10.09.2012
День фізкультурника відсвяткували в Боярці
День фізкультурника відсвяткували в Боярці Свято тих, хто любить спорт не залежно від професії та віку, урочисто провели 7 вересня під лозунгом «Ми – за здоровий спосіб життя» на боярському стадіоні «Зеніт» підліткові та молодіжні команди району з футболу, дзюдо, теквондо та інших видів спорту.

Спорт у нашій державі завжди посідав особливе місце. Ще в далекі 20-ті – 30-ті роки крилатий лозунг «у здоровому тілі – здоровий дух» не сходив з вуст навіть малят: до спорту привчалися всі. Практично жоден чи то містечковий, чи то все державний захід не обходився без спортивного дійства. Та час пройшов, і лише в останні два роки Україна почала активно відроджувати традицію – бути здоровим.
Головним організатором турніру з різних видів спорту виступили Києво-Святошинська райдержадміністрація та заслужений тренер України, депутат Київоблради від «Партії регіонів» Юрій Цікаленко.
Святкове відкриття традиційно розпочалося з урочистих привітань начальника відділу сім’ї та спорту Києво-Святошинської райдержадміністрації Віктора Мудрика, заступника Боярського міського голови Валерія Дубовецького, депутата Київоблради, заслуженого тренера України Юрія Цікаленка, чемпіона Європи 2011 року, чемпіона Кубку Світу 2005 року, учасника Олімпійських ігор з греко-римської боротьби 2012 року, заслуженого майстра спорту Олексія Рачука.
Від імені голови райдержадміністрації з відкриттям свята урочисто привітав учасників турніру Віктор Мудрик та вручив почесні грамоти й подяки за визначні досягнення у спорті Акопову Юрію, Регеді Сергію, Круцу Михайлу, Павлишиній Олені, Сліпенчуку Михайлу, Коновалову Василю.
Заступник боярського міського голови Валерій Дубовецький передав урочисті вітання від мера міста Тараса Добрівського, капітана збірної мерів з футболу, зазначивши: «Мені дуже приємно всіх вас бачити веселими, здоровими, щасливими. Все велике розпочинається з малого, тому радий, що серед вас є чимало тих, хто вже досяг чималих висот у спорті. Я всім вам зичу великих досягнень у житті й у спорті.» Та нагородив грамотою Володимира Миколенка, старшого вчителя фізвиховання Боярської ЗОШ № 2 за виховання здорової нації та з нагоди 60-річчя та Днем фізичної культури та спорту.
Успіхів і перемог у навчанні, спорті, особистому житті. А головне – міцного здоров’я присутнім побажали також і Юрій Цікаленко та Олексій Рачук.
Затребуваність та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Тому розвивати спорт серед молоді нашого району, щоб вона зростала не тільки духом, а й тілом, прививати звичку жити здоровим життям – першочергове завдання влади. Коли бачиш на дитячих обличчях посмішки від того, що таки виграв, досяг бажаної мети, не можна не радіти.
Гарний настрій, тепла, родинна атмосфера, позитивні емоції, не полишали ні гостей, ні учасників свята ні на хвилю. Налаштованість на нові звершення, вдосконалення своїх виступів, на перемоги – все це подарувало це спортивне свято.

Наталка КУЦАК,
фото автора

Назад