22.03.2012
"Співучим голосам - 25"
"Співучим голосам - 25"

8 березня Бобриця урочисто приймала гостей з усього району з нагоди 25-річного ювілею фольклорно-етнографічного гурту "Співучі голоси" і святкування Міжнародного жіночого дня.

На вході в святково прикрашений будинок культури усіх гостинно зустрічав сільський голова Олександр Король. Чарівні дівчата в національних костюмах запрошували на святкування. Хол закладу культури прикрашали вишиті роботи, виготовлені місцевими майстринями: сорочки, ікони, пейзажі, зображення тварин - чаруюча краса, яку словами не передати. Жива музика, гарний настрій, яскраве слайд-шоу - все це підтримувало урочисту атмосферу.

Під звуки фанфар розпочалося свято. З вітальним словом до гостей і місцевих жителів звернувся сільський голова Олександр Король. На сцену запрошуються ювіляри - гурт "Співучі голоси": керівники колективу, його учасники: Галина Гаврилюк, Галина Потапенко, Наталія Козятник, Марія Король, Галина Степаненко, Галина Руденко, Тетяна Давиденко, Ольга Добровольська, Тетяна Тищенко, Любов Прищепа. Вшановуються працелюбні та талановиті люди, сповнені творчого натхнення і душевної краси.

Чимало різноманітних відзнак має гурт. Нагородами відзначена участь "Співучих голосів" у всеукраїнських фестивалях "Слобожанський спас" та "Поліське коло", всеукраїнських мистецьких святах "Садок вишневий коло хати" та "Лесині джерела", у Десятому обласному фольклорно-етнографічному огляді-конкурсі імені Чубинського. Виступали аматори сцени і у Музеї архітектури та побуту України, Київському академічному театрі оперети. Захопленими оплесками зустрічали бобрицьких митців у Вінницькій, Чернівецькій, Сумській, Луганській та інших областях України. Нерідко виходять вони і на міжнародну сцену, чому сприяла їх участь у П'ятому міждержавному фестивалі соборності культур "Рожаниця", творчі мандрівки в Польщу, Японію.

Подяку і грамоту вручив самодіяльному колективу, щиро привітав з ювілеєм начальник відділу культури і туризму Києво-Святошинської РДА Дмитро Гончаренко. Посвідчення про присвоєння колективу високого звання народного його художньому керівникові Василю Деркачу вручила директор обласного центру народної творчості Тіна Грецько.

У програмі святкового концерту для ювілярів, поважних гостей і жителів села виступали самі іменинники - гурт "Співучі голоси", колектив спортивно-бального танцю "Парадайс" (с. Дмитрівка), солістка з Горенич Юлія Забудська. Родзинкою святкування були запальні пісні запрошеного сільським головою О. Г. Королем квартету "Гетьман".

Інтригу свята продовжив вихід на сцену під чоловічий спів квартету "Гетьман" найчарівніших учасниць "Співучих голосів" у нових національних костюмах. Цей "королівський" подарунок підготував сільський голова Олександр Король і його команда однодумців. Все дійство для програми "Надвечір'я" знімало українське телебачення, яке також було запрошене очільником села.

Віншувались ювіляри, але сільський голова привітав кожну жінку, яка була присутня в залі, з 8 березня, вручив квіти, подякував за самовіддану та сумлінну працю, побажав родинного затишку, щастя, всього найкращого в житті.

Світлана ЗЕЛИК,

Василь ЗАЄЦЬ,

фото Світлани ЗЕЛИК


Назад