• 28.02.2019 10:51:00

  Олександр Терещук, Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов оглянули нову амбулаторію в Чабанах

  26 лютого голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов відвідали новооблаштовану амбулаторію в Чабанах. «В області постійно відкриваються нові садочки, школи, медичні заклади. Це свідчить про високий розвиток наших міст і сіл. Селище Чабани - яскравий приклад конкретної роботи на благо громади, де амбулаторія відкрита за кошти районного бюджету. Тут районна влада і громада вирішують, куди направляти сили і кошти. Тому район розвивається", - з такими словами звернувся до громади голова Київської ОДА.
 • 28.02.2019 08:09:00

  Семінар лідерів учнівського самоврядування закладів освіти району

  26 лютого у Вишнівській ЗОШ 3  пройшов районний семінар лідерів учнівського самоврядування. Лідери 26 шкіл Києво-Святошинського району взяли участь у цікавих тренінгах, які провела начальник відділу молодіжної та інформаційної політики КЗ КОР "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР" Назарук Світлана Сергіївна. Голова комітету охорони здоров’я Громадської ради при Києво-Святошинській РДА, лікар, психолог, віце-президент БР «Рух українських матерів» Наталія Корнєєнкова та голова БР «Рух українських матерів», викладач університету «Україна» Мирослава Дячинська  поспілкувались з молоддю на тему  «Підготовка молоді до подружнього життя в концепції статевого виховання старшокласників».
 • 27.02.2019 08:53:00

  Урядовий проект «Муніципальна няня». Роз’яснення

  З 2019 року в управлінні соціального захисту населення  діє послуга з догляду за дитиною до трьох років  «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям. Довкола цієї програми виникає чимало запитань, тому у Кабміні відповіли на найпопулярніші з них. Зазначимо, що крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні – незалежно від того виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці.
 • 26.02.2019 13:38:00

  Матчі «Wintercup» визначили найсильніших у дитячому футзалі

  У неділю, 24 лютого, в спортивномузалі НВК села Хотів відбувся зимовий кубок («Wintercup») з футзалу серед дитячо-юнацьких команд.
 • 26.02.2019 13:22:00

  АНОНС: 27 лютого у Києво-Святошинському районі відбудеться відкриття медичної амбулаторії

  27 лютого 2019 року голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук відвідає із робочим візитом Києво-Святошинський район Київської області.
 • 26.02.2019 08:00:00

  «Думка молоді є визначальною для майбутнього України»: Петро Порошенко взяв участь у молодіжному форумі в Переяславі-Хмельницькому

  Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Київщину взяв участь у молодіжному форумі: «Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС». Під час виступу він наголосив, що молодь є рушійною силою України на її шляху до Європейського Союзу та НАТО.
 • 25.02.2019 18:30:00

  Президент на Київщині: Розвиток туризму малих міст – перспективний напрямок залучення інвестицій

  Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Київської області підкреслив, що запорукою продовження успішного розвитку України в цілому та конкретних регіонів є залучення інвестицій за найбільш перспективними напрямками економіки. За його словами, серед таких напрямків розвиток туризму і Київщина славиться знаковими історичними містами. Зокрема, Переяслав-Хмельницький місто, яке має значний туристичний потенціал.
 • 25.02.2019 18:25:00

  Децентралізація є незворотною. Це потужна мотивація розвитку громад – Президент під час Ради регіонального розвитку Київщини

  «Сьогодні децентралізація кардинально змінює обличчя, міст, сіл та селищ України, кардинально змінює життя людей», - сказав Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку Київщини. «Один з важливих і успішних пунктів нашої стратегії – децентралізація, передача повноважень і ресурсів разом з відповідальністю за життя громад самим громадам, скорочення відстані між громадянином і владою», - наголосив Петро Порошенко.
 • 25.02.2019 14:18:00

  Президент: Українська молодь – рушійна сила нашої країни до ЄС та НАТО

  Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Київщину взяв у молодіжному форумі: «Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС». Петро Порошенко  особливо наголосив, що  молодь є рушійною силою України на її шляху до Європейського Союзу та НАТО.
 • 25.02.2019 14:10:00

  Онлайн-трансляція заходів за участі Президента

  Петро Порошенко бере участь у форумі: "Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС" та засіданні Ради регіонального розвитку Київської області м. Бровари.
 • 25.02.2019 10:10:00

  Відбулося районне свято з нагоди Міжнародного дня рідної мови

  22 лютого 2019 року на базі Софіївсько-Борщагівського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ЗОШ І-ІІІ ступенів»  за участі заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайла Лєзніка, начальника відділу освіти  Миколи Івашка, завідувача районним методичним центром Лариси Лахтадир, голови  Києво-Святошинської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Івана Литвина та виконувача обов’язків голови Київської обласної організації Національної спілки письменників України Володимира Бубира, відбулося районне свято з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Під час заходу було нагороджено учнів-переможців ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» та учителів, які їх підготували.
 • 25.02.2019 09:20:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова з робочим візитом відвідала Білогородську амбулаторію

  Голова РДА Мирослава Смірнова з робочим візитом відвідала Білогородську амбулаторію.
  Основний обсяг робіт вже виконано, зараз амбулаторія готується до відкриття. Це один із найважливіших об’єктів у районі, сучасний медичний заклад, у якому є новітнє обладнання враховані всі потреби працівників та пацієнтів. В амбулаторії пацієнти матимуть змогу отримувати необхідну первинну медичну допомогу, будуть функціонувати лабораторія, рентгенологічний кабінет, стоматологічні кабінети, фізіотерапевтичний кабінет, палати денного стаціонару з усіма умовами. Крім того, щоб залучити висококваліфікованих фахівців, поряд збудоване службове житло для двох лікарських сімей. Амбулаторія має стати потужним медичним центром, але для цього недостатньо обладнання - потрібні відповідальні і прогресивні працівники.
 • 25.02.2019 09:07:00

  АНОНС: 25 ЛЮТОГО ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДВІДАЄ КИЇВЩИНУ ІЗ РОБОЧИМ ВІЗИТОМ

  25 лютого 2019 року Президент України Петро Порошенко відвідає Київщину із робочим візитом. У програмі:
  12.00 – молодіжний форум: «Думка молоді важлива. Перспектива вступу в НАТО та ЄС» (м. Переяслав-Хмельницький, педагогічний університет ім. Г. Сковороди)
  16.00 – засідання Ради регіонального розвитку Київської області (м. Бровари, ТРЦ «Термінал»)
 • 22.02.2019 12:58:00

  На Київщині на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві за січень цього року виплачено 566,6 тис. гривень

  За січень 2019 року на медичну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області виплачено 566,6 тис. гривень. Про це повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев.
 • 22.02.2019 09:21:00

  В КОДА ВШАНУВАЛИ ПАМ`ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

  У холі Київської обласної державної адміністрації відбулось урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, голова КОДА Олександр Терещук та керівництво структурних підрозділів обладміністрації. Після урочистого покладання квітів та хвилини мовчання в пам’ять про загиблих, родичі та учасники Революції Гідності мали змогу обговорити актуальні для них проблеми з очільником області Олександром Терещуком.
 • 21.02.2019 17:38:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова провела особистий прийом громадян

  "Рада, що все частіше звертаються молоді амбітні та ініціативні люди, з прогресивним мисленням та власним баченням розвитку своїх населених пунктів. Ми завжди відкриті до співпраці з громадою.
  Поспілкувалася із жителями Бузової з приводу облаштування місцевого стадіону. У селі вже сформовані доросла і дитяча футбольні команди. Загалом футбол - один із найпопулярніших видів спорту в районі, тому працюємо над розвитком інфраструктури для активного способу життя наших жителів постійно" - зазначила Мирослава Смірнова.
 • 21.02.2019 16:53:00

  У Київській області страхові виплати отримують понад 4,5 тис. потерпілих

  Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснюють страхові виплати 4506 потерпілим (членам їх сімей), з них: інвалідам I групи – 98 особам, II групи – 472 особам, III групи – 1952 особам, а також 1676 потерпілим, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 308 особам, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника. Про це інформує заступник начальника управління – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ірина Крещенська.
 • 21.02.2019 14:27:00

  Комісії із соцстрахування підприємств мають право перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування

  Комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам. Відповідно до рішень органу та на підставі поданої роботодавцем заяви-розрахунку Фонд соціального страхування України здійснює фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.
 • 21.02.2019 14:20:00

  У Києво-Святошинському районі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

  20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Вишневому відзначили 5-ті роковини розстрілів на Майдані та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Трагічні події пригадали й очільники Києво-Святошинського району – голова районної державної адміністрації Мирослава Смірнова та голова районної ради Вадим Гедульянов.
 • 21.02.2019 08:11:00

  Відбувся відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району з футзалу сезону 2018-2019 років

  Пам’ятними дипломами були нагороджені всі команди – учасники турніру, колектив спортивного залу НВК Хотів в особі спортивного інструктора Віталія Шевчука, арбітри Ярослав Карабкін, Олександр Юхименко, Володимир Гінда, Володимир Остапюк. Приємним бонусом від організаторів виявилися солодкі подарунки для жінок, які допомагали в проведенні турніру - медичного працівника та прибиральниці залу.