05.09.2012
Добрі справи. Оновлений клас і телевізор – приємні сюрпризи маленьким гореничанам
Добрі справи. Оновлений клас і телевізор – приємні сюрпризи маленьким гореничанам День знань – довгоочікуване свято, в першу чергу, для першокласників, які так хочуть, нарешті, подорослішати, стати самостійнішими, тому й чекають його з величезним нетерпінням. Незважаючи на те, що субота – вихідний день, урочистості відбулися у всіх школах нашої держави. А для першачків Горенської ЗОШ це свято було не лише урочистим і хвилюючим, а й сповненим приємних сюрпризів.

Першим, найзахоплюючим, сюрпризом став оновлений клас, де минулого року впала стеля. Завдяки спільним зусиллям Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів та батьків він ніби помолодшав - оббиті світлою дерев’яною вагонкою ошатні стіни, новенькі вікна та свіжопофарбована підлога зустріли 18 першокласників приємним блиском новизни. Ще на початку літа оперативно відгукнулися на прохання допомогти депутати райради від Партії регіонів, у першу чергу – Сергій Акименко. І обіцяли, що до Дня знань усе буде готово до нового навчального року. І слова дотримали.
Саме цього дня, на шкільному святі, керівництво школи, педагогічний колектив – зокрема вчитель початкових класів Євгенія Заславська - та батьки щиро дякували Сергію Григоровичу за добру справу, зроблену задля створення нормальних умов для навчання першачків. І не одну. Адже другим сюрпризом для маленьких школяриків став подарований широкоформатний телевізор.
За словами Євгенії Заславської, на неї також чекав несподіваний сюрприз: депутат райради Сергій Акименко допоміг віднайти їй житло. Нині у кімнаті, в якій проживатиме вчителька, за кошти регіоналів проводиться ремонт. Це для неї тим більш як актуально, адже з школи йти не збирається, прагне працювати і надалі, а за вчительську зарплату в наш час знайти житло, як і облаштувати його, за доступною ціною не так то просто.
Сам Сергій Акименко зауважує, що йому, як депутату райради та члену Партії регіонів приємно мати справу з небайдужими людьми. Адже саме вчителька Євгенія Заславська, цьогорічна випускниця інституту педагогіки та психології Київського державного університету ім. М. Драгоманова, проявила ініціативу і почала бити на сполох, звертатися по допомогу, де тільки можна.
«Тепер Євгенії Євгенівні, - зазначає Сергій Григорович, - не прийдеться стукати в двері, щоб Горенська школа стала більш сучасною і діти не їхали до київських шкіл. За підтримки всієї нашої районної організації Партії регіонів ми плануємо ще закупити нові меблі в клас – у першу чергу, шкільні парти. Горенські дітки допитливі й розумнички – вони, як і кожна дитина нашої держави – повинні мати змогу отримувати якісну освіту. Тому і надалі буду надавати дієву підтримку.»

Наталка КУЦАКНазад