• 01.02.2013

  Вчимося пізнавати світ

  Не обов’язково шукати щось цікаве, героїчне та незвичне за тисячі кілометрів – все це має наш рідний район
  На сьогодні немає іншого такого виду спорту, який би стільки міг дати дитині корисного, як туризм: бути здоровою, пізнавати світ, спілкуватися з природою і можливість знайти нових друзів, розвиватися інтелектуально, духовно, фізично, при цьому отримуючи азартну насолоду. І немає значення, день ти подорожуватимеш чи кілька – поруч із чуйним, вмілим інструктором дитина обов’язково стане зібранішою, витривалішою, організованішою і… добрішою.
 • 30.01.2013

  Найкращий дозвільний центр на Київщині

  Ще у 2011 році, щоб оформити документацію в дозвільному центрі, потрібно було займати чергу ледь не з 5-ої ранку – скарги на неякісне обслуговування «сипалися» до райдержадміністрації, мов рясний дощ. З приходом нового керівництва району ситуація докорінно змінилася. Про це та про здобутки в цілому - державний адміністратор дозвільного центру Києво-Святошинської райдержадміністрації, кандидат економічних наук Іслам Заітов.
 • 30.01.2013

  Історію Великої Вітчизняної війни вчимо не по підручнику

  24 січня на порозі Лісниківської ЗОШ ім. М. Грушевського від самого ранку з’явилися незвично вдягнені гості: бійці й командири Радянської Армії та німецько-фашистські офіцери зразка 1941 року зі зброєю в руках…
 • 30.01.2013

  Працюємо для людей

  Саме ця теза визначає засідання апаратної наради, яку 29 січня провів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шкаврон спільно з головою райради Володимиром Луцюком, начальниками відділів та управлінь, керівниками структурних підрозділів РДА та керівниками органів місцевого самоврядування.
 • 30.01.2013

  КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ІНФОРМУЄ

  1 січня 2013 року вступив у силу Закон України «Про громадські об'єднання», який запровадив нові підходи до створення та реєстрації громадських організацій та громадських спілок.
 • 30.01.2013

  Виконавчий збір в рамках виконавчого провадження

  Статтею 1 Закону України «Про виконавче провадження» (далі-Закон) визначено, що виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження та примусове виконання рішень інших органів (посадових осіб) - це сукупність дій органів і посадових осіб, визначених у цьому Законі, що спрямовані на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які провадяться на підставах, в межах повноважень та у спосіб, визначених цим Законом, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону та інших законів, а також рішеннями, що відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню (далі - рішення).
 • 29.01.2013

  РУХАЙСЯ ВПЕРЕД, ЩОБ РЕАЛІЗУВАТИ ВЛАСНІ МРІЇ

  Києво-Святошинська районна МГО "Відеоклас-продакшн", "прописана" у Вишнівській ЗОШ № 3, відома далеко за її межами з-поміж інших дитячих об'єднань неординарністю підходу, здатністю втілювати в життя дитячі таланти та креативні рішення, ідеї. Цього року тут народився абсолютно новий, не схожий на інші, в той же час актуальний проект - Соціальний молодіжний театр, стартове заняття якого відбулося 19 січня.
 • 29.01.2013

  НА СТОРОЖІ БЕЗПЕКИ ОДНОСЕЛЬЦІВ

  Найвищої оцінки заслуговує громадське формування "Бобриця", яке допомагає органам правопорядку підтримувати спокій на території села.
  Створене ще у 2005 році, воно розпочало свою роботу доволі ефективно. Та вже за три роки, через нестачу коштів, ГФ припинило свою діяльність. Надалі стало зрозуміло: без громадського формування не обійтися. Ідею його відродити  підтримали небайдужі мешканці. І ось - патрульна машина знов курсує Бобрицею.
 • 29.01.2013

  Про вічне, добре і святе

  Людська доля… У це поняття вкладено великий сенс, але кожна людина розуміє його по-своєму. Для одних – це багатогранний зміст життя, наповнений успіхами, радісними митями, щирими та добрими людьми, які були і є поруч. Та невеликий відсоток українців вкладають у ці слова глибинне розуміння того, що це і є доля народитися на українській землі, жити на ній і піти з неї у вічність.
 • 28.01.2013

  Інформація щодо закордонних паспортів

  Києво-Святошинським РВ УДМС України в Київській області проведено всі необхідні підготовчі заходи, пов’язані з передачею від сектору громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб  Києво-Святошинського РВ ГУМВС України в Київській області функцій з оформлення документів для виїзду за кордон. З 1 січня 2013 року Києво-Святошинським територіальним підрозділом здійснюється прийом заяв громадян на оформлення та видачу паспортів громадянина України для виїзду за кордон та проїзних документів дитини, а також здійснюється видача паспортів за заявами поданими громадянами до підрозділів МВС до 01.01.2013 року.

 • 28.01.2013

  Гаряча телефонна лінія щодо невиплати заробітної плати

  Управління праці та соціального захисту населення в Києво-Святошинського районі інформує про роботу гарячої телефонної лінії щодо невиплати заробітної плати, телефон  044-450-04-75
 • 26.01.2013

  Екстрена медична допомога

  З метою покращення якості надання екстрених медичних послуг в Київському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф організовано роботу «гарячої телефонної лінії» (тел.. 044-489-34-26), через яку громадяни зможуть оперативно повідомляти про факти неналежної роботи медичних служб та конфліктні і надзвичайні ситуації з медичних питань.
 • 23.01.2013

  День Соборності

  Офіційні заходи відбулися у Національному палаці мистецтв «Україна»
 • 23.01.2013

  Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка. Ефективна держава

      На виконання "Національного плану дій щодо запровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка. Ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року №187, а також відповідних планів Уряду та Міністерства, Головним Управлінням МВС України в Київській області та Управлінням ДАІ Київської області з метою створення комфортних умов для населення  у сфері реєстраційно-екзаменаційної роботи
 • 23.01.2013

  Голос, який змушує і плакати, й радіти водночас…

  Більшість сучасних, «попсових» пісень легко сприймається, та, на жаль, в душі та пам’яті не залишають жодного сліду. На відміну від творів, що є в репертуарі Олександра Василенка – мов спів солов’я чи легкий подих вітру, як тихий шепіт діброви... Від його пісень народжується світло на душі, що тихенько пере народжується в легкий чистий пломінь віри в добро, з яким ти зустрічаєш завтрашній день.
 • 22.01.2013

  Новий рік розпочався з… подарунків

  21 січня, напередодні Дня Соборності України, в рамках державної програми, черговими власниками 21 нового автомобіля стали інваліди війни та дитинства, інваліди-«чорнобильці» з різних населених пунктів області, в тому числі – мешканець і Стоянки. Урочисту місію вручення ключів і відповідної документації у автосалоні ЗАЗ ТОВ «Автоцентр на Кільцевій» цього дня виконав губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк. Більшість щасливчиків чекало на цю мить понад 20 років.
 • 22.01.2013

  У Вишневому попередили катастрофу

  За святами та буденними справами ми досить часто не помічаємо, скільки праці та зусиль вкладають працівники комунальних служб, аби наше з вами життя було затишнішим і комфортнішим.
 • 22.01.2013

  Вдосконалюйся. Поділитися власним досвідом і самим стати ненадовго учнями…

  Поділитися власним досвідом і самим стати ненадовго учнями зібралося нещодавно у Вишнівському центрі творчості для дітей та юнацтва понад 15 керівників позашкільних навчальних закладів освіти та загальноосвітніх шкіл нашого району. Адже саме тут проводилися унікальні за змістом та незвичні за технікою виконання майстер-класи з бісероплетіння, що їх проводила керівник однойменного гуртка, методист ВЦТДЮ Альона Гулей.
 • 22.01.2013

  Охороняючи вашу безпеку. «Старт» - відмінний!

  Саме такої оцінки заслуговує громадське формування «Бобриця», яке поновило свою роботу у нинішньому складі з 10 чоловік у серпні минулого року. Головне його завдання – допомагати органам правопорядку підтримувати спокій на території села.
 • 22.01.2013

  ОЖЕЛЕДИЦЯ!

  Щорічно Міністерство охорони здоров’я України реєструє сумну статистику травмувань, пов’язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян. Ми пропонуємо прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей  у період ожеледиці