10.09.2012
Регіони, єднаймося в спорті!
Регіони, єднаймося в спорті! Восьмий рік поспіль за підтримки Кабінету Міністрів України до Дня фізичної культури та спорту на всій території нашої країни проводиться Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!».

Ця наймасовіша у Європі велоестафета цього року проводиться в рамках Року спорту та здорового способу життя й охоплює всі регіони України. До столиці за трьома маршрутами одночасно ще 31 серпня одночасно стартували велогонщики з Тернополя, Хмельницька, Вінниці, Севастополя, Одеси та Луганська – загалом, за трьома напрямками: західний, східний і південний. На останньому етапі спортивний захід налічував 350 учасників, а загальний кілометраж маршруту склав понад 5000 км. Кожна команда пронесла територією України прапор своєї області, щоб встановити в Києві 8 вересня під час урочистого фінішу, в День фізичної культури та спорту України, символізуючи єднання всіх регіонів нашої держави.
Наш Києво-Святошинський район зустрічав велосипедистів із південної частини України У всіх населених пунктах, через які проходила велоестафета, учасників радо вітали місцеві жителі. 7 вересня на межі з Миронівським районом хлібом-сіллю.
Перед спортсменами, серед яких були чемпіони і призери європейських та міжнародних змагань, Олімпійських ігор, міжнародні і заслужені майстри спорту, їхні наставники - відомі на весь світ спеціалісти з велосипедного спорту, з привітаннями виступив заступник голови райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський. Він побажав легкого шляху та успішного старту, а також зазначив, що ця спортивна традиція якнайкраще сприяє розвитку велосипедного спорту в Україні та популяризує здоровий спосіб життя. Керівник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Мудрик, директор БК «Дмитрівський будинок культури» Володимир Бубир пригостили велогонщиків водою, працівники «швидкої» перевірили їхній фізичний стан, а учасниці ансамблю спортивно-бального та сучасного танцю «Парадайс» (БК «Дмитрівський будинок культури») Настя Самойленко та Ірина Грицевич урочисто вручили коровай.
Вже за через кілька хвилин учасники велоестафети стартували в напрямку Києва.

Наталка КУЦАК,
фото автора


Назад