05.09.2012
ЗА ПІДТРИМКИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА ОБЛАШТОВАНО ВУЛИЦЮ КІБЕНКА
ЗА ПІДТРИМКИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА ОБЛАШТОВАНО ВУЛИЦЮ КІБЕНКА Питання ремонту доріг міста є актуальним і не лише сьогодні. По-особливому гостро цю проблему відчувають жителі історичної частини міста. Так, до громадських приймалень народного депутата Петра Мельника, які діють у Боярці, неодноразово зверталися жителі вулиці Кібенка з проханням посприяти у проведенні ремонту дорожного покриття. І народний депутат не залишився осторонь проблеми боярчан.
Минулого тижня на вулиці Кібенка було досить велелюдно. Тут зібралися волонтери, які взяли активну участь в облаштуванні вулиці. За сприяння Петра Мельника сюди було доставлено 50 тонн щебеню. Учасники акції засипали ним найбільш проблемні ділянки дороги, яка справді була «прикрашена» численними ямами та вибоїнами. Проведені роботи значно покращили благоустрій вулиці. Тож, ясна річ, такі перетворення на вул. Кібенка її жителі зустріли позитивно та з вдячністю.
У свою чергу депутат Верховної Ради України Петро Мельник вважає, що реагування на звернення громадян є одним із головних завдань депутатської діяльності.
- До моїх громадських приймалень, які діють в більшості населених пунктах Києво-Святошинського району, звертаються громадяни з різними проханнями. Зі свого боку намагаюся вивчати кожну ситуацію та по можливості допомагати у вирішенні тих  проблем, які є нагальними для жителів району ,- коментує Петро Мельник.

Назад