06.09.2012
Допомогли Дашуні Білоцькій
Допомогли Дашуні Білоцькій Днями завдяки чуйності небайдужих людей шестирічна Дар’я Білоцька з Малютянки вирушає на лікування до реабілітаційної клініки професора Козявкіна, що в м. Трускавці.
Взагалі дівчинці з діагнозом ДЦП необхідно чотири рази на рік отримувати подібне лікування.
- У нас ледве виходить двічі на рік відвезти донечку на реабілітацію, - розповідає мама Дашуні Білоцької Валентина Михайлівна. – На отримання безкоштовних путівок до спеціалізованих закладів ми не маємо права, оскільки наша родина не підпадає під категорію малозабезпеченої. Разом із тим самотужки дбати про здоров’я дитини нам фінансово дуже складно. Тому першого разу нам допоміг сільський голова Малютянки Руслан Сіленко. А що робити далі, ми навіть і не знали.
По допомогу мама дівчинки звернулася до голови Малютянської сільської організації Партії регіонів Юрія Цибіна. А той, в свою чергу, озвучив проблему своїх односельців голові районної організації Партії регіонів Миколі Шкаврону. Партійці порадилися між собою і знайшли можливість оплатити вартість ціьогорічного лікування у клініції професора Козявкіна.
- Ви не уявляєте, як ми вдячні за чуйність і допомогу цим людям, - говорять батьки Даші Валентина та Андрій Білоцькі.
До речі, саме завдяки реабілітації дівчинка вже може ходити, тримаючись за руку дорослого. Тож є надія, що завдяки лікуванню Дар’я Білоцька з часом зможе навчитися обслуговувати себе самотужки. А поки що її мама змушена сидіти вдома біля хворої дитини.
Тетяна ЗУБКОВА, фото автора

Назад