10.09.2012
Шукаєте роботу? Вона може прийти до вас!
Шукаєте роботу? Вона може прийти до вас! Саме щоб наблизити послуги державної служби зайнятості до населення сільської місцевості, й проводяться виїзні інформаційно-консультаційні, профорієнтаційні заходи та міні-ярмарки вакансій з використанням мобільних центрів зайнятості Київської обласної та Києво-Святошинської служб зайнятості.

Цього разу - за підтримки активістів Гореницької первинної організації Партії регіонів. Адже саме в цьому селі нещодавно відбувся виїзд мобільного центру зайнятості.
Нагадаємо, що його завдання – провести співбесіду з безробітними, прийняти за потреби резюме, проінформувати про наявні за даною спеціальністю наявні вакансії. Завдяки такій формі роботи вакансії стають доступнішими, а можливість знайти роботу з мрії стає реальністю.
Робота потрібна всім. Цю аксіому ще раз підтвердили самі мешканці, котрі того дня підходили, щоб поцікавитися наявними вакансіями, можливістю взяття на облік, процедурою самої реєстрації тощо. При чому, «на око» навіть не скажеш, кого нині, як безробітних, більше – молоді чи людей похилого віку.
Цікавилися, в основному, вакансіями лікарів і медиків, вихователів і мулярів, вантажників і продавців. Одним було все одно, поруч місце роботи буде чи потрібно буде працювати в одному з сусідніх населених пунктів, а інші принципово прагнули працевлаштуватися саме в рідних Гореничах.
Загалом, за день мобільний центр служби зайнятості в Гореничах відвідало 46 чоловік, з них запропонованими вакансіями скористалося лише п’ятеро. «Вакансії у нас є, і їх чимало, - коментує головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Мирослава Бондаренко. – Тим більше, що самі підприємці нічим при цьому не ризикують – зарплату тим, хто влаштувався саме за допомогою нашої служби, наша служба протягом одного року й сплачує, не підприємець. Молоді ж хочу порадити: приходьте, не тягніть час. Не змогли після закінчення вузу чи профтехучилища знайти роботу самотужки – ми вам її обов’язково знайдемо. Пам’ятайте: випускники мають право на першочергове працевлаштування.»

Наталка КУЦАК

Назад