• 19.12.2018 13:11:00

  Мирослава Смірнова визначила ключові аспекти розвитку Києво-Святошинського району – відбулася Рада регіонального розвитку

  У Києво-Святошинському районі відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням голови РДА Мирослави Смірнової. У засіданні взяли участь заступники голови РДА Артем Кошик та Михайло Лєзнік, начальники управлінь і відділів РДА, керівники районних структур та органів місцевого самоврядування.
 • 19.12.2018 11:40:00

  ОГОЛОШЕННЯ

  Оголошення про початок формування постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Києво-Святошинського району Київської області
 • 19.12.2018 09:30:00

  З Днем Святого Миколая!

  Це свято, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.
 • 18.12.2018 12:38:00

  Мирослава Смірнова запросила дітей з передової до Києво-Святошинського району на передсвяткові вихідні

  П’ятдесят малих українців напередодні новорічних свят завітали в гості до Києво-Святошинського району. Це діти із так званої "сірої зони", які вже знають, що таке війна.
 • 17.12.2018 14:00:00

  Міні-ярмарок вакансій - крок до працевлаштування

  З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця, пошуку досвідчених кандидатів на вакантні місця та працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами, 14.12.2018 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості організований та проведений міні-ярмарок вакансій для ТОВ «МАРАМАКС».
 • 17.12.2018 12:00:00

  Національний конкурс "Благодійна Україна - 2018" - прийом заявок розпочато

  Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.
 • 17.12.2018 10:55:00

  Проведено профілактичний рейд

  13 грудня рятувальники Києво-Святошинського району спільно з представниками Боярської міської ради провели комплексне протипожежне відпрацювання серед громадян у м. Боярка. Під час профілактичної роботи рятувальники навчали населення правилам безпеки та поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Вони оглянули житлові будинки на рахунок правильного влаштування пічного та газового опалення, електричної мережі та дотримання місцевими жителями правил пожежної безпеки.
 • 17.12.2018 10:22:00

  Увага! Запалювання петард, ракет та феєрверків є небезпечною та ризикованою справою!

  Яскравий вид розваг, такий як запалювання петард, ракет та феєрверків є небезпечною та ризикованою справою. І це не дивно. Адже з використанням піротехнічних засобів у небо злітають і вибухають тисячі вогнів. Іноді ці вогні не встигають згаснути і падають на дахи будинків та підпалюють їх, іноді вибухають під ногами перехожих чи в руках самих підпалювачів.
 • 17.12.2018 10:00:00

  Мирослава Смірнова привітала чорнобильців з Днем Ліквідатора

  14 грудня з нагоди Дня ліквідатора України районний будинок культури у Новосілках став місцем зустрічі друзів і побратимів, місцем спогадів про непрості часи. Часи, коли вони пожертвували життям і здоров‘ям заради ліквідації однієї із найбільших техногенних катастроф в історії людства - аварії на Чорнобильській АЕС.
 • 17.12.2018 09:33:00

  Виступ Президента за результатами Всеукраїнського Православного Об’єднавчого Собору

  Слава Україні! Вітаю всіх зі створенням Української Помісної Автокефальної Православної Церкви, яке щойно відбулося в Святій Софії! Ваше Високопреосвященство і Ваші преосвященства, представники Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія! Ваша Святосте! Ваші блаженства! Дорогі українці!
 • 17.12.2018 09:00:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова вручила нагороди Президента учасникам АТО

  14 грудня відбулися збори резервістів в межах навчань з територіальної оборони, під час яких військовозобов‘язані пройшли теоретичний курс навчання. Голова РДА як керівник територіальної оборони Києво-Святошинського району поспілкувалася з учасниками навчальних зборів. Вона зауважила, що приємно бачити готовність вчитися і підтримувати на належному рівні свої військові навички.
 • 14.12.2018 13:55:00

  Охорона лісу та відповідальність осіб, винних у вчиненні незаконної рубки дерев

  Статтею 66 Конституції України встановлено обов'язок кожного не завдавати шкоди природі, культурній спадщині, відшкодовувати завдані збитки. Відповідно до діючого в Україні законодавства незаконна порубка полягає у рубці дерев та чагарників без спеціального дозволу або з порушенням встановлених правил рубки. Під пошкодж енням дерев та чагарників розуміється завдання шкоди дереву або чагарнику, що зумовлює припинення його росту або якщо і не припиняє росту, але змінює первісний стан дерев і чагарників на гірший. Пошкодження може здійснюватися різними способами: під час переміщення деревини, механічними засобами, під час рубки інших дерев та іншим шляхом м'яття, роздроблювання, знищення частини дерева чи чагарнику. Знищення лісових культур полягає у такому впливі на них, що має наслідком повне припинення їх життєдіяльності. Знищення та пошкодження може здійснюватися різними способами: витоптуванням, викорчовуванням, спилюванням, підпалом, проїздом транспорту тощо. Знищення та пошкодження лісових культур, сіянців, саджанців тягне за собою відповідальність, якщо воно вчинене у лісових розсадниках і на плантаціях.
 • 14.12.2018 12:29:00

  Дорогі ліквідатори!

  Дякую Вам за подвиг і відвагу, мужність і героїзм, проявлені в екстремальних умовах під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також за врятовані людські життя. Ми не маємо морального права забувати про ліквідаторів-чорнобильців, людей які віддали свої життя і здоров'я заради порятунку України та інших держав від страшної техногенної аварії, наслідки якої людство відчуватиме ще багато років.
 • 14.12.2018 10:54:00

  По Київській області витрати на допомогу по тимчасовій непрацездатності склали понад 320 млн гривень

  Витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності станом на 1 грудня цього року становлять 324959 тис. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року витрати збільшились на 80945 тис. грн або на 33,2%. Збільшення фактичних витрат відбулося за рахунок росту середньоденної допомоги на 51,39 грн (з 169,29 грн. до 220,68 грн.). Про це повідомляє управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.
 • 14.12.2018 10:26:00

  Відбулось чергове засідання правління Фонду соціального страхування України

  Як повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, 12 грудня 2018 року під головуванням голови правління Фонду Володимира Саєнка відбулося чергове засідання правління Фонду соціального страхування України. У засіданні також взяли участь представники Громадської ради Фонду та громадських організацій потерпілих на виробництві.
 • 14.12.2018 10:15:00

  ЧЛЕНИ КОЛЕГІЇ ПІДТРИМАЛИ РОЗРОБЛЕНИЙ РДА ПРОЕКТ БЮДЖЕТУ НА 2019 РІК

  Відбулася колегія Києво-Святошинської райдержадміністрації. Провела засідання голова РДА Мирослава Смірнова. Також взяли участь голова районної ради Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, начальники управлінь і відділів РДА, керівники районних структур, керівники органів місцевого самоврядування.
 • 14.12.2018 10:00:00

  Які послуги Міністерства юстиції громадяни можуть отримати онлайн?

  Доступ до державних реєстрів - державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за допомогою якого можна: отримати відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно; перевірити документ, виданий Державним реєстром речових прав на нерухоме майно; попередньо подати заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень; отримати інформацію про стан розгляду заяви (запиту); поставити об’єкт нерухомого майна на контроль.
 • 14.12.2018 08:07:00

  Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні

  За даними УкрГідрометцентру, продовжуються опади у вигляді невеликого снігу у Київській, Львівській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Вінницькій, Волинській, Одеській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Миколаївській областях. Транспортне сполучення на автомобільних дорогах державного та місцевого значення забезпечено. На дорогах місцями ожеледиця. У м. Києві в місцях прогнозованого скупчення вантажного транспорту функціонує 5 мобільних пунктів обігріву (Брест-Литовське, Бориспольське, Гостомельське та Одеське шосе і Броварський проспект).
 • 13.12.2018 18:38:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова провела прийом громадян

  12 грудня голова РДА Мирослава Смірнова провела прийом громадян. Найбільше уваги приділили  соціальним питанням, обговорили з мешканцями сферу надання медичних послуг.
 • 13.12.2018 17:38:00

  ЯКІ ОЗНАКИ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА ЯК ЙОГО ІДЕНТИФІКУВАТИ?

  Домашнє насильство – це: діяння (дія або бездіяльність) або погроза його вчинення; фізичне, сексуальне, психологічне або економічне насильство. На кого поширюється дія законодавства про запобігання та протидію домашньому насильству?