• 12.03.2019 15:02:00

  Рятувальники провели перевірку органів місцевого самоврядування

  11 березня рятувальники Києво-Святошинського району провели перевірку підпорядкованих органів місцевого самоврядування, що будуть задіяні до виборчого процесу, а саме в селах Лісники, Ходосівка та Петропавлівська Борщагівка.
  У ході перевірки велика увага приділялась стану утримання евакуаційних виходів та шляхів, стану протипожежного водопостачання, первинні засоби пожежогасіння, наявність відповідної документації (плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу тощо).
 • 12.03.2019 12:00:00

  Лише за минулий рік по програмі «Турбота» було виплачено близько 20 мільйонів гривень

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела комісію з питань надання матеріальної допомоги за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, начальника управління фінансів Наталії Краснощокової, начальника управління соціального захисту населення Сергія Чертка, директора Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксани Мельниченко, директора районного територіального центру соціальних послуг Зінаїди Блик, а також начальника відділу звернень громадян Любові Козлової.
 • 11.03.2019 15:00:00

  Увага! Попередження про сильні пориви вітру!

  За даними УкрГідрометцентру, 11 березня в Україні пориви вітру 15-22 м/с, у Львівській, Волинській, Івано-Франківськй, Чернівецькій, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Сумській, Полтавській областях 25-30 м/с (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). У Києві та Київській області у найближчі три години з утриманням до кінця доби 11 березня пориви вітру 25-30 м/с ( ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). Станом на 15 годину, спостерігаються пориви вітру до 25 м/с у Вінницькій, Жиомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Черкаській областях та у м. Києві. 12 березня вночі на півночі Лівобережжя пориви вітру 15-20 м/с;

 • 11.03.2019 11:00:00

  Шановні виборці!

  31 безня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента  України, які пройдуть  відповідно до закону “Про вибори  Президента України”. Кожен виборець має право звернутися до органу ведення Реєстру щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, записи про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, оскаржувати в установленому законом порядку рішення/дії чи бездіяльність органів Реєстру.
 • 08.03.2019 10:44:00

  Відбулася селекторна нарада з питань контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листків

  У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України під головуванням в.о. директора Сергія Нестерова відбулася селекторна нарада щодо реалізації заходів по контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності та упередження неправомірних видатків Фонду. У заході взяли участь керівники і заступники профільних управлінь виконавчої дирекції ФССУ, начальники та фахівці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.
 • 08.03.2019 08:00:00

  Зі святом весни!

  Дорогі мами, бабусі, донечки, найкращі українські жінки!
  Нехай кожна мить дарує вам щастя, радість і любов!
  Мирослава Смірнова
 • 06.03.2019 16:57:00

  Сергій Савчук: Із данськими інвесторами аналізуємо вигідні напрями капіталовкладення у «зеленій» енергетиці, енергоефективності та енергетичній утилізації сміття!

  У рамках візиту до м. Копенгаген (Данія) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у круглому столі із представниками Данського енергетичного агентства, провідними фінансовими установами («Danida Business Finance», «IFU» тощо) та бізнесом («Vestas», «BWSC», «COWI», «Rockwool» тощо), з якими обговорив:

 • 06.03.2019 10:01:00

  Києво-Святошинський район: рятувальники ліквідували загорання автомобіля

  5 березня  о 18:35 до оперативно – диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу автомобіля в смт Чабани по вул. Польова. На місце виклику направлено одне відділення 44-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Чабани. По прибуттю на місце виклику розвідкою було встановлено, що автомобіль повністю охоплений вогнем.
 • 06.03.2019 09:01:00

  Голова РДА Мирослава Смірнова відвідала стоматологічне відділення у Вишневому

  Голова РДА Мирослава Смірнова оглянула нове обладнання і ремонт у стоматологічному відділенні у Вишневому.
  "Минулого року до мене звернувся головний лікар щодо оновлення матеріально-технічної бази медичного закладу. Разом із начальником відділу охорони здоров’я пропрацювали це питання. У результаті - задоволені лікарі та пацієнти. Рада, що ми налагодили системну роботу, що керівники медичних закладів сьогодні самі звертаються з конкретними пропозиціями, маючи чітко сформовані потреби" - зазначила Мирослава Смірнова.
 • 05.03.2019 12:44:00

  Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань – вимога часу

  Закон України «Про охорону праці» визначає, що роботодавець зобов’язаний створити безпечні та нешкідливі умови праці для працівника. Якщо під час розслідування нещасного випадку на виробництві виявлено порушення цих вимог, то роботодавець може понести не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність. На цьому наголошує начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Олексій Савченко.
 • 05.03.2019 08:33:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов передали районному підрозділу ДСНС пневмокаркасний намет

  Надувний пневмокаркасний модуль призначений для захисту від сонячних променів, атмосферних опадів та вітру. Намет має площу 60 квадратних метрів і висоту 3,5 метрів, а також електричний нагнітач повітря. Відповідно конструкцію можна використовувати у холодний період та за непогоди.
  «Задля безпеки жителів нашого району та якісного виконання завдань Києво-Святошинським підрозділом ДСНС ми придбали цей сучасний і мобільний намет. З боку РДА є повне розуміння потреб рятувальників, бо наша спільна мета - попередити надзвичайні ситуації та забезпечити максимально швидке реагування на них, бо, в першу чергу, це життя і здоров’я києво-святошинців», - прокоментувала Мирослава Смірнова.
 • 04.03.2019 15:49:00

  Обережно з вогнем!

  Рятувальники Київщини продовжують щоденну боротьбу з пожежами. Тільки з початку року фахівці ДСНС у Київській області 224 разизалучались до гасіння трав’яного настилу. Так, за останню добу на території області виникло 66 пожеж, з яких 51-загорання трави.
 • 04.03.2019 13:48:00

  Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 31,9%

  Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України, у 2018 році склав 224,4 грн. Це на 54,2 грн, або 31,9% більше, ніж у 2017 році. Про це інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
 • 04.03.2019 10:48:00

  В КОДА відбудеться тренінг про публічні закупівлі

  11 березня 2019 року о 10:00 Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержавдміністрації спільно з Департаментом економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації за підтримки Мінекономрозвитку України проводить тренінг щодо нової редакції ЗУ "Про публічні закупівлі" для місцевих замовників та місцевих державних адміністрацій, малого і середнього бізнесу, НГО, громадських активістів та медіа.
 • 04.03.2019 10:11:00

  Мирослава Смірнова подякувала голові Київської ОДА Олександру Терещуку за плідний візит і позитивну оцінку роботи в районі

  У рамках робочого візиту голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов спільно оглянули будівництво школи в Чабанах.
 • 04.03.2019 09:51:00

  Профілактика захворюваності застрахованих осіб

  За підсумками 2018 року на Київщині, у порівнянні з попереднім роком, відбулося суттєве зростання (більш ніж на 25%) виплат на матеріальне забезпечення застрахованих осіб, у тому числі виплат на допомогу по тимчасовій непрацездатності. У січні 2019 року від суб’єктів господарювання надійшли заяви-розрахунки на виплату матеріального забезпечення на суму, що перевищує показник за аналогічний період попереднього року на 16,2 %.
  Роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.
 • 01.03.2019 08:44:00

  Дитячі мрії збуваються

  27 лютого у 34-ту Державну пожежно-рятувальну частину м. Вишневе завітав один незвичайний гість на ім’я Сєва. Йому 9 років і він дитина з особливими потребами. Хлопчик вже декілька років поспіль “хворіє” пожежною службою, і на честь нещодавного дня народження збулась його мрія, він разом з батьками завітав в гості до справжніх рятувальників.
 • 28.02.2019 18:37:00

  Мирослава Смірнова: Максимально виконали видаткову частину бюджету - ці кошти пішли на розвиток громад

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела колегію за участі голови райради Вадима Гедульянова, заступника голови РДА Михайла Лєзніка, членів колегії, керівників районних структур, керівників органів місцевого самоврядування та начальників структурних підрозділів РДА.
 • 28.02.2019 15:40:00

  Києво-Святошинський районний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області інформує

  Інформація про Києво-Святошинський районний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області
 • 28.02.2019 14:04:00

  Шановні представники ЗМІ!

  1 березня 2019 року об 11.00 в КОДА відбудеться прес-конференція голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука.