07.09.2012
Підтримали земляків у біді
Підтримали земляків у біді Дев’ятирічний Андрійко Марковський з Малютянки під час дитячих пустощів з вогнем отримав серйозні опіки. Батьки були на грані відчаю – єдиний син потребував термінового лікування в опіковому центрі.
Гроші на лікування хлопчика збирали усім селом. Після досить тривалого перебування у лікарні та операції стан здоров’я Андрійка значно покращився. Тож 1 вересня він пішов до третього класу разом із однолітками.
- Окрім отриманих опіків Андрійко пережив серйозну психологічну травму, - говорить фахівець Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ольга Заремба. – Саме тому необхідно було подбати про подальшу реабілітацію дитини.
За словами Ольги Борисівни, вона звернулася до голови Малютянської первинної організації Юрія Цибіна з проханням допомогти батькам у лікуванні дитини.
- А я звернувся до керівника районної організації Партії регіонів Миколи Шкаврона з проханням розглянути це звернення. – Додає Юрій Цибін. – Микола Іванович по-батьківськи тепло відгукнувся на це прохання. І нині кошти на реабілітацію хлопчика вже перераховано.
Мама Андрійка Оксана Андріївна та батько Анатолій Володимирович дуже вдячні уім небайдужим землякам та особливо членам районної організації Партії регіонів за допомогу. І хоча Андрійкові нині ще трохи болячм ходити, хлопчик відвідує школу. Втім, незабаром йому потрібно знову показатися в опіковому центрі – саме там і знадобляться кошти, перераховані партійцями.
Тетяна ЗУБКОВА,
фото автора

Назад