31.08.2012
Підприємців привітали зі святом
Підприємців привітали зі святом 31 серпня, ринок «Столичний» став епіцентром районного заходу з нагоди Дня підприємця. Привітати підприємців району зі святом прибули поважні гості. Зокрема, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександр Заєць, заступник голови райради Віктор Костина. В урочистостях взяв участь член Папртії регіонів, депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.

Свято відкрив Олександр Заєць. Звертаючись до підприємців, він наголосив на тому, що роль малого та середнього бізнесу з кожним роком все більше зростає. Влада докладає максимум зусиль, щоб покращити бізнес-клімат у районі. Та, попри все є чимало проблем, з якими у своїй повсякденній праці стикаються підприємці.
- Тому я готовий вклонитися кожному з вас за те, що ви пройшли такий жорсткий відбір і продовжуєте плідно працювати, - наголосив Олександр Віталійович. – І я хочу, щоб ви знали, що мої двері завжди відкриті для вас.
Приємним моментом стало нагородження Подяками голови райдержадміністрації підприємців, які зробили значний внесок у розвиток району.
Заступник голови райради Віктор Костина також долучився до святкових привітань. Він побажав присутнім міцного здоров’я, достатку та успішного ведення бізнесу. Своїх колег-підприємців привітав і господар – директор ринку «Столичний» Олексій Чумак.
Завершився захід пісенним подарунком від ансамблю «Дивоцвіт» Новосілківського будинку культури.

Тетяна Зубкова,
Фото автора

Назад