20.03.2012
І святковий концерт в подарунок
І святковий концерт в подарунок

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже немає нічого святішого, ніж жінка, яка подарувала нам життя і навчила першим крокам. Саме жінка-матір огортає новонароджену дитину безмежною любов'ю і турботою, усе життя навчає її мудрості та Божим заповітам, підтримує у найтяжчі хвилини та благословляє на добрі справи. Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі.

З побажаннями тепла, вічної молодості та краси, міцного здоров'я та довголіття, радісних днів і щастя, миру в душі та злагоди в родинах вітали представниць прекрасної статі у Вишневому.

"Ви - найкраще, що є у нашому житті, - вітав присутніх на заході в актовій залі міськради жінок міський голова Ілля Діков. - Адже все розпочинається саме з вас. І в першу чергу - з мами. Вона - та єдина надійна людина, берегиня, котра задля блага дітей пожертвує собою.

Ми вітаємо вас усіх від щирого серця з цим світлим і радісним днем. І бажаємо, щоб поряд із вами по життю ішли лише люди, які завжди підтримають вас у скрутну хвилину. І щоб збувалося все вами заплановане, омріяне.

Пам'ятайте: ми, представники влади, завжди з вами поряд і готові весь рік працювати, щоб вам усім добре жилося в нашому місті. Посміхайтеся частіше!".

Багатьом вишнівчанкам цього дня було вручено почесні грамоти міського голови. Серед нагороджених ветерани Великої Вітчизняної війни Ніна Трохимець, Ольга Ковтун, Ніна Давиденко. За плідну працю у вихованні дітей грамоти також отримали і члени новоствореної громадської організації ветеранів освіти.

І ще безліч теплих привітань лунало того дня з вуст голови ради ветеранів Вишневого Леоніда Яремчука, заступника голови районної ради ветеранів Юрія Табакова, голови ГО "Молода гвардія за 60" Юрія Погасія.

Для всіх присутніх приємним подарунком став святковий концерт, участь в якому взяли вихованці зразкового ансамблю "Зіронька" та хореографічної студії "Адажіо" Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, клубу спортивного танцю "Ренесанс", студії естрадно-спортивного танцю "ШОУ ДАНС КЛАБ", лауреат всеукраїнських конкурсів Ганна Кравченко, дует Володимира Жегульського та Андрія Кошового. З сольними номерами виступили Іван Войцехівський, Максим Гненюк, Павло Бойко.

Концерт минув, мов одна мить. І справжньою несподіванкою в подарунок від міської влади присутнім жінкам стали квіти та солодощі.

Наталка КУЦАК,

фото Євгена ПІКУЛЯ


Назад