстанції, значно знизився. Тому вважаю за потрібне акцентувати увагу на посиленні контролю за систематичним підтриманням належного благоустрою як у кожному населеному пункті, так і прилеглих до них територій.» У зв’язку з цим було прийнято рішення посилити роботу в цьому напрямку: міським, селищному, сільським штабам органів місцевого самоврядування розробити, затвердити та виконати відповідний комплекс заходів, спрямованих на поліпшення санітарного стану територій до початку осінньо-зимового періоду, організувати збір сміття, запропонувати громадянам провести очистку приватних ділянок і прилеглих до них територій, а органам місцевого самоврядування додатково організувати вивіз сміття з приватного сектору населених пунктів.
Філії Києво-Святошинського райДУ рекомендовано забезпечити виконання запланованих обсягів робіт щодо ремонту шляхів, тротуарів, шляхових смуг павільйонів на зупинках пасажирського транспорту та в'їзної групи мережі автомобільних доріг, а органам місцевого самоврядування і підприємствами ЖКГ району надати технічну і ресурсну допомогу в проведенні необхідних робіт. Райвідділу внутрішніх справ України в Київській області - посилити роботу працівників ДАІ, дільничних інспекторів для недопущення забруднення території району. Про результати проведення благоустрою доповідати щотижнево через відділ ЖКГ.
«Громадськість повинна бути в курсі змін пенсійного законодавства та соціальних ініціатив Президента, - наголосила перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України Києво-Святошинському районі Світлана Вітер, - тому ми кожній міській, селищній і сільським радам розіслали відповідну інформацію для її розміщення на інформаційних стендах «Управління ПФУ інформує.»
Також на апаратній нараді начальником відділу організаційно-кадрової роботи Оленою Стаднік було дано роз’яснення щодо розміщення на виборчих дільницях веб-камер: «Показати відкритість процесу і реалізувати громадський контроль над ним допоможе відеотрансляція процесу голосування та вільний доступ до таких файлів у мережі Інтернет - самого голосування виборців, підрахунку їхніх голосів, складання протоколу про результати голосування.
Навіть за умов технічних неполадок повний відеозапис дня голосування, підрахунку голосів, складання протоколу проводитиметься. Відеофайли з усіх без винятку виборчих дільниць зберігатимуться рівно рік після виборів, а виборчі бюлетені, протоколи, акти і скарги - п'ять років. Досить легко можна буде порахувати кількість громадян, які одержали бюлетені фізично, і кількість громадян, нібито одержали бюлетені по протоколу виборчої комісії. Якщо дані не збігатимуться, правоохоронні органи вивчать, кому і на підставі чого вдавалося зайві бюлетені. Так вирішиться проблема голосування чужими паспортами. До того ж, закон встановлює право доступу до зафіксованої на відео інформації. І не тільки в день виборів, а й протягом цілого року після їх проведення.
Самі ж веб-камери будуть розміщуватися таким чином, щоб не порушувати таємницю голосування, одночасно забезпечуючи контроль за дотриманням процедури голосування та процесам підрахунку голосів.»
До того ж, голова райдержадміністрації Олександр Заєць зазначив, що системи відеоспостережень та відповідне програмне забезпечення для встановлюваних комплексів, придбані за ініціативи губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка та за кошти Київської обласної організації Партії регіонів, буде встановлене у кожній із 38-ми шкіл району задля підвищення рівня безпеки навчальних закладів у рамках програми розбудови матеріально-технічної галузі освіти.
Останнім питанням порядку денного було затверджено списку відповідальних працівників, які здійснюватимуть приймання програмно-апаратних комплексів на виборчих дільницях Києво-Святошинського району.

Наталка КУЦАК,
фото автора


Назад